Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: janusz
2010-05-10, 08:07
Ocena zlotu Warkot 2010

Jak oceniasz zlot Warkot 2010 ?
Bardzo dobrze.
9%
 9%  [ 5 ]
Dobrze.
14%
 14%  [ 8 ]
Może być.
18%
 18%  [ 10 ]
Jest mi to obojętne.
11%
 11%  [ 6 ]
Źle.
33%
 33%  [ 18 ]
Fatalnie.
11%
 11%  [ 6 ]
Totalne dno.
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
roger 
Kombatant


Twój sprzęt: TABBERT FFB Classic 570
Nazwa załogi: ROGER-y
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Sty 2009
Piwa: 42/38
Skąd: W-wa & Lubuskie
Wysłany: 2010-05-12, 18:45   

KOGUT napisał/a:
Koczorko dasz radę ????



:haha: :haha: :haha: :haha: ale wstać ...czy wystąp .... ? ;)
_________________
rkw1968@tlen.pl
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ˙˙˙ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Tadeusz 
Administrator
CamperPapa


Twój sprzęt: Fiat Talento Hymercamp
Nazwa załogi: Kucyki
Pomógł: 16 razy
Dołączył: 06 Lis 2007
Piwa: 1568/2201
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-05-12, 19:05   

Oj, chłopcy! Macie u Lucynki przechlapane! :haha: :haha: :haha:
_________________
W życiu najlepiej jest, gdy jest nam dobrze i źle. Kiedy jest tylko dobrze - to niedobrze.
Ks. Jan Twardowski.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZORKA 
Kombatant


Twój sprzęt: Adria
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Wrz 2008
Piwa: 21/22
Wysłany: 2010-05-12, 19:14   

KOGUT napisał/a:
a może apel o 6 :00 rano


Spokojnie, bo już zdarzało się o tej godzince iść spać. :szeroki_usmiech
Pójdę w takim razie troszkę później, po apelu. :haha:

Tadeusz napisał/a:
Oj, chłopcy! Macie u Lucynki przechlapane! :haha: :haha: :haha:

Najbardziej Koczor...gwoździe chce mi przybijać. :chytry
_________________
"Żyj tak, abyś po latach mogła powiedzieć-przynajmniej się nie nudziłam".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stanek 
weteran


Twój sprzęt: HYMER Exis-i 562
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Piwa: 205/47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-12, 22:38   

No to i ja dorzucę swoje trzy grosze.

WARKOT 2010 był naszym pierwszym zlotem pomimo, że na forum zapisani jesteśmy już jakiś czas, a kamperkami poruszmy się od 10 lat. Jechaliśmy z mieszanymi uczuciami bo oboje nie przepadamy za zbyt dużymi impreazmi i powiem szczerze takie uczucia (mieszane) nam pozostały. Może spróbuję napisać w punktach będzie mi łatwiej:

1. Na zlot przyjechaliśmy w czwartek wczesnym popołudniem. Jesteśmy raczej z tych nieśmiałych więc nie spodziewaliśmy się specjalnych fajerwerków z naszego powodu. Bardzo pozytywnie zaskoczył nas Tadeusz, który sam podszedł przedstawił się i poczęstował klubową naklejką. Ciepło na serduszku się zrobiło :)

2. Noc z czwartku na piątek minęła bardzo spokojnie. Zdziwiły nas ptaki które nawet w nocy nie zamkneły dziobków (w sensie pozytywnym).

3. W piątek pojawiły się kolejne załogi. Z kilkoma sobie porozmawialiśmy. Nic na siłę. Wszystko OK.

4. Byliśmy z 4,5 rocznym synkiem. Nsze dziecko wstaje o 6 rano więc siłą rzeczy należymy raczej do skowronków niż sów. Zdawaliśmy sobie sprawę, że w nocy może być głośno więc postanowiliśmy, że w razie czego odsuniemy się gdzieś dalej (teren na to pozwalał), a prądu nie potrzebowaliśmy. Jednak zrezygnowaliśmy z tego planu bo nie przeszkadzały namy rozmowy na Krupówkach (staliśmy bardzo blisko), a o zgrozo ump, ump, ump z dyskoteki, które zagłuszło wszystko inne. Biedne ptaki usiłowały bezskutecznie przekrzyczeć muzykę. Jak wiadomo przed takim nagłośnieniem (niskie tony) ucieczki nie ma (nawet na tak dużym kempingu). Nie rozumiem tego. Pojechałem na zlot. Nad rzekę. Na łono przyrody. Tak rozumiem kamperowanie. Dostałem natomiast za 45 zł dyskotekę do 24:00.

