Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Ducato L2H2
Autor Wiadomość
Spax 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Ducato i Hobby 495
Nazwa załogi: Spax
Pomógł: 10 razy
Dołączył: 08 Mar 2016
Piwa: 193/346
Skąd: Kolumna
Wysłany: 2020-02-18, 09:27   

Bardzo fajny projekt! Super wykonanie. Stawiam zasłużone piwko za samochwalstwo :)
_________________
Moje miescówki w Grecji »»» https://bonvoyage-travel.eu/maps/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
DigitalNomad 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: Ducato L4H2 - minimalizm
Dołączył: 13 Lut 2017
Skąd: Bielawa
Wysłany: 2020-06-22, 13:35   

A te okno co masz z boku to jaki model?
Szukam podobnej wielkości okna, żeby wstawić na tylne drzwi, ale coś nie mogę nic znaleźć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adamgorz 
początkujący forumowicz

Dołączył: 11 Cze 2020
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-11-09, 18:07   

Szukam już długo L3H2 lub L4H3 i zacząłem się ostatnio zastanawiać nad zmianą jednego z parametrów mojego wyszukiwania bo... nie ma niczego co jest warte kupienia. Natomiast w wersjach L2H2 jest dużo większy wybór jeśli chodzi o silniki 2.3/3.0. Dlatego dzięki wielkie za ten temat, bo udowadniasz że da się zmieścić w 2 osoby wraz z prysznicem :-), dużym łóżkiem i stolikiem dla 4 osób (!!!).
Czy po dłuższym czasie użytkowania nadal uważasz że nie brakuje Ci tych kilkudziesięciu cm długości paki? Wszystko jakoś jestem w stanie sobie upchać, ale nie mam wiele miejsca na rzeczy osobiste, brakuje mi tu dużej szafki itd.

Zapomnij na chwilę o tych dwóch aspektach, o których wspomniałeś czyli wąski wjazd na działkę i codzienny użytek samochodu. Czy biorąc pod uwagę wygodę manewrowania, łatwość prowadzenia i parkowania (dla mnie jedyna zaleta), zapominając o tych Twoich specyficznych ograniczeniach o których wspomniałem a z drugiej strony biorąc pod uwagę ograniczenie miejsca oraz ograniczoną wagę (chyba 3300?) - nadal zdecydowałbyś się na L2H2?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adamgorz 
początkujący forumowicz

Dołączył: 11 Cze 2020
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-11-10, 00:41   

Dzięki wielkie za wyczerpującą odpowiedź!
Dalej jestem w kropce, obserwuje co jest na rynku i męczy mnie to, że same złomki są...

Zastanawiam się jeszcze jak rozwiązujecie kwestię szarej wody. Kamper ma być całoroczny, a woda jest na zewnątrz podwieszona. Nie zamarznie? Czy też z założenia nie można jeździć poniżej zera?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tomek84 
zaawansowany

Twój sprzęt: brak
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Sie 2020
Piwa: 5/5
Skąd: małopolska
Wysłany: 2020-11-10, 13:58   

Bardzo fajnie zrobione.

Jak skończę L4H3, to chyba zrobię L3H2 w takich układzie, z mniejszym bagażnikiem - na krótsze wypady
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***