Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
zabudowa Miller Winnipeg
Autor Wiadomość
singielka 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: planuje
Nazwa załogi: na razie brak
Dołączyła: 20 Lip 2009
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: trojmiasto
Wysłany: 2009-10-11, 14:34   zabudowa Miller Winnipeg

Czy ktos moze powiedzieć cos bliższego o zabudowie Miller Winnipeg: kto je produkuje i jak sie sparwdzaja - dlugowiecznosc użytkowania. Na rynku pojawilo sie sporo ofert, w miare nie drogich - tylko czy tosolidna firma, czy po prostu Niemy/Wlosi przekonali sie negatywnie i wyzbywaja sie rocznych i dwuletnich aut?
Co myslicie kochani?
Dziekuje za odpowiedzi :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2009-10-11, 14:50   

Jest to firma ktora produkuje tanie kamperki.Zasypuja nimi teraz rynek niemiecki. Ogladaj ci maja ich wiele www.uwegante.de. Jak Ci sie cos spodoba moge pdjechac i zobaczyc.Pozdrawiam
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
singielka 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: planuje
Nazwa załogi: na razie brak
Dołączyła: 20 Lip 2009
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: trojmiasto
Wysłany: 2009-10-11, 15:17   

Hej Andreas
no wlasnie u nich je ogladalam.Przyznam szczerze, ze wlasnie zabudow Miller podchodzi mi pod McLuisa, Jointa - ktore wg mnie sa robione raczej na ilosc a nie na jakosc - POSIADACZE TYCH AUTEK WYBACZCIE MI :bukiet: ALE TAKIE ZDANIE WYROBILAM SOBIE ROZMAWIAJAC Z WLASCICIELAMI TAKICH ZABUDOW.

Andreas dzieki za propozycje, jak cos wynajde nie omieszkam nie skorzystac. Pozdrawiam serdecznie :spoko
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
MirekM 
weteran
Piękny inaczej


Twój sprzęt: Bürstner Quadro IT674G
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2007
Piwa: 17/9
Skąd: Stettin
Wysłany: 2009-10-11, 15:30   

singielka,
Ja miałem właśnie Millera Winnipega, a teraz ma go mój wspólnik. Byłem dosyć z niego zadowolony, układ chyba najlepszy możliwy w klasie do 6m, na imprezie było nawet 9 osób wygodnie siedzących. W dodatku zaparkuje wszędzie i niesłychanie zwrotny. W każdym razie wykonanie nie najgorsze i jeżeli układ odpowiada, to polecam. Ja jednak preferuję półintegrala z garażem, stąd zmiana. Obecny właściciel także zadowolony.
_________________
Mirek ze Szczecina
I znowu jeden post więcej
Nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swego poziomu, a później pokona doświadczeniem.
www.shippol.pl www.uszczelki-cnc.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
andreas p 
Kombatant


Twój sprzęt: Bürstner Nexxo t690G
Nazwa załogi: ARKA:
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Sie 2008
Piwa: 15/43
Skąd: Bad Driburg
Wysłany: 2009-10-11, 16:00   

NIe ma sprawy co jest w okolicy zawsze moge skontrolowac . :lol:
_________________
Nadszedl czas .
zabawy i wypoczynku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarosław69 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: LMC Finish 640
Dołączył: 29 Lis 2007
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Praszka-opolskie
Wysłany: 2009-10-18, 23:30   

Gigant czy jakoś tak za 36 tauseników to pomyłka.Za 40 można kupić np LMC.To znacznie lepsza opcja.W podobnych pieniążkach jest też sporo Burstnerów.
Historia,jakość,serwis i komfort odsprzedaży w przyszłości.Mowa oczywiście o samochodach nowych.
_________________
Jarosław
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kaimar 
weteran
kaimar


Twój sprzęt: MOBILVETTA LAIKA CARADO RT GiottiLine
Nazwa załogi: MTM Campery
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 03 Lut 2007
Piwa: 89/3
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2009-10-19, 09:07   

Jarosław69 napisał/a:
za 36 tauseników to pomyłka.Za 40 można kupić np LMC.


I klime gratis dokładają i skuter
_________________
www.camperymtm.pl
www.kamperownia.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
mondeo
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: adria coral sport
Dołączył: 17 Sie 2009
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2009-10-19, 09:29   

Jarosław69 napisał/a:
Gigant czy jakoś tak za 36 tauseników to pomyłka.Za 40 można kupić np LMC.To znacznie lepsza opcja.W podobnych pieniążkach jest też sporo Burstnerów.
Historia,jakość,serwis i komfort odsprzedaży w przyszłości.Mowa oczywiście o samochodach nowych.



