Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Węgry - Węgry Bogacs

yeti33 - 2016-03-29, 06:50
Temat postu: Węgry Bogacs
Wyjezdżamy w maju do Bogacsa/ Chcemy zatrzymać sie na kampingu przy basenach, jednak slyszalam ze jest tam remont. Czy nie orientuje sie ktos jak tam wygląda sprawa z remontem osrodka i czy przewidują jego funkcjonowanie w drugi weekend maja?
,

papamila - 2016-03-29, 09:43

Jest czynne caly czas.
Remont odbywa sie etapami. Teren budowy odgrodzony parkanem
Wiec bsz obaw

TomaszG - 2016-03-29, 20:13

papamila napisał/a:
Jest czynne caly czas.
Remont odbywa sie etapami. Teren budowy odgrodzony parkanem
Wiec bsz obaw

A czy w związku z tym remontem, nie brak miejsca ? Dla kamperów i ew. plażowiczów? :?:

kimtop - 2016-03-29, 21:10

TomaszG napisał/a:

A czy w związku z tym remontem, nie brak miejsca ? Dla kamperów i ew. plażowiczów?

Tam zawsze brak miejsca :haha:

KiM - 2016-03-29, 22:39

Nam tam nigdy nie zdarzyło się , żeby nie było miejsca. :spoko
yeti33 - 2016-03-30, 07:58

Mam nadzieje ze bedzie mozna kamperkiem wjechać no i lazienki chyba też już będa stały.
JaWa - 2016-03-30, 09:03

yeti33 napisał/a:
lazienki chyba też już będa stały.

Zburzyli nowe łazienki :shock: kiedy ?

janus - 2016-03-31, 17:00

Niestety patrząc na zaawansowanie prac to remont na kempingu jeszcze potrwa. Wprawdzie tempo jest, jak na warunki węgierskie, ogromne, ale i zakres znaczny. Właśnie kończą u kłaść kafelki w małym basenie, motyl. Ale np. Prace p przy budowie domów na pewno się przeciągnąć, a to trochę kłopotliwe. Dzisiaj zaczęli szalowanie fundamentów.
Najgorsze jednak to, to że w kilku miejscach przekopali
teren i po każdym, nawet małym opadzie robi się koszmarne błoto. Ogólnie na razie tylko wody trzymają poziom w związku z czym wypoczywamy wspaniałe. Net słabowaty to i fotek nie zamieszcze.
Dzisiaj np zwalili jedno z największych drzew . Cienia będzie mniej.

kimtop - 2016-03-31, 17:14

janus napisał/a:
Prace p przy budowie domów na pewno się przeciągnąć, a to trochę kłopotliwe. Dzisiaj zaczęli szalowanie fundamentów.


Może postawią coś z gotowych elementów?

Oby tylko nie kontenery :haha:

Track222 - 2016-03-31, 18:16

janus napisał/a:
................................
Najgorsze jednak to, to że w kilku miejscach przekopali teren i po każdym, nawet małym opadzie robi się koszmarne błoto. .................


Nie trzeba było przekopania, delikatny deszcz i nie ma gdzie stanąć kamperem.

zbyszekwoj - 2016-03-31, 18:46

kimtop napisał/a:
janus napisał/a:
Prace p przy budowie domów na pewno się przeciągnąć, a to trochę kłopotliwe. Dzisiaj zaczęli szalowanie fundamentów.


Może postawią coś z gotowych elementów?

Oby tylko nie kontenery :haha:


Gdzieś imigrantów trzeba umieścić. :diabelski_usmiech

krzysieks - 2016-04-01, 11:16

Janusz napisz coś więcej , chcieliśmy pojechać do Bogacs na majówkę , ale w tej sytuacji zaczynamy się zastanawiać nad zmianą miejsca. Pozdrawiam Krzysiek.
zbyszekwoj - 2016-04-01, 14:51

krzysieks napisał/a:
zaczynamy się zastanawiać nad zmianą miejsca


Krzysiu ,zatankuj w Bogacsu i wal do Berek. Tam zawsze spotkasz kilku z CT i taniej.

taurus53 - 2016-04-01, 16:10

Albo Cserkesolo
krzysieks - 2016-04-01, 16:29

No nie wiem... Jeżeli potwierdzą sie informacje o rozgrzebanym campingu w Bogacs , to w 5 camperów jedziemy chyba do Buk. :spoko
Fordek - 2016-04-01, 19:53

W Cserkeszolo od dwóch dni na słoneczku 25-28 stopni. Ludziska chodzą w samych gaciach. :spoko :spoko :spoko
zbyszekwoj - 2016-04-01, 20:02

taurus53 napisał/a:
Albo Cserkesolo


Trochę dalej ale też dobrze.

zbyszekwoj - 2016-04-01, 20:05

krzysieks napisał/a:
No nie wiem... Jeżeli potwierdzą sie informacje o rozgrzebanym campingu w Bogacs , to w 5 camperów jedziemy chyba do Buk. :spoko


Eee... tam Niemcy sikają do basenów - wszyscy o tym wiedzą. :haha:

slawwoj - 2016-04-01, 20:12

zbyszekwoj napisał/a:
krzysieks napisał/a:
No nie wiem... Jeżeli potwierdzą sie informacje o rozgrzebanym campingu w Bogacs , to w 5 camperów jedziemy chyba do Buk. :spoko


Eee... tam Niemcy sikają do basenów - wszyscy o tym wiedzą. :haha:


I Niemki :haha:

izola - 2016-04-01, 20:13

bo woda tam jest kiepska i muszą ją ulepszać :-P
taurus53 - 2016-04-01, 20:55

Krzysztof Buk daleko i drogo
krzysieks - 2016-04-01, 21:01

Z Ostrowca mam tylko 150km różnicy , a ceny podobne jak w Bogacs. Zobaczymy , decyzja zapadnie chyba przed samym wyjazdem.
andi at - 2016-04-01, 21:06

taurus53 napisał/a:
Krzysztof Buk daleko i drogo

tańsze jest Hegyko,a woda ta sama .Trochę jest D i A

kimtop - 2016-04-01, 21:27

krzysieks napisał/a:
Z Ostrowca mam tylko 150km różnicy

Krzysiu,chyba 250.

Track222 - 2016-04-01, 21:32

krzysieks napisał/a:
Z Ostrowca mam tylko 150km różnicy , a ceny podobne jak w Bogacs. Zobaczymy , decyzja zapadnie chyba przed samym wyjazdem.


Coś mi się matematyka nie zgadza nie 150 km tylko 270. Z Ostrowca do Bogacsa jest 460 km, a do Buk 730 km. Pozdrawiam

jedrek49 - 2016-04-02, 07:05

witam
Wg mnie baseny w Bogacs sa przereklamowane ,jedynym chyba plusem dla wielu lubiacych wegierskie trunki jest kiepskie wino w piwniczkach ,najpierw czestuja nas winem naprawde dobrym a pozniej to juz takie patykiem pisane ,ale wchodzi w glowe i jest tanie i mozna zalac pale,a o to wielu z nas chodzi.
pozdrawiam
jedrek49 :pifko

krzysieks - 2016-04-02, 08:53

Rysiu moj camperowy Przyjacielu. Znam matematykę , choc ofleglosci wyznaczają teraz nawigacje wg okreslonych ustaweń. Fskt z Ostrowca trasą która jeżdżę do Bogacs mam 460-480km. Muszę przewalic cały Rzeszow, Presov,Koszyce,a to zajmuje trochę czasu. Trasę która wyznaczylem sobie do Buk znam doskonale bo jeździłem nią wielokrotnie do Włoch. Z Ostrowca do Buk mam 620km, przejeżdżając prawie cała Slowacje autostrada. Pozdrawiam mniej uszczypliwie Krzysiek :spoko :spoko
Track222 - 2016-04-02, 09:13

krzysieks napisał/a:
Rysiu moj camperowy Przyjacielu. Znam matematykę , choc ofleglosci wyznaczają teraz nawigacje wg okreslonych ustaweń. Fskt z Ostrowca trasą która jeżdżę do Bogacs mam 460-480km. Muszę przewalic cały Rzeszow, Presov,Koszyce,a to zajmuje trochę czasu. Trasę która wyznaczylem sobie do Buk znam doskonale bo jeździłem nią wielokrotnie do Włoch. Z Ostrowca do Buk mam 620km, przejeżdżając prawie cała Slowacje autostrada. Pozdrawiam mniej uszczypliwie Krzysiek :spoko :spoko


