Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Turcja - Istambuł

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-02, 15:15
Temat postu: Istambuł
Czekam na postoje i pobyty w Istambule :?: :?:
andrzej627 - 2022-09-02, 16:13

Ja stałem na płatnym parkingu "Pod radarem". Roberto pisał o tym parkingu. :spoko
zbyszekwoj - 2022-09-02, 16:31

andrzej627 napisał/a:
Ja stałem na płatnym parkingu "Pod radarem". Roberto pisał o tym parkingu. :spoko


Nalezy dodac ,ze jazda i parkowanie w Stambule to wyzwanie dla szofera. :diabelski_usmiech

No , Z. ma skuterek to od razu na parking a potem :roller:

andrzej627 - 2022-09-02, 16:40

zbyszekwoj napisał/a:
jazda i parkowanie w Stambule to wyzwanie dla szofera

Z tego parkingu można zwiedzać Stambuł na piechotę.

ZEUS - 2022-09-02, 17:38
Temat postu: Re: Istambuł
Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Czekam na postoje i pobyty w Istambule :?: :?:

chyba się trochę pogubiłem... Basiu: w końcu Turcja czy Grecja? ... czy jeszcze decyzja nie podjęta🤔

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-02, 20:28

Przecież jedno koło drugiego,moze uda sie tu i Tu.Aleksander był w Grecji i Turcji,a na ile to czas pokaże :?: :?: :?:
Andrzej 627 zaraz zobaczę Twoje namiary,jak bedzie kiepsko to z parkingu pojade taxi na Ordu Cadesi.To moje wspaniałe wspomnienia za uniwerytetem był mój hotel byłam 10 dni,a jeszcze dawniej taxi z portu w dwie strony.Nic wiecej nie musze widzieć. To jest blisko dużego bazaru.Zabytki sie nie zmieniły natomiast miasto napewno sie zmieniło tak jak wszedzie,hotele,domy ,markety.No i niestety most Galata nie jest już drewniany :?: :?: Czas pokaże jak wyjdzie my nie planujemy wyjazdu od kropki do kropki :!: :!:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2022-09-02, 21:26

andrzej627 napisał/a:
Ja stałem na płatnym parkingu "Pod radarem". Roberto pisał o tym parkingu. :spoko
'Andrzej zapisałam.
Ale musimy jakoś inaczej jechać bo my musimy mieć conajmniej 3m,zapytałam Zbyszka,niestety ja jestem od pisania :!: :!:Roberto da mi współrzedne na wjazd do parkingu :!:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group