Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2011-02-11, 14:25
Zlot w Chorwacji
Autor Wiadomość
medard 
weteran
Saint Medard


Dołączył: 08 Kwi 2008
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2009-01-15, 21:25   

:hide: moze nieciekawie ale bezpiecznie
_________________
http://picasaweb.google.com/1medard1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
prezesuu 
weteran
102 dni to nie zbyt wiele


Twój sprzęt: chwilowo bezdomny
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2008
Piwa: 22/13
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: 2009-01-15, 21:32   

medard napisał/a:
ale bezpiecznie
od kiedy Ty lubisz tak bezpiecznie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZOR 
weteran

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2008
Piwa: 17/5
Wysłany: 2009-01-16, 00:33   

medard napisał/a:
Rafa pozwole sobie nie rozwijac tego tematu bo moge sie narazic niektorym organizatorom tu w polsce :haha: :haha: :haha:

Rozwijaj, rozwijaj, a nawet nawijaj.....
Jestem po prostu ciekaw dlaczego oburzasz się na rodzime firmy biorące 25 zł za kemping w naszym pięknym kraju, a bez problemu chcesz płacić promocyjnie ponad 28 zł (pod warunkiem hurtowego wykupu 10 dni, co daje 280 zł) pastuchom za kawałek wybrzerza z kamiorami zamiast plaży.... nawijaj.... :ok :ok :ok

Pozdrawiam :smokedevil

PS
Nie zapominaj również, że ta cena dotyczy zlotu ponad 400 kamperów i przyczep,
myślę, że w takiej sytuacji powinni chcieć góra 5 zł, złodzieje :haha: :haha:
PS2
Czy Ty zdajesz sobie sprawę, ile oni zarobią 70*400=28000Euro za 10 dni,
to już nie złodzieje, to bandyci......
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
StasioiJola 
Kombatant


Twój sprzęt: Fiat Bürstner
Nazwa załogi: StasioiJola
Pomógł: 12 razy
Dołączył: 25 Lip 2008
Piwa: 81/283
Skąd: Gąbin
Wysłany: 2009-01-16, 01:01   

Med - jak umiesz liczyć to wychodzi 7 Euro dziennie od osoby czyli 28 PLN. Juz przy 2 osobach to jest 56PLN.. A spotkanie w Koszelówce jest po 25 PLN od załogi, obojętnie ile będzie liczyła osób, myślę że to jest mała różnica. Ja nie twierdzę,że te 7 eurosów za zlot Adrii to jest drogo jak na warunki chorwackie, ale to nie jest ta sama cena jak za zlot wiosenny który chcemy zorganizować!! A tak właśnie Ty to sugerujesz , że ceny naszych spotkań są za wysokie w stosunku do pobytu na campingach zagranicznych. Najważniejsze jest to,że każdy może wybrać to co mu najlepiej pasuje w zależności od swoich kalkulacji i upodobań. Jedno jest pewne, woda w Koszelówce nie będzie tak ciepła jak w Chorwacjii, to nie ulega żadnej wątpliwości!! :haha: Pozdrawiam tych co się wybiorą na Chorwację, jak i tych którzy zdecydują się na zlot w Koszelówce, a pewnie będą tacy którzy odwiedzą obydwa te miejsca!!! :spoko :bigok
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
medard 
weteran
Saint Medard


Dołączył: 08 Kwi 2008
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2009-01-16, 01:24   

a poco ta dyskusja? pisalem ze podejme sluszna decyzje i tyle ,z cala pewnoscia nie musze tego robic /podejmowac te sluszna decycje/ co do grudziadza a co do l;iczenia pieniedzy to wybaczcie panowie bizesmeni ale to za madre dla mnie :(
Rafal ,Stasiu zrozumcie ze z wiekiem jestem coraz glupszy i chyba za wiele chce
_________________
http://picasaweb.google.com/1medard1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
koko 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO C-LINE 4.8 I
Pomógł: 9 razy
Dołączył: 19 Sty 2007
Piwa: 70/31
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-01-16, 10:42   