Nikogo nie chciałem i nie miałem zamiaru uszczypnąć. Pozdrawiam

krzysieks - 2016-04-02, 09:55

Wiem ,że nie pisałeś tego złośliwie , odległość to kwestia ustawienia nawigacji , wybrania optymalnej trasy. Fakt najlepiej jechać jak najwięcej autostradami. Ciut dalej ale i szybciej. Ja z rodziną camperem nie jeżdżę szybko i nie chcę płacić 2-3 winet. Pojadę ewentualnie tylko słowacką autostradą do Bratysławy. Pozdrawiam Was serdecznie Krzysiek. :spoko :spoko
zbyszekwoj - 2016-04-02, 10:22

jedrek49 napisał/a:
witam
Wg mnie baseny w Bogacs sa przereklamowane ,jedynym chyba plusem dla wielu lubiacych wegierskie trunki jest kiepskie wino w piwniczkach ,najpierw czestuja nas winem naprawde dobrym a pozniej to juz takie patykiem pisane ,ale wchodzi w glowe i jest tanie i mozna zalac pale,a o to wielu z nas chodzi.
pozdrawiam
jedrek49 :pifko


Stali bywalcy juz maja swoje piwniczki i wiedza z które kadzi lać ulubione winko, tak że nie jest tak żle. Ja dla porównania zakupiłem kilka butelek tego samego w markecie i stwierdziłem że jakością wcale sie nie różnią , anawet niektóre gatunki sa lepsze.Różnica w cenie niewielka.
No ale tam chodzi o atmosferę.
To samo jest z basenami. W cserkescholo jakość wody i infrastruktury to pierwsz liga. ale atmosfera biwakowania campertimowców w Berek nieporównywalna.
Dlatego jadę na tydzień tu i tydzień tu. :yay:

jedrek49 - 2016-04-02, 11:39

Witam
Zbyszekwoj
masz racje ,trzeba wiedziec i byc znawca wina ,gdzie kupic i co sie napic ,My kupujemy w malych sklepach i wina sa bardzo dobre i niedrogie

Odnosnie basenow tez tak mysle jak Ty i dlatego wlasnie tam jezdzimy
pozdrowienia
jedrek49

zbyszekwoj - 2016-04-02, 12:26

Do Bogacsa można przyjechac na jesieni, wina nie zabraknie, skoro w tym roku Krzysieks z ekipą na majówce będzie gdzie indziej. :haha: :haha: :haha:

Taki żart :-P

taurus53 - 2016-04-02, 17:43

Jeśli to nie tajemnica to kiedy wyjezdzasz
zbyszekwoj - 2016-04-02, 18:48

Planuje w połowie kwietnia.
kimtop - 2016-04-03, 07:49

jedrek49 napisał/a:
wina sa bardzo dobre i niedrogie


Jak mawia nasz kamperowy Kolega "Lubię dobre i tanie wino bo jest tanie i dobre" :haha:

krzysieks - 2016-04-03, 08:31

Zbyszku nie bądź taki pewien. :diabelski_usmiech . Lepiej zrob wiekszy zapas wina w kwietniu, a tą Naszą piwniczke zamknij na klucz :haha: :haha: .
BiG Team - 2016-04-03, 16:05

zbyszekwoj napisał/a:


Eee... tam Niemcy sikają do basenów - wszyscy o tym wiedzą. :haha:


W Buku Niemcy mówią ,że Polacy sikają do basenów :haha:

:spoko

slawwoj - 2016-04-03, 16:07

BiG Team napisał/a:


W Buku Niemcy mówią ,że Polacy sikają do basenów :haha:

:spoko


eeee to pół biedy ... :szeroki_usmiech

uaz555 - 2016-04-04, 08:36

mam pytanie czy z bogacsa są jakieś fajne trasy rowerowe w kierunku do Egeru lub jakieś inne do 50km bo w googlemaps nie chce mi nic wyświetlić ..??
zbyszekwoj - 2016-04-04, 09:11

uaz555 napisał/a:
mam pytanie czy z bogacsa są jakieś fajne trasy rowerowe w kierunku do Egeru lub jakieś inne do 50km bo w googlemaps nie chce mi nic wyświetlić ..??

Może to nie specjalnie rowerowe ,ale okolica ciekawa, po drodze moczydełka Demien,drogami wiejskimi, jak masz zdrowie drałować pod górę.Ja wolałem kamperem.

izola - 2016-04-04, 09:27

uaz555 napisał/a:
mam pytanie czy z bogacsa są jakieś fajne trasy rowerowe w kierunku do Egeru lub jakieś inne do 50km bo w googlemaps nie chce mi nic wyświetlić ..??

tu są trasy /mapki z HU...może za pomocą translatora będą przydatne?
http://www.fahrradreisen.de/radwege/ungarn.htm

TomaszG - 2016-04-04, 09:45

Dzień dobry, czy ktoś mógłby przedstawić aktualna sytuację na kempingu? Foto mile widziane. Jaka aktualnie pogoda i ogólne warunki. Wszystko, co pomoże mi zdobyć się na podjęcie decyzji o wyjeździe na kilka dni tam właśnie. Pozdrawiam.
janus - 2016-04-04, 11:28

Decyzję podejmiesz jak przyjedziesz na miejsce :szeroki_usmiech

Prace trwają, jak prawie na każdym kempingu o tej porze roku.
O reszcie pisałem wczesniej 8-)

uaz555 - 2016-04-04, 11:37

izola napisał/a:
uaz555 napisał/a:
mam pytanie czy z bogacsa są jakieś fajne trasy rowerowe w kierunku do Egeru lub jakieś inne do 50km bo w googlemaps nie chce mi nic wyświetlić ..??

tu są trasy /mapki z HU...może za pomocą translatora będą przydatne?
http://www.fahrradreisen.de/radwege/ungarn.htm


dzieki
mi chodzi o trąsy z wykresami przewyższeń tak jak to działa u nas w goglemaps ..nie wiem czego niedziała to identycznie za granicą?? lub ktos kto jechał na rowerze bogacs eger może powiedzieć ?? trasy o przewyższeniu 100m na 2km mi pasują ...lubie sobie zaplanować wysiłek ...

TomaszG - 2016-04-04, 11:40

janus napisał/a:
Decyzję podejmiesz jak przyjedziesz na miejsce :szeroki_usmiech

Prace trwają, jak prawie na każdym kempingu o tej porze roku.
O reszcie pisałem wczesniej 8-)

Ha! Dzięki! Będąc na miejscu mogę tylko podjąć decyzję o powrocie lub zmianie miejsca. :lol: W sumie nie ma jak jazda " w ciemno". po to domek się ma. Pozdrawiam :kwiatek2

uaz555 - 2016-04-04, 11:41

zbyszekwoj napisał/a:
uaz555 napisał/a:
mam pytanie czy z bogacsa są jakieś fajne trasy rowerowe w kierunku do Egeru lub jakieś inne do 50km bo w googlemaps nie chce mi nic wyświetlić ..??

Może to nie specjalnie rowerowe ,ale okolica ciekawa, po drodze moczydełka Demien,drogami wiejskimi, jak masz zdrowie drałować pod górę.Ja wolałem kamperem.



mi właśnie chodzi oto zęby aktywnie to obejrzeć tyle ze chce to wszystko mieć policzone i zaplanowane dla zdrowia ..

janus - 2016-04-04, 12:52

TomaszG napisał/a:
janus napisał/a:
Decyzję podejmiesz jak przyjedziesz na miejsce :szeroki_usmiech

Prace trwają, jak prawie na każdym kempingu o tej porze roku.
O reszcie pisałem wczesniej 8-)

Ha! Dzięki! Będąc na miejscu mogę tylko podjąć decyzję o powrocie lub zmianie miejsca. :lol: W sumie nie ma jak jazda " w ciemno". po to domek się ma. Pozdrawiam :kwiatek2


I o to chodzi, i o to chodzi :lol:
Ja nie mogę oceniać poziomu akceptacji dla prac trwających na kempingu przez innych. Dla mnie było OK, nawet jak walili drzewo stojące ok 8-10 m od mojego kamperka.
Ale wszystko działa i ... itd :wyszczerzony:

krzysieks - 2016-04-07, 14:03

Jeszcze raz serdeczna prośba. Jak ktoś jest a Bogacs niech wrzuci kilka fotek z campingu i opisze co tam się dzieje. Pozdrawiam Krzysiek.
janus - 2016-04-07, 19:36

Kemping jest bo był.
Po prawej stronie pod płotem od strony Jurty budują nowe domki.
Część po lewej stronie od scieżki dojazdowej też jest zamknięta( tzn. tam gdzie dotychczas były domki drewniane - zburzone) ale niedługo już będzie czynna.
Reszta dostępna.
Obiekty czynne.
Myślę, że za jakieś 2 tygodnie także basen "Motyl" będzie czynny.
A reszta działa :!:

Nie dumać - jechać :shock:

krzysieks - 2016-04-07, 21:02

No mamy taki zamiar :lol: . Tylko czy w majówke się pomieścimy tam :shock: ? Znając tempo prac remontowych Węgrów mam pewne obawy :roll: .
piotr1 - 2016-04-09, 00:03

Pozdrawiamy na koniec kwietnia też się zameldujemy :spoko
izola - 2016-04-09, 08:03

Cytat:
Nie dumać - jechać :shock:

po tak pozytywnych opiniach o Węgrzech , coraz bardziej dojrzewa we mnie chęć poznania tego wszystkiego ...ale chyba okres jesienny i winobrania jest jeszcze ciekawszy ze względu wielu festynów itd.? i to zrobię :szeroki_usmiech

dodi - 2016-04-10, 12:42

Orientujecie się czy na Węgrzech można kupić kartę SIM do Internetu? Słyszałem że na Węgrzech obcokrajowiec nie może kupić.

