Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Bułgaria - Wybrzeże Bułgarii

machu1990 - 2017-08-02, 15:24
Temat postu: Wybrzeże Bułgarii
Witam,

W piątek 04.08 wyruszamy z Rzeszowa wypożyczonym kamperem do Bułgarii, przejeżdzając przez Rumunię- trasę transfogórską. Śledząc forum pozapisywałem sobie miejsca gdzie można zatrzymać się na dziko w Bulgarii. Interesują mnie głównie miejsca wzdłuż wybrzeża. Z postów zamieszczanych tutaj zapisałem sobie w kajeciku plaże Bolata, plażę w miejscowości Warwara, oraz plażę w Sinemorec. Bardzo proszę o podzielenie się Waszymi miejscówkami (jeżeli macie współrzędne miejsc to super ) gdzie można zatrzymać się w bezpiecznym miejscu na dziko, nie na kampingu. Ja też będę zapisywał miejsca w których się zatrzymywaliśmy.
Z uwagi na bardzo mało miejsc zamieszczonych w tym temacie na kamperowanie na dziko w Bułgarii, może uda nam się wspólnie, podzielić tutaj naszymi informacjami.

Następnym przystankiem, który będziemy odwiedzać będzie Grecja głównie płw. Chalcydycki, ale to oddzielny temat- mam już pozapisywane miejsca z tematu Grecja.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

andi at - 2017-08-02, 21:09

Jak masz internet to to jest to https://www.park4night.com/carte_lieux
Nie wchodziłem w to ,ale jest opcja zakupu to masz z głowy internet (sprawdź ) :kamp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group