Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zupełna nowość i niesamowita wygoda - kamper z kierowcą!
Autor Wiadomość
przemekzapol1989 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Fiat Ducato II
Dołączył: 27 Wrz 2017
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Białystok
Wysłany: 2017-09-27, 12:48   Zupełna nowość i niesamowita wygoda - kamper z kierowcą!

Witam serdecznie. Chciałbym pokrótce opisać mój nowy pomysł i dowiedzieć się co o tym sądzicie :)

Wielu osobom marzy się podróżowanie kamperem, jednak nie do końca wiedzą, jak się za to zabrać. Dzięki mojej ofercie, wiedza ta nie będzie do niczego potrzebna. Na czym polega owa oferta? Otóż proponuję wynajem kampera wraz z doświadczonym w tym typie podróżowania kierowcą!

Zacznijmy jednak od początku, od głównych zalet wyjazdów kamperem:
- ogromna wolność i swoboda - sami decydujecie, gdzie chcecie pojechać, ile czasu tam spędzić, kiedy się zatrzymać itp
- wygoda - dzięki swoim rozmiarom i przestronności jest zdecydowanie bardziej komfortowym od wszystkich innych środków transportu
- brak problemów z noclegiem - żadnych dodatkowych opłat, a nawet zawracania sobie głowy szukaniem
- bagaż - nie ma z tym najmniejszych problemów, jego pojemność pozwoli zabrać ze sobą w podróż naprawdę sporo rzeczy, dzięki czemu będziemy przygotowani na każdą okazję i ewentualność
- wyposażenie - ciepła woda, prysznic, lodówka, kuchenka gazowa, wygodne łóżka - krótko mówiąc prawdziwe mieszkanie na kółkach

Tyle, jeśli chodzi o normalny wynajem kampera. Czas na dodatkowe zalety wyboru mojej oferty, czyli pakietu kampera z kierowcą:
- cena - za wynajem zwykłego kampera musicie płacić 250-600zł za dobę. U mnie koszt ten wynosi zaledwie 100zł za dzień. Oczywiście dochodzą do tego inne opłaty, jak chociażby paliwo, ale ponosi się je zawsze w przypadku caravaningu. Musicie jednak przyznać, iż oszczędność 200-500zł dziennie to dość sporo
- jeszcze większa wygoda i komfort - żadnych zmartwień dotyczących trasy, żadnego zmęczenia w związku z prowadzeniem auta, cały ten czas możecie wykorzystać w dowolnie wybrany sposób - chociażby na zabawę z rodziną, odpoczynek, naukę, czytanie książek czy oglądanie filmów
- nowa znajomość - jestem dobrym towarzyszem podróży, który umie się dostosować do grupy. Chcecie, abym był jedynie waszym kierowcą i na tym kończyły się nasze relacje - nie ma sprawy. Wolicie rozmowy, żarty i śmiech podczas jazdy - jeszcze lepiej ;)
- prostota - jak wspomniałem we wstępie, nie musicie wiedzieć zupełnie nic odnośnie podróżowania kamperem, sam osobiście zajmę się wszystkim, od elektryki i ogrzewania, po wymianę wody itp, wy decydujecie tylko o najważniejszym - wyborze trasy i atrakcji, jakie chcecie zobaczyć

Jeśli chodzi o same auto, jest to Fiat Ducato II z 2006 roku, a jego najważniejsze cechy to:
- oszczędny silnik 2000 cm3
- zarejestrowany na 6 osób, posiada 5 wygodnych miejsc do spania (przy planowaniu wyprawy trzeba wziąć pod uwagę, że jedno z nich musi przypaść kierowcy)
- zbiornik wody czystej i szarej - 110 litrów
- pełne wyposażenie - kuchenka gazowa, lodówka, bagażnik na rowery
- oświetlenie LED-owe zużywające mało energii
- telewizor z odtwarzaczem DVD i USB - możliwość oglądania podczas jazdy, czyli dodatkowa rozrywka
- nowoczesny solar 150W, który gwarantuje wystarczającą ilość energii na przebywanie poza campingiem i korzystanie z mediów

A więc dlaczego oferuję takie usługi za tak niską stawkę? Przecież kierowca to dodatkowe korzyści i ułatwienia, cena powinna więc wzrosnąć. Może i tak, jestem jednak na tyle wielkim miłośnikiem podróżowania, iż nie chodzi mi zupełnie o zysk. Lubię poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Chciałbym zwiedzić cały świat, jednak z drugiej strony najistotniejszy nie jest cel podróży, a po prostu przygoda :)

Jestem otwarty na wszelkie propozycje i terminy. Dodatkowe szczegóły do uzgodnienia prywatnie. Wszystko oczywiście z profesjonalnie sporządzoną umową i bez żadnego ryzyka.