Niekoniecznie Trzeba korzystać z PZMOT czyPFCC można samemu zgłosić grupę chętnie się do was przyłącze dlaczego przez Niemcy
Co do ceny i pastuchów to średnia cena za camping w Europie 25EUR za dobę.Myśle że trzeba by choć raz być na takim zlocie by wypowiadać sie miarodajnie i nie obrażac
Narodu
_________________
KoKo
Piszę tylko merytorycznie.
Mądrzy ludzie wiedzą przed a nie po
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
medard 
weteran
Saint Medard


Dołączył: 08 Kwi 2008
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2009-01-16, 11:06   

koko napisał/a:
takim zlocie by wypowiadać sie miarodajnie i nie obrażac
Narodu
brawo koko dokladnie tak ,ale odnosze wrazenie ze koniecznie trzeba forsowac przez niektore osoby opinie ze wszedzie zle a nasze jest ok ,tym bardziej jesli sa organizowane inne zloty z mozliwowscia korzystania z parkingow za sporo nizsza sume od ostatnio podawanych przez innych organizatorow /skad i dlaczego tak jest ze sie nalatuje tylko dlatego ze swego czasu napisalem ze jeden z zlotow jest bardzo drogi juz na dzien dobry /nazwalbym oplata za placowe :) / a co do chorwacji to sie bardzo cieszylem jak placilem na peleszacu 15 euro i to jako kolega gdzie norma to wlasnie 25 euro , chyba ze niektorzy chca koniecznie dowiesc tego ze np 50 zl jest znacznie mniej 20, ale to rodzimy bizesmen, wiec nalezy przyklaskiwac ze jest tak wspanialomyslny ,ze jego cena jest odrobine mniejsza od uznanych walorow turystyczno-wypoczynkowych no i oczywista oczywistosc wie ze brac kamperowa stac na to ze raz moze wydac ciut wiecej niz na pozostalych zlotach
_________________
http://picasaweb.google.com/1medard1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
JaWa 
Kombatant
Pierwsza "Mała Karawana"


Twój sprzęt: Fiat Ducato Roller Team Granduca
Pomógł: 5 razy
Dołączył: 15 Sty 2007
Piwa: 365/232
Skąd: Kutno
Wysłany: 2009-01-16, 11:21   

StasioiJola napisał/a:
Jedno jest pewne, woda w Koszelówce nie będzie tak ciepła jak w Chorwacjii, to nie ulega żadnej wątpliwości!!

No nie wiem, nie wiem ....

beczka.jpg
Plik ściągnięto 3296 raz(y) 47,84 KB

_________________
Wanda i Jacek Kutno
-------------------------------------------
www.youtube.com/@JacekKropidlowskikutno/videos
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZOR 
weteran

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2008
Piwa: 17/5
Wysłany: 2009-01-16, 12:04   

koko napisał/a:
Myśle że trzeba by choć raz być na takim zlocie by wypowiadać sie miarodajnie i nie obrażac
Narodu

Konrad - czyżbyś nie dostrzegł satyry.... :oops:

Wyjaśnię Ci w takim razie moje stanowisko (tym razem całkiem poważnie) w tej sprawie.
W zasadzie nigdy nie kwestionuję cen, ponieważ zawsze mam wybór: korzystam z oferty lub nie. Zdarzało mi się być na kempingach o bardzo różnych cenach i ani jednym słowem tego na forum nie uwidoczniłem.
Próbowałem jedynie uzyskać informację i zrozumieć (bo nie mogę tego pojąć, a nawet nie chcę się z tym zgodzić), dlaczego Polska i polscy przedsiębiorcy mają być traktowani jak trzecia liga. Dlaczego na całym południu Europy mogą być kempingi świetnie wyposażone i utrzymane, a u nas najczęściej...... sam chyba wiesz? Tylko mały drobiazg - europejskie ceny pewnie znasz, a jak to się ma do żądania utrzymania 2,50 euro za dobę? Czy chciałbyś (dałbyś radę) prowadzić, utrzymać na wysokim poziomie, a przede wszystkim wyposażyć kemping za tą cenę?
Padło porównanie do Grudziądza.... że tam się da. Fajne, nieprawdaż? Proste pytanie: dlaczego tam się da? Każdy, kto umie sumować przychody - wie....

