Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Serwis Warszawskie Centrum Caravaningu, Sklep stacjonarny
Autor Wiadomość
Skorpion 
Kombatant
Normalny inaczej wariatek stary wyga


Twój sprzęt: Starocie urzadzenie kampero-podobne
Nazwa załogi: Skorpion
Pomógł: 24 razy
Dołączył: 17 Lip 2008
Piwa: 228/1183
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2022-03-29, 23:35   Serwis Warszawskie Centrum Caravaningu, Sklep stacjonarny

Serwis Warszawskie Centrum Caravaningu

04-128 Warszawa
ul. Omulewska 27

Tel.: +48 22 610 10 00
E-mail: kontakt@wcc.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt. od 10:00 do 18:00
Sobota od 10:00 do 14:00

https://wcc.pl/serwis/


Sklep stacjonarny i siedziba firmy: WCC

Adres
Grupa MCC sp. z o.o.
ul. Omulewska 27
04-128 Warszawa

Kontakt telefoniczny w godzinach pracy sklepu
Pon-pt 10-18
Sobota 10-14
nr telefonu: 502 477 705
nr telefonu stacjonarnego 22 610 10 07

Kontakt mailowy: sklep@wcc.pl

https://sklep.wcc.pl
Sklep caravaningowy:
Wyposażenie i sprzęt caravaningowy
+48 22 610 10 07

Marek Andruchowycz
+48 502 477 705
sklep@wcc.pl

Iwona Buczek
+48 22 610 13 37
+48 695 550 079
hurt@wcc.pl

Serwis:
Urządzenia i pojazdy

+48 22 610 11 18
serwis@wcc.pl

Akcesoria:
Akcesoria campingowe i sprzęt sportowy
Michał Dąbrowski
+48 885 803 330
akcesoria@wcc.pl

Sprzedaż:
Kampery i przyczepy
+48 22 610 10 00

Jaromir Janczak
+48 607 240 989
j.janczak@wcc.pl

Przemysław Wąsik
+48 607 521 920
p.wasik@wcc.pl




https://wcc.pl/o-nas/

SOBIESŁAW ZASADA
„Jazda kamperem to dla mnie wolność, swoboda oraz wygoda. Moja przygoda z caravaningiem zaczęła się już w 1959 roku od dostawczego Mercedesa. Zabudował mi go pewien stolarz z Bielska. Wraz z rodziną przemierzyliśmy tym autem tysiące kilometrów. Jeździliśmy nim na wakacje do Włoch, Francji, Hiszpanii i kilkakrotnie do Grecji. Drogi wtedy były bardzo kiepskiej jakości, często prowadziły dziesiątkami kilometrów po szutrze. Ale zawsze miło wspominam te eskapady, bo to była prawdziwa przygoda. A ten mój pierwszy Mercedes dotrwał do lat 90!

Jeździłem też Volkswagenami i Weinsbergami. Niezapomniamym przeżyciem była dla mnie podróż po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie w 1996 roku, kiedy przejechałem wraz z rodziną ponad 12 tysięcy kilometrów wypożyczonym kamperem.
Kampery towarzyszyły mi też w rajdach: Volkswagen Transporter Westfalia służył mojej załodze jako wóz serwisowy m.in w Portugalii, Kanadzie oraz podczas rajdu Monachium-Wiedeń- Budapeszt, i też był przystosowany do spania.

W latach dwutysięcznych, gdy pojawiły się nowe możliwości, zdecydowałem się na stworzenie firmy produkującej kampery – Globe-Traveller. Bardzo się cieszę, że auta te są wysoko oceniane i zdobywają nagrody, ale przede wszystkim, że służą osobom, które również cenią sobie wolność, swobodę i wygodę.”

Sobiesław Zasada (ur. 1930 r.) to najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy. Był
 3-krotnym rajdowym Mistrzem Europy (1966, 1967, 1971) i 3-krotnym wicemistrzem. Zwyciężył w ponad 150 rajdach, 11 razy zdobywał tytuł rajdowego mistrza Polski. Zwycięstwa Sobiesława Zasady wywołały ogromną sensację wśród dziennikarzy i w zachodnim światku rajdowym. Był jedynym zawodnikiem z krajów wschodnich, który został kierowcą fabrycznym Steyr Puch, Porsche, BMW, Mercedes Benz. Walczył z najlepszymi kierowcami zespołów fabrycznych świata, gdyż ówczesny tytuł Mistrza Europy równał się obecnemu tytułowi Mistrza Świata, a nazwę Mistrzostwa Europy na Mistrzostwa Świata zmieniono w 1978 roku.

Jest także autorem kultowych książek poświęconych rajdom i doskonaleniu techniki jazdy („Samochód, Rajd, Przygoda”, „Moje rajdy”, „Szybkość bezpieczna” oraz „Szerokiej drogi”.

Obecnie jest przewodniczącym Rady Nadzorczej Grupy Zasada, która oprócz motoryzacji działa również w branży nieruchomościowej, produkcyjnej i lifestylowej.


Warszawskie Centrum Caravaningu.png
Plik ściągnięto 1669 raz(y) 4,49 KB

_________________


Tadeusz
Byle do przodu
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***