Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Imprezy w Polsce - Warsaw Camper&Caravas Show 2023

markoni7 - 2023-09-04, 20:53
Temat postu: Warsaw Camper&Caravas Show 2023
Czy ktoś się wybiera na tę imprezę?
Sporo osób umawia się na Poznańska imprezę, ale ne znalazłem nic na tema Warszawy.
Mnie akurat pasuje Warszawa bo to weekend.
Ktoś może był i ma jakieś ciekawe informacje na temat tej imprezy?

Banan - 2023-09-04, 23:45

Cytat:
Ktoś może był i ma jakieś ciekawe informacje na temat tej imprezy?

Tak, byłem w zeszłym roku dwa razy: pierwszy i ostatni :evil:
Poszukaj opisu :diabelski_usmiech

Komplecik - 2023-09-05, 07:43

Banan napisał/a:
Cytat:
Ktoś może był i ma jakieś ciekawe informacje na temat tej imprezy?

Tak, byłem w zeszłym roku dwa razy: pierwszy i ostatni :evil:
Poszukaj opisu :diabelski_usmiech

Czemu co się stało :shock:

aviator - 2023-09-05, 22:29

Było świetnie, bardzo fajnie a do tego prąd w cenie. Nic tylko tam jechać i powtórzyć jakże udana imprezę….

:gwm było tak świetnie, ze nie dotrwałem do końca.
Do tego ten wstyd z reklamowym foto z drona, na którym widzę swojego kampera… :bajer a teraz te telefony abym tylko kupił bilet i przyjechał znowu i obojętnie czy jako zwiedzający czy wystawca. :zastrzelic

Banan - 2023-09-05, 23:29

Komplecik napisał/a:
Czemu co się stało

aviator napisał/a:
było tak świetnie, ze nie dotrwałem do końca.

Tak, było świetnie... :haha:

Dodatkowa OBOWIĄZKOWA opłata za prąd w kwocie 100 złociszy za dwa dni, czy korzystasz, czy nie to tylko szczyt góry lodowej :diabelski_usmiech

:spoko

Komplecik - 2023-09-06, 06:41

Banan napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Czemu co się stało

aviator napisał/a:
było tak świetnie, ze nie dotrwałem do końca.

Tak, było świetnie... :haha:

Dodatkowa OBOWIĄZKOWA opłata za prąd w kwocie 100 złociszy za dwa dni, czy korzystasz, czy nie to tylko szczyt góry lodowej :diabelski_usmiech

:spoko


No cóż takie są właśnie złoty komercyjne zawsze jest jakaś wtopa cedzi się koszta by na tym jakoś wyjść i zza węgła wrzuca kwiatki

Na zlotach spotach Nie Komercyjnych tego problemu nie ma, tam 100% nakładów wraca do zlotowiczów, nawet jeśli organizator coś dołoży od siebie to uśmiech zlotowiczów rekompensuje

Targi to targi przyjeżdżamy nie dla zabawy, ja przynajmniej chce zobaczyć sprzęt prezentowany tym się podniecam :szeroki_usmiech

Nic nie wiecie czy w tym roku będą targi w Nadzrzynie?

Banan - 2023-09-06, 15:55

Komplecik napisał/a:
Nic nie wiecie czy w tym roku będą targi w Nadzrzynie?

Tak Panie :bigok Tu ło ma wszelkie info
:spoko

Komplecik - 2023-09-06, 18:50

Banan napisał/a:
Komplecik napisał/a:
Nic nie wiecie czy w tym roku będą targi w Nadzrzynie?

Tak Panie :bigok Tu ło ma wszelkie info
:spoko

Dziękuję bardzo Bananku na Ciebie zawsze można liczyć :)

Obsada wystawców mało znana jakoś tak :-P

Banan - 2023-09-06, 19:39

Prosze bardzo Kompleciq, do usług - dzięki za browarka :hello
Komplecik napisał/a:
Obsada wystawców mało znana jakoś tak

Jakoś mnie to nie dziwi, ubiegłoroczni wystawcy też pewnie mieli sporo "atrakcji" :diabelski_usmiech

Komplecik - 2023-09-06, 21:18

Banan napisał/a:
ubiegłoroczni wystawcy

Mam rozumieć że cała śmietanka wystawców będzie w Poznaniu :szeroki_usmiech

Tadeusz - 2023-09-07, 12:15

Jak wiecie, aktywnie pomagałem w organizacji dwóch pierwszych zlotów w Nadarzynie. Niestety organizatorzy, po zwolnieniu Kasi Szwed (pierwszej organizatorki), popełniali same błędy, aż wreszcie doszli do organizacyjnego dna.
Odmówiłem jakiejkolwiek współpracy z Nadarzynem. Jak wiecie działałem zawsze społecznie dla braci karawaningowej i nie widzę sensu brania udziału w wydarzeniu tak dalece odbiegajacym od naszych standardów. Komercja ma swoje granice. Nadarzyn je przekroczył.

