Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

WorldCamperTeam - Rozmowy z Chorwatami.

Tadeusz - 2012-04-27, 17:02
Temat postu: Rozmowy z Chorwatami.
Pokłosiem spotkań w Rosji są kontakty z ludźmi karawaningu, turystami lub profesjonalistami żyjącymi z karawaningu.
Nawiązali z nami kontakt Chorwaci wyrażając chęć odbycia rozmów o współpracy. Umówiliśmy się zatem na Targach Turystycznych w Warszawie. W tym celu Halinka z Januszem specjalnie przyjechali z Pajęczna i w ubiegłą niedzielę zwiedziliśmy Targi oraz spotkaliśmy się z przedstawicielami turystycznego interesu z Chorwacji.

O rozmowie z naszymi gośćmi Janusz napisze kilka słów, ja zaś pokażę troszkę zdjęć z tej części targów, która mnie bardziej pociągała, czyli reklama żywa w postaci stoisk z regionalną żywnością, sprzętem turystycznym prezentowanym jako zachęta do rajdów i spływów, oraz motywy ludowe w turystyce.
Typowych stoisk z reklamą w postaci plakatów, folderów, zdjęć, filmów było wiele, ale nie miałem ochoty ich fotografować.
Przy okazji informuję Kolegów, że wstęp był wolny, ale parking kosztował tyle, że organizatorzy i tak są na dużym plusie. :diabelski_usmiech

Tadeusz - 2012-04-27, 17:15

Zapomniałem napisać, że te zdjęcia wykonałem smartfonem. Moim nowym smartfonem. :szeroki_usmiech
Śmiechu było co nie miara, gdy doszedłem do wniosku, że potrzebuję nauczyciela by pokonać trudności, jakie piętrzyły się przede mną, gdy to cholerstwo wziąłem do ręki. Jakże jednak odmówić przyjęcia takiego cacka, gdy operator wciska je za trzy złote.

Wybrałem sobie najlepszego nauczyciela pod słońcem, Kasię, 12-letnią moją guru od nowoczesnego sprzętu łączności. Wsparł ją Tata, Krzyś - Dziabong.

Teraz, dumny z moich postępów, nawet zdjęcia cykałem smartfonem. :szeroki_usmiech
Oceńcie efekt. :-P

KECZER - 2012-04-29, 09:02

No to ja widze z tej mojej Moskwy
ze ten nasz Camperteam robi sie powazna firma turystyczna kontaktowa, dobra dla kazdego kierunku swiata, wszyscy chca z nami współpracowac,

i jak tu nie wierzyć w przysłowia ze "МОСКВА решает всё" (czyli w tłumaczeniu "Moskwa decyduje o wszystkim")

oj sie pozmienialo pozmienialo

a kiedyś na początku było to kółko przyjaciół co mają camperki i chcą się poznać wspólnie i razem spędzać czas na wyjazdach

pozdrawiam bardzo zadowolony Grzegorz z Moskwy

Janusszr - 2016-11-23, 14:19

Tadeusz napisał/a:
Zapomniałem napisać, że te zdjęcia wykonałem smartfonem. Moim nowym smartfonem. :szeroki_usmiech
Śmiechu było co nie miara, gdy doszedłem do wniosku, że potrzebuję nauczyciela by pokonać trudności, jakie piętrzyły się przede mną, gdy to cholerstwo wziąłem do ręki. Jakże jednak odmówić przyjęcia takiego cacka, gdy operator wciska je za trzy złote.

Wybrałem sobie najlepszego nauczyciela pod słońcem, Kasię, 12-letnią moją guru od nowoczesnego sprzętu łączności. Wsparł ją Tata, Krzyś - Dziabong.

Teraz, dumny z moich postępów, nawet zdjęcia cykałem smartfonem. :szeroki_usmiech
Oceńcie efekt. :-P

Nazwa tych prezentowanych wódeczek jest niesamowita :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech :diabelski_usmiech

Robert1971 - 2017-04-27, 13:09

Szkoda, że nie można ich nabyć w normalnym sklepie;) Dla samej nazwy sprzedaż byłaby przyzwoita :diabelski_usmiech
rjas - 2017-04-27, 17:33

Robert1971 napisał/a:
Szkoda, że nie można ich nabyć w normalnym sklepie;) Dla samej nazwy sprzedaż byłaby przyzwoita :diabelski_usmiech


Ależ można można, przynajmniej w Krakowie :ok chociaż nie próbowałem

mischka - 2017-04-27, 19:21

kupowałem w Karpaczu, ceny nie pamiętam
Wojciechu - 2017-04-27, 20:30

Podczas pobytu na zlocie - targach w Nadarzynie moja małżonka z przyjaciółmi próbowała te wódeczki. Niektóre w smaku i % są adekwatne do nazwy. ;)
mischka - 2017-04-27, 22:12

jeszcze nie próbowałem...
Andrzej 73 - 2017-04-27, 23:19

Robert1971 napisał/a:
Szkoda, że nie można ich nabyć w normalnym sklepie;) Dla samej nazwy sprzedaż byłaby przyzwoita

Są sklepy co można i uwierz mi nie powala ich sprzedaż. :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group