Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

elektryka, solary, przetwornice i akumulatory - Naprawa elektroniki Truma Combi i innych

Kazik II - 2022-05-07, 14:32
Temat postu: Naprawa elektroniki Truma Combi i innych
Ponieważ wreszcie mam naprawioną elektronikę w mojej Trumie Combi i nie posiadam się ze szczęścia, bo nikt wcześniej nie potrafił tego naprawić od wielu miesięcy. Prośba do moderatora - nie chodzi mi o reklamę, ale pomoc kolegom, którzy mają trudne do rozwiązanie problemy z elektroniką w kamperach. Pan Wojciech Franczuk (firma Elwo Bis) z Biskupina specjalizuje się właśnie w elektronice kamperowej, i wydaje mi się, że każdemu z Szanownych Kolegów (i ew. Koleżankom) w razie trudnych problemów może pomóc. Ja na ten zakład trafiłem przez przypadek i gdyby nie to, to zapewne wydałbym sporo pieniędzy - prawie 3 tysiące na nowe podzespoły. Bo żaden serwis Trumy nie bawi się w naprawy elektroniki. A tak wydałem dwie stówki i Truma gra i buczy. :yay:
lechista - 2022-05-07, 15:39

Mozesz podac cos wiecej tel. adres
Banan - 2022-05-07, 16:43

Oddychaj spokojnie Kaziu :hello
Wiem, że wielu kolegów boryka się z problemami elektroniki i takie namiary są bardzo pożądane i zamiast krawata za reklamę stawiam browara :pifko
I jak mój przedmówca wspomniał, podaj dokładne namiary.
Zmieniłem jedynie nagłówek w temacie i przykleiłem w dziale na samą górę, by łatwiej było odnaleźć :spoko

voice - 2022-05-07, 17:25

Kazik chociaż napisz co było przyczyną tej niedziałającej Trumy
Kazik II - 2022-05-07, 22:34

andi at napisał/a:
Kazik myślę że musisz zlikwidować te dwa zera w stówkach :spoko
Ale ze mnie trąba - innych się czepiam a sam zrobiłem babola :gwm Już zmienione. W ramach pokuty mogę napisać 500 razy "dwie stówki" jak to kiedyś w szkole bywało za karę.
voice napisał/a:
Kazik chociaż napisz co było przyczyną tej niedziałającej Trumy

Zaczęło się od spalonego tranzystora na płytce wentylatora spalania. Najpierw wymieniał jeden fachowiec, ale wstawił chyba nie te tranzystory, bo po podłączeniu poszedł dymek z płyty głównej. Potem inny fachowiec naprawił płytkę wentylatora i wentylator chodził poza układem, ale po założeniu do Trumy wywalało błędy. Etc, etc - jednym słowem "neverending story". Aż przypadkowo trafiłem na tę firmę - naprawione szybko i niedrogo, Truma hula!

Kazik II - 2022-05-07, 22:38

lechista napisał/a:
Mozesz podac cos wiecej tel. adres

Mówisz - masz:
Elwo-Bis Wojciech Franczuk

ul.Główna 102H
62-007 Biskupice

NIP: 779-149-08-71

Regon: 301754051

Tel. +48 790 270 487

E-mail: serwis@elwo-bis.pl
Strona; Elwo Bis

Kazik II - 2022-05-07, 22:43

Banan napisał/a:
Zmieniłem jedynie nagłówek w temacie i przykleiłem w dziale na samą górę,

No proszę, szczęście mnie ostatnio nie opuszcza, bo zamiast bana się awansik podłapało (i piwko) :wyszczerzony:

tygrysek - 2022-05-08, 10:29

Tak potwierdzam serwis Trumy w Poznaniu rozłożył ręce,a Pan Wojciech ogarnął temat płytki mojej Trumy ogarnął w jeden dzień polecam. :spoko
Banan - 2022-05-08, 10:34

Kazik II napisał/a:

No proszę, szczęście mnie ostatnio nie opuszcza, bo zamiast bana się awansik podłapało (i piwko)

Kaziu, na bana to trzeba się napracować :haha:

mischka - 2022-05-08, 11:19

Banan napisał/a:
Kaziu, na bana to trzeba się napracować :haha:

a smok o tym wie ? :hide:

voice - 2022-05-08, 12:00

mischka napisał/a:
Banan napisał/a:
Kaziu, na bana to trzeba się napracować :haha:

a smok o tym wie ? :hide:


Smok wychodzi z założenia czy się stoi czy się leży BAN się należy heheheh
Mam nadzieje :mrgreen: , ze się nie obrazi


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group