Klub miło¶ników turystyki kamperowej - CamperTeam

Kamperowanie - Mój/nasz pierwszy zlot (lub spotkanie) pod flag± CamperTeam

AMIGO - 2014-01-06, 12:16
Temat postu: Mój/nasz pierwszy zlot (lub spotkanie) pod flag± CamperTeam
Dzień Dobry

Proponuję tutaj opisanie swoich wspomnień i wrażeń z pierwszych spotkań ,w realu' z czlonkami i/lub załogami CamperTeam-u.
Tak sobie my¶lę, że może być bardzo ciekawie i pouczaj±co :ok :spoko :spoko :spoko

Johny_Walker - 2014-01-06, 13:38

Na ostatnich targach w Dusseldorfie siedzę sobie w korzystnym cenowo integralu Pilote i do ¶rodka wchodz± Polacy. Słysz±c ojczyst± mowę zagadałem i porozmawiali¶my chwilę o kamperach. Rozmowa zeszła na opinie z forów i okazało się że obaj jeste¶my użytkownikami jednego z nich. "O, to ciekawe. A jaki masz nick?" Trochę się obawiałem czy się zdemaskować i dostać po ryju, ale niech tam, zaryzykowałem. I w ten oto sposób poznałem Endiego z małżonk±. :)
AMIGO - 2014-01-06, 13:45

Fajny poczatek na pocz±tek :spoko
TomekM - 2014-01-06, 23:09

Ja mam też ciekawe wspomnienie sprzed pierwszego spotkania w realu z kolegami z KMW, ponieważ jeden z nich sprawdzał czy nie jestem przypadkiem seryjnym morderc± :)
Po kilku pytaniach testowych chyba go przekonałem, że nie jestem, bo zostałem zaproszony wraz z cał± załog± na "ranczo" jednego z kolegów a następnie zlot w Czeskim Raju. Pozdrawiam dziewczyny i chłopaków z KMW! :)

darol - 2014-01-07, 21:17

TomekM napisał/a:
Ja mam też ciekawe wspomnienie sprzed pierwszego spotkania w realu z kolegami z KMW, ponieważ jeden z nich sprawdzał czy nie jestem przypadkiem seryjnym morderc± :)
Po kilku pytaniach testowych chyba go przekonałem, że nie jestem, bo zostałem zaproszony wraz z cał± załog± na "ranczo" jednego z kolegów a następnie zlot w Czeskim Raju. Pozdrawiam dziewczyny i chłopaków z KMW! :)

Tomasz, starannie dobrana załoga to podstawa i dlatego musisz wybaczyć tego rentgena. Z drugiej strony trochę szkoda, że nie mordujesz :szeroki_usmiech opowie¶ci z dreszczykiem by¶my snuli na wypadach KMW :Bojesie:
A w temacie, nasz pierwszy zlot to Pajęczno 2011. Tam poznali¶my w realu te kilka osób znanych z forum 8-)

SlawekEwa - 2014-01-07, 22:50

Nasz I Zlot
@ndrzej - 2014-01-07, 22:56

Sławciu, ponad 6 lat i jeszcze akcyza nie ruszona??? :shock:
SlawekEwa - 2014-01-07, 23:08

@ndrzej napisał/a:
Sławciu, ponad 6 lat i jeszcze akcyza nie ruszona???

Nie ruszona, bo widmo tego policmajstra czuwa :-P

@ndrzej - 2014-01-07, 23:16

Sk±d wytrzasn±łe¶ to zdjęcie??? :haha:

Czy to wasz kamper koło nas? :spoko

SlawekEwa - 2014-01-07, 23:17

@ndrzej napisał/a:
Sk±d wytrzasn±łe¶ to zdjęcie???

Mam jeszcze kilka z Wami :lol:

@ndrzej - 2014-01-07, 23:19

To podrzuć mi mailem! :bukiet:
SlawekEwa - 2014-01-07, 23:23

@ndrzej napisał/a:
To podrzuć mi mailem!

:obiecuje

@ndrzej - 2014-01-07, 23:27

:super :dzieki
Tadeusz - 2014-01-07, 23:35

Zgadnij, Andrzeju, kto był pierwszym poznanym przeze mnie koleg± z CamperTeamu. :szeroki_usmiech
@ndrzej - 2014-01-08, 00:12

Nie chcę być nieskromny, ale duma mnie rozpiera, że udało mi się namówić Cię do wej¶cia do naszego szacownego grona...! :ok
wbobowski - 2014-01-08, 00:31

Nasz 1-szy zlot CT to Kazimierz... słynne wypychanie 70 kamperków z błota.
gino - 2014-01-08, 03:20

pamiętny zlot...
wypychanko to raz, ale wędlinki i ¶wieże bułeczki od P.Grzegorza...
na sam± my¶l ¶linka cieknie :haha:

StasioiJola - 2014-01-08, 11:51

A nasz pierwszy zlot to Zielenin 2008 - :ok po drodze poznali¶my Halinkę z Januszem i Jerzego , a na samym zlocie duż± ilo¶ć osób z którymi do tej pory sie przyjaznimy i spotykamy :-P :-P .
Romano - 2014-01-08, 12:07

:spoko My zawitali¶my na majówkę do Bogusia i Ewy w 2012 r , zabrali¶my ze sob± u¶miechnięte papy :wyszczerzony: , było cudownie spotkać wspaniałych współtowarzyszy biesiady, gitara, ¶piew, tańce . Nigdy nie zapuszczali¶my się w rejony Białegostoku ale to spotkanie spowodowało, że zmienili¶my campera na wygodniejszy i większy . Zostan± nam w pamięci kochane mordeczki :wyszczerzony: Jako, że było to nasze pierwsze spotkanie - żal dupsko ¶ciskał przy pożegnaniu .

