Klub miło¶ników turystyki kamperowej - CamperTeam

Białoruski klub karavanerov - Assistance na Białoru¶ - gdzie kupić w PL

Wojcikal - 2017-04-14, 11:05
Temat postu: Assistance na Białoru¶ - gdzie kupić w PL
Przepraszam je¶li miejsce na zadanie pytania niewła¶ciwe ale może kto¶ mi tu poradzi.

Wybieram się na Białoru¶ normalnym autem (nie kamperem), bez przyczepy. Auto ma 10-lat.
Czy może mi kto¶ polecić gdzie warto kupić Assistance, które w razie czego pomoże w kosztach naprawy, holowania na terytorium RB?
W tej chwili mam OC w Link4.

ps. Rozumiem, że Zielona Karta jest dawana gratis?

¶wiatowiec - 2017-04-14, 13:04

Pakiet PZM VIP kraj i zagranica działa w całej europie i na Białorusi, 318zł opłata na cały rok.
matu - 2017-04-14, 13:18

Można tez kupić podstawowy Assistancee PZM i wykupywać rozszerzenie na krótsze wyjazdy zagraniczne.

https://www.pzmtravel.com...abatowe,24.html

Bogusław i Ewa - 2017-04-14, 14:09

Za granic± Polski holowanie do 75 km do warsztatu.Nie jestem pewien czy dotyczy Białorusi .Może być holowanie na parking strzeżony a jutro do warsztatu w tej odległo¶ci. :spoko
Bogusław i Ewa - 2017-04-14, 14:52

Miałem tak± przygodę,autostrada noc ¶rodek Serbii PZM laweta za godzinę holowanie na parking rano holowanie do warsztatu.Rozmowa po polsku.Nie skorzystałem bo w czasie rozmowy podjechała laweta i zawiozła mnie do warsztatu.Rozmowa z PZM była od ręki i rzeczowa.Czułem się o wiele lepiej niż w kotakcie z ADAC.
Bogusław i Ewa - 2017-04-15, 14:25

Mam pakiet podstawowy na kraj.Wystarczy dokupić po 2,50zł za dzień na zagranicę(nie mniej niż 10dni),obejmuje Białoru¶.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group