Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozpoczęcie Sezonu Letniego Mazury 19-21 Maja 2023r
Autor Wiadomość
Mutek 
zaawansowany


Twój sprzęt: Ducato Riva
Nazwa załogi: Zibi i Dona
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sty 2010
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Hrubieszów
Wysłany: 2023-04-15, 15:02   

Drogi Włodku ;to ja Dona korzystam z wejścia Zbyszka-Zwracam się do Ciebie jako naszego szefa; Uważam ,że ze względów komercyjnych, które dopadły nasz klub, organizowanie zlotów powinno być podzielone lub inaczej oznakowane np literą. Te, które organizują członkowie niejako non profit i te organizowane przez osoby prowadzące taką działalność np gospodarstwa agroturystyczne dla nas, abyśmy mogło się spotkać i pobawić a oni zarobić. Oczywiście nie mam nic przeciwko tej drugiej formie organizacji -bo zdaję sobie sprawę ile pracy trzeba włożyć w organizację takiego zlotu .Wydaj mi się ,ze przy dzisiejszych realiach uniknęlibyśmy nieporozumień. i komentarzy.
_________________
Misiaczek jest jak życie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-04-19, 14:45   

105 parcel rozeszło się szybko, tak więc już wolnych miejsc brak. Za miesiąc widzimy się na zlocie :D
Jak by ktoś chciał się jeszcze zapisać to jedynie miejsca bez parceli i udogodnień (prąd może jeszcze da się zorganizować)
Najlepiej kontaktować się w tej sprawie z kempingiem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
futro2606 
stary wyga


Twój sprzęt: RAPIDO 9090DF
Nazwa załogi: KRZYSIEK & BEATKA
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Piwa: 11/8
Skąd: BRZEG DOLNY
Wysłany: 2023-04-25, 17:36   

Witam , czytam te wpisy na temat ceny zlotu i nie mogę uwierzyć co widzę.Niektorzy zatrzymali się na 2020 roku i ceny także .Chłopie co piszesz ,że ten zlot jest drogi to proszę spróbuj zorganizować zlot z atrakcjami za te pieniądze.Sam zorganizowałem kilka złotów i wiem ile to zachodu aby zrobić dobrą imprezę i ile to kosztuje.Jedziecie na weekend i za miejsce na kampera płacicie 100-150 za dobę a tu ,a cała imprezę szkoda Wam zapłacić 280 zł???Dlatego w tym roku nic nie organizuje i jak widzę w harmonogramie nie ma wielu imprezę przez takich ludków co im za drogo.Dla mnie zasada -nie stać mnie ,nie jadę a nie wypisuje bzdury nie mające nic z realiami.
_________________
...Kochać to chcieć przemierzyć cały świat we dwoje, po to, by nie było miejsca na ziemi wolnego od wspólnych wspomnień…
KRZYSIEK&BEATKA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 76/80
Skąd: Suwałki

Wysłany: 2023-04-26, 08:05   

futro2606 napisał/a:
Witam , czytam te wpisy na temat ceny zlotu i nie mogę uwierzyć co widzę....

Ilość "narzekaczy", do ilości chętnych na zlot, jest znikoma, pomijalna :spoko .
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WaldekR 
stary wyga

Twój sprzęt: Challenger/Ducato/98
Nazwa załogi: Waldek i Wiesia
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lut 2022
Piwa: 19/54
Skąd: Przasnysz oklice
Wysłany: 2023-04-26, 11:27   

Teraz cena za miejsce na campingu zaczyna się od 80zł bez prądu. Cena dotyczy raczej campingów w miejscach mniej topowych.

Myślę jak większość Kolegów, że 290 za całą imprezę z dwiema kolacjami to raczej jest ceną promocyjną.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Voku 
zaawansowany

Twój sprzęt: Dethleffs
Nazwa załogi: Nasz Karawaniang
Dołączył: 01 Lip 2016
Piwa: 5/8
Skąd: Kraków
Wysłany: 2023-04-26, 16:16   

Kolacja jest jedna :D
Tu nie chodziło chyba o koszty zlotu, tylko chyba o mnie. Widocznie ktoś ma po prostu b.dupy.
Ogólnie długo byłem na forum karawaning.pl (i dalej jestem tam moderatorem)i nigdy nikt nie psioczył na ceny przy takich imprezach jak ludzie tutaj. Zawsze wydawało mi się że na CT są drogie zloty, ale widocznie się myliłem. To są imprezki dla ludzi i robione przez ludzi
Szkoda że wylał się tu taki heit i problemy. To ostatni raz jak tu coś napisałem o jakimś zlocie.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 215/483
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2023-04-26, 16:49   

Voku napisał/a:
Ogólnie długo byłem na forum karawaning.pl (i dalej jestem tam moderatorem)i nigdy nikt nie psioczył na ceny przy takich imprezach jak ludzie tutaj. Zawsze wydawało mi się że na CT są drogie zloty, ale widocznie się myliłem.

Darku za krótko jesteś na forum CT żeby wiedzieć na jakie zloty jeździli kiedyś ludzie z CT.
To były zloty organizowane głównie przez userów z CT na zasadzie "non-profit" gdzie organizatorzy niejednokrotnie ponosili straty :( I dlatego było tanio i w dobie teraźniejszej komercji zlotów pojawiają się takie głosy jak się pojawiły :diabelski_usmiech
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
WaldekR 
stary wyga

Twój sprzęt: Challenger/Ducato/98
Nazwa załogi: Waldek i Wiesia
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lut 2022
Piwa: 19/54
Skąd: Przasnysz oklice
Wysłany: 2023-04-26, 16:54   

Voku nie przejmuj się tym.
Jak jest kiełbaska to parzcież prawie kolacja. :mikolaj

Ja od kilkunastu lat robię taki kameralny zlot motocyklowy. Jednym za drogo a 90% to stała ekipa i dla nich zapierdzielam to w tym roku po raz piętnasty ale chyba już ostatni. Ta grupa wie aby dograć wszystko to jest trochę zachodu i myślenia. Ja mam o tyle dobrą sytuację, że mam sprawdzone miejsce gdzie właścicielka zawsze dotrzymuje słowa.


