Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2009-11-29, 10:01
Jaki program działania na pierwsze miesiące.
Autor Wiadomość
eler1 
Kombatant


Twój sprzęt: kamper
Nazwa załogi: elerki
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 52/129
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-07-22, 19:46   

wbobowski napisał/a:
Zamiast krytykować, daje nowe pomysły.
przecież ja cały czas daje przykłady
Cytat:
dobrym początkiem była inicjatywa Camperparków, ale jak to bywa jednostki wiele nie zdziałają - naszą domeną jest się kłócić o jakieś wybujałe ambicje i niby interesy, a nie działać :(
co to jest camperpark czy to będzie stacja paliw czy super market czy inne miejsce parkingowo serwisowe to jest przecież idea powstania camperparków. ( byłem jak pomysł się narodził wiec znam korzenie )
A jak będziecie sobie słodzić to powstanie kumana i puste pułki :mrgreen: czyli wszyscy będą zadowolenie nawet jak deszcz pada to będziecie mówić, że słońce świeci

tego chcecie
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2009-07-23, 09:51   

ML tak dalej ten pomysl jest naprawde dobry, tylko w ten sposob mozna ich pobudzic do dzialania. :lol: . Koncery maja na to fundusze,ale jak nie ma zapotrzebowania na takie uslugi to nie robia. Po takim pisnie z zapytaniem powinno sie cos ruszyc. :wyszczerzony:
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZORKA 
Kombatant


Twój sprzęt: Adria
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Piwa: 21/22
Wysłany: 2009-07-23, 11:10   

Janusz do dzieła. :bigok Pomysł ML jest SUPER!!
Kamperów w Europie jest multum i aż dziw bierze, że żadna stacja nie jest dostosowana. :shock:
Takie stanowisko, to dla koncernów typu Statoil, Orlen, BP to żadne pieniądze.
Nas szczególnie ten pomysł ucieszył, bo muszę się przyznać, że nigdy nie opróżnialiśmy kota w kibelku na stacjach.
To jednak powinno być osobne stanowisko.
_________________
"Żyj tak, abyś po latach mogła powiedzieć-przynajmniej się nie nudziłam".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ARCADARKA 
Kombatant

Twój sprzęt: Pojazd specjalny
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Sty 2008
Piwa: 85/99
Skąd: STOLYCA
Wysłany: 2009-07-23, 11:13   ARCADARKA

KOCZORKA napisał/a:
Janusz do dzieła. :bigok Pomysł ML jest SUPER!!
Kamperów w Europie jest multum i aż dziw bierze, że żadna stacja nie jest dostosowana. :shock:
Takie stanowisko, to dla koncernów typu Statoil, Orlen, BP to żadne pieniądze.
Nas szczególnie ten pomysł ucieszył, bo muszę się przyznać, że nigdy nie opróżnialiśmy kota w kibelku na stacjach.
To jednak powinno być osobne stanowisko.


no,no a jeszcze zachęcić dotacjami unijnymi , bo środki są, to nasze stacje będą bardzo przyjazne kamperom :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok :bigok
Janusz do dzieła :haha: :haha: :haha:
_________________
Darek
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ML 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Levanto A574
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 5/3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-07-23, 14:53   

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.
Uważam jednak, że obciążanie Janusza nie do końca jest fair. To przecież sprawa nas wszystkich. Dawajmy propozycje, a Janusz będzie je firmował na oficjalnych pismach. Tak to widzę.
Odnośnie tych miejsc dla kamperów, to mamy pole do popisu gdyż startujemy prawie od zera i jeśli dobrze się za to zabrać, to można zbudować coś naprawdę fajnego.

Pozdrowienia.
_________________
To tylko MATRIX ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Wyświetl szczegóły
eler1 
Kombatant


Twój sprzęt: kamper
Nazwa załogi: elerki
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 52/129
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2009-07-23, 15:09   

ML napisał/a:
Dawajmy propozycje, a Janusz będzie je firmował na oficjalnych pismach. Tak to widzę.
Ku chwale Ojca Dyrektora :haha:
ja polecam rozwijać i aktualizować camperpark aby wszystkim było łatwiej :kwiatki:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZOR 
weteran

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2008
Piwa: 17/5
Wysłany: 2009-07-23, 15:31   

ML napisał/a:
Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.