Targi można obejrzeć nie biorąc udziału w zlocie. Nie zdziwiłbym się, gdyby przybyłych na targi kamperami, parkujących na ogólnych parkingach, przegoniono.

Po firmie Ptak wszystkiego można się spodziewać.

Już nie moge się doczekać spotkania z Kolegami na Targach w Poznaniu. Do zobaczenia. :spoko

Banan - 2023-09-07, 17:01

Komplecik napisał/a:
Mam rozumieć że cała śmietanka wystawców będzie w Poznaniu

Dla porównania katalog wystawców w Poznaniu, można porównać :ok
A raczej nie ma czego porównywać... :diabelski_usmiech

:spoko

Woj-tek - 2023-09-07, 20:54

Niestety też byłem, nic tylko zgodzić się z przedmówcami mi pozostało. :wyszczerzony:
Komplecik - 2023-09-09, 15:07

Woj-tek napisał/a:
Niestety też byłem, nic tylko zgodzić się z przedmówcami mi pozostało. :wyszczerzony:

Ja byłem tylko na jeden dzień osobowym ale miło wspominam, uratowałem antenę satelitarną jadącemu kamperkowi w podzięce dostałem bilety, może dlatego tak miło wspominam :szeroki_usmiech

Woj-tek - 2023-09-12, 19:53

Komplecik napisał/a:
Woj-tek napisał/a:
Niestety też byłem, nic tylko zgodzić się z przedmówcami mi pozostało. :wyszczerzony:

Ja byłem tylko na jeden dzień osobowym ale miło wspominam, uratowałem antenę satelitarną jadącemu kamperkowi w podzięce dostałem bilety, może dlatego tak miło wspominam :szeroki_usmiech

Bardziej chodziło mi o zlot i jego organizację.

Kazik II - 2023-09-12, 20:44

Banan napisał/a:
Poszukaj opisu :diabelski_usmiech

A gdzie można znaleźć? Chętnie poczytam dla zgryźliwej uciechy :diabelski_usmiech . Ta obowiązkowa stówa za dwa dni prądu tylko narobiła mi smaku :wyszczerzony:

Banan - 2023-09-12, 23:37

Kazik II napisał/a:
A gdzie można znaleźć? Chętnie poczytam dla zgryźliwej uciechy


A tu ło Kazieńku :ok
:spoko

Endi - 2023-09-12, 23:51

Tadeusz napisał/a:
... Jak wiecie działałem zawsze społecznie dla braci karawaningowej i nie widzę sensu brania udziału w wydarzeniu tak dalece odbiegajacym od naszych standardów. Komercja ma swoje granice. Nadarzyn je przekroczył....Targi można obejrzeć nie biorąc udziału w zlocie.
Już nie moge się doczekać spotkania z Kolegami na Targach w Poznaniu. Do zobaczenia... :kwiatki: :spoko


i niech pocałują nas w D... 8-)

Kazik II - 2023-09-13, 12:19

Endi napisał/a:
i niech pocałują nas w D... 8-)

Po przeczytaniu "regulaminu" Zlotu już nadstawiłem tylną część ciała. Mało, że napisany przez osobę trochę jakby mało gramotną - to jeszcze zawiera takie oto kwiatki:
.1. Uczestnik Zlotu, przez fakt podpisania formularza zgłoszeniowego, zrzeka się wszelkich
praw do odszkodowania, mogących wyniknąć w związku z wypadkiem, który może się zdarzyć podczas
Zlotu.
Czyli jak np. przewróci się na mnie jakiś słup to organizator umywa ręce.
Dalej szkoda cytować - bo arogancki ton tego "regulaminu" odbiera człowiekowi chęć udziału.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group