Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co wybrać ......
Autor Wiadomość
Aran-70 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Citroen Moncayo
Nazwa załogi: ARAN-70
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Kwi 2016
Piwa: 8/9
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: 2017-11-01, 16:26   

włóczykij napisał/a:
adria coral 600 sl axess :ok


Jeśli to nie tajemnica to na ile wynegocjowales cenę?
Arek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tadeklodz 
początkujący forumowicz

Dołączył: 12 Lis 2017
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-12, 14:36   

Andrzej 73 napisał/a:
Wybrał bym Adrie , jest na trojaczku. Forda nie trawię , a Roller też w moim przekonaniu przegrywa z Adrią.
:spoko
Tak przy okazji tej dyskusji mam pytanie. Ale najpierw witam wszystkich. Mam zamiar kupić sobie kampervana ale żona mnie hamuje z tym pomysłem . Myślę że się z Nią jakoś uporam. Moje pytanie jest następujące. Co jest lepszym wyborem Possl czy Adria. W grę wchodzą długości 6 mtr lub 6.36 mtr / ten ma łóżka wzdłuż/ Oczywiście wnętrze sobie jakieś wybiorę. Possl jest trochę tańszy przynajmniej wersja 6 mtr. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andi at 
Kombatant

Twój sprzęt: szukam H1L2
Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Piwa: 80/38
Skąd: wieden
Wysłany: 2017-11-12, 18:44   

Podaj strony co cie interesuje :spoko

Jeżeli blaszanka to świetna jest nasza produkcja .Wczoraj oglądałem w Brnie i bije rozwiązaniem wszystkie inne blaszaki
Oczywiście spanie prawo-lewo
https://www.youtube.com/watch?v=VMVFVYLaync

Ale krótki to niewypał
Ostatnio zmieniony przez andi at 2017-11-12, 19:28, w całości zmieniany 3 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
CORONAVIRUS 
Kombatant
fan SAN ESCOBAR


Twój sprzęt: IVECO DAILY III
Nazwa załogi: BRAK
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 21 Sie 2011
Piwa: 566/755
Skąd: z Rumi przez jedno i
Wysłany: 2017-11-12, 18:49   

tadeklodz napisał/a:
Andrzej 73 napisał/a:
Wybrał bym Adrie , jest na trojaczku. Forda nie trawię , a Roller też w moim przekonaniu przegrywa z Adrią.
:spoko
Tak przy okazji tej dyskusji mam pytanie. Ale najpierw witam wszystkich. Mam zamiar kupić sobie kampervana ale żona mnie hamuje z tym pomysłem . Myślę że się z Nią jakoś uporam. Moje pytanie jest następujące. Co jest lepszym wyborem Possl czy Adria. W grę wchodzą długości 6 mtr lub 6.36 mtr / ten ma łóżka wzdłuż/ Oczywiście wnętrze sobie jakieś wybiorę. Possl jest trochę tańszy przynajmniej wersja 6 mtr. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.


wybacz , sprawdziłem na profilu Twój rocznik :) tylko łózka wzdłuż , nawet nie bierz przez chwilę pod uwagę przechodzenie przez siebie w łóżku :) szkoda nerwów .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
tadeklodz 
początkujący forumowicz

Dołączył: 12 Lis 2017
Skąd: Łódź
Wysłany: 2017-11-13, 16:55   

niestety wiem od jakich cyferek zaczyna się mój pesel. Jest to jeden z powodów dla których zastanawiam się nad sensem kupna. To jest pomoc w kwestii dł. auta. ale mnie interesuje jak są umiejscowione marki tych aut?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***