Pozdrawiam
Danu¶ka

ARCADARKA - 2014-01-08, 12:46

A to nasz mini zlocik , z 2008 ,,,pierwsze spotkanie w realu z kolegami CT :bigok :bigok :bigok jeszcze nie było flagi CT :haha: :haha: :haha: na forum było zarejestrowanych 450 użytkowników :-P :-P :-P
Tadeusz - 2014-01-08, 13:16

Fajnie się prezentujemy. Jest to spotkanie u Was, na działce.

Pięknie było.

Na zdjęciu od lewej s±: Robert (Eler), Halszka, ja, Marcin (Martes) i Wy, tj.Darek (ARCADARCA) i Gosia.

Fajne wspomnienie. :szeroki_usmiech

Dudu¶ - 2014-01-08, 13:35

Ja pierwszy raz byłem pod szylem Ct na Warkocie 2009 ale jako¶ przez 3 dni nie poznali¶my nikogo :placze2 . a stali¶my pod płotem od strony rzeki.

Zdjęć nie bede publikował :gwm

Ale poznał mnie perkusista grupy Carantihill, którzy grali wieczorem! (ale on był też z Rybnika)

Tadeusz - 2014-01-08, 13:43

Dudu¶ napisał/a:
Ja pierwszy raz byłem pod szylem Ct na Warkocie 2009 ale jako¶ przez 3 dni nie poznali¶my nikogo


Dudu¶, jak Wam się udało nikogo nie poznać? Czyżby¶cie z kampera wcale nie wychodzili? :-P

:spoko

ARCADARKA - 2014-01-08, 13:44

Tadeusz napisał/a:
Dudu¶ napisał/a:
Ja pierwszy raz byłem pod szylem Ct na Warkocie 2009 ale jako¶ przez 3 dni nie poznali¶my nikogo


Dudu¶, jak Wam się udało nikogo nie poznać? Czyżby¶cie z kampera wcale nie wychodzili? :-P

:spoko


Wody ognistej nie mieli :haha: :haha: :haha:

Dudu¶ - 2014-01-08, 14:06

Tadeusz napisał/a:
Dudu¶ napisał/a:
Ja pierwszy raz byłem pod szylem Ct na Warkocie 2009 ale jako¶ przez 3 dni nie poznali¶my nikogo


Dudu¶, jak Wam się udało nikogo nie poznać? Czyżby¶cie z kampera wcale nie wychodzili? :-P

:spoko


Bo my tacy nie¶miali jeste¶my! :oops:

Ale potem już było lepiej :spoko

Tadeusz - 2014-01-08, 14:10

Dudu¶ napisał/a:
Bo my tacy nie¶miali jeste¶my!


Dudu¶, wiem jacy jeste¶cie nie¶miali. :ok

Ja odwiedzałem każd± załogę, witałem i wręczałem naklejkę CT. Jak to się stało, że Was nie dopadłem? :szeroki_usmiech

:spoko

JaWa - 2014-01-08, 16:24

To był marzec 2007 r. Pierwszy wyjazd Małej Karawany. Były tylko cztery kamperki; eler1, JaWa. Martes, PawelP.
Yans - 2014-01-08, 21:01

Romano napisał/a:
:spoko My zawitali¶my na majówkę do Bogusia i Ewy w 2012 r , zabrali¶my ze sob± u¶miechnięte papy :wyszczerzony: , było cudownie spotkać wspaniałych współtowarzyszy biesiady, gitara, ¶piew, tańce . Nigdy nie zapuszczali¶my się w rejony Białegostoku ale to spotkanie spowodowało, że zmienili¶my campera na wygodniejszy i większy . Zostan± nam w pamięci kochane mordeczki :wyszczerzony: Jako, że było to nasze pierwsze spotkanie - żal dupsko ¶ciskał przy pożegnaniu .

Pozdrawiam
Danu¶ka

Och Danusia... Przypomniała¶ mi jeden z niezapomnianych zlotów... Każdy dzień był szczególny... :bigok

gryz3k - 2014-01-08, 22:10

Tadeusz napisał/a:
Zgadnij, Andrzeju, kto był pierwszym poznanym przeze mnie koleg± z CamperTeamu. :szeroki_usmiech


Zgadnij też kto moim? :roll: :-P

@ndrzej - 2014-01-08, 22:16

No, poza wami dwoma, jeszcze kilku innych też mi się udało namówić... :ok

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group