Nie miałem zamiaru obrażać południowców, nawet więcej - bywałem tam wielokrotnie i będę jeszcze nie raz. Miło te pobyty i ich wspominam, ale nie zgadzam się na zaszeregowanie nas do kategorii "gorszych" :!:



Pozdrawiam :smokedevil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZOR 
weteran

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2008
Piwa: 17/5
Wysłany: 2009-01-16, 12:14   

medard napisał/a:
sa organizowane inne zloty z mozliwowscia korzystania z parkingow za sporo nizsza sume od ostatnio podawanych przez innych organizatorow

Medard
Nie jestem pewien, czy Ty do końca rozumiesz różnicę pomiędzy parkingiem, a kempingiem :bigok
Padło porównanie do Grudziądza.... że tam się da. Fajne, nieprawdaż? Proste pytanie: dlaczego tam się da? Każdy, kto umie sumować przychody - wie....

Nawet więcej - w Uniejowie było za darmo :!: :!: :!:

Baja02 - Jacku błagam, tylko nie bierz tego do siebie, ja wiem, że Uniejów był golutki (parking) :kwiatki:

Pozdrawiam :smokedevil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
48a-ELANKO 
weteran
dawniej: 48a-ELANKO


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Sie 2007
Piwa: 125/78
Wysłany: 2009-01-16, 12:15   

A z tą ciepłą wodą może tak...

wanna.jpg
Plik ściągnięto 3254 raz(y) 59,3 KB

_________________
Ela i Andrzej
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
medard 
weteran
Saint Medard


Dołączył: 08 Kwi 2008
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2009-01-16, 12:21   

dzis jestw zlotym stoku chyba cena jak w grudziadzu
zakonczmy temat cen kazdy zrobi jak zechce i sam podejmie decyzje czy warto partycypowac w kosztach tego czy innego bizesmena
podsumowujac- obawaim sie ze jak tak dalej beda co niektorzy preferowac rodzimy biznes to z pewnoscia bedzie mozna tylko wspominac jakiez to byly piekne zloty /oby tak sie nie stalo/
rafal czego ty odemnie wymagasz? wiesz teraz czasy trudne to i puszek brak :placze2
_________________
http://picasaweb.google.com/1medard1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZOR 
weteran

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2008
Piwa: 17/5
Wysłany: 2009-01-16, 12:28   

medard napisał/a:
rafal czego ty odemnie wymagasz? wiesz teraz czasy trudne to i puszek brak

Tylko tego, żeby nie wykończyć rodzimego biznesu, bo przy takim podejściu, to oni też już chyba te puszki muszą zacząć zbierać... albo posprzedają kempingi obcym, bogatym nacjom, a wtedy będziemy płacić u nas za dobę od 25 euro wzwyż.

Pozdrawiam Cię serdecznie :smokedevil
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
janusz 
Kombatant
Szeryf


Twój sprzęt: Motochata Rimor
Nazwa załogi: TiTi
Pomógł: 25 razy
Dołączył: 14 Sty 2007
Piwa: 411/147
Skąd: Pajęczno, łódzkie
Wysłany: 2009-01-16, 12:53   

KOCZOR napisał/a:
Uniejów był golutki (parking)

I nie tylko parking :haha:
_________________
Nie dyskutuj z głupcem – ludzie mogą nie zauważyć różnicy!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
medard 
weteran
Saint Medard


Dołączył: 08 Kwi 2008
Otrzymał 7 piw(a)
Wysłany: 2009-01-16, 13:01   

KOCZOR napisał/a:
żeby nie wykończyć rodzimego biznesu
no nie ,slow brak to znaczy ze tylko w najblizszym czasie w dwoch zlocikach / wylaczam bajoro/sa ludzie ktorzy nie dbaja o wlasny biznes ,sa nieprzwidywalnii i prowadza swoimi cenami niskimi cenami i znizkami dla kamperowcow do samozaglady i z pewnoscia dokladaja np wszystko co potrzebne kamperowcowi ot tak sobie z serca ku samozadowoleniu ,ze kres ich meczarni z prowadzeniem tego czy owego miejsca i to, ktore ma sporo do zaoferowania jest bliski ,a zostana miejsca ktore swoimi cenami -wysokimi przynajmiej dla kamperowcow /to moje zdanie i moja ocena/obronia sie przed pazernoscia obcych , kapitalistow krwiopijcow z zachodu /ktorzy z pewnoscia tego drogiego nie wykupia , bo i poco :-/ :-/ :-/
_________________
http://picasaweb.google.com/1medard1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***