Ja mam podobny dylemat .Czy kupić nową włoszczyznę czy rocznego dwuletniego np LMC lub Burstnera. :-/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ABMCampers_Miś 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: ARCA M699 GLT
Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-10-19, 10:37   

Witajcie

To aj jak zwykle od drugiej strony się wypowiem.

Jako że miałem okazje oglądać te samochody od zewnątrz i od wewnątrz (w naszym serwisie) to powiem tak. Jeśli chodzi o wykonanie to nie wróżył bym im długowieczności. Kiedyś myślałem, żeby kupić kilka do wypożyczalni i szybko się wyleczyłem a teraz nie żałuję. Wszedłem we współpracę z Francuzką firmą która w zbliżonych cenach oferuje lepszy produkt poza tym postawiłem na wyższą jakość i poszedłem w kilka zabudów niemieckich.Co do ceny to też nie jest jakaś straszna okazja. Ceny od 30000 (nie wiem czyn netto czy brutto) ale zakładając że netto to w polskich warunkach po akcyzie i vacie to 43000 z kawałkiem. Dostęp do części i serwisu jest dość marny a skuter za darmo raczej by mnie nie przekonał (w hipermarketach też są takie za 1800 zł - nawet jednego kupiłem i szybko przesiadłem się na prawdziwy skuter w moim przypadku Gilerra) Jeśli myślisz o zabudowie typu WINIPEG to może zainteresuje Cię jeden z moich samochodów z takim samym układem a na dodatek ten mój jest w pełni zimowy (podwójne podłogi) ma gwarancję producenta (niemieckiego). U nas jest dostęp do pełnego serwisu a i wykonanie z doświadczenia mojego i innych użytkowników zapewni długie przyjemne i bezproblemowe użytkowanie. Co prawda moje autko nie jest nowe ale przebieg około ***** km go w żaden sposób nie dyskwalifikuje a i cena jest atrakcyjniejsza. Jak chcesz więcej szczegółów na PW albo na mojej stronie internetowej.

Nie podaję żadnych konkretnych marek ani innych szczegółów żeby nie było że to reklama firmy po prostu "ostrzegam" przed niektórymi zakupami.
A i jeszcze jedno uważajcie na promocje niemieckich dealerów którzy w pakietach dają nie wiadomo co. urządzenia są zazwyczaj dość mierne i i montaż w wielu przypadkach pozostawia wiele do życzenia. Liczą na to że potem Polakowi nie będzie się chciało wracać z reklamacjami a nawet jak się pojawi to i tak go można olać bo co to za klient :-(

Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Jarosław69 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: LMC Finish 640
Dołączył: 29 Lis 2007
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Praszka-opolskie
Wysłany: 2009-10-19, 10:43   

Kaimar nie żartuj sobie z poważnych spraw :rip
Jeden woli teściową ,drugi synową.
Prawo wolnego wyboru.Jednak jest wiele aspektów ,które należy brać pod uwagę przy zakupie takiej drogiej fury.
Nie ma nic za darmo i nic z nieczego się nie bierze.Nie neguję z założenia tanich marek.Przy różnicy rzędu 10 -15 tysięcy euro można iść na ustępstwa(jakość,trwałość,dostępność serwisu itp,itd) ale przy różnicy 10 % to myślę,że oprócz zapatrzenia jednak wartości inne muszą być brane pod uwagę.
No chyba ,że się mylę - to trudno.
Ale skoro ktoś pyta staram się wypowiedzieć swoje zdanie w temacie.Może pomogę a może nie.
A tak na poważnie - ten skuter to chiński - w promocji.... :haha:
_________________
Jarosław
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Jarosław69 
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: LMC Finish 640
Dołączył: 29 Lis 2007
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Praszka-opolskie
Wysłany: 2009-10-19, 10:45   

PS.Nie mam już LMC więc nie jest to auto reklama.
Sroka bez ogona. :spoko
_________________
Jarosław
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
kaimar 
weteran
kaimar


Twój sprzęt: MOBILVETTA LAIKA CARADO RT GiottiLine
Nazwa załogi: MTM Campery
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 03 Lut 2007
Piwa: 89/3
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2009-10-19, 11:52   

ABMCampers_Miś napisał/a:
Wszedłem we współpracę z Francuzką firmą która w zbliżonych cenach oferuje lepszy produkt poza tym postawiłem na wyższą jakość i poszedłem w kilka zabudów niemieckich


To znaczy że niemieckie i francuskie sa cacy a włoskie be?
_________________
www.camperymtm.pl
www.kamperownia.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
ABMCampers_Miś 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: ARCA M699 GLT
Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-10-19, 13:39   

kaimar napisał/a:
ABMCampers_Miś napisał/a:
Wszedłem we współpracę z Francuzką firmą która w zbliżonych cenach oferuje lepszy produkt poza tym postawiłem na wyższą jakość i poszedłem w kilka zabudów niemieckich


To znaczy że niemieckie i francuskie sa cacy a włoskie be?



