Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Po Polsce - Jarosławiec

yeti33 - 2021-04-19, 12:19
Temat postu: Jarosławiec
Mam pytanie w zwiazku z polem namiotowym w Jarosławcu. Chcielibyśmy tam w piątek pojechac kamperem ale nie wiemy czy jest tam jakieś miejsce parkingowe z prądem albo czynne pole namiotowe.,
yamah - 2021-04-19, 13:34
Temat postu: Re: Jarosławiec
yeti33 napisał/a:
Mam pytanie w zwiazku z polem namiotowym w Jarosławcu. Chcielibyśmy tam w piątek pojechac kamperem ale nie wiemy czy jest tam jakieś miejsce parkingowe z prądem albo czynne pole namiotowe.,

Tu zobacz : 54.539902, 16.531601 z prądem lub tu : 54.522345, 16.498799 bez prądu

MILUŚ - 2023-01-20, 11:45

Pytanie do tambylców ......jak z możliwością stanięcia na wszystkim tylko nie mnie znanej drodze wzdłuż morza między Jarosławem a Wiciami ? :-P
MisioKRAK - 2023-01-21, 13:01

Do stania "przy drodze" bardziej bym polecał Wicie...
sterciu - 2023-01-21, 22:41

My na dziko staliśmy w Kopaniu , prawie pod samym wałem dzielącym plaże od parkingu. A ostatnio w listopadzie byliśmy 3 dni na parkingu koło nowo budowanego apartamentowca w porcie
(przy falochronie) w Darłówku Zachodnim , po sezonie parking bezpłatny. Wiem , że to nie Jarosławiec ale stosunkowo bliskie okolice ;) . Na parkingu w Darłówku Zachodnim, przy falochronie kiedyś nawet wydzielone były "pod ścianą" miejsca parkingowe dla kamperów.

PLopaPL - 2023-01-29, 20:38

sterciu napisał/a:
My na dziko staliśmy w Kopaniu , prawie pod samym wałem dzielącym plaże od parkingu. A ostatnio w listopadzie byliśmy 3 dni na parkingu koło nowo budowanego apartamentowca w porcie
(przy falochronie) w Darłówku Zachodnim , po sezonie parking bezpłatny. Wiem , że to nie Jarosławiec ale stosunkowo bliskie okolice ;) . Na parkingu w Darłówku Zachodnim, przy falochronie kiedyś nawet wydzielone były "pod ścianą" miejsca parkingowe dla kamperów.


W Darłówku powstał też camper park, poza sezonem bez obsługi. Wszystko przez automat parkingowy. Koszt, jak dobrze pamiętam 60 zł/doba.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group