Sorki za offtop ale nie znalazłem osobnego tematu na forum

slawwoj - 2016-04-10, 12:45

Można. Mój "sąsiad" z Bogacs który był przyczepą, śmignął do galerii w Egerze i tam kupił i uruchomił SIM na internet.
JaWa - 2016-04-10, 16:58

dodi napisał/a:
Słyszałem że na Węgrzech obcokrajowiec nie może kupić.

Tylko murzynom nie sprzedają i eskimosą. :haha:

TomaszG - 2016-04-15, 10:58

Witam, znajomy pyta czy zdjęcia zamieszczone w linku obrazują faktyczny stan rzeczy na kempingu?

https://www.facebook.com/...4687494/?type=3

https://www.facebook.com/...1354150/?type=3

janus - 2016-04-17, 17:10

Jest to prawdopodobne (na granicy z pewnością :lol: ) .
Trawa z pierwszej fotki była siana 1-2 kwietnia i w tym samym czasie był wylewany fundament pod domek, którego szkielet widać na drugiej.

P.S. Zapomniałem wcześniej dopisać, żeby jednak zwracać uwagę na ograniczenia prędkości na Wegrzech, nawet już w samym Bogacsu (40 km/h) :evil: ponieważ lubią z zaczajki na samym wylocie z miasteczka polować w nieoznakowanym autku :-/
Ja, zasadniczo, czekam na pamiątkę z Węgier :(

TomaszG - 2016-04-18, 08:31

Dziękuję za info.
DI STEFANO - 2016-04-18, 11:35

janus napisał/a:
P.S. Zapomniałem wcześniej dopisać, żeby jednak zwracać uwagę na ograniczenia prędkości na Wegrzech, nawet już w samym Bogacsu (40 km/h) :evil: ponieważ lubią z zaczajki na samym wylocie z miasteczka polować w nieoznakowanym autku :-/
Ja, zasadniczo, czekam na pamiątkę z Węgier :(


Janusz
Jeśli chłopcy byli bez mundurków to możesz być spokojny gdyż bratanki dość często analizują natężenie ruchu drogowego, nawet lokalnego i także nocą.
Często ich widuję w różnych rejonach Węgier na poboczu drogi z urządzeniami stojącymi obok auta lub bezpośrednio w bagażniku.
Jeśli ubrani byli w "służbowe garniturki" to oczekuj pisemnej pamiątki.
No i tu Ci współczuję, że będziesz musiał zasilić kasę Orbana.
pozdrawiam

qdlaty_78 - 2016-04-18, 17:56

Jaką trasę polecacie , najlepiej bez opłat. Może i my byśmy się skusili na Węgierską majówkę. :wyszczerzony:
janus - 2016-04-18, 18:41

DI STEFANO napisał/a:
janus napisał/a:
P.S. Zapomniałem wcześniej dopisać, żeby jednak zwracać uwagę na ograniczenia prędkości na Wegrzech, nawet już w samym Bogacsu (40 km/h) :evil: ponieważ lubią z zaczajki na samym wylocie z miasteczka polować w nieoznakowanym autku :-/
Ja, zasadniczo, czekam na pamiątkę z Węgier :(


Janusz
Jeśli chłopcy byli bez mundurków to możesz być spokojny gdyż bratanki dość często analizują natężenie ruchu drogowego, nawet lokalnego i także nocą.
Często ich widuję w różnych rejonach Węgier na poboczu drogi z urządzeniami stojącymi obok auta lub bezpośrednio w bagażniku.
Jeśli ubrani byli w "służbowe garniturki" to oczekuj pisemnej pamiątki.
No i tu Ci współczuję, że będziesz musiał zasilić kasę Orbana.
pozdrawiam


Ba, zauważyłem tylko 4. obiektywowe urządzenie na/zamiast fotela pasażera z przodu auta, filujące na drogę spoza opuszczonej szyby :(
A co w środku - nie wiem :oops:

DI STEFANO - 2016-04-18, 21:53

Z tego co napisałeś wynika, że to chłopcy bawiący się w matematykę a nie w łowy na prędkość.
I obym się nie mylił.
Ostatnio jadąc głęboką nocą w okolicach Miszkolca widziałem chłopaków filtrujących drogę podobnym narządem na mini statywie z otwartego bagażnika kombi.

janus - 2016-04-19, 09:59

Dzieki za "promyk nadziei" :lol:
Jakby co, to sie odezwę :spoko

TomaszG - 2016-04-20, 12:29

DI STEFANO napisał/a:
Z tego co napisałeś wynika, że to chłopcy bawiący się w matematykę a nie w łowy na prędkość.
I obym się nie mylił.
Ostatnio jadąc głęboką nocą w okolicach Miszkolca widziałem chłopaków filtrujących drogę podobnym narządem na mini statywie z otwartego bagażnika kombi.


Coś w tym temacie
KAMERY NA DROGACH
5 kwietnia b.r. wprowadzono do użytku na drogach Węgier inteligentne fotoradary, których zadaniem jest zmiejszenie liczby wykroczeń drogowych. W całym kraju jest ich w sumie 365, najbliższa Mezőkövesd to kamera w Bükkábrány (na trasie nr 3 w kierunku Miskolca).
Dzięki kamerom policja będzie mogła kontrolować np. przekroczenie prędkości, zapięcie pasów, rozmowy przez telefon komórkowy, czy przekroczenie ciągłej linii. Widać to będzie nawet z odległości 400 m.

BaWa - 2016-07-12, 09:25

Czy ktoś z Was był ostatnio w Bogacs? jak wygląda teraz sprawa z miejscem? Czy w tygodniu jest szansa gdzieś się wepchnąć ;) na dzień , dwa????
jolanta631 - 2016-07-12, 17:24

Spędziliśmy w Bogacs tydzień Wróciliśmy w sobotę.Nie było problemu z miejscem.
relabi - 2016-07-12, 23:23

nie ma problemu z miejscami, kemping odnowiony woda regularnie wymieniana, czysto ,fajnie polecam!
BaWa - 2016-07-13, 08:12

dziękuję :roza:
BaWa - 2016-07-27, 13:20

Czy kojarzy ktoś na kempingu w Bogacu jest ogólnodostępny grill ? Czy można używać swojego grilla węglowego ?
marekoliva - 2016-07-27, 13:58

BaWa napisał/a:
Czy kojarzy ktoś na kempingu w Bogacu jest ogólnodostępny grill ? Czy można używać swojego grilla węglowego ?


Nie kojarzę aby był ogólnodostępny ale swojego możesz używać bez problemu :spoko

Bim - 2016-07-27, 15:01

BaWa napisał/a:
Czy kojarzy ktoś na kempingu w Bogacu jest ogólnodostępny grill ? Czy można używać swojego grilla węglowego ?


Nie ma

rozpaliliśmy grila i nikt nam uwagi nie zwrócił że Verboten.

Zależy od sąsiadów czy im dym pod markizą nie podrażni kubków smakowych :lol:

sluger - 2016-07-27, 16:12

Wydaje mi sie, że nie ma ogólnodostępnego. Wszyscy dookoła używali swoich.
janus - 2016-07-27, 22:07

Był, ale się zmył pod budowę nowych domków :-/

Powszechnie używają tam swoich grilli, a węgrzy nawet używają palenisk pod kociołki :)

piotr1 - 2016-07-27, 22:15

Bogacz fajne miejsce zawsze lubiłem ten kemping i baseny. :spoko :spoko :spoko
lepciak - 2017-05-09, 18:10

Jesteśmy w Bogacs jako jedna z 10 (dziesięciu) załóg dających odpór deszczowi na terenie term i jedyna z CT. Jutro będzie nas tylko 5 w tym Czech w 4,5 tonowym kamperze LAIKA którym się po prostu utopił podczas poszukiwania miejsca do odbioru programu z satelity. Wygląda na to, że w niedzielę wyjedziemy za bramę ostatni a ja jako elektryk wyłączę światło i zatrzasnę drzwi.
yeti33 - 2017-05-09, 23:14

My jedziemy w niedzielę do Bogacsa. Mam nadzieję, ze do tego czasu pogoda zrobi się przychylniejsza. Pozdrawiamy i życzymy miłego pobytu.
piotr1 - 2017-05-09, 23:55

Wczoraj wyjeżdzaliśmy z Bogacza 1.5 h. Żeby nie pomoc kolegów kamperowców stalibyśmy do dzisiaj.Strasznie namokła ziemia i było ekstremalnie ślisko.
lepciak - 2017-05-11, 05:47

