Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Remontujemy kampera - Uszczelka/klin listwy bocznej - Autostar Aryal 1993

hubertg - 2020-06-23, 10:23
Temat postu: Uszczelka/klin listwy bocznej - Autostar Aryal 1993
Cześć

Remontuję niedawno kupioną integrę Autostar z 1993r. Nie mogę znaleźć uszczelki do listwy bocznej, szczegóły na zdjęciach. Może ktoś coś takiego spotkał?

(Tak na marginesie, nie mogłem dodać zdjęć, pojawiał się komunikat "Tried to upload empty file", znalazłem podpowiedź że ten komunikat jest mylący i oznacza że plik jest za duży, po zmniejszeniu jest ok. Plik miał ok 3mb, wg opisu może mieć max. 5mb)



Co do remontu, poprzedni właściciel trochę słabo zadbał o szczelność. Ciekło w miejscu naprawy dachu, uszkodzenie sprzed kilku lat, naprawione najprawdopodobniej jeszcze we Francji i przy klapach bocznych od bagażnika. Reszta ok, cały osprzęt sprawny.
Zostało mi jeszcze trochę pracy, ale dzięki waszym poradom daję radę. Uczę się dużo, "prace ręczne" nie są mi obce, ale kamper to dla mnie nowość.

daro35 - 2020-06-23, 21:25

zapytaj tu

https://www.pommier.eu/pl...inium-anodowane

hubertg - 2020-06-24, 07:46

Dzięki, na stronie jest ta listwa.
hubertg - 2020-07-03, 09:57

Dzięki daro, piwko poleciało. Może gdzieś, kiedyś będzie okazja na prawdziwe.
Listwa dotarła, ale sprzedają tylko w w pełnych zwojach po 25mb, więc jakby ktoś potrzebował to mam parę metrów na zbyciu :wyszczerzony: kolor czarny. (wybór koloru mają jak swojego czasu Ford z modelem T)

A może jeszcze wiesz gdzie znajdę albo jak to się może nazywać? Jest to uszczelka wciskana w ramę przy drzwiach, klapach serwisowych/bagażnika. Szerokość 15mm.

daro35 - 2020-07-05, 23:00

Witaj,dzięki,wyślij zdjęcie tej uszczelki do nich są pomocni może coś wymyślą,a tą gumę to na pewno ja będę potrzebował,bo chcę zamówić u nich te właśnie listwy alu :spoko
daro35 - 2020-11-26, 12:49

Pohandlujemy tą czarną gumą,masz ją jeszcze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group