Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kemping pod Brzozami Ustronie Morskie
Autor Wiadomość
oli
zaawansowany

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lut 2010
Piwa: 24/1
Wysłany: 2022-01-03, 22:49   kemping pod Brzozami Ustronie Morskie

Wracajac z tegorocznego weekendu sylwestrowego do domu postanowiłem podzielić sie wrazeniami z pobytu na kempingu pod Brzozami w Ustroniu Morskim
O kempingu dowiedzielismy sie z internetu -yu tube ,face book Kemping całoroczny ,dobre opinie i organizują na kempingu zabawe sylwestrową Był to chyba jedyny kemping który oferował miejsce z prądem bez rezerwacji i zabawę sylvestrową w cenie pobytu .Jadąc pierwszy raz do Ustronia Morskiego nastawilismy się na spcery przy morzu i może co jeszcze ale niekoniecznie. W czwartek po południu dojechlismy do Ustronia na kemping .Pierwszy pozytyw to za plac 3 noce z prądem płacimy 225 zł ,sylvester traktują tam jak by to był sezon niski .Dowiadujemy sie równiez że na terenie kempingu w restauracji jest organizowana zabawa sylwestrowa .dla wszystkich gosci kempingu za darmo .Imprezka rozpoczeła sie przed godzina 20 .Przywitano nas grochóweczką z kotła jak równiez czekało juz ognisko na którym można było przez cały czas zabawy usmazyc sobie kiełbaske ,albo dwie ,a nawet trzy .Przez cały czas przygrywał do tanca wspaniały Dj który jak się dowiedziałem od wspólorganizatorki menadzerki Ani był z tzw wyższej półki .Przed północą wszystkich zaproszono nad morze aby tam przy pochodniach ,petardach i lampki szmpana przywitać nowy rok ,Chciałem jeszcze raz podkreslic ze wszystkie te atrakcje były w cenie pobytu czyli za darmo. Uważam że trzeba podzielić sie z wami pozytywami które w dobie pandemi i galopujacej drożyzny można jescze gdzie niegdzie spotkać Rozmawiając z ludzmi którzy tam już wczesniej byli podkreslali że w sezonie wysokim jest problem z dostaniem miejsca ze względu na atmosfere jaka panuje na tym kempingu .Kamping całoroczny ciepła woda do woli i bardzo czyste sanitariaty jak równięż bardzo szybki internet także za fri Ps mają bardzo fajne kamper boksy co prawda były juz wszystkie zajete z dostępem i z rzutem wody i co należy podkreslic całoroczne podgrzewane
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
LukF 
Kombatant


Twój sprzęt: CARTHAGO MALIBU I 440 QB
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 31 Sty 2017
Piwa: 446/328
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2022-01-05, 14:26   

oli,

A masz jakieś zdjęcia? :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
oli
zaawansowany

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Lut 2010
Piwa: 24/1
Wysłany: 2022-01-05, 22:04   

Wpisz na youtube kemping pod brzozami Ustronie Morskie - jest tam szczegółowo pokazany i opisany kemping oraz najbardziej "kontrowersyjny właściciel w Polsce". Jadąc tam na sylwestra miałem mieszane odczucia, bo wiadomo w internecie nie zawsze wszystko wygląda tak jak w rzeczywistości. Jednak teraz mogę potwierdzić, że wszystko jest tak jak powinno być czyli super kemping i właściciel 🙂 Niestety nie mam więcej zdjęć, mam filmiki, ale nie wiem jak dodać na forum 🤔 ? Zdjęcia z sylwestra są dostępne na Facebooku "camping pod brzozami" Pozdrawiam Oli

270785993_3127274200884208_1461108143207843004_n.jpg
Plik ściągnięto 9 raz(y) 46,99 KB

270855875_217413743919340_7222806499621840114_n.jpg
Plik ściągnięto 13 raz(y) 81,03 KB

  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
jackas 
początkujący forumowicz

Dołączył: 19 Sie 2019
Skąd: Katowice
Wysłany: 2022-02-28, 21:15   

Kemping bardzo dobry. Polecam. W weekendy i w sezonie, poza miejscami w parcelach bardzo ciasno i gęsto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***