Nie wcale to nie znaczy że Włoskie są beeeee. Ja na przykład mam w ofercie Włoskie auta wysokiej klasy i są o wiele lepsze od wieli niemieckich. Niestety we Włoszech jest dość duża ilość producentów pojazdów powiedzmy sobie "tanich" a ta taniość skądś się bierze (używane materiały jakość montażu). Na Włoskich w miarę równych drogach w ciepłym klimacie bez soli na drogach te auta się w miarę sprawdzają. U nas niestety jest gorzej. Porównując podobne auta z kategorii nazwijmy ją budżetowej wyprodukowane przez Włocha i Francuza niestety Francuz wypada lepiej. A co do jakości to wśród każdej grupy producentów są te tańsze marki ale doświadczenie podpowiada mi że generalizując Niemcy są nr1 w sprawie jakości, Francuzi nr 2 a Włosi zamykają stawkę.
Ponieważ prowadzimy między innymi wypożyczalnię możemy dokładnie sprawdzać jak ta jakość wygląda gdyż nasze pojazdy są dość intensywnie używane. I na tej podstawie mogę powiedzieć że 2 letni Francuz z kategorii budżetowej jest o niebo lepszy od 2 latka wyprodukowanego przez sympatycznego Włocha (nawet jeśli oba pojazdy pochodzą z tego samego koncernu) przy nie tak dużej różnicy cenowej w zakupie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
ABMCampers_Miś 
początkujący forumowicz

Twój sprzęt: ARCA M699 GLT
Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-10-19, 13:51   

A i jeszcze jedno mi się nasunęło na myśl.

W końcu w Polsce campery kupujemy na trochę dłużej niż 2-3 lata. W związku z tym czasem dobrze zainwestować troszkę więcej w sam samochód i stopniowo go doposażać niż kupić coś z super pakietem od niemieckiego dealera (który nota bene potrzebuje często kilka poprawek zaraz po przyjeździe do Polski)
Niestety już parę razy się spotkałem z sytuacją kiedy przygotowałem dla klienta ofertę a potem dzwonił do mnie, że ja to chcę go oskubać bo on w Niemczech ma taki sam pojazd tylko taniej.
Niestety w niedługim czasie okazywało się że do super niemieckiej ceny trzeba było jeszcze coś doliczyć a potem dochodziła akcyza i finalnie klient przyjeżdżał do nas na serwis żałując że nie kupił w Polsce bo było by troszkę taniej a i jakość tegoż super pakietu nie wymagała by poprawy.

Pisząc to mam na myśli wszystkich, którzy chcą kupić sobie nowego campera. Warto zaufać polskim dealerom. Starają się naprawdę najlepiej jak to jest możliwe wyszukują promocje w fabrykach i chcą dla swoich klientów jak najlepiej. Niemiecki dealer często traktuje Polaka jako okazję do pozbycia się jakiegoś zalegającego strupa, który nie chce mu zejść ze stanu.
Jak ktoś szuka auta używanego to w sumie się nie dziwię, w końcu niemcy to największy rynek camperów w europie i naprawdę można powybierać i nie raz doradzałem moim klientom że warto skorzystać z okazji, ale też trzeba się mieć na baczności i dobrze sprawdzić co się chce kupić.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
mondeo
doświadczony pisarz

Twój sprzęt: adria coral sport
Dołączył: 17 Sie 2009
Otrzymał 1 piw(a)
Wysłany: 2009-10-19, 13:56   

jakiś czas temu postanowiłem udać się do wypożyczalni camperów . :wyszczerzony:
Oczywiscie campery były włoskie (nobel-art ) ale nowe z tego i zeszłego roku .
Pod pozorem wypożyczenia udało mi się obejrzeć takie autko i tu zonk :-/

Niestety auto wyglądało jak nie wiem co bo nie chce kogoś urazić kto ma starszego campera ale strasznie zmęczone ,poklejone tasmą klejącą (uszczelnine bo były świsty miedzy przednią szybą a alkową ) ,rozklekotane .

Odechciało mi sie camperów od PALMOWSKIEGO ,może i tanie ale Nobel-art to szitex .
Coś w tym musi być bo ostatnio dostałem od nich ofertkę i juz nie proponują Nobel -arta ale
oczywiscie jest też inna cenna :haha:

Pan napisał mi ze jak chcę cos normalnego to musze położyć około 40 tys euro za włoskiego campera
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***