Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
RUSZYLIŚMY Z KANAŁEM YouTube !!
Autor Wiadomość
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-12-03, 10:14   

Gdyby zacytować tekst z Mistrzów , Ferdka czy Paździocha?: "Jadła oralnie banana"..

I to wystarczy by zaistnieć :bigok
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/296
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-03, 11:26   

Bronek napisał/a:
"Jadła oralnie banana"..


Jako specjalista z branży nie sądzisz, że większe wrażenie zrobiłoby jedzenie banana waginalnie lub analnie? :diabelski_usmiech
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-12-03, 12:06   

Ja cytuję dialog fabularny , Ty zaś marzysz realnie :mrgreen:

Ps. Zrób to (w dwóch trzecich możesz sam zrealizować scenariusz) :oops: i daj na YT, idź z duchem czasu. Pokaż, żeś twórczy.... :bukiet: Bądź oryginalny.... weź kabaczek.
. Będzie łapka w górę :mrgreen:
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
J.Leboski 
zaawansowany


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Kwi 2017
Piwa: 32/27
Skąd: Drome
Wysłany: 2018-12-03, 12:42   

gryz3k napisał/a:


Jako specjalista z branży nie sądzisz, że większe wrażenie zrobiłoby jedzenie banana waginalnie lub analnie? :diabelski_usmiech


Chyba nigdy nie osiągnę tego słynnego poziomu "który my tu staramy sie trzymać na tym forum" 8-) jak pisał pewien moderator...tylko czytać i podziwiać :roll: co za wysublimowane teksty :roll: jestem pod wrażeniem, aż udam sie miedzy "pracowników sezonowych" by ochłonąć...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/296
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-03, 13:11   

Pytanie Bronku był do Ciebie bo tylko Ty możesz rozwiać wątpliwość czy dojdzie do spożycia czy nie.. W technicznej możliwości dokonywania prób wszyscy wiemy. Tylko czy osiągniemy cel?

Znana była sytuacja milicjanta wpychającego kanapkę do odbytu ponieważ dentysta nakazał mu jeść drugą stroną :haha:



Bronek napisał/a:
Będzie łapka w górę


:haha: :haha: :haha:

Spróbuję. W razie co wrzucę linka. :haha: :haha: :haha:

Dzisiaj otwierałem pudełko z książkami i moi uczniowie stwierdzili, że otwieranie pudełka beż wrzucenia na YT to dramat...
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/296
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-03, 13:30   

J.Leboski napisał/a:
"który my tu staramy sie trzymać na tym forum"


Przykre, że nie widzisz różnicy pomiędzy robieniem sobie jaj a obrażaniem innych. No chyba, że poczułeś się obrażony...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-12-03, 13:36   

Ale, .... przyznaję, że korzystam tych celebrytów jutubowych... Chwała, że im się chce. A my mamy wybór.
Robią to z różnych pobudek ale innym czasem się to przydaje. Wystarczy, że jednemu :spoko
Jest w tym doza perwersji, takie rozpakowywanie pudła z odkurzaczem...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
maciejerasme 
początkujący forumowicz

Dołączył: 01 Lut 2018
Otrzymał 9 piw(a)
Skąd: Wlkp
Wysłany: 2018-12-03, 13:49   

grzegorz_wol napisał/a:
Sam prosiłeś o komentarz. Większość z tych 20000 ludzi przychodzi tam by podziwiać freski a wy to wszystko spłyciliście i to jeszcze w kiczowaty sposób.

Wydaje się mi że jesteście oboje ogarnięci takim samouwielbieniem, że chyba nie potraficie podziwiać już nic innego.

Przed odpowiednim obrazem a zwłaszcza freskiem można spędzić godziny przy zachowaniu ciszy i poszanowaniu powagi innych zwiedzających, próbując odgadnąć jego treść, relacje między postaciami, powiązania z historią zdarzenia które opisuje a dla Ciebie kolego ważniejszy akurat w tym miejscu był tyłek wybranej, pożarcie kanapki i infantylne komentarze do treści fresku.

To oczywiście moje osobiste zdanie.


Tak, prosiłem i bardzo mnie to cieszy, że się wypowiadacie. No może z wyjątkiem tych "żartów" na temat oralnego jedzenia banana i innych.
Szczerze mówiac nigdy bym się nie spodziewał, że z tego nawiąże się taka dyskusja. Raczej moim celem była chęć podzielenia się z Wami naszą radością wynikającą ze stworzenia kanału i tyle. Oczywiście naszą grupą docelową są młodzi ludzie więc liczylem się z tym, że Wy możecie tego nie kupić. Druga sprawa jest taka, że sami do końca nie jesteśmy zadowoleni z tych dwóch odcinków ale wiemy, że jeśli byśmy odkładali to do momentu aż będziemy w 100% usatysfakcjonowani to byśmy to tak odkładali w nieskończoność. Chcieliśmy po prostu rzucić się na głęboką wodę i uczyć się wszystkiego w praktyce a nie tylko w teorii. Pewne jest to, że w przyszłości będzie więcej "treści". Będziemy więcej mówić o miejsach, w których się znajdujemy oraz o "patentach kamperowych" i darmowych miejscówkach. Teraz np. szykujemy odcinek z toskanii gdzie praktycznie codziennie nocowaliśmy na darmowych parkingach z prądem no i oczywiście wodą i miejscem do zrzucenia wody szarej.

