Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Kupię - kupię koło zapasowe TRANSIT MK8

suzu4x4 - 2024-02-04, 17:41
Temat postu: kupię koło zapasowe TRANSIT MK8
Witam , może komuś zalega koło zapasowe do TRANSITA MK8 , może być też sama felga , ważne żeby rozstaw śrub i ET pasowało, potrzebuje na zapas ;)

kontakt na PW

orkaaa - 2024-02-04, 20:32

Najlepiej podjechać do salonu Forda. Ja 5 lat temu kupowałem 4 sztuki na zmianę na zimowe. Aby mieć pewność że nośność i reszta jest ok kupiłem oryginalne Forda i … okazało się wówczas że to był dobry zakup. Stalówki oryginalne wówczas kosztowały około 350 złotych sztuka.
Horte - 2024-02-05, 11:12

Mam na zbyciu cały komplet felg stalowych wraz z oryginalnymi kołpakami.
suzu4x4 - 2024-02-05, 13:11

orkaaa napisał/a:
Najlepiej podjechać do salonu Forda. Ja 5 lat temu kupowałem 4 sztuki na zmianę na zimowe. Aby mieć pewność że nośność i reszta jest ok kupiłem oryginalne Forda i … okazało się wówczas że to był dobry zakup. Stalówki oryginalne wówczas kosztowały około 350 złotych sztuka.


znam ceny nowych, obecnie to koszt ok 450 pln + opona czyli koło tysiąca jak na zapas to trochę sporo tymbardziej że używany nieraz w stanie niemal fabrycznym można kupić za 1/5 tej ceny.

Ogólnie mam zestaw naprawczy, wkręcane kołki i kompresor a zapasu przez ostatnie 10 lat nie pamiętam żebym potrzebował , ale dla świętego spokoju chce kupić .

Horte napisał/a:
Mam na zbyciu cały komplet felg stalowych wraz z oryginalnymi kołpakami.


dzięki ale jak pisałem, potrzebuję tylko 1 sztukę na koło zapasowe .

kimtop - 2024-02-05, 13:28

Ja jak robiłem zapas do mojego kamperka ,to podjechałem do firmy handlującej używanymi oponami i kupiłem używaną felgę i oponę za 100zł.Powiesiłem pod samochodem i tak sobie wisi już 10 lat :ok

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group