Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Sprzęt turystyczny i akcesoria - Uchwyt na telefon do integry

Rosiu - 2022-04-11, 14:37
Temat postu: Uchwyt na telefon do integry
Hej
Jestem szczęśliwym posiadaczem rapido m66-integry na Mercedesie. Chciałbym jakoś zamontować telefon w czasie jazdy i tu nie mam pomysłu bo przednia szyba bardzo daleko ,a do kratek wentylacyjnych przymocować się nie da. Może ktoś ma jakiś patent ?

Socale - 2022-04-11, 15:37

Zerknij na to, jest dosyć uniwersalny:
https://allegro.pl/oferta/uchwyt-samochodowy-na-telefon-na-kokpit-deske-auta-10918864289

rjas - 2022-04-11, 17:19

Mam taki z ładowarką indukcyjną na wysuwanym ramieniu. Trzyma się jak przybity i nie drży w trakcie jazdy. Ma kilka płaszczyzn regulacji. Tylko nie pamiętam nazwy producenta :)
W czwartek będę w domu to sprawdzę, chyba że Voku to przeczyta, to może szybciej się dowiesz, bo on mi to polecił.

LukF - 2022-04-11, 19:55

Socale,

Wojtek, pokazany przez Ciebie uchwyt nie ma możliwości ustawienia telefonu w pionie... :shock:


.

Ja zamontowałem do bocznego poszerzenia deski rozdzielczej taki uchwyt z ładowarką indukcyjną:

aviator - 2022-04-11, 20:59

Mam starsza integrę na starym Mercedesie ale może coś takiego i taniego…
Uchwyt montowany na przyssawkę do podkładki przyklejonej do deski - nic nigdy nie odpadło i nie drży podczas jazdy. Klik

LukF - 2022-04-11, 21:56

aviator,

Dobrze, że wyjaśniłeś bo już myślałem, że kot trzyma Twój telefon :haha:

Socale - 2022-04-11, 22:12

LukF napisał/a:
Socale,

Wojtek, pokazany przez Ciebie uchwyt nie ma możliwości ustawienia telefonu w pionie...

Bo jest prawidłowo zaprojektowany, zgodnie z ludzkimi cechami widzenia. Technologia srajfonów zakłóca instynkty. Ja preferuję poprawność 16:9
16 to horizontal
9 to vertical
Synowi to tłumaczę od lat i nie dociera, robi po swojemu byle jakość więc ignoruję takie niechlujne dzieła opierdalając go bez końca na pytanie czemu nie odpowiadam.
Wolę oglądać na całym ekranie w panoramie bo nasze/ludzkie oczy rozstawione są w linii poziomej a w pionie zdjęć robienie/oglądanie to mamy takie durnawe efekty na których widzimy tylko 1/3 obrazu:

Cyryl - 2022-04-12, 11:23

czy uchwyt do integry, będzie pasował do półintegry lub alkowy?
LukF - 2022-04-12, 14:03

Cyryl napisał/a:
czy uchwyt do integry, będzie pasował do półintegry lub alkowy?


Jaja se robisz :mrgreen:

Nie będzie :bajer

Cyryl - 2022-04-12, 17:04

nie wiem czy jaja, ale to już drugi taki temat.

wcześniej było: "Radio + kamera do nowego Ducato kampera alkova", teraz: "Uchwyt na telefon do integry"?

a kiedy coś do półintegry?

jakiś TV lub antena?

LukF - 2022-04-12, 17:29

Cyryl napisał/a:
nie wiem czy jaja, ale to już drugi taki temat.

wcześniej było: "Radio + kamera do nowego Ducato kampera alkova", teraz: "Uchwyt na telefon do integry"?

a kiedy coś do półintegry?

jakiś TV lub antena?


Już Ci pisałem: jaja se robisz :mrgreen:

Nie będzie do półintegry :bajer

MILUŚ - 2022-04-12, 18:24

Cyryl napisał/a:
nie wiem czy jaja, ale to już drugi taki temat.

wcześniej było: "Radio + kamera do nowego Ducato kampera alkova", teraz: "Uchwyt na telefon do integry"?

a kiedy coś do półintegry?

jakiś TV lub antena?


Cyryl znajdź sobie temat na CT o wyższości półintegry nad innymi kamperowymi wynalazkami :haha:

Rosiu - 2022-04-13, 08:22

Dziękuję serdecznie Socale Rjas i Aviator za podpowiedzi !
prusiak - 2022-04-13, 08:52

LukF napisał/a:
Ja zamontowałem do bocznego poszerzenia deski rozdzielczej taki uchwyt z ładowarką indukcyjną:
Screenshot_20220411-195717_Samsung Internet.jpg

Ja zapytam o tą ładowarkę...
Nie przegrzewa ci się telefon w trakcie ładowania?
Czy ładuje procesem szybkiego ładowania?
Jakim złączem jest podłączona - micro USB czy USB C?
Pytam dlatego bo (do alkowy :roll: ) zakupiłem Baseus i niestety nie jestem z niej zadowolony. Tel Samsung S9+ rzadko ładuje trybem szybkim, szybko przegrzewa go w trakcie używania i przez to przerywa ładowanie, czasami dostaje głupawki i uchwyt sam się otwiera i zamyka... i tak ciągle...

LukF - 2022-04-13, 14:25

prusiak napisał/a:
LukF napisał/a:
Ja zamontowałem do bocznego poszerzenia deski rozdzielczej taki uchwyt z ładowarką indukcyjną:
Screenshot_20220411-195717_Samsung Internet.jpg

Ja zapytam o tą ładowarkę...
Nie przegrzewa ci się telefon w trakcie ładowania?
Czy ładuje procesem szybkiego ładowania?
Jakim złączem jest podłączona - micro USB czy USB C?
Pytam dlatego bo (do alkowy :roll: ) zakupiłem Baseus i niestety nie jestem z niej zadowolony. Tel Samsung S9+ rzadko ładuje trybem szybkim, szybko przegrzewa go w trakcie używania i przez to przerywa ładowanie, czasami dostaje głupawki i uchwyt sam się otwiera i zamyka... i tak ciągle...


Problemu z przegrzewaniem nie mam. Przedtem S9+ a teraz S20 Ultra.
Ładuje tylko wolno.
Złącze USB C dochodzi do ładowarki.
Przerywanie ładowania u mnie też występuje oraz głupawka z otwieraniem i zamykaniem więc widocznie "ten typ tak ma". :roll: No ale za mniej niż 50zł od pana Chińczyka czego się spodziewać?

Ps. Do autora wątku:
Świetnie, że dziękujesz kolegom którzy zechcieli się odezwać. Szkoda, ze nie wszystkim... :shock:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group