Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

CT -Mała Karawana - Witamy w klubie

janusz - 2012-02-01, 20:04
Temat postu: Witamy w klubie
Z dyskusji forumowych wynika , że jest potrzeba stworzenia takiego kącika. Bardzo proszę sympatycy Małej Karawany, rozgośćcie się tutaj. Założyłem też odpowiednią grupę dla Was.
Bardzo proszę o wybranie sobie moderatora/moderatorów do grupy i do forum.
Bawcie się dobrze.
Należy też zastanowić się jakie watki tutaj przenieść.
Ponieważ Klub CT - Mała Karawana z założenia jest ponad regionalny to i powinien zająć się sprawami raczej ogólnopolskimi a może i ogólnoeuropejskimi, na przykład takimi jak MKDOP

SlawekEwa - 2012-02-01, 23:38

janusz napisał/a:
MKDOP

Co to znaczy :(

papamila - 2012-02-01, 23:43

SlawekEwa napisał/a:
Co to znaczy :(

Mala Karawana dookoła Polski
był ongiś pomysł pospolitego ruszenia kamperami dookoła granic PL,
trasa miała być wyznaczona, opracowana w szczegółach przez "miejscowych"
(atrakcje, postoje)
załogi miały sobie jechać wyznaczoną trasą wg grafiku, kto chciał dołączał i jechał ile chciał
jakoś nie doszło do skutku :spoko

SlawekEwa - 2012-02-02, 07:12

papamila napisał/a:
jakoś nie doszło do skutku


No i wyszła z tego - DOOP-a :bajer

Skorpion - 2012-02-02, 07:18

Moze warto by to wlasnie reaktywowac i przyblirzyc wszystkim MK :spoko :spoko :spoko
baja02 - 2012-02-12, 09:23

Nie ma się co łudzić o reaktywacji "Małej Karawany" została przez adminów zdegradowana do wspomnień historycznych. Nawet Jawa zerwał z długą tradycją "Mała Karawana w solankach grudziądzkich" :bylo . A szkoda!
Track222 - 2012-02-12, 10:28

papamila napisał/a:
..
Mala Karawana dookoła Polski był ongiś pomysł pospolitego ruszenia kamperami dookoła granic PL, trasa miała być wyznaczona, opracowana w szczegółach przez "miejscowych"
(atrakcje, postoje) załogi miały sobie jechać wyznaczoną trasą wg grafiku, kto chciał dołączał i jechał ile chciał jakoś nie doszło do skutku :spoko


Pomysł objechania Polski od wielu lat chodzi mi po głowie. W trym roku jest już za późno na zorganizowanie takiego zlotu w drodze, gdyż wiele koleżanek i kolegów ma już sprecyzowane plany wakacyjne. Nie jest to prosta sprawa cos takiego zorganizować, ale jest to wykonalne. Zaczynam nad tym myśleć.

JaWa - 2012-02-12, 10:41

baja02 napisał/a:
Nawet Jawa zerwał z długą tradycją "Mała Karawana w solankach grudziądzkich"

Rzeczywiście głupio wyszło, z mojej strony nie było to działanie celowe. Wynikło z tego, że informację o zlocie umieściłem w temacie "Zloty", a nie w grupie "Pomorze". Jak by nie było, jest to w zasadzie zlot ogólnopolski, a nie tylko grupy pomorskiej. Jedno jest pewne, do Grudziądza przyjedziemy Małą Karawaną w ilości minimalnej dwóch załóg, leszek I JaWa. :spoko

JaWa - 2012-02-12, 11:09

Track222 napisał/a:
Pomysł objechania Polski od wielu lat chodzi mi po głowie.

