Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
CamperPark w Rzymie
Autor Wiadomość
MAZUREK 
stary wyga
gitarzysta-chałturnik, wędkarz


Twój sprzęt: CARTHAGO T 40 CHIC 2,8 JTD
Nazwa załogi: LECH i GRAŻYNA
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Lip 2007
Piwa: 19/146
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-07-26, 23:04   

I jeszcze jedno : cena postoju za jedną dobę 10 EUR - bez prądu i 12 EUR z prądem. Szczerze mówiąc nie zauważyłem jakichś szczególnych korków w drodze do centrum bo poruszaliśmy się kolejką dojazdową i metrem.
_________________
Staram się pisać poprawnie po polsku
.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ewam
początkujący forumowicz

Dołączył: 12 Lis 2008
Wysłany: 2009-08-03, 20:19   

Mam wrażenie, że spawn66 pomylił Camperpark "Il Sassone" z jakimś campingiem.Chcę podkreślić, że "Il Sassone" to Camperpark a nie camping. W związku z tym ceny są kilkakrotnie niższe niż ceny za miejsce na campingu. Np. we wspomnianym campingu na Aurelii koszty są następujące: 10,80 - 12,50 euro od campera (w zależności od sezonu) plus 9 - 11 euro od każdego dorosłego i około 6 -7 euro od każdego dziecka do lat 12.
Podsumowując ,pobyt rodziny z dwojgiem dzieci na rzymskich campingach kosztuje około 50 euro za dobę.
Dojazd do centrum z Sassone , zajmuje 22 minuty podmiejską k o l e j k ą. Nie rozumiem co ma do rzeczy zatłoczona Casilina czy EUR (zwłaszcza ,że punktem odniesienia dla Sassone jest Appia i Anagnina.
Zdecydowaliśmy się na otwarcie tego camperparku właśnie ze względu na jego strategiczną pozycję:obok stacji kolejki, która zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum. Nie mieliśmy dotychczas od naszych gości żadnych zastrzeżeń dotyczących połączenia z Rzymem.Wręcz przeciwnie.
Pozdrawiam polskich kamperowców!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***