Wracając do Twojego komentarza. My też, tak jak te 20000 przyszliśmy podziwiać kunszt dawnych twórców. Sam skończyłem architekturę i "coś tam" o historii sztuki wiem. Natomiast nie czułem potrzeby nagrywania mojego zachwytu nad każdym pojedyńczym dziełem, które tam widzeiliśmy. Wręcz przeciwnie nasza taktyka była inna. Chceiliśmy dotrzeć (głównie do młodszego pokolenia) i pokazać im, że zwiedzanie muzeum nie musi się tylko kojarzyć z nudymi wycieczkami szkolnymi - sam tak miałem. Wiedziałem, że prędzej zainteresujemy naszych młodszych widzów pokazując im fresk Rafaela wraz ze "śmiesznym" komentarzem, niż tylko przy akompaniamencie podniosłej muzyki czy, co gorsza opisując dany styl czy historię.
Oczywiście chcemy sprzedawać trochę historii czy faktów związanych z miejscem, w którym się obecnie będziemy znajdować ale raczej w formie luźnych ciekawostek. Na pewno będzie tego więcej niż w poprzednich dwóch odcinkach ale też nie mamy zamiru wyręczać przewodników turystycznych. Taki jest nasz pomysł na kanał i mamy nadzieję, że się spradzi i dotrzemy do wielu młodych ludzi, którym będziemy mogli pokazać kawałek świata i sprzedać trochę wiedzy (którą będą mogli pogłębiać w bardziej fachowej lekturze). Ale to wszystko na luzie i z poczuciem humoru.
Jeśli ktoś się poczuł urażony albo ma wrażenie, że jesteśmy ignorantami i nie mamy szacunku do historii sztuki, architektury czy miejsc świętych..to jest w dużym błędzie. To, że przy rzeźbie Rodina dałem komentarz o zmianie bielizny czy w bazylice św. Piotra powiedzieliśmy, że jest drugą co do wielkości..nie oznacza od razu, że nie mamy szaunku do tych miejsc czy artystów. Uwierzcie mi, że jeśli miałbym iść do muzeum po to żeby się pośmiać z obrazów rzeźb to wolałbym nie wydawać kasy na bilety, a zostać w kamperze i obejrzeć jakąś dobrą komedię.

A tak na marginesie, to czy właśnie nie to odróżnia sztukę od instrukcji obsługi pralki, że właśnie każdy może ją interpretować na swój własny sposób?

Sorki, że się tak rozpisałem ale patrząc na ilość negatywnych komentarzy poczułem chęc wyjaśnienia nieco naszego podejścia do tematu gdyż niestety zostało błędnie zinterpretowane. Mam tylko nadzieję, że z czasem nauczymy się jasno przekazywać nasze intencje w filmach, tak by nikt nie miał problemu z poprawnym ich odczytaniem :)
Najważniejsze, że dzisiejszy świat oferuje nam tak wielki wybór rozrywki, że każdy może oglądać to co mu się podoba, a to co nie - po prostu ignorować.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/296
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-03, 14:28   

maciejerasme napisał/a:
No może z wyjątkiem tych "żartów" na temat oralnego jedzenia banana i innych.


No widzisz takie jest właśnie poczucie humoru leśnych dziadków. :diabelski_usmiech

Ja będę jeszcze do Was zaglądał po to choćby, żeby przypomnieć sobie jak odbierałem świat zwiedzając go w Waszym wieku. :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
grzegorz_wol 
weteran

Twój sprzęt: Knaus 595 '98
Nazwa załogi: powolniaki
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 20 Kwi 2015
Piwa: 79/64
Skąd: Piła
Wysłany: 2018-12-03, 14:47   

Fajnie, że podniosłeś rękawice i wszystko wyjaśniłeś.

Faktycznie odebrałem film nie tak jak byście chcieli. Nie mam nic do interpretacji sztuki tylko kurcze... to miejsce ... no wiesz. Nieświadomie możesz kogoś obrazić a przecież tego nie chcecie.

Tak sobie myślę może skoro masz wiedzę to podnieś poprzeczkę i powiedz coś więcej o tym z czego się nabijasz ( coś więcej niż można wyczytać z wiki) a potem se to zdeptaj jak chcesz ale przynajmniej nikt nie zarzuci ci bycia prymitywnym.

Cieszę się że jesteście na forum. :spoko

PS.