Zainteresowani? Zapraszam na meila: przemekzapo1989@onet.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
zbyszekwoj 
Kombatant


Twój sprzęt: Rapido 707F
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Kwi 2013
Piwa: 330/221
Skąd: Lublin
Wysłany: 2017-09-27, 12:58   

Cena oczywiście taka sama dla samotnej 20 latki, jak i rodziny wielodzietnej?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 212/477
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2017-09-27, 13:01   

Zbysiu wynajmujemy? :bigok
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MAWI 
Kombatant


Twój sprzęt: HYMER E 700 INTEGRA
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 19 Sty 2010
Piwa: 97/17
Skąd: Kutno
Wysłany: 2017-09-27, 13:08   

Ale żeś się ładnie przywitał na Naszym forum. Kolego a poza tym sądzę ,że nie interesuje Cię Nasze zdanie na ten temat ,A jedynie chęć zareklamowania sie gdziekolwiek ,nawet tam gdzie mają juz kampery. Tak myślę . A to mi wolno .
_________________
Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy.
MARZENKA i WIESIEK
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ZEUS 
Kombatant


Twój sprzęt: Weinsberg CC600 MG 120 kW 2019
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 08 Paź 2014
Piwa: 62/63
Skąd: Olimp ?
Wysłany: 2017-09-27, 13:39   

przemekzapol1989 napisał/a:
Zacznijmy jednak od początku, od głównych zalet wyjazdów kamperem:
- ogromna wolność i swoboda - sami decydujecie, gdzie chcecie pojechać, ile czasu tam spędzić, kiedy się zatrzymać itp
- wygoda - dzięki swoim rozmiarom i przestronności jest zdecydowanie bardziej komfortowym od wszystkich innych środków transportu
- brak problemów z noclegiem - żadnych dodatkowych opłat, a nawet zawracania sobie głowy szukaniem
- bagaż - nie ma z tym najmniejszych problemów, jego pojemność pozwoli zabrać ze sobą w podróż naprawdę sporo rzeczy, dzięki czemu będziemy przygotowani na każdą okazję i ewentualność
- wyposażenie - ciepła woda, prysznic, lodówka, kuchenka gazowa, wygodne łóżka - krótko mówiąc prawdziwe mieszkanie na kółkach


nareszcie poznaliśmy zalety wyjazdów kamperem :haha: ... kurde, Forum funkcjonuje już tyle lat a jeszcze nikt o tym nie napisał :szeroki_usmiech
_________________
--------------------------------------------------
Uśmiech to magia-powstaje z niczego a cuda zdziała
---
moje kampery:
- campervan Peugeot Boxer - 2011 r.
- Chausson Flash 02 - 2011 r.
- CI Elliot 84 XT - 2017 r.
- Weinsberg 600MG - 2019 r.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mischka 
Kombatant


Twój sprzęt: Dethleffs
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 27 Lut 2016
Piwa: 113/117
Skąd: Bawaria
Wysłany: 2017-09-27, 13:58   

ZEUS napisał/a:
kurde, Forum funkcjonuje już tyle lat a jeszcze nikt o tym nie napisał
człowiek się uczy całe życie :)
przemekzapol1989, a powiedz mi czy ty chrapiesz :confused
_________________
W życiu piękne są tylko chwile...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bim 
Kombatant
Jacek


Twój sprzęt: Peugeot Adriatik 2,5D 1991 rok
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 21 Lip 2007
Piwa: 123/89
Skąd: Sandomierz
Wysłany: 2017-09-27, 14:05   

przemekzapol1989 napisał/a:
Tyle, jeśli chodzi o normalny wynajem kampera. Czas na dodatkowe zalety wyboru mojej oferty, czyli pakietu kampera z kierowcą:
- cena - za wynajem zwykłego kampera musicie płacić 250-600zł za dobę. U mnie koszt ten wynosi zaledwie 100zł za dzień. Oczywiście dochodzą do tego inne opłaty, jak chociażby paliwo, ale ponosi się je zawsze w przypadku caravaningu. Musicie jednak przyznać, iż oszczędność 200-500zł dziennie to dość sporo


Oczywiście dochodzą do tego inne opłaty, jak

Zacznimy może po Twojej stronie jak juz sie zaokrętuję :bajer

Ubezpieczenie pasażera przy wynajmię w fuul opcji np w razie śmierci lub trwałego kalectwa ?

i w wersji "100zł "?

W razie awarii przewidujesz jakis powrót do domu koszty po Twojej stronie?