Godzina 5.20, temperatura na zewnątrz dodatnia ale najniższa z możliwych czyli +1. Jedna głowa w basenie a więc wejście do wody bez korków. W toaletach cudowne ciepełko dochodzące z gorących grzejników prowokuje do kontemplacji na dowolne tematy. Na placu pozostało 5 kamperów z czego jeden inny bo z Czech oraz 2 przyczepy co daje ilostan około 14 polarników. Pierwszy raz zdarzyło mi się że znam wszystkich na polu kempingowym. Czeski kamper dalej tkwi w zanurzeniu prawie peryskopowym chociaż od wczorajszego ranka teren nareszcie suchy - przynajmniej na powierzchni ale sąsiad prób wypłynięcia swoim pojazdem na powierzchnię jak na razie nie podejmuje. Śmigam na basen ale zastanawiam się czy na drogę ubrać skarpetki.
zbyszekwoj - 2017-05-11, 09:32

80 km na południe i juz inna temp. Teraz 14 C :spoko
janus - 2017-05-11, 10:07

No i gdzie tu przygoda :-/
koko - 2017-05-11, 12:27

dwa tygodnie temu przyjechałem do Cserkeszolo i nie wiem gdzie mam skarpetki nie założyłem długich spodni nigdy nie zmarzłem
lepciak - 2017-05-11, 16:27

Godz. 16.00, temp. 21,5 stopnia w/g termometru LIDL, zachmurzenie 80%, wiatru nie ma. Gość którego widziałem dzisiaj przed 6.00 w basenie był tam już od trzeciej w nocy gdyż padło mu ogrzewanie. Drugi drzemał w kiblu z tego samego powodu. Zwietrzyłem okazje do zmniejszenia kosztów pobytu więc podjąłem się obu napraw. W przyczepie gość po DOKŁADNYM przeczytaniu instrukcji obsługi po polsku nie odkręcił zaworu gazu do trumy a drugi z nerwów ukręcił pokrętło w trumie gdyż kręcił nim w przeciwnym kierunku. Kiedy na forum piszę, że trzeba czytać instrukcje ze zrozumieniem to 90% forumowiczów obraża się, że mam ich za idiotów. Tak więc dzięki wiedzy w głowie a nie w kompie i na forum zmniejszyłem interesujące mnie koszty. Kiedy wspominany już przeze mnie sąsiad Czech utopił swoją Laikę i sam wyjechał z niej skuterem na dużych tablicach pomyślałem, że zrobił to specjalnie aby wyprowadzić pojazd z garażu bez rampy. Dzisiaj usiłował wyprowadzić kampera z wysokości peryskopowej bez szasowania balastów lecz mu się to nie udało a ja skorygowałem swoje domysły. Więc w bagnie zakopał 8 płyt chodnikowych i przy pomocy dwóch sąsiadów z Bielska Białej nawalonych jak łosie wyprowadził pojazd na poziom zero. Pchacze sami przyznali, że po trzeźwemu nie daliby rady. Godzinę temu dobiła załoga z przyczepą oraz młodzi z namiotami. W dalszym ciągu dużo wolnego miejsca.
Czech jako JEDYNY spośród znanych mi przypadków posprzątał bałagan który zrobił kopiąc rowy melioracyjne i zakopując płyty. Wszystko usunął a ziemię wyrównał. Wielkie :spoko dla Czecha.

qdlaty_78 - 2017-05-11, 17:02

Zapodaj foty tej amfibii
WODNIK - 2017-05-11, 19:57

lepciak napisał/a:
Więc w bagnie zakopał 8 płyt chodnikowych i przy pomocy dwóch sąsiadów z Bielska Białej nawalonych jak łosie wyprowadził pojazd na poziom zero.


Wiadomo, górale nizinni zawsze pomogą :haha: :haha: :haha:

piotr1 - 2017-05-11, 21:53

WODNIK napisał/a:
lepciak napisał/a:
Więc w bagnie zakopał 8 płyt chodnikowych i przy pomocy dwóch sąsiadów z Bielska Białej nawalonych jak łosie wyprowadził pojazd na poziom zero.


Wiadomo, górale nizinni zawsze pomogą :haha: :haha: :haha:


A nas wypychali w Bogaczu Kaszubi :lol: :spoko

BiG Team - 2017-05-11, 22:30

Swego czasu wypychaliśmy w Bogacsu kaimara i inne załogi, a nasz knausik na zimówkach jeździł po całym terenie bez zająknięcia :spoko
piotr1 - 2017-05-11, 22:45

BiG Team napisał/a:
Swego czasu wypychaliśmy w Bogacsu kaimara i inne załogi, a nasz knausik na zimówkach jeździł po całym terenie bez zająknięcia :spoko


My niestety na letnich gumach :lol: :spoko

lepciak - 2017-05-12, 06:25

Godz. 6.00 temp. 12,5 stopnia, w kamperze utrzymało się 20,0 pierwszy raz od dłuższego czasu bez ogrzewania. Bezwietrznie, słonecznie na 50%. Poldery wysychają więc zapraszam również tych z letnimi oponami. Nic więcej do zakomunikowania więc idę się moczyć.
zbyszekwoj - 2017-05-12, 10:48

lepciak napisał/a:
Godz. 6.00 temp. 12,5 stopnia, w kamperze utrzymało się 20,0 pierwszy raz od dłuższego czasu bez ogrzewania. Bezwietrznie, słonecznie na 50%. Poldery wysychają więc zapraszam również tych z letnimi oponami. Nic więcej do zakomunikowania więc idę się moczyć.


Ale u was 1/3 drożej niż u nas. Do tego za 990 Ft mamy obiad szwedzki stół. :ok

Raczej do nas nie przyjezdzajcie , bo w basenach mamy ludzik. :spoko

krzysieks - 2017-05-13, 18:03

Zbyszek nie zawsze cena idzie w parze z tym czego oczekujesz od campingu. Nie wszędzie możesz się moczyć od świtu do zmierzchu , nie wszędzie masz piwniczki z winem , nie wszędzie masz baseny z wodą siarkową. A cena ... to rzecz drugoplanowa :spoko :spoko
zbyszekwoj - 2017-05-14, 08:59

Krzysiu , znam twoje preferencje , ja pisze od siebie ,raczej dla 50+ . My preferujemy raczej od 40% :pifko2
krzysieks - 2017-05-14, 09:32

Zbyszku mnie chodzi przede wszystkim o to jaki jest skład wody w basenach i czasowa ich dostępność. Pozostałe sprawy mają drugoplanowe znaczenie. Pozdrawiam Was :spoko
RISTEAM - 2017-07-02, 06:56

Jest może obecnie ktoś teraz na campingu?
jolanta631 - 2017-07-02, 12:54

dziś w nocy wyjeżdżają nasze dzieci.Duży tłok na campingu?
marcinw32 - 2017-07-03, 18:24

Spokojnie miejsce znajdą tłoku nie ma pogoda super my jutro do Egeru
Marcin_46 - 2017-07-05, 22:57

Mam szybkie pytanie , jestem w Bogacs i nie wiem gdzie najlepsze winko? Jakieś sugestie ?
martini44 - 2017-07-06, 09:02

piwniczka nr 30 :spoko
Misiaczki - 2017-07-06, 13:47

Ja mam wypróbowane Piwniczka 39 Weź sobie półsłodkie i wytrawne zmieszaj razem cud w ustach w sobotę będę na miejscu to może się spotkamy Pozdrawiam :spoko
joza - 2017-07-06, 15:00

ale wam to dobrze ,a wino z 39 to poezja, pozdrawiam.
Misiaczki - 2017-07-06, 15:05

Józiu A tobie kto to broni przyjechać pal :ok kampera jutro jesteś na miejscu :ok :szeroki_usmiech
joza - 2017-07-06, 15:22

my jestesmy na bani do niedzieli
izola - 2017-10-29, 11:59

Plany się snuje :szeroki_usmiech
Mam pytanko dla znających trasy PL- Bogacs jaką drogę wybrać koniec zimy/b. wczesną wiosną, chcąc się dostać do Bogacs np. z Opola?

O trasie/fotka = 547km , trochą już było pisane , ale jakie pro i kontra do trasy 459km?
Dla mnie długość nie jest najważniejsza ale komfort jazdy, stan dróg w zimowo- wiosenne warunki, jakie opłaty drogowe trzeba mieć?
Poproszę o parę Waszych doświadczeń :bukiet:

kimtop - 2017-10-29, 12:15

izola napisał/a:
Dla mnie długość nie jest najważniejsza ale komfort jazdy,


No to proponuje przez Wien nie przez Krakau

izola - 2017-10-29, 12:21

przez Wiedeń znam bo używałam,
ale ciekawi mnie bardziej to nieznane ...podświadomie przez Kraków oczekuję ciekawą drogę? ale jak wygląda ta droga z kierunku Bielska?