Zasłużone w stu procentach. Jak przeczytałem Twoją propozycję, po prostu mnie zatkało - tak genialne w swojej oczywistości, że aż dziwne,
że nikt na to jeszcze nie wpadł (ze szczególnym uwzględnieniem właścicieli stacji).
Koszt dla koncernów stosunkowo niewielki, a oferta (reklama) skierowana do ogromnej rzeszy kamperowców.
Każdy powinien zdawać sobie sprawę z pojemności zbiorników paliwa w kamperze = jakości potencjalnego klienta.
A że w Polsce i wielu zresztą innych krajach rozwiązanie g....nianego problemu jeszcze w powijakach, może kogoś ta propozycja zainteresuje
z pożytkiem dla obu stron.
Za pomysł :kufel
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ML 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Levanto A574
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 5/3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-07-23, 22:07   

eler1 napisał/a:
Ku chwale Ojca Dyrektora :haha:
ja polecam rozwijać i aktualizować camperpark aby wszystkim było łatwiej :kwiatki:


Jestem jak najbardziej za :bigok
Uważam jednak, że powinniśmy trochę pójść w jakość. Zwykły parking lub jakaś zatoczka jakoś się znajdzie, ale prawdziwy camperpark z caperserwisem itp. ... z tym już gorzej. Zróbmy trochę hałasu i dajmy do myślenia osobom, które głowią się nad wymyślaniem kolejnej akcji reklamowej. Jeszcze niedawno byliśmy małą grupką, której nie warto brać pod uwagę, ale coraz więcej kamperów porusza się po Polsce i jak to słusznie Koczor stwierdził stajemy się bezpośrednio lub pośrednio coraz bardziej atrakcyjnymi klientami, których chętnie na stacjach benzynowych się widuje. Poza tym ... spróbujmy. Jak się uda, to będziemy mieli tylko lepiej, a jak się nie uda, to widać jeszcze nie ten czas. W każdym razie nie będziemy sobie wypominać, że nie próbowaliśmy.

Pozdrowienia.
_________________
To tylko MATRIX ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ML 
zaawansowany


Twój sprzęt: Buerstner Levanto A574
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 5/3
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-07-24, 22:33   

Świetny pomysł Wojtek, ale może nie wszystko na raz. :bigok
Może na początek camperserwis na stacjach benzynowych. Czy ktoś zna namiary na osoby w Zarządzie lub kadrę kierowniczą koncernów paliwowych, do których można skierować tego typu pismo ? Jeśli tak, to wydaje mi się, że powinniśmy przesłać takowy na PW (żeby nie rzucać nazwiskami na forum). Dobrze by było też sklecić jakiś projekt pisma.

Pozdrowienia.
_________________
To tylko MATRIX ...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
darek 61 
Kombatant


Twój sprzęt: Jumper Odyssee 78
Nazwa załogi: Violetta Darek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Piwa: 146/103
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-17, 13:37   

Czy są jakieś znaki drogowe informujące że np.stacji benzynowej jest CAMPERSERVIS.Być może mijałem taką nie wiedząc że tam jest takie miejsce.Dziękuje z góry za oświecenie mnie. A Może tablice informacyjne są,tylko tych miejsc jest tak mało że nie miałem możliwości takowej zobaczyć? :spoko
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2009-08-17, 16:08   

W naszych przepisach drogowych nie ma. Nie znaczy to czy ktoś "nielegalnie" nie oznaczył sobie takiego miejsca. :haha:
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darek 61 
Kombatant


Twój sprzęt: Jumper Odyssee 78
Nazwa załogi: Violetta Darek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Piwa: 146/103
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-17, 16:21   

To skąd mamy wiedzieć czy akurat nie mijamy fajnej stacji na której jest tak zwany CAMPERSERVIS :spoko
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2201
Skąd: Otwock
Wysłany: 2009-08-17, 16:32   

darek krupa napisał/a:
To skąd mamy wiedzieć czy akurat nie mijamy fajnej stacji na której jest tak zwany CAMPERSERVIS


Darku, toteż my chcemy żeby: a> były serwisy;b> aby serwisy były oznaczone.
To nigdy nie zrobi się samo, a my możemy, naszym uporem i sprytem, do tego doprowadzić. :wyszczerzony:
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darek 61 
Kombatant


Twój sprzęt: Jumper Odyssee 78
Nazwa załogi: Violetta Darek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Piwa: 146/103
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-17, 17:17   

Janusz popieram w 100% ale może trzeba zacząć od symbolu CAMPERSERVISU.My będziemy wiedzieć na której stacji się zatrzymywać,a właściciel stacji będzie wiedział jaki symbol ma nalepić na tablicy informacyjnej.Im zależy na autach tankujących pod korek.Jeżeli mógłbym w czymś pomóc to chętnie.Nie wiem czy w za granicami są takie znaki,jeżeli tak to niech będą u nas takie same.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
darek 61 
Kombatant


Twój sprzęt: Jumper Odyssee 78
Nazwa załogi: Violetta Darek
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 08 Mar 2009
Piwa: 146/103
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-08-18, 12:43   

ML wspomniał że CAMPERSERWISY miałyby być również dla autobusów i słusznie,myślę że trzeba się z kumać z przewoźnikami.W kupie siła,a przecież o kupę tu chodzi.Może ktoś z nas ma dojście do przewoźników? :spoko .
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***