Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
merc 508d 4X4
Autor Wiadomość
leszekk79
początkujący forumowicz

Dołączył: 21 Cze 2010
Wysłany: 2010-06-21, 11:50   merc 508d 4X4

Witam Szanownych Kolegów.
Zastanawiam sie nad zakupem Mercedesa 508d 4x4 z zapasów Nato i przerobic go na kamperka. Wczesniej jezdzilem Dyskoteka ale ze wzgledu na powiekszenie rodziny musze zmienic samochod. Co o tym pomysle z Mesiem sadzicie ?Czy nie bedzie za mały na 3 osoby ? Kusi mnie maly przebieg ( max 5tys km ). Samochod wyglada mniej wiecej tak







pozdrawiam i dziekuje !
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
małyb-c 
doświadczony pisarz


Twój sprzęt: Mercedes 409 "kaczka" hand made
Nazwa załogi: Wechikuł Tajemnic
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Gru 2008
Skąd: B-c Dolnyśląsk
Wysłany: 2010-06-24, 19:15   

Witaj ,
na pewno się pomieścicie . Gdzie Ty znalazłeś takiego 4x4 :shock: Wrzuć jakieś fotki .
_________________
Pozdrawiam mały
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
chris 
zaawansowany


Twój sprzęt: aktualnie namiot
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 22 Gru 2008
Piwa: 3/1
Skąd: Otwock
Wysłany: 2010-06-24, 20:08   

Miałem kiedyś takie auto ale w wersji z napędem na 1 oś. Było głośne. Rozmawiać się dało przy prędkości około 60 km/h. Przy 80 km/h rozmowa była już problemem. Maksymalna prędkość to około 100 km/h. Paliło dość dużo. Średnio około 14l/100km przy niezbyt szybkiej jeździe - około 70-80 km/h. Na kamperka może być ciut za mały. Lepiej byłoby kupić wersję Long. To tyle minusów. Ale jest też duży plus. Auto praktycznie niezniszczalne. Mój miał przebieg w momencie zakupu prawie 400.000 km i następnych kilkadziesiąt tysięcy przejechałem wymieniając mu tylko olej od czasu do czasu. Potem odkupił go znajomy i zrobił też następnych kilkadziesiąt tysięcy nie naprawiając niczego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
*** Facebook/CamperTeam ***