Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Oldcamper ARCADARKA - VII Zlot zabytków Tuchola ARCADARKA

ARCADARKA - 2008-07-13, 20:54
Temat postu: VII Zlot zabytków Tuchola ARCADARKA
Witam serdecznie :ok
Oto trochę zdjęć z mojego pierwszego zlotu pojazdów zabytkowych, nie zdobyłem żadnej nagrody , ale jako pojazd specjalny nie miałem szans ze strażakami i ogórkiem, otrzymałem tylko wyróżnienie . Ogólnie było super choć trochę męczące pokazywania mojej Arci zwiedzającym i opowiadanie, wolę nasze zloty i popijanie wody ognistej i rozmowy z fanami karawaningu
pozdrawiam :mrgreen:

MariuszB - 2008-07-13, 21:47

Kurcze... był Jelcz Ogórek :-D ale szkoda, że nie przegub :bajer
Widzę, że godnie reprezentowałeś CT :bigok
Aż miło popatrzeć na kampa w tym gąszczu żółto blachowców :diabelski_usmiech

ARCADARKA - 2008-07-13, 21:53
Temat postu: ARCADARKA
Dzięki za miłe słowa :-> :-> , było mi bardzo miło znaleźć się w takim towarzystwie , ale wiele osób zajmujących się zabytkami ruchomymi podzielało moje zdanie , że jest to pierwszy camper w Polsce z zabudową alkowa zarejestrowany i nie ukrywam , że byłem bardzo zadowolony, zadawali mi pytanie jak to możliwe , ale jak się chce i ma się to coś to nie ma przeszkód, te coś to oczywiście mój camper :haha: :haha:
pozdrawiam :ok

Tadeusz - 2008-07-13, 22:23

Dareczku!
Udział Twojej ARKI nobilitował ten zlot! :-D Gdzie temu ogórkowi do Twojego kamperka!
A tak naprawdę, to należy Ci się wdzięczność, że zaprezentowałeś w tym gronie kampera.
Niech sobie nie myślą! :spoko

ARCADARKA - 2008-07-13, 22:28
Temat postu: ARCADARKA
Tadziu twoje wyważone słowa, doświadczenie życiowe i spokój, daje nam chyba :-/ wszystkim przyswajalność życiową
dzięki wielkie za miłe słowa
pozdrawiam :bigok :bigok :bigok

martes - 2008-07-14, 00:05

Szkoda że nie mogłem pojechać ,taki jeden jak nas dwóch .... Twoja Arcia i mój Ludwik ... niech spalą te wozy strażackie .....
Darku Wielki Szacun....

TomekW - 2008-07-15, 11:26

MariuszB napisał/a:
Kurcze... był Jelcz Ogórek :-D ale szkoda, że nie przegub :bajer

Jedyny zachowany przegubowy "ogórek" jest w trakcie rekonstrukcji w MPK Kraków. Na prezentację trzeba jeszcze poczekać...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group