Przepraszam za Kolegów wyżej. Czasami trochę przeginają.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Powsinoga 
początkujący forumowicz

Dołączył: 16 Lis 2018
Skąd: Chechło
Wysłany: 2018-12-03, 18:05   

No, przyszedł czas aby cos napisać od siebie ponieważ przeczytałem ta dyskusje dwa razy i troszkę jestem zniesmaczony
Sugerowanie że taka właśnie aktywności i forma " może imponować tylko tym których nie stać na kampera " albo że " może obrażać uczucia ( w domyśle religijne ) innych" jest bardzo na wyrost i jakoś mi nie pasuje do forum skupiających "zwierzęta stadne" jak mysle. Nie jestem już młody więc wiem że taka bezinteresowna zawiść jest nasza cechą narodowa ale aż taka krytyka i TAKIE argumenty nie przystojną chyba na tym forum ....... ??
To młodzi ludzie którzy lubią podróże i dzielić się SWOIMI wrażeniami z innymi i chwała im za to że coś robia, że robią coś czego nie oczekuje ogół i nie poddają się schematom bo wtedy właśnie sa SOBA i odnajdują w tym radość .
Trzymam kciuki i nie poddawajcie się ;) bo nigdy nie uszczesliwicie wszystkich .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
gryz3k 
Kombatant


Twój sprzęt: Hymer Eriba B514 Sl
Nazwa załogi: gryz3k
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Wrz 2010
Piwa: 558/296
Skąd: Warszawa Miedzeszyn
Wysłany: 2018-12-03, 18:17   

Powsinoga napisał/a:
Sugerowanie że taka właśnie aktywności i forma " może imponować tylko tym których nie stać na kampera "


Czytaj dokładnie. Jeszcze nie stać co jest stwierdzeniem faktu. Większości 20 latków nie stać.

Powsinoga napisał/a:
że " może obrażać uczucia ( w domyśle religijne ) innych"


Nie bardzo wiem gdzie to znalazłeś.

Proponowałbym czytać z większym zrozumieniem a spotka Cię mniejszy niesmak. :spoko

Każda rzecz opublikowana w internecie nie jest do oglądania dla SIEBIE lecz dla innych i podlega ocenie innych. Materiały tego typu z założenia publikuje się dla poklasku /lików/ ponieważ im więcej lików tym większy zasięg/popularność i większa szansa na zarobienie na tym kasy. Żeby to osiągnąć należy produkować materiały akceptowalne dla jak największej ilości odbiorców. Ot i cała filozofia. Jak mi nie wierzysz to zastanów się dlaczego na końcu każdego filmiku jest prośbo o subskrypcję i łapkę w górę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wojciechu 
Kombatant


Twój sprzęt: był - ducato frankia,jest- burstner t603
Nazwa załogi: marwoj
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Wrz 2013
Piwa: 159/151
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2018-12-03, 18:35   

maciejerasme napisał/a:
z czasem nauczymy się jasno przekazywać nasze intencje w filmach, tak by nikt nie miał problemu z poprawnym ich odczytaniem


Trudna sztuka - to jak mówienie- tak, by rozmówca zrozumiał. Co do żartów o bananie i jedzeniu - bym nie przesadzał. Bronek fachowiec i wie co mówi - choć i on może mieć kłopoty mówienia ze zrozumieniem - przykład - Przychodzi baba do ginekologa na rutynowe badania: -Oj, widzę nadżerkę. -Kurde mówiłam, że ma ino polizać, a on zaraz nadżarł - nooo może to mało poetycki przekaz.
Natomiast Wasz vlog przemówił do mnie w zwiastunie - scena na skale -czytelne i ładne - ładniejsze niż przekaz historii sztuki.
Tak swoją drogą - nasze przekazy forumowe mogą być trudne, bywają jednak, również ciekawe - bo tu tyle opinii i porad, ilu userów - artystów - fachowców w każdej dziedzinie - dosłownie i w przenośni. Warto więc poświęcić chwilę - choćby z nudów. ;)
_________________
prof-os

Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni, pamiętajmy tylko że niedoskonali…
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Bronek 
Kombatant

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 06 Cze 2013
Piwa: 477/990
Skąd: Ooo
Wysłany: 2018-12-03, 18:41   

To nie ja powiedziałem, ale kto to zrozumie.? Cytat to cytat, nie cycki. Ale już przywykłem :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
xbartman 
stary wyga


Twój sprzęt: Nissan Primastar
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 15 Gru 2016
Piwa: 64/10
Skąd: Łódź/Pristina
Wysłany: 2018-12-03, 18:43   

Obejrzałem, z trudem. Nie wiem co to jest i o co chodzi. Chyba nie dla mnie.
Dla nastolatków może się nada, ja już za stary.
_________________
Pozdrawiam, Bartek
Moje podróże: www.w4stronyswiata.com

"Jeśli wyruszasz w podróż do Itaki, pragnij tego, by długie było wędrowanie, pełne przygód, pełne doświadczeń." - Konstantinos Kawafis
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***