Edyta: napisałam że :
Dla mnie długość nie jest najważniejsza ale komfort jazdy,
ale 300km dookoła jechać... by mieć komfort ? tak daleko me jeszcze nie som :mrgreen:

:spoko

zbychu - 2017-10-29, 12:54

Jak komfort to przez Brzesko i Nowy Sącz ,Muszynka, Presow ,Koszyce.... :spoko
izola - 2017-10-29, 12:56

dziękuję Zbychu, a jak się tam jedzie jak jest gładko i śnieżnie?
zbychu - 2017-10-29, 13:04

Górek nie ominiesz nigdzie , ale jest w miarę spokój na drodze ,i trzeba uważać w Słowacji co by nie wjechać na autostradę bo winieta 10E na tydzień ,jest to odcinek 20 km ,który trzeba ominąć,opisywany tu wielokrotnie .
zbychu - 2017-10-29, 13:42

A propo Bogacsa to jeszcze w tym roku spotkanko na gąskach 11 listopada :drive:
kimtop - 2017-10-29, 15:34

Jak nic nie wyskoczy to będziemy
lepciak - 2017-10-29, 17:29

zbychu napisał/a:
Jak komfort to przez Brzesko i Nowy Sącz ,Muszynka, Presow ,Koszyce.... :spoko
Też proponuję tą trasę.
Andrzej 73 - 2017-10-29, 17:43

Proponuję przez Kraków , Nowy Targ , Niedzica , Stara Lubowna , Presov , Koszyce , Miszkolc :spoko
klaudynka - 2017-10-29, 17:50

A ja najbardziej płasko jak można. A4 do Tarnowa zjazd na Konieczną Bardejów Preszów dalej wiadomo. :spoko
izola - 2017-10-29, 18:01

Kraków i Nowy Targ...to opcje nie do odrzucenia , byłam tam jako młodzieżówka , czas odświeżyć pamięć :szeroki_usmiech

dziękuję za inspiracje, jeszcze zapytanko ...na Słowacji są "górki" jak pisał Zbychu...jakie są te drogi przez te "górki" bo nie lubię wysokich mostów i wysoko ,wąskich dróg ...trochę mnie ssie w żołądku...ale jak nie wyrwę kierownicy to jest okay :mrgreen:

klaudynka - 2017-10-29, 18:11

Jak przelecisz Konieczną to nie ma żadnych gorek! Do Bogacza lecisz płasko. :spoko
Andrzej 73 - 2017-10-29, 18:16

My od kilku lat jeździmy tą drogą i uznaliśmy że jest najbardziej spokojna. :spoko
izola - 2017-10-29, 18:22

super...jestem uspokojona , i nic nie stoi przygodzie w drodze.
Dziękuję że jesteście tyk szybcy i chętni w odpowiedziach i poradach :bukiet:

gardamm - 2017-10-30, 15:02

klaudynka napisał/a:
Jak przelecisz Konieczną to nie ma żadnych gorek! Do Bogacza lecisz płasko. :spoko


a z Gorlic do Koniecznej przez Magurę Moł. przecież cały pod górę ( ale do przejechania -piękna trasa :spoko )

Misiaczki - 2017-11-01, 18:51

My też jedziemy :spoko
klaudynka - 2017-11-01, 19:53

gardamm napisał/a:
a z Gorlic do Koniecznej przez Magurę Moł. przecież cały pod górę

Dość wyraznie piszę jak przelecisz Konieczną :bajer

jolanta631 - 2017-12-28, 15:21

Jest cennik campingu w Bogacs na2018 r.Jakoś nie jestem zaskoczona bo już tradycją się stało ,że co roku ceny w góre.
poza sezonem sezon

Felnőtt (18–62 év) / dorosły 2100 2600
Gyermek (4–18 év), dziecko ( 1900 2300
Lakókocsi, lakóautó przyczepa,camper 2200 2300
Sátor (1-2 személy) / namiot 1100 1400
Sátor (3+személy) / namiot 1400 1800
Személygépkocsi parkolás / auto 1000 1200
Motor / Motocykl 600 800
Kutya / pies 800 800
klimatyczna 350

zbychu - 2017-12-28, 15:27

A ciekawe jakie ceny na 2018r.
jolanta631 - 2017-12-28, 15:38

To oczywiście ceny na 2018 już poprawiłam wpis
izola - 2018-01-24, 18:53

...uzupełnię o dane dla emerytów :
Dziecko (4-18 lat) / Emeryt (powyżej 62 lat) 1900 Ft 2300 Ft

Reszta cennika tu:
http://www.bogacsitermalf...cennik-noclegow

Mazur - 2018-04-11, 16:08

Zawitamy w Bogacs 22.04. zapewne kogoś z CT spotkamy :bigok
izola - 2018-04-13, 10:34

W Bogacs się buduje...dawny główny budynek na termy rozebrali, na to miejsce stawiają nowy.
To powoduje trochę chałasu ale część kampingowa i baseny lecznicze przy CP są spoko.

Na parkingu przed termą też coś robią ale można parkować.
Pojedyńcze piwniczki mają otwarte bramy...dbają o dobro turysty :)
Na CP jest dużo wolnych miejsc, tłoku w basenach brak :kawka:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2018-04-13, 17:14

Ciekawa jestem ile teraz kosztuje Berek, /oczywiście senior/,byly to tanie baseny tak jak i Jaszapati,a Berek ma wiele możliwości nie tylko na pobyt ale tak jak my tranzytem na 1 posiedzenie.barbara
papamila - 2018-04-13, 18:10

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
Ciekawa jestem ile teraz kosztuje Berek, /oczywiście senior/,byly to tanie baseny

Barbara i Zbigniew Muzyk napisał/a:
my tranzytem na 1 posiedzenie


jak tranzyt na jedno posiedzenie to muszę cię zmartwić,- cenowo
przy pobycie do trzech dni oprócz opłaty za kamping płacisz również za wejsciówki na baseny
przy trzech i więcej dni pobytu 1450/1250HUF,za wstęp na baseny nie płacisz
:spoko
No chyba że nie planujesz wjazdu na kamping to wtedy tylko płacisz za wejście 600/650HUF

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2018-04-13, 22:49

papamila napisał/a:
No chyba że nie planujesz wjazdu na kamping to wtedy tylko płacisz za wejście 600/650HUF
to coś za tanio,było za wejście ok.1000 potem 1200ft ale to chyba w 2016r
rjas - 2018-04-15, 21:55

Mazur napisał/a:
Zawitamy w Bogacs 22.04. zapewne kogoś z CT spotkamy :bigok


Robert, zależy na ile jedziecie. My się wybieramy tydzień po Was, chyba 28-go. :spoko

Horte - 2018-04-18, 10:01

Jakie macie doświadczenia z Bogacs pod kątem miejsca w weekend majowy? Są jakieś problemy lub ograniczenia?
DAREW - 2018-04-18, 13:37

Witam witam :mrgreen: może i my do Bogacs? Nie możemy się zdecydować 😏
rjas - 2018-04-18, 16:52

Ciasno. Oj ciasno jest....
Najlepiej tydzień przed lub tydzień po, tak jak ja zrobiłem 2 lata temu. Poza tym problemów brak :szeroki_usmiech

koko - 2018-04-18, 18:42

Melduję z Bogacs lużniutko jest a jak będzie ????
My będziemy do poniedziałku

bodzio71 - 2018-04-19, 16:04

Witam. Też melduję się 28.04 na termach z rodzinką oczywiście.
kocieteam - 2018-04-19, 20:00

Witam My również planujemy wizytę na basenach w dwa kampery nie wiemy na ile i kiedy bo na Węgrzech będziemy od 27 kwietnia do 7 maja ale mamy jeszcze inne miejsca do odwiedzenia zobaczymy czy od tamtego roku coś się pozmieniało. Do zobaczenia
marcinw32 - 2018-04-19, 21:00

Też się wybieramy tak na 02.05 bo z tego co mi odpisała obsługa campingu nie gwarantują wolnych miejsc gdyż od 28.04 Węgrzy też mają swój długi weekend to może być dość tłoczno.Do zobaczyska
bodzio71 - 2018-04-23, 21:46

Chciałem zapytać stałych bywalców Bogacs w jakich godzinach można wiechać do ośrodka. Czy jest jakiś określony czas otwarcia recepcji czy 24h?
ZEUS - 2018-04-23, 22:13

zgodnie z regulaminem kempingu: 7,00 - 22,00
zbyszekwoj - 2018-05-03, 13:15

Można przenocowac w poczekalni na parkingu i od 7 wjechać, ale niektórzy wjechali wieczorem za friko. Od wczoraj jest luzik.
bodzio71 - 2018-05-03, 14:50

Gorzej było 30 i 1 maja był full kamperów i przyczep . niektórzy zawracali i jechali na inne termy.
marcinw32 - 2018-05-04, 21:33

Dokładnie tak było w moim przypadku 29.04 wpadam sobie do Bogacs koło 21 camping full więc przycupnąłem moim jumperkiem na parkingu wewnętrznym i w te pędy do pani w recepcji.Po wymienieniu uprzejmości i obopulnym stwierdzeniu iż na campingu brak miejsc pytam czy mogę zostać na tym parkingu do rana pani stwierdza kategorycznie że nieeeeee. Nie wiem czy miała gorszy dzień czy co ,to spadamy jak nas nie chcą przespaliśmy nockę na parkingu hotelu przy wylocie na Eger.Rano na Karcag wpadamy na camping i jest super miejsca dużo pani w recepcji mega miła baseny większość załóg z Polski ,cicho i spokojnie ,zostajemy na trzy dni .I tym sposobem poznaliśmy nową miejscówkę termalną na Węgrzech może właśnie dzięki pani z recepcji w Bogacs :wyszczerzony:
Comsio - 2018-05-05, 13:39

Pakujemy już drugą noc na parkingu na przeciwko term. Parkowiska obecnie jest za frii,ponieważ budują jakąś knajpie. :spoko :kawka:
Bim - 2018-05-05, 15:01

Jaka dzisiaj sytuacja w Bogacs przeludnio się?

