Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Rosja i kraje poradzieckie - wyjazd na Krym pod koniec lipca

jedrek49 - 2011-07-23, 07:41
Temat postu: wyjazd na Krym pod koniec lipca
Witam
Szukamy chetnych na wyjazd na Krym pod koniec lipca na okres 10-14 dni,trasa do uzgodnienia ,jedziemy camperkiem ,We dwa lub 3 samochody jest zawsze razniej
Pozdrawiamy
jedrek 49 z Sanoka

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2011-07-23, 22:07

czy juz wrociles z Albanii,a gdzie relacja od momentu zjazdu na plaze kolo Dermi? barbara Muzyk
jedrek49 - 2011-07-23, 22:27

witam
Tak wrocilismy z grecji i troche roboty w domciu i dalej w zwiedzanie ,bo dzieci chca camperka na sierpien
Opis wycieczki do Grecji po powrocie z Ukrainy
Nie pisalem bo ciezko bylo z internetem
Pozdrawiam
jedrek49

Ania i Andrzej - 2011-07-24, 16:29

Wiaj .
Wybieramy się w tamte strony, ale dopiero od 1 sierpnia. Nie wiem jeszcze gdzie przekroczymy granicę bo będziemy jechać z Budapesztu, a google proponuje trasę przez Presov i Przemyśl. Na pewno będziemy w Odessie i na Krymie. Gdzie jeszcze, nie mam szczegółowych planów. Może spotkamy się, byłoby nam miło. Pozdrawiam Andrzej

jedrek49 - 2011-07-25, 09:39

witam serdecznie ,dziekuje za informacje
bardzo bylo by fajnie sie spotkac
my jedziemy w czwartrk lub piatek przez Przemysl-Medyke i dalej Lvow i kierunek Odessa
to jadac od Budapesztu do Przemysla duzo km nadrobicie jezeli zmienicie plany to czekamy w Sanoku na Was
do milego

pozdrawiamy Jedrek49
:spoko

Ania i Andrzej - 2011-07-26, 09:48

My wyjedziemy z Budapesztu dopiero w poniedziałek, 1,08 jak najwcześniej rano, przed porannym szczytem komunikacyjnym. Będę się kierował na Stryj i dalej na Odessę. Potem
półwysep Krymski. W miarę możliwości będę zaglądał na forum, może to pomoże się spotkać. Do zobaczenia. Andrzej.

Ania i Andrzej - 2011-07-26, 12:51

Witam. Mam jedno pytanie, może któryś z kolegów bardziej doświadczonych wie czy nie ma problemów z wwiezieniem na Ukrainę pontonu z motorkiem, jak wygląda sprawa korzystania z niego, (nie mam papierów do pływania) Dzięki za każdą informację. Pozdrawiam.
tolo61 - 2011-07-26, 12:58

Witam
W ubiegłych latach nie było najmniejszego problemu z pontonami , skuterami i innymi gadżetami turystycznymi.
Nie potrzebne oprócz strefy nadmorskiej, było jakiekolwiek zezwolenie dla Polaków .
Jak jest w tym roku nie wiem . Nie sądzę aby coś się zmieniło ...ale.....
Najlepiej zadzwonić do konsulatu lub ambasady Ukrainy
Pozdrawiam
:spoko

morwa37 - 2011-07-26, 14:47

Witam jestem nowy na forum chcę wszystkich powitać,a co do wyjazdu na Krym planuje wyjechac z okolic Piastowa woj. mazowieckie w dniach 31.07 lub 01.08.Co do drogi któredy pojadę jeszcze nie planowałem.
jedrek49 - 2011-07-26, 16:15

witam
Ja tez mam a camperku nieduzy dmuchany ponton taki na 3 osoby z silniczkiem elektrycznym ,moze da sie poplywac ,zobaczymy
juz konkretnie wyjezdzamy na Ukrain w ten piatek raniutko w Medyce ,moze beda male kolejki
jedrek49

magdajacek - 2011-07-31, 16:09

Witamy! My planujemy ten kierunek od ok.3.08- z Poznania przez Bytom(drugi kamperek). Do zobaczenia gdzieś na trasie! :spoko
Bim - 2011-07-31, 17:14

Wczoraj Jędrek dotarł do Jałty udało mi się go złapać na Skypie w knajpce przy degustacji wina :spoko
jedrek49 - 2011-07-31, 19:06

witam
jestesmy dzis obok Aluszty w malej miejscowosci nad samym morzem ,plaza kamienista woda ciepla temperatura powietrza 32 stopnie ,turysci tylko miejscowi i rosjanie,ludzie sie w dzien kapia ,opalaja a od 22 giej bawia w knajpkach nad morzem na calego jestesmy na malutkim campingu za 2 noce z pradem 140hr
paliwo /ropa/9,4 do 9,8 hr dolar 7,90 hr drogi fatalne ,tylko czasem troche lepsze,ale jest fajnie,milo ,ludzie uprzejmi ,policja tylko zatrzymuje za predkosc od jutra zaczynamy zwiedzac zachodnia czesc polwyspu,po przyjezdzie do domu napisze wiecej ,z namiarami GPS

magdajacek - 2011-08-01, 10:29

Bosko!! :) Pozdrawiamy i do zobaczenia na gościnnej, ukraińskiej ziemi!! :spoko
krzysioz - 2011-08-03, 17:46

Jerek nie badz taki chitry i wrzuc jakies fotki.
Powodzenia !


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group