Brać powinna się pytać czy starczyło kasy. Przynajmniej u mnie tak bardzo często jest.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 76/80
Skąd: Suwałki

Wysłany: 2023-04-26, 17:50   

Ja, zięć i dwóch wnuków. Na termach w Chochołowie za trzy godziny zapłaciliśmy trzy stówy.
To wiadomość do tych, którym zlot jest za drogi :spoko
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
WaldekR 
stary wyga

Twój sprzęt: Challenger/Ducato/98
Nazwa załogi: Waldek i Wiesia
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lut 2022
Piwa: 19/54
Skąd: Przasnysz oklice
Wysłany: 2023-05-22, 12:04   

Byliśmy, widzieliśmy i super się bawiliśmy.

Uważam, że za taką kasę otrzymać to co było na zlocie to chyba wszystko poszło po kosztach.

Voku dzięki za organizację :pifko chciałem skonsumować piwo z Tobą w realu ale ja Ciebie nie znam a Ci których się pytałem nie mogli Ciebie akurat namierzyć. Mam nadzieję, że jak to mówią co się 'odwlecze to nie uciecze"

Moim zdaniem trzeba podkreślić wielkie zaangażowanie właściciela obiektu.
Fajne spokojne miejsce. Właściciel obiecuje wybudowanie basenu na przyszły sezon to wtedy będzie jeszcze bardziej atrakcyjne miejsce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Martin_Starski 
początkujący forumowicz


Twój sprzęt: Fiat Ducato 1.9TD Knaus
Nazwa załogi: Starscy
Dołączył: 28 Lip 2022
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2023-05-22, 14:18   

Potwierdzamy - było na wypasie i w sympatycznej atmosferze. Miejsce już jest fajne, a ma potencjał aby być ważnym punktem na karawaningowej mapie Polski.

P.S. A Voku to przypadkiem nie jest Darek z Naszego Karawaningu? Jeżeli tak to szukanie go nie było utrudnione 😉
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 76/80
Skąd: Suwałki

Wysłany: 2023-05-22, 14:58   

Nalepka Camperteamu ułatwia spotkania. Drugie wyjście, to jakaś tuba nagłaśniająca :wyszczerzony: , a trzecie to umawianie się wcześniejsze.
Miejsce fajne dla łowców sumów. Padały rekordy. 20 sumów w godzinę :)
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
adej 
stary wyga


Twój sprzęt: fiat ducato
Nazwa załogi: martantek
Dołączył: 18 Maj 2011
Piwa: 22/8
Skąd: Głuchołazy
Wysłany: 2023-06-10, 10:05   

Voku napisał: "Zlot jest dobrowolny jeśli komuś cena nie odpowiada lub ma za daleko to nie zmuszam do przyjeżdżania. :stop: Reszta mile widziana"
No, nie podoba mi się ten ton, ale niestety idzie "nowe".
Skończyłem ze zlotami, to już imprezy bardziej dla nuworyszy, a nie dla campermanów. Organizowałem kilka zlotów i wiem ile wysiłku to kosztuje, ale nie żałuję, nigdy nie ustawiałem się na zysk, a raczej z góry zakładałem, że do interesu dołożę i tak najczęściej było, ale zawsze miałem satysfakcję gdy Bracia w Camper Teamie odjeżdżali zadowoleni.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich campermanów! :spoko :spoko :spoko
Ten świat już nie dla mnie.
Nie dziwię się, iż tych zlotów jest z każdym rokiem mniej. tradycja zamiera.
_________________
Spotykajmy się tak, abyśmy czekali na każde następne z radością.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
SlawekEwa 
Kombatant
Slawek Dehler


Twój sprzęt: Blaszka Ducato L4H2 3.0 JTD
Nazwa załogi: Fendziaszki
Pomógł: 26 razy
Dołączył: 10 Lut 2007
Piwa: 215/483
Skąd: Biłgoraj
Wysłany: 2023-06-10, 10:08   

adej napisał/a:
tradycja zamiera.

bo wchodzi komercja :chytry
_________________
Nie chcem, ale muszem :-{
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Janusszr 
Kombatant

Twój sprzęt: T600 GFLC Siesta
Nazwa załogi: Jola & Janusz
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2016
Piwa: 76/80
Skąd: Suwałki

Wysłany: 2023-06-10, 19:54   

adej napisał/a:
Voku napisał: "Zlot jest dobrowolny jeśli komuś cena nie odpowiada lub ma za daleko to nie zmuszam do przyjeżdżania. :stop: Reszta mile widziana"
No, nie podoba mi się ten ton, ale niestety idzie "nowe".
Skończyłem ze zlotami, to już imprezy bardziej dla nuworyszy, a nie dla campermanów.

A mi nie podoba się Twój niemiły język w stosunku do braci kamperowej. "Imprezy dla nuworyszy......." :(
Może trochę więcej życzliwości dla tych, którzy byli na tym zlocie i będą jeździć na podobne.
_________________
Pozdrawiam, Janusz, na drugie mam Wojtek :)
Marzenia są po to, żeby nigdy nie przestało się chcieć żyć. I po to, żeby o tym przypominały.
  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl szczegóły
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***