5. Po obejrzeniu planu zlotu (w palnie ponownie dyskoteka wieczorem) w sobotę postanwiamy opuścić zlot i skorzystać z zaproszenia Piotra (pirat666) na pole namiotowe nad jezioro Chańcza. Przy wyjeździe niespodzianka. Dowiadujemy się, że mamy zapłacić 120 zł za uczestnictwo w zlocie bo takie są odgórne decyzje. Wcześniej zapłaciliśmy już 45 zł za noc z czwartku na piątek. Po lekkiej przepychance słownej łaskawie pozwolono nam uiścić kolejne 45 zł za noc z piątku na sobotę.

Podsumowując. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez członków CT pomimo, że raczej jesteśmy samotnikami. Poznaliśmy ciekawych ludzi. Jednak forma zaproponowana przez organizatorów zupełnie nam nie odpowiada. Nie chcę, żeby wyszło że krytykuję bo nie takie jest mój cel. Mam inne potrzeby kamperowania. Rozumiem ognisko, śpiewy, gwiazdy, wspólne biesiadowanie dla chętnych - w większym lub mniejszym zakresie. Dyskoteka zupełnie nam nie odpowiada. Brakowało nam też wcześniej przed przyjazdem chociaż pobieżnego planu atrakcji tak żeby można było sobie ułozyć w głowie obraz imprezy.

Tak więc pozostajemy z mieszanymi uczuciami.
_________________
Pozdrawiam
Stanek
https://www.dzienpodniu.com.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
łoś 
Kombatant
szary stary łoś

Twój sprzęt: złom hymer eriba 544 87'
Nazwa załogi: łoś
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2009
Piwa: 79/24
Wysłany: 2010-05-13, 00:07   

Stanek napisał/a:
Mam inne potrzeby kamperowania. Rozumiem ognisko, śpiewy, gwiazdy, wspólne biesiadowanie dla chętnych - w większym lub mniejszym zakresie

Teraz ja się dołączę. Poczytałem i wyrażę swoją opinię. Na Warkocie byłem moment i skasowano mnie za cały zlot. Dostałem katalogi wypożyczalni camperów i samochodzik. Chyba ktoś ze mnie zakpił. Zapłaciłem i wjechałem. Poznałem parę osób, spotkałem znajomych i wyjechałem. Raptem 24h. 120zł. Jak na najbrzydszego campera ostro mnie wyceniono. Moje pisanie jest zawsze troszkę żartem. Jednak na poważnie to do Warki już nie zajadę. Tak już mam. Camping sam w sobie bez zastrzeżeń. Czysto i warunki są. Pokrzyw też jest sporo. I to wszystko co pozytywnie mogę ocenić jeśli odnieść się do campingu.
W temacie poruszono problem nowych. Kolego Stanek i inni. Nie narzekajcie i nie piszcie o problemach z integracją. Każdy ma w okolicy jakieś fajne miejsce. Róbcie spotkanie i to już jest pierwszy krok do większych imprez. Samo wejście na forum i przyjazd na duży zlot, to nie załatwienie problemów związanych z poznaniem zakręconych camperfanów. Dla nieśmiałych proponuję pomysł z białą flagą. Nie mój ale dobry. Tadeusz wszystkich nowych też może nie wykryć, choć jemu to się udaje. Mnie zadziwił.
Dla CT Mazowsze mogę coś zorganizować w okolicach Wyszkowa. Szczególnie dla nowych. Jestem już po przejściach (Biebrza) i coś wymyślę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Stanek 
weteran


Twój sprzęt: HYMER Exis-i 562
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Piwa: 205/47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-05-13, 06:56   

łoś napisał/a:
Kolego Stanek i inni. Nie narzekajcie i nie piszcie o problemach z integracją.