Planuję jutro zawitać :spoko

rjas - 2018-05-05, 18:47

Wyjechaliśmy wczoraj po południu, koło 16-ej i z miejscami było w zasadzie do wyboru do koloru.
Miłego moczenia :spoko

lepciak - 2018-05-06, 08:02

Bim napisał/a:
Jaka dzisiaj sytuacja w Bogacs przeludnio się?
Planuję jutro zawitać :spoko
Wpadamy tam w poniedziałek plus dwie załogi.
dodi - 2018-05-06, 08:08

Bogacs jest najlepszy !
bodzio71 - 2018-05-06, 11:21

Zwłaszcza te powniczki hehe . najlepsza 38 nr :lol:
dominik - 2018-05-06, 13:10

lepciak napisał/a:
Bim napisał/a:
Jaka dzisiaj sytuacja w Bogacs przeludnio się?
Planuję jutro zawitać :spoko
Wpadamy tam w poniedziałek plus dwie załogi.

zwolniłem dwa miejsca, pewnie się zmieścisz :ok

Forest - 2018-05-06, 23:03

A w moim odczuciu to niestety nie ten sam Bogacs co kiedyś. Brudne toalety, niezbyt miła obsługa. Coś niestety tam nie gra. Lubimy tu przyjeżdżać ale dostrzegamy coraz więcej mankamentów. Może to tylko moje odczucie?
jarek49 - 2018-05-06, 23:27
Temat postu: pobyty w Bogasc
Bylem wielokrotnie w Bogasc-ale tylko dwa razy na kampingu -mam podobne odczucia.
Z basenow korzystalem wielokrotnie-a jak z basenow to i z infrastruktury.
Obecnie korzystam juz Tylko z urokow ostatniej w rzedzie piwniczki // cmentarz psi //---kupujac
juz tylko orzechowke---ceny wina --zwariowary---w Egerze--550-600 tu----900-1000.
Nie wiem -moze ja jako staly klient mam znizki ?

zbyszekwoj - 2018-05-07, 11:11

Byłem tydzień tylko dla towarzystwa. W kiblach syf malaria podobno w damskich masakra.Auta jeden przy drugim, mlyn w basenach.Piwniczka moja to 39, winko po600 z buteleczką. W Egerze niecałe 500 kupowali ale dla 5 litrów szkoda fatygi.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2018-05-07, 19:51

Moje koleżanki co roku mieszkają na okres majówki w Berek nad recepcją,mówia mi, słychać było tylko polską mowę,no i zapamiętały małżeństwo kamperowe z motorem w pięknych kombinezonach na motor :oops:
andream - 2018-05-07, 20:14

Szamba wszelakie należy omijać szerokim łukiem.
koko - 2018-05-09, 20:35

Czym różni się Bogacs od innych węgierskich campingów termalnych --
Na innych są wszystkie sitka w prysznicach w Bogacs nie ma ŻADNEGO

samotny wilk - 2018-05-09, 20:48

koko napisał/a:
w Bogacs nie ma ŻADNEGO

To dobry termal musi być. :haha:

Track222 - 2018-05-09, 21:13

koko napisał/a:
Czym różni się Bogacs od innych węgierskich campingów termalnych --
Na innych są wszystkie sitka w prysznicach w Bogacs nie ma ŻADNEGO


:brawo :brawo :brawo

Bim - 2018-05-09, 22:15

Czym się różni chyba niczym no może jednym :lol:

Stali bywalcy rezydujący w Hymerach , Cartaho okupują pierwszy rząd wcześniej byli to tylko emeryci na niemieckich numerach teraz jak zauważyłem to team mieszany polsko niemiecki.

W drugim szeregu dominacja Słowaków i trochę i Obywateli Trudno było wyczuć czy to Rosjanie czy Ukraina.

Normalny kemping międzynarodowy.

Wczoraj było Swieto Madziarów dominowali nad nami oj działo się :szeroki_usmiech ,ale dzisiaj była kulminacja " ktoś przed południem wysikał się w przebieralni metalowej przed basenem w strefie VIP a że posadzka betonowana to przy tej temperaturze nie dało się wejść do tego pudelka 8-)

No i cena 2 noce 2 osoby 16400 ft

W basenach przez wejściu od strony wioski totalny plac budowy robotnicy walą młotkami pełne deskowanie na dachu brygadzista rusztownia dłubie w nosie i potrafi podziwiać i zazdraszczac kampiacym chyba?😁

To tak w skrócie

Jest to jedyny kemping na który zajeżdżałem przejazdem na jeden dwa dni , ale chyba zmienię lokalizację tylko gdzie?
Do basenów wszędzie sikają ale w przebieralni? to już totalne przegięcie w kiełkach było czysto pod prysznicami w budynku były sita w 2 prysznicach na 4

lepciak - 2018-05-10, 05:50

koko napisał/a:
w Bogacs nie ma ŻADNEGO
Do tego bardzo słaby internet. Ale wody swoje odmienne właściwości mają co nas tam przyciąga.
Kotek - 2018-05-10, 06:30

lepciak napisał/a:
koko napisał/a:
w Bogacs nie ma ŻADNEGO
Do tego bardzo słaby internet. Ale wody swoje odmienne właściwości mają co nas tam przyciąga.

Jakie inne? :kwiatki:

Andrzej 73 - 2018-05-10, 10:03

Jesteśmy w Hajduszoboszlo , opowiadal mi jeden Słowak co tu się działo w poprzednim tygodniu.
Krzyki picie i hałasy.
Po wyjeździe naszych wszystko się zmieniło , zapanował totalny spokój.
Na kempingu obecnie przebywa ok. 20 Niemców , 3 Holendrów , 2 Węgrów. kilku Słowaków jakiś Fin i Białorusin.
Jest 10 rano i słychać śpiew ptaków. Nie ma darcia gęby czy innych wygłupow naszych rodaków.

Czy my jako naród nie możemy się zachowywać normalnie i szanować drugiego człowieka?
:spoko

Bronek - 2018-05-10, 10:25

W tym miejscu byłem pierwszy raz w 1980r . Był to szok cywilizacyjny , bo u nas wtedy tylko ocet ...
Jedynymi nawalonymi zarzyganymi turystami już wtedy byli Polacy :gwm

Byłem młody i to jednak zapamiętałem . W knajpach w Debreczynie było podobnie . :oops:

stander - 2018-05-10, 10:46

Andrzej 73 napisał/a:

Jesteśmy w Hajduszoboszlo , opowiadal mi jeden Słowak co tu się działo w poprzednim tygodniu.
Krzyki picie i hałasy.
Po wyjeździe naszych wszystko się zmieniło , zapanował totalny spokój.
Na kempingu obecnie przebywa ok. 20 Niemców , 3 Holendrów , 2 Węgrów. kilku Słowaków jakiś Fin i Białorusin.
Jest 10 rano i słychać śpiew ptaków. Nie ma darcia gęby czy innych wygłupow naszych rodaków.

Czy my jako naród nie możemy się zachowywać normalnie i szanować drugiego człowieka?

Taki nasz urok :zimno

I dlatego do Hajduszoboszlo nie należy jeżdzic w czasie wolnych dni w Polsce tzw."długich weckendów'' i wakacji.Andrzej wybrał dobry czas :spoko
A swoją drogą obsługa nie jest bez winy :-/ Gdyby wywalili paru smarkaczy w środku nocy ,to pewnie pozostali dostrzegli by innych.Kiedyś byłem świadkiem takiej krótkiej piłki w Austrii.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2018-05-10, 18:14

Andrzej 73 napisał/a:
Nie ma darcia gęby czy innych wygłupow naszych rodaków
no właśnie i dlatego nie jade wtedy kiedy jest nalot naszych, :oops:
lepciak - 2018-05-10, 19:10

Kotek napisał/a:
lepciak napisał/a:
koko napisał/a:
w Bogacs nie ma ŻADNEGO
Do tego bardzo słaby internet. Ale wody swoje odmienne właściwości mają co nas tam przyciąga.

