Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Miejsca postojowe wg CT - karnet CCI

boguslawM - 2015-03-18, 18:03
Temat postu: karnet CCI
Witam
Ponieważ stawiam pierwsze kroki w podróżach camperem chciałbym poznać zdanie fachowców na temat Karnetu CCI. Co daje i czy się opłaca jego posiadanie?

koko - 2015-03-18, 20:57

Niektóre campingi dają 10%zniżki jesteś ubezpieczony na campingu od OC zastępuje dowód /paszport
Zależy jak długo zamierzasz korzystać

Beata i Leszek - 2015-03-31, 22:17

witam:) My wykupiliśmy taką kartę na podróż przez Chorwację,Czarnogórę,Albanię.Grecję aż po Turcję niestety nigdzie nie respektowali znizki jaką obiecują tłumacząc, że to sezon (byliśmy sierpień i wrzesień) Karta jedynie służyła zamiast paszportu w recepcji, a to żadna korzyść więc na następny rok już nie wykupiliśmy. Pozdrawiamy :spoko
zbyszekwoj - 2015-04-01, 11:27

To nie to samo co ACSI ?
mwservice - 2015-04-01, 11:44

Moje wnioski są podobne jak u innych. Kupuję kartę CCI co roku, daje ona zniżki na wybranych kempingach. Koszt karty minus rabaty uzyskane na kempingach = u mnie wychodzi na zero. Jedyny zysk z karty, że nie trzeba zostawiać paszportu w recepcji kempingu. Dodatkowa sprawa (nie sprawdzałem na szczęście) - z kartą jest podobno związane OC dot. pobytu na kempingu.
andreas p - 2015-04-01, 11:44

CCI to calkiem inna karta jak ACSI .Rabaty w zaznaczonych sezonach tylko na ACSI ,albo ADAC CAMP tez ma wiele campingow ze zniszkami sezonowymi.
Wielee stacji paliw na terenie niemiec udziela rabat na paliwo (1 cent/litr)na karte ADAC.
Na autostradach wiele restauracji udziela rabat 10% dla posiadaczy ADAC.Oznakowane sa nalepka na drzwiach wejsciowych ze udzielaja rabatu .



T


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group