Hmm. Wydawało mi się, że nie narzekałem na integrację, a wręcz przeciwnie byłem miło zaskoczony przyjęciem. To że nie jesteśmy specjalnie imprezowi to przecież nasz problem a nie CT więc na co narzekać?
_________________
Pozdrawiam
Stanek
https://www.dzienpodniu.com.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
Łysy 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Fiat Ducato Elnagh
Nazwa załogi: gołębnik Łysego
Dołączył: 23 Lis 2009
Piwa: 10/2
Skąd: Zakroczym
Wysłany: 2010-05-15, 02:33   

Popieram przedmówcę w 100% ale jest strasznie późno więc się nie rozpisuję idę spać .

Ps. Wiem tylko że byłem bardzo mile zaskoczony otwartością ludzi , których tam spotkałem .
Podświadomie wyjeżdżając do Warki myślałem że spotkam tam napuszonych gości , w których głowach się pokiełbasiło na pewno są i tacy ale to nie dla nich mam zamiar przyjechać do Pajęczna (a nie planowałem bo to dla mnie duży wydatek). Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za miłe przyjęcie . :spoko :spoko :spoko :spoko :spoko
_________________
Bóg wie kiedy i Bóg wie dokąd.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krynia i stan 
weteran


Twój sprzęt: w budowie
Nazwa załogi: G-Team
Dołączył: 06 Kwi 2008
Piwa: 3/6
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-15, 09:47   

Łysy napisał/a:
Podświadomie wyjeżdżając do Warki myślałem że spotkam tam napuszonych gości , w których głowach się pokiełbasiło na pewno są i tacy ale to nie dla nich mam zamiar przyjechać do Pajęczna (a nie planowałem bo to dla mnie duży wydatek). Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za miłe przyjęcie .


Zadziwiające jak często to słyszałem, od czasu gdy jeździmy kamperem, ostatni raz na warkocie od kolegi obok którego staliśmy :shock: .
Coś jest w tym że ludzie tak nas postrzegają. :roll: :roll:
_________________
jak coś wymyślę to tu napiszę .....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
bbart 
zaawansowany

Twój sprzęt: aurora
Dołączył: 30 Wrz 2008
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: zach-pom
Wysłany: 2010-05-15, 15:24   

Drogi Stanku i Rodzino Tegoż: Wy się za dużo nie zastanawiajcie tylko ciśnijcie do Pajęczna; nie byłem , nie wiem, ale trzeba być dobrej myśli. Dobrych znajomości nigdy nie za wiele, a sami przekonaliście się jakich porządnych ludzi można spotkać przy okazji zlotów choćby (mam też na myśli nas samych, nieskromnie). Idei samych zlotów nie ma co rozbijać na atomy. Spotkanie spotkaniu nierówne. Będzie miło nam Was zobaczyć. Sami byliśmy na trzech zlotach łącznie i z każdego coś miłego...Macie mieszane uczucia, a jak zamieszać szklanką w połowie pełną to aż się wylewa- taka pełna!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
KOCZOR 
weteran

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 06 Lis 2008
Piwa: 17/5
Wysłany: 2010-05-16, 23:50   

Śmieci wywaliłem tutaj:
http://www.camperteam.pl/...opic.php?t=7403
a w tym temacie proszę o ewentualne konstruktywne wypowiedzi, które pomogą następnym organizatorom zlotów w perfekcyjnym przygotowaniu kolejnych spotkań.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
łoś 
Kombatant
szary stary łoś

Twój sprzęt: złom hymer eriba 544 87'
Nazwa załogi: łoś
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 26 Gru 2009
Piwa: 79/24
Wysłany: 2010-05-17, 01:50   

KOCZOR napisał/a:
w tym temacie proszę o ewentualne konstruktywne wypowiedzi, które pomogą następnym organizatorom zlotów w perfekcyjnym przygotowaniu kolejnych spotkań.

