Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Remontujemy kampera - Remont alkowy?

bamos - 2017-09-26, 20:03
Temat postu: Remont alkowy?
Witam . Nasz kamper niestety jak widać na zdjęciach garażowany pod chmurką zaczoł "delikatnie" zaciekać , przestało padać i postanowiłem zobaczyć co spowodowało widocznego zacieki w środku naszej alkowy niestety widok jaki ujrzałem nie należał do przyjemnych :( . Ogólnie próchno i pachnie mokrym lasem :shock: . Jakieś rady przed przystąpieniem do prac jak to ugryźć ,jak to zaplanować i jak się przygotować , jak to szacujecie czasowo i finansowo ??
MisioKRAK - 2017-09-26, 23:30

Oj - nie wygląda to dobrze...
Czy sam sobie poradzisz - też nie jestem pewny...
Pamiętaj ze poza naprawą trzeba znaleźć "dlaczego" tak się właśnie stało...

PS. A to Burstner czy Dethleffs?

bamos - 2017-09-27, 06:49

Jak trzeba będzie to sobie poradze zabudowa defthless wygląda jak by woda wchodziła w lewym rogu na górze z przodu przy łuku. Rozważam też opcje sprzedaży w takim stanie tylko w tamtym roku zrobiłem go mechanicznie i troche szkoda .
Bazyli - 2017-09-27, 08:29

Najpierw dobra wiadomość - zauważyłeś to teraz a nie po zimie bo miałbyś do remontu nie tylko alkowę....
O naprawach tego typu na forum jest bardzo dużo - wystarczy poszukać. Są tacy którzy obudowywali nie tylko alkowy....Zlecenie naprawy spowoduje że będziesz musiał sięgnąć głęboko do kieszeni i w takim wypadku rozważałbym sprzedaż; przy własnej robociźnie koszty nie będą duże ale trzeba to zrobić porządnie.

CORONAVIRUS - 2017-09-27, 09:23

Jeśli na blasze amelinowej są dziurki jak widać na focie to ta zgnilizna jest tam od lat wielu , żadne zaskoczenie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group