Jakie inne? :kwiatki:
Nie zacytuję tablicy Mendelejewa ale jak wejdziesz na stronę Bogacsa to sam sobie odpowiesz. Dzisiaj są tutaj cztery polskie załogi i żadnego szamba nie ma. Widocznie są kamperowcy co szambo w swoich kamperach przywożą i tu zostawiają.
Kotek - 2018-05-10, 20:26

lepciak napisał/a:
Kotek napisał/a:
lepciak napisał/a:
koko napisał/a:
w Bogacs nie ma ŻADNEGO
Do tego bardzo słaby internet. Ale wody swoje odmienne właściwości mają co nas tam przyciąga.

Jakie inne? :kwiatki:
Nie zacytuję tablicy Mendelejewa ale jak wejdziesz na stronę Bogacsa to sam sobie odpowiesz. Dzisiaj są tutaj cztery polskie załogi i żadnego szamba nie ma. Widocznie są kamperowcy co szambo w swoich kamperach przywożą i tu zostawiają.

Dziękuję, zajrzę, i sama sobie odpowiem. :kwiatki:

koko - 2018-05-11, 20:16

Zbyszek a sitka są??
izola - 2018-05-11, 20:42

Ja praktykuję tak wjeżdzam, cieszę się że mam miejsce, w pierwszy dzień sprawdzam czy są sitka :mrgreen:
...jak mi nie pasi śmigam dalej gdzie są sitka ;)

tak znalazłam w Füzesgyarmat blisko Karcag wszystko co potrzeba...terma dobra Kemping super za dzień zapłaciłam 6100 huf za dzień
byłam 3 dni płaciłam za dwa...dwie osoby pies i prąd inklusive.
Miejsca wielkie, parcele, żywopłotami oddzielone,kemping wvładnym parku, podłoże trawka pielęgnowana, sanitariaty super, kuchnia też, tam nam się podobało :lol:

Ale wiocha jest dziurawa, sklepik mały blisko termy, dalej we wsi SPAR ma wszystko,
jadłodajnie też ponoć ok, osobiscie wolę swoje pampczenie :-)

Na termę wjechałam by sprawdzić co ktoś mi zachwalał,
na takich wizytach bywam max 3 dni,
i te tam były ok, dla mnie ok, ale emeryci byli co wytrwali wiele czasu :...każdemu co kto lubi -)

lepciak - 2018-05-12, 05:41

koko napisał/a:
Zbyszek a sitka są??
NIE MA. Chyba zaczniemy przywozić swoje. Wczoraj przybył Lechista i od razu pytał czy już byłeś lub czy wiemy gdzie jesteś. A to wiemy.
zbyszekwoj - 2018-05-12, 17:26

lepciak napisał/a:
raj przybył Lechista i


Dawaj Grzesia do Karcagu, zawieziemy go do Koko na Zaton.

MILUŚ - 2018-05-12, 21:48

Andrzej 73 napisał/a:
......................

Czy my jako naród nie możemy się zachowywać normalnie i szanować drugiego człowieka?
:spoko


Jeżdżąc po Europie zauważam to samo na drogach i autostradach innych krajów :gwm
Kto siedzi Ci na ogonie ? Kto wyprzedza na trzeciego ; na lini ciągłej ; na zakazie ?
Kto niecierpliwy pogania Cie światłami ? Polskie buraki wywlekają swoje wiejskie zwyczaje na drogi innych krajów :gwm :-/

A co do Hajdu.........byliśmy tam z dziesięć razy........w tym niestety dwa razy w sezonie VI-IX .Z każdego z tych dwóch pamietamy latające puste butelki po polskiej wódce i drące sie mordy zapitych polskich buraków :-/ Dlatego jeżdzimy tam teraz tylko na sylwka :mrgreen:

Andrzej 73 - 2018-05-12, 23:33

W toaletach wyrwane listwy czołowe zamków drzwi o czymś świadczą . Jak trzeba być pijanym by wychodzić z toalety przy zamkniętych drzwiach?
Nie mówię , że to są kamperowicze czy przyczepowcy , ale nasi rodacy.
Przyjeżdżają pod namiot czy busami na kilka dni i impra na okrągło nie przejmując się innymi wypoczywającymi na kempingu.
:spoko

jedrek49 - 2018-05-13, 06:16

bedac na wyjezdzie zagranicznym trzymam sie z daleka od rodakow ,chlaja wode czy wino czy piwsko rozrabiaja ,sa bardzo glosni ,ale jest wielu Polskich turystow co zachowuja sie normalnie ,z takimi tez czesto sie spotykam.Jest to przykre ale prawdziwe.oby takich pijaczkow bylo jak najmniej
pozdrawiam jedrek49

grzegorz_wol - 2018-05-13, 08:41

Tak sobie czytam Wasze narzekania na kulturę Polaków i czekam na to kto zacznie pisać jak takie zachowania należy zwalczać. Znam przypadek znajomego (akurat nie Polaka) na stałe mieszkającego w Polsce którego nazajutrz po imprezie obsługa wyprosiła z wilczym biletem na zawsze. Po jakichś tam przemyśleniach przyczepę sprzedał bo pewnie stwierdził że jak nie może wypoczywać na łonie natury tak jak chce (czyli z chlaniem i darciem ryja w nocy) to po co mu ona.
Może warto wstać w nocy podejść do towarzystwa i spróbować uciszyć. Rano podejść do obsługi po pierwsze przeprosić za zachowanie rodaków a potem poprosić o ich usunięcie. Ja nie miał bym oporów przed takim donosem.

lepciak - 2018-05-13, 08:49

zbyszekwoj napisał/a:
lepciak napisał/a:
raj przybył Lechista i

Dawaj Grzesia do Karcagu, zawieziemy go do Koko na Zaton.
Zaproszenie przekazałem.
lechista - 2018-05-13, 09:21

Witam Zbysiu jutro was odwiedzimy. :spoko
janus - 2018-05-13, 11:52

MILUŚ napisał/a:


Jeżdżąc po Europie zauważam to samo na drogach i autostradach innych krajów :gwm
Kto siedzi Ci na ogonie ? Kto wyprzedza na trzeciego ; na lini ciągłej ; na zakazie ?
Kto niecierpliwy pogania Cie światłami ? Polskie buraki wywlekają swoje wiejskie zwyczaje na drogi innych krajów :gwm :-/

(...)


Wczoraj wróciłem z kilkutygniowego objazdu po Europie.
Zrobiliśmy, bez setki, 8000 km po drogach (także oczywiście autostradach) Niemiec, Francji, Hiszpanii i Portugalii. Na całej trasie widziałem jedno małe otarcie autek na rondzie w Portugalii, ale zaraz po wjeździe do Polski na A4 od Zgorzelca dwa bardzo duże wypadki (jeden na 4 samochody z dachowaniem). Odcinek nie płatny od Zgorzelca był zdecydowanie najbardziej niebezpiecznym i najbardziej stresującym odcinkiem całego objazdu. I nie trzeba pisać, że to nie zagraniczni kierowcy to zagrożenie stwarzali :-/

Jedno w tym jest pozytywne.
Żadne drogi europejskie, ani na zachodzie, ani na południu (np. w ubiegłym roku Albania) nie są dla nas straszne ;)

izola - 2018-05-13, 12:18

Polacy jadą agresywnie i samolubnie, to i moje zdanie.

Moje niedawne doświadczenie na A4 gdzieś koło Wrocławia, prawy pas zajęty gęsto ciężarówkami, ja jadę lewym, ,,dość niedaleko za mną widzę pogotowie jadące na sygnałach...obowiązkiem jest zrobić pas wolny,
upasowałam lukę między dwoma ciężarówkami, włanczam swiatła ostrzegawcze i w tą luke:-)

...a ten cep za mną po fanfarach! nie podobało mu się coś, chyba że mniejszy wjeżdza pomiędzy wielkie...miałam ochotę na wiele ale czasu zostało tylko na środkowy palec ;)

jak już pojazdy ratunkowe się ignoruje! to świat i etyka schodzi na tzw " psy"

Trzymajta się zdrowo i besstresowo w drodze :spoko

MILUŚ - 2018-05-13, 12:24

grzegorz_wol napisał/a:
...........
Może warto wstać w nocy podejść do towarzystwa i spróbować uciszyć.
.


Kiedyś poznałem jednego odważnego ma ~70 lat.........po zwróceniu uwagi sikającym mu na przyczepę na kempingu nad Soliną .......jeżdzi na wózku inwalidzkim :-/ :evil:

Trzeba omijac to z daleka :chytry Bydło przodem ; kowboje z tyłu :evil:

izola - 2018-05-13, 12:32

Milicja też radzi, nie szukać konfrontacji, ,,od tego są oni, wyszkoleni, uzbjojeni i jak potrzeba grupowo sprawę rozkimajom.
janus - 2018-05-13, 19:15

A wracając do tematu - Bogacs

Dla nas jest to ulubione miejsce z wielu powodów, z których wymienię jedynie jeden - góry, od których jesteśmy uzależnieni :lol:
O reszcie nie wspomnę, ale odległość od domu ( na jeden bak :oops: ) też odgrywa pewną rolę. No i na koniec nie lubimy brązowej wody :haha: Oczywiście jeżdzimy tylko poza sezonem czyli koniec września i pażdziernik, później gęsina w listopadzie, a na wiosnę, dla rozruszania po zimie połowa marca. Nie ma wtedy tłumów spokój, cisza i porządek (w tym roku zakłóciły go tylko nocne wizyty lisa na kempingu, ale za to później byliśmy pilnowani przez "polownika" jak to ujął pewien Słowak :haha: )

Jednak ogólne odczucia mam podobne jak Forest (pozdrawiam). Niestety w "ogromie" inwestycji w domki, poprawę podłoża (zresztą dalej kiepskiego) gdzieś właścicielom zabrakło prostego gospodarskiego spojrzenia na infrastrukturę kempingu i prawdę powiedzieć nie wyobrażam sobie tam pobytu w szczycie sezonu lub majówki, pośród tłumów i hałasu :?