Wszystkie spostrzeżenia i uwagi, a pewnie takie będą powinny mieć swój temat. Organizacja każdej zbiorowej imprezy wymaga wielkiego wysiłku jednej lub kilku osób. Wszystko powinno być jednak wcześniej dokładnie wyjaśnione. Informacja o zlocie. Nie wszyscy zakręceni mają podobne upodobania związane z camperingiem. Ja np. lubię wszystko, poznawać nowych zakręconych, dyskusje na różne tematy, zwiedzanie różnych miejsc w okolicy, i wieczory przy ognisku z gitarą lub akordeonem. Opowieści z różnych wypraw przy ognisku to nie to co opisane na forum.
W Warce zajrzałem na Krupówki - podobała mi się atmosfera tego wieczoru. Muszę zaznaczyć, że dojechałem, choć odwołałem swój przyjazd. Dojechałem w niedzielę po 16 i mało miałem czasu, by wszystkich poznać. Oczywiście nie wiem co było wcześniej. W dniu mojego przyjazdu wieczorem chyba nie było ogniska dla załóg z dziećmi. Takiego pożegnalnego. Jeśli się mylę to przepraszam. Nikogo nie pouczam, ale drobne dodatki dla urozmaicenia całej imprezy powinni zorganizować zainteresowani w porozumieniu z organizatorem.
Skomentuję swoje wcześniejsze wypowiedzi. Stanek, źle to sformułowałem. Moja myśl zmierzała w innym kierunku. Wcześniejsze spotkania pozwalają poznać upodobania związane z naszym zakręconym hobby.
Każdy zlot, każde najmniejsze spotkanie powinno być organizowane wspólnie. Jeśli wszystko będzie dograne to tylko pogodę prosić do wspólnej zabawy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krynia i stan 
weteran


Twój sprzęt: w budowie
Nazwa załogi: G-Team
Dołączył: 06 Kwi 2008
Piwa: 3/6
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-18, 08:52   

Chyba nikt tu już nic sensownego do dyskusji nie wniesie, więc podsumowanie dałem w pierwszym poście, wydaje mi się że tak będzie czytelniej i zgłaszam wątek do zamknięcia.
_________________
jak coś wymyślę to tu napiszę .....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
martes 
weteran
"Miła Karawana"

Twój sprzęt: baz campera
Dołączył: 28 Mar 2007
Piwa: 7/4
Skąd: z Warki/Warszawki
Wysłany: 2010-05-18, 20:59   

Nie pozostaje mi nic innego jak podziękować koleżankom i kolegom za cenne uwagi . tak jak już wcześniej pisałem , człowiek uczy się na błędach ,a Wasze spostrzeżenia pomogą mi w ewentualnej organizacji następnych imprez ...
Zrobię wszystko aby Was nie zawieźć następnym razem .
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
_________________
MARTESIK...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
roger 
Kombatant


Twój sprzęt: TABBERT FFB Classic 570
Nazwa załogi: ROGER-y
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 19 Sty 2009
Piwa: 42/38
Skąd: W-wa & Lubuskie
Wysłany: 2010-05-18, 21:14   

Marcin .... "urosłeś" i to sporo .... brawo za podejście !!!! :bigok
Pierdoły da się poprawić ale trzeba chcieć i słuchać .... a Ty się nie obrażasz, słuchasz i chcesz ... a to 3/4 sukcesu ... ;) :drink :bigok
_________________
rkw1968@tlen.pl
ʎuɯnɹʇ po oʞǝıʍ oʇ ɯǝsɐzɔ oʞlʎʇ˙˙˙ɯǝıʞǝıʍ z ǝɾǝzɹpɐɯ ʞǝıʍolzɔ
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
krynia i stan 
weteran


Twój sprzęt: w budowie
Nazwa załogi: G-Team
Dołączył: 06 Kwi 2008
Piwa: 3/6
Skąd: okolice Szczecina
Wysłany: 2010-05-18, 21:16   

martes napisał/a:
pomogą mi w ewentualnej organizacji następnych imprez ...


Żadne tam "ewentualnej" :spoko , nie bierz do siebie za bardzo wymądrzania się profanów takich jak ja. Narzekacze zawsze się znajdą, tu było ich troszkę więcej niż zwykle w zasadzie tylko z jednego powodu - braku informacji o wydarzeniach na zlocie, reszta to drobiazgi.
Włożyłeś w to mnóstwo pracy (nawet nie umiem sobie wyobrazić ile) i byłaby wielka szkoda gdybyś się zniechęcił, więc bardzo się cieszę że z tak wielka godnością to przyjąłeś. Naprawdę nie ma w tym ani krzty ironii. Pozdrawiam Cię i życzę wielu sukcesów, wierzę w to (jestem pewien) że zlot w przyszłym roku będzie przez lata wspominany jako naj... :bigok :spoko
_________________
jak coś wymyślę to tu napiszę .....
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***