Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Zagraniczne - Hiszpania, camper, kemping, morze

KWNS - 2017-07-07, 10:29
Temat postu: Hiszpania, camper, kemping, morze
Witam wszystkich, jestem tu nowy, wiec nie do końca wiem czy we właściwym miejscu pisze . Mój camper od roku stoi na parkingu przy lotnisku w Gironie. Często bywam w Hiszpanii , ale są to wyjazdy związane ze wspinaniem, nie bywam na plażach itp. Obecnie (dzisiaj ) lecę z rodzina i planuje spędzić tydzień na plaży i atrakcjach rodzinnych. Moje pytanie jest takie : czy ktoś może polecić ciekawe miejsce do pobytu camperem w rejonie pomiędzy Barcelona a granicą z Francja? Najchętniej blisko Girony lub Barcelony ale to nie priorytet. Jak zacząłem szukać to campingów są dziesiątki, a raczej setki i zupełnie nie wiem co wybrać. Szukam blisko morza, bez szczególnych wygód, najchętniej gdzieś na uboczu, miejsca z klimatem.
Andrzej 73 - 2017-07-07, 10:38

Kemping Delfin verde. Byliśmy tam dziesięć dni temu. Bardzo nam się podobał.
http://www.eldelfinverde.com
:spoko

KWNS - 2017-07-07, 16:26

Dziękuje za info, trochę jestem zdzwiony cenami 5 dni 300 euro, Hiszpania do tej pory przyzwyczaiłą mnie do innych cen, ale rozumię że Costa Brava ma swoje prawa.
Andrzej 73 - 2017-07-07, 16:52

My na tym kempingu bylismy za 24 euro na kartę Acsi. Rodzina 2+1
Jest też fajny kemping w Blanes , do dzisiaj za 19 euro za dwie osoby i parcele oczywiście na kartę.
W Blanes jest kilka kempingów może coś wybierzecie. :spoko

jarek73 - 2017-07-07, 17:03

W tamtym roku byłem tu http://www.campinglaguna.com/ i było ok.
KWNS - 2017-07-07, 17:04

Jak już napisałem jestem nowy w camperowe "klocki". Co to za karta? i jak ją można zdobyć? Pewno i tak nic z tego, bo siedzę już na lotnisku.
Bim - 2017-07-07, 17:08

KWNS napisał/a:
jestem nowy w camperowe "klocki". Co to za karta? i jak ją można zdobyć?



https://www.eurocampings....mpingcard-acsi/

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2017-07-07, 19:43

KWNS napisał/a:
spędzić tydzień na plaży i atrakcjach rodzinnych. Moje pytanie jest takie : czy ktoś może polecić ciekawe miejsce do pobytu camperem w rejonie pomiędzy Barcelona a granicą z Francja? Najchętniej blisko Girony lub Barcelony ale to nie priorytet
Boże świety,czytaj dokladnie,przeciez zaczelam Hiszpania Muzykow od Francji i od Cerberre morzem do Tosca de Mar.Piekne dzikie wybrzeże,no teraz może być tłoczniej,ale cos znajdziesz.Bylismy tam w lutym a potem w maju właśnie wnuki odwoziliśmy na lotnisko w Gironie,stał tam jakiś kamper.ps.my kamperujemy bezkempingowo :?: :? :Barbara
andi at - 2017-07-07, 21:03

Tu masz trochę o ACSI http://www.camperteam.pl/forum/viewforum.php?f=177
piotr1 - 2017-07-08, 11:56
Temat postu: Re: Hiszpania, camper, kemping, morze
KWNS napisał/a:
Witam wszystkich, jestem tu nowy, wiec nie do końca wiem czy we właściwym miejscu pisze . Mój camper od roku stoi na parkingu przy lotnisku w Gironie. Często bywam w Hiszpanii , ale są to wyjazdy związane ze wspinaniem, nie bywam na plażach itp. Obecnie (dzisiaj ) lecę z rodzina i planuje spędzić tydzień na plaży i atrakcjach rodzinnych. Moje pytanie jest takie : czy ktoś może polecić ciekawe miejsce do pobytu camperem w rejonie pomiędzy Barcelona a granicą z Francja? Najchętniej blisko Girony lub Barcelony ale to nie priorytet. Jak zacząłem szukać to campingów są dziesiątki, a raczej setki i zupełnie nie wiem co wybrać. Szukam blisko morza, bez szczególnych wygód, najchętniej gdzieś na uboczu, miejsca z klimatem.


Witam Kolegę na forum :spoko :spoko :spoko

piotr1 - 2017-07-08, 23:12

Więcej informacji na temacie półwysep iberyjski :spoko :spoko :spoko
KWNS - 2017-07-09, 09:43

Fajne zdjęcie profilowe, wygląda znajomo. Camping znaleziony, ale jak często bywa przypadek, dobra cena (jak na wysoki sezon), do morza z campera 100m, cicho i spokojnie, rodzina szczęśliwa. Pozdrawiam.
piotr1 - 2017-07-09, 19:23

KWNS napisał/a:
Fajne zdjęcie profilowe, wygląda znajomo. Camping znaleziony, ale jak często bywa przypadek, dobra cena (jak na wysoki sezon), do morza z campera 100m, cicho i spokojnie, rodzina szczęśliwa. Pozdrawiam.


Pozdrawiamy i życzymy SUPER WYPOCZYNKU. :spoko :spoko :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group