W 2009 r. Mała Karawana w sile jednej załogi (JaWa), objechała część z zaplanowanej trasy MKDOOP, a mianowicie od Fromborka, jak najbliżej granicy, do Białowieży. przejechaliśmy wtedy 1400 km.
A fotorelacje z MKDOOP można w trzech częściach fotorelacji.
Część I
Część II
Część III

artanek - 2012-02-12, 11:24

Może na początku by trzeba zadac sobie pytanie.Jaka to jest trasa dookoła Polski ? cMoże by wytyczyc jakis szlak? Czyli miejscowosci które trzeba by było zaliczyc aby czuc sie spełniony że teraz wiem że zaliczyłem rajd na około Polski.No chyba że taki szlak już jest wytyczony a nie jestem w temacie ? Sam pomysł jest wspaniały.
baja02 - 2012-02-12, 11:35

Prawie 90% trasy Dookoła Polski opracowałem 3 czy 4 lata temu i publikował ją Paweł P pos swoim nickiem (na co wyraziłem zgodę) i jak przyznał Janusz ona istnieje, ale nie jest opublikowana. Naturalnie od tego czasu zmieniło się wiele w infrastrukturze turystycznej i wymaga uzupełnienia. Zresztą taki był pierwotny pomysł, że bedzie uaktualniana przez "miejscowych", lub tuch co przejechali jej fragmenty. Wydaje się, że nie ma co wyważać otwartych drzwi, a trzeba przy przy opracowanej już trasie popracować.
Czy będą chętni przejechac któryś z etapów to się okaże! Ja mam oryginał trasy i jeszcze dodatkowe etapy opracowane przez Grupę Szczecińską (niestety nie podpisali się).

makdrajwer - 2012-02-12, 11:58

Ogólnie jestem bardzo "za" aby opracować mape atrakcji kamperowych naszego kraju. Z podziałem na regiony/województwa itp. Z zaznaczeniem wszystkich ciekawych rzeczy które należy "zaliczyć" będąc w okolicy.
SlawekEwa - 2012-02-12, 12:02

baja02 napisał/a:
Paweł P pos swoim nickiem (na co wyraziłem zgodę) i jak przyznał Janusz ona istnieje, ale nie jest opublikowana.

PawełP rozstając się z CT wykasował część swoich postów. Może i ta publikacja odeszła w siną dal :chytry

JaWa - 2012-02-12, 12:40

SlawekEwa napisał/a:
Może i ta publikacja odeszła w siną dal

Przecież cała trasa z grubsza jest TUTAJ

Tadeusz - 2012-02-12, 13:04

JaWa napisał/a:
Przecież cała trasa z grubsza jest TUTAJ


Mało tego, że jest. Ona czeka na realizację. :ok

Tadeusz - 2012-02-12, 13:12

baja02 napisał/a:
Prawie 90% trasy Dookoła Polski opracowałem 3 czy 4 lata temu.

Wydaje się, że nie ma co wyważać otwartych drzwi, a trzeba przy przy opracowanej już trasie popracować.
Czy będą chętni przejechac któryś z etapów to się okaże! Ja mam oryginał trasy i jeszcze dodatkowe etapy opracowane przez Grupę Szczecińską (niestety nie podpisali się).


Te dodatkowe etapy pięknie opracował Romek.

Do dyskusji nad trasą właczyli się i inni Koledzy z ciekawymi propozycjami. To wszystko można znaleźć na stronie wskazanej przez Jacka (JaWa). :ok

baja02 - 2012-02-12, 15:40

JaWa napisał/a:
SlawekEwa napisał/a:
Może i ta publikacja odeszła w siną dal

Przecież cała trasa z grubsza jest TUTAJ


No jest i należy to właczyć do MK, bo w przeciwnym wypadku "nowi" nie będą wiedzieli. :dziadek:

janusz - 2012-02-13, 15:39

Kochani, potrzebny tutaj moderator. Moderator od MK a nie globalny. Może ktoś podął by się pilnowania tematów. Robert odmówił ale może ktoś inny mógłby poświecić trochę swojego czasu.
janusz - 2012-02-16, 14:30

Zgodził się Jacek (JaWa) zostać tu moderatorem. Jacek już jest moderatorem w kilku działach wiec nie będzie musiał przyuczać się. :bigok
gino - 2012-02-16, 14:32

gratki Jacku :bigok
Pawcio - 2012-02-16, 14:56

Jacek (JaWa) zostać tu moderatorem.

Jacku życzę, by Ty tu mieć mało pracy i dużo satysfakcji. :ok

JaWa - 2012-02-16, 17:57

Pawcio napisał/a:
Jacku życzę, by Ty tu mieć mało pracy i dużo satysfakcji.

Też bym sobie tego życzył :lol:

eler1 - 2012-02-16, 18:01

lekko nie będzie ale chylę czoło cieszymy się że to Jacek :spoko

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group