Rozumiem ,że Lodówka jest moja podczas wynajmu , a kaseta Twoja :haha:

Zapraszm lożę szyderców do zadawania następnych pytań :mrgreen: :spoko
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-09-27, 14:08   

U naszej koleżanki kamperowanie wiąże się z bzykaniem.

Jej chłop w związku z tym sprzedał kampera, bo go to znudziło.

Ale Ona nadal lubi kamperować.

Czy w tych dodatkowych kosztach jest bzykanko pasażera/ki?

A i jeszcze jedno, jeśli jest w pakiecie, to płeć oczywiście nie gra roli :idea:


Dodam, że ta Pani ma zwyczaj robić lodzika kierowcy.. To chyba będzie rabacik?
Ostatnio zmieniony przez Bronek 2017-09-27, 14:10, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Czarna i Krzysiek 
weteran


Twój sprzęt: Fiat Ducato 2,5 D 87` Zabudowa Dethleffs
Nazwa załogi: Żółwiki :-)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Lut 2015
Piwa: 29/24
Skąd: Pruszków
Wysłany: 2017-09-27, 14:09   

Do dodatkowych zalet należałoby dodać jeszcze obserwatora podczas zabaw z Żoną/partnerką ;-) A może wersja Hardcore i w cenę wliczone jest dołączenie się kierowcy ? :gwm :gwm :haha: :haha:

W życiu nie wynająłbym kampera z kierowcą. To tak, jakby obsługa hotelu miała spać ze mną w pokoju.

Kamper to nie jest zwykły samochód. Prowadzenie kampera to część całego wyjazdu, wakacji. Przecież to czysta przyjemność. Przynajmniej dla mnie, ale może ja dziwny jestem ;-) :spoko
_________________
Czarna i Krzysiek
z dzieciakami :)
Fiat Ducato 2,5 D Pełnoletni ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Brat 
Kombatant


Twój sprzęt: Merc310D/1995, Europa560
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Cze 2011
Piwa: 185/875
Skąd: San Escobar
Wysłany: 2017-09-27, 14:30   

Ale jaja ... ;)
_________________
Marian
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2017-09-27, 14:36   

Dwie parki, chlanie impreza non stop.
"Jest kierowca jest impreza".

Propizycja, propozycją, nid zaprzeczam, nie wykluczam.

Każda oferta ma swój target. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Rav 
weteran

Twój sprzęt: Mobilvetta Kea
Nazwa załogi: Chmielki4
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 31 Maj 2014
Piwa: 145/22
Skąd: z prawilnego kraju
Wysłany: 2017-09-27, 15:58   

Tak, jak Bronek napisał - np. 2 młode parki (lub 4 chłopów). Walą zrzutę po 50 zł za dobę (całe 700 zł za 2 tygodnie na parę) + zrzuta na wachę. W lodówce stale zimna wóda i browar, a kierowca ma za zadanie przemieścić ich z punktu A do B. Dla poprawy intymności kierowca kima w namiocie lub pod markizą i jest git!!! Ba, nawet na tirówkę może się za friko załapać!
_________________
Byle do przodu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krzlac 
Kombatant


Twój sprzęt: EBAC Traveler na Boxerze L3H2 2,2 120KM
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Paź 2011
Piwa: 98/5
Skąd: Gowarzewo k/Poznania
Wysłany: 2017-09-27, 16:08   Re: Zupełna nowość i niesamowita wygoda - kamper z kierowcą!

przemekzapol1989 napisał/a:
Zainteresowani?


Kolego, a można na jedną noc. Na bzykanko. Wysiadasz z auta jak się zaczyna? :spoko
_________________
WYPRAWY NIE TYLKO WĘDKARSKIE
http://www.wilex.com.pl
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2017-09-27, 16:33   

przemekzapol1989 napisał/a:
po prostu przygoda


- to mnie się wydaje, że ja chętnych czterech nielatów z dwoma pitbullami bym znalazł. Za te pieniądze młodzieżówka chętnie się zabawi. ;)
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bajaga 
Kombatant

Nazwa załogi: FiveStars
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 22 Lut 2012
Piwa: 108/7
Wysłany: 2017-09-27, 17:13   

zbyszekwoj napisał/a:
Cena oczywiście taka sama dla samotnej 20 latki, jak i rodziny wielodzietnej?


Mam kampera 6 osobowego. Moja oferta to wynajem ze zero złotych dziennie, bez limitu kilometrów z barkiem wypełnionym alkoholami wszelakimi. Do tego ja gotuję, jestem barmanem oraz masażystą. Oferta wyłącznie dla 4-5 heteroseksualnych nimfomanek w wieku 20-40 i z niewysokim BMI :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam,

Bajaga&Instruktori
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***