Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Po Polsce - Nocleg okolice W-wy

kubak - 2008-06-10, 13:06
Temat postu: Nocleg okolice W-wy
Witam.

Jadąc naszym wehikułem na Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych do Darłówka planujemy dać mu na chwilę odpocząć w okolicach Warszawy. Szukamy sprawdzonego miejsca w którym można będzie dotankować wodę, zrzucić co trzeba i podpiąć się pod zasilanie. Zależy nam również na bliskości jakiś atrakcji turystycznych (np jakieś fajne szlaki, może jakieś rzeczki, jeziorka). Wstępnie myślałem o Puszczy Kampinoskiej.

Co polecacie??
Pozdrawiam na GAZIE :)

martes - 2008-06-11, 11:25

kubak napisał/a:
Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych do Darłówka planujemy dać mu na chwilę odpocząć w okolicach Warszawy

podaj termin , jeśli nie będę pracował ( często ostatnio pracuję w weekendy :-/ )Możecie zanocować u mnie pod domem , jest możliwość zrzutu itd..
okolica Zalewu Zegrzyńskiego

kubak - 2008-06-11, 12:58

Witaj.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to będzie to noc z 19 na 20 czerwca.

Pozdrawiam
/kk

martes - 2008-06-11, 13:07

Bardzo mi przykro ale niestety pracuję w tym terminie w Mierkach koło Olsztynka..
polecam się następnym razem

kubak - 2008-06-11, 13:32

martes napisał/a:
Bardzo mi przykro ale niestety pracuję w tym terminie w Mierkach koło Olsztynka..
polecam się następnym razem


Mimo to dzięki za propozycję.

Pozdrawiam
/kk

martes - 2008-06-11, 19:32

Ale możesz dociągnąć pod Olsztynek i tam się Tobą zajmę .... Sektor VIP :mrgreen:
kubak - 2008-06-16, 13:11

martes napisał/a:
Ale możesz dociągnąć pod Olsztynek i tam się Tobą zajmę .... Sektor VIP :mrgreen:


Sektor VIP brzmi kusząco, ale niestety całkiem nam nie po drodze.

Może ktoś jednak zaproponuje jakieś sprawdzone miejsce w okolicach Warszawy.

Pozdrawiam
/kk

kubak - 2008-06-21, 18:55

My już w trasie.
http://www.reklamanagazie.pl/darlowo.html
NA GAZIE ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group