Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Rosja i kraje poradzieckie - Rosja 2012 ???

and123 - 2011-10-30, 01:44
Temat postu: Rosja 2012 ???
Tak od połowy kwietnia do końca lipca ? (wizy na 3 miesiące ważne)
5000 km ?
Kijów (Czarnobyl) -> Moskwa -> St. Petersburg -> Estonia, Łotwa, Litwa ?

Tak człowiekowi chodzi po głowie, a dopiero kilka dni temu wróciliśmy.
TO jakieś choróbsko musi być w nas :-/ .
Ciągnie w świat. :drive:

kajak2708 - 2012-01-11, 10:17

Tak jest! Wschód jest magiczny i przyciąga. W lipcu też jestem w Rosji, jednak nie kamperowo. Trasa Petersburg - Moskwa - Ałtaj - Bajkał - Irkuck - Nowosybirsk- Moskwa
30 dni wiza turystyczna, środki transportu: autobus, pociąg, samolot i inne, plany narazie ogólne, zbieram materiały szczególowe, kto był i chce sie podzielić informacją to czekam.
Pozdrawiam

janusz - 2012-01-11, 10:52

Jeśli jest zainteresowanie wschodnim kierunkiem to mogę podpowiedzieć, że podczas zlotu na Motor Show w Poznaniu gośćmi naszymi najprawdopodobniej będzie kilka załóg z Ligi Karavanierów z Moskwy. Można będzie nawiązać kontakt i popytać o to i owo. Więcej szczegółów podam gdy koledzy już potwierdzą swoją obecność. Na razie zostali zaproszeni.
eMKa - 2012-01-11, 22:48

kajak2708 napisał/a:
Tak jest! Wschód jest magiczny i przyciąga

potwierdzam, po pierwszej wizycie juz mnie "trachnęło"
mam swoją teorie
oni są tacy jak my :ok

hrys - 2012-01-12, 09:58

WITAM
Z moich wojaży brakuje mi niemal dokładnie tego co planujesz, chętnie dołączę do wyjazdu.

and123 - 2012-01-13, 00:39

Sorki za zamieszanie. Minął miesiąc, minął drugi - nie było odważnych (zainteresowanych).
Plany uległy przekierowaniu.

Ruszyły już przygotowania na 2 (?) kampery .......... drogami Afryki zachodniej.
We wrześniu ruszamy przez Portugalię, Maroko, Saharę Zachodnią itd itd ku słońcu !!!
Planowany powrót koło kwietnia.

Proszę o zamknięcie mojego tematu rosyjskiego. Może w przyszłości?

hrys - 2012-01-13, 10:25

Witam!
W Afryce też nie byłem , ale się już nie wychylam - Twoje plany tak szybko się zmieniają. Poczekam na stabilizację.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group