Co nie zmienia faktu, że dalej będziemy tam 3 razy w roku jeździć pomimo coraz gorszych dróg i ogólnej stagnacji na Węgrzech :(

Cóż, trzeba się przyzwyczajać :-/

Forest - 2018-05-13, 23:49

Janusz trafiłeś w sedno. Też lubimy to miejsce, a piękno okolicy przyciąga jak magnes. Pomijając zachowania naszych rodaków, uważam jednak, że to właściciel kempingu ponosi odpowiedzialność za porządek i stan urządzeń. Pewnie nic się nie zmieni na lepsze, bo to miejsce cieszy się dużą popularnością. A w sytuacji gdy popyt przewyższa podaż, trudno o refleksję u gospodarzy. Też Was pozdrawiam, do zobaczenia w Bogacs
koko - 2018-05-14, 06:30

Jestem teraz na stelplatzu koło Livorno na Zatonie od 24 06
qdlaty_78 - 2018-05-14, 16:59

My staliśmy pod zjeżdżalnią , cicho , spokojnie. Wykład profesora motocyklisty co jakiś czas, niezadowolona turystka z Niemiec na godzinie 10. Do nocy dźwięki z Borozo. Ale nic po za tym. Do wytrzymania. Sitek brak potwierdzam. Blond włosa w okularach w recepcji nadal nie miła.
No i winko po 500ft 😃 A i despasito na akordeonie , ale to akurat było fajne. Pozdrawiam bywalców. :spoko

dominik - 2018-05-14, 21:12

Też pozdrawiamy :spoko
zbyszekwoj - 2018-05-15, 10:39

Leje od rana. :roll:
bodzio71 - 2018-09-29, 20:07

Dzisiaj jest święto wina w Bogaczu niestety nie mogłem pojechać , ale jeśli ktoś z forum jest poprosimy foty.😀
ZEUS - 2018-10-11, 16:23

jest ktoś aktualnie w Bogacsu? jeżeli tak to proszę o info czy jest bardzo tłoczno 😃
bodzio71 - 2019-03-05, 14:57

Witam. chciałem podpytać jak wygląda pobyt w Bogaczu w okresie świąt wielkanocnych. Był może ktoś? i czy wogle ośrodek jest czynny. Na stronie termala nic nie piszą.
kimtop - 2019-03-05, 15:04

Bogacs jest czynny cały rok
bodzio71 - 2019-03-05, 15:11

A czy był tłok lata wcześnie w czasie świat wielkanocnych???
lepciak - 2019-03-05, 17:47

bodzio71 napisał/a:
A czy był tłok lata wcześnie w czasie świat wielkanocnych???
Lata wcześnie nie było tłoku.
dominik - 2019-03-05, 19:02

Bogach jedzie systematycznie po równi pochyłej w dół jeśli chodzi o jakość , tylko ceny w górę co pół roku wyższe, a szkoda.
Edward - 2019-03-27, 18:52

I na koniec naszej wedrowki po krainie gulaszu jak pisze Izola przyjechalismy do Bogacs. Juz po drodze od Egeru do Bogasc bylem zaniepokojony ze wroble leca mi w przeciwna strone, mysle czemu zawracaja, i juz na miejscu patrze a tu tylko 3 wegrow jeden czech i jeszcze nie zidentyfikowany kamper z LU , chyba Lublin. malo ludzi wszystkie budy z gastronomia pozamykane ale spoldzielnia czynna. Woda bardzo ciepla, jutro i dalsze dni maja byc jeszcze cieplejsze, siadamy do kolacji bo troche zmarzlem.Pozdrawiamy.
slawwoj - 2019-03-27, 19:14

Pojechales po bandzie. W tym kamperze na LU zamieszkuje zacny i aktywny Kombatant z CT.
Edward - 2019-03-27, 19:27

Dlaczego po bandzie, jutro na pewno uciesze sie ze bede mogl poznac tego Pana.
slawwoj - 2019-03-27, 19:34

Nie ma.naklejki CT? Jesli nie.ma.zwracam honor. Na poprzednim kamperze mial naklejki.
Edward - 2019-03-27, 20:38

Slawoj, z calym szacunkiem do Ciebie ale wybacz jak mam rozpoznac czy kamper na LU to poprzedni czy obecny, skoro widze go pierwszy raz, zwracasz mi uwage jakby Ci sie cos poPISdzielilo. Sory.
janus - 2019-03-27, 20:46

Mam nadzieję, że Wam się Edziu spółdzielniany wikt przez kilka dni nie znudzi :lol:
Nasz termin wyjazdu może się niestety przesunąć, oby tylko do soboty, bo Dorota troszkę zaniemogła :-/
A tu kamperek już spakowany i zatankowany..... :spoko

Edward - 2019-03-27, 20:54

Janusz to u nas masz przekichane , jak mogles dopuscic ze Dorotka zaniemogla. Dorocia my tu o Ciebie lepiej zadbamy.Pozdrawiamy i czekamy.
slawwoj - 2019-03-27, 21:01

Edward napisał/a:
Slawoj, z calym szacunkiem do Ciebie ale wybacz jak mam rozpoznac czy kamper na LU to poprzedni czy obecny, skoro widze go pierwszy raz, zwracasz mi uwage jakby Ci sie cos poPISdzielilo. Sory.


Mocno drazliwy jesteś. Nie będę kontynuować.

Edward - 2019-03-27, 21:25

Slawoj spoko, ja nie z tych co sa drazliwi, moze jestem troche zmeczony po dzisiejszej podruży.pewnie sie gdzies spotkamy tym bardziej ze Podlasie to moj ulubiony region który odwiedzam karzdego roku.
janus - 2019-03-27, 21:45

Edward napisał/a:
Janusz to u nas masz przekichane , jak mogles dopuscic ze Dorotka zaniemogla. Dorocia my tu o Ciebie lepiej zadbamy.Pozdrawiamy i czekamy.

O widzisz, od razu się lepiej poczuła :ok

ZEUS - 2019-03-27, 23:47

Edward napisał/a:
i juz na miejscu patrze a tu tylko 3 wegrow jeden czech i jeszcze nie zidentyfikowany kamper z LU

teraz to już zrobiło się tłoczno... jeszcze wczoraj to był tylko jeden Węgier z przyczepą i ja, ten niezidentyfikowany z LU... :-P

/niezidentyfikowany bo zabrakło mi naklejek CT :oops: , ostatnio dosyć często zmieniałem kampery i wszystkie naklejki mi "wyszły"/... ale duchem i ciałem nadal utożsamiam się z CT :spoko

@Edward ja Ciebie zidentyfikowałem, bo w temacie: "Termale w CSERKESZOLO"
deklarowałeś
Edward napisał/a:
W połowie przyszłego tygodnia jeszcze do Bogacs.

... ale uznałem, że pierwsze godziny po przyjeździe to przede wszystkim czas "organizacyjny"... :szeroki_usmiech

-----------------------------------
qdlaty_78 napisał/a:
Sitek brak potwierdzam.

sitka, póki co są... :-P
-----------------------------------

Sławek... :spoko :dzieki :trzymaj

janus - 2019-04-01, 15:51

I tak powinien wyglądać kemping :-P
Szkoda, że przesympatyczni znajomi (Irena i Edward oraz Teresa i Zdzichu) odjechali, ale jest pięknie :wyszczerzony:

rjas - 2019-04-03, 08:52

O cholera, ale pustki.
Ale woda w basenach jest ? czy pan powiedział, że napuści jak będziecie grzeczni :diabelski_usmiech

zbyszekwoj - 2019-04-03, 10:30

rjas napisał/a:
O cholera, ale pustki.
Ale woda w basenach jest ? czy pan powiedział, że napuści jak będziecie grzeczni :diabelski_usmiech


Ciekawe jeszcze czy wymieniana codziennie? :diabelski_usmiech

janus - 2019-04-03, 10:32

Jesteśmy grzeczni, więc wymiana codziennie :spoko
rjas - 2019-04-04, 15:08

No to przyjemnego moczenia.
Jeszcze 3 tygodnie i my też :spoko

Fordek - 2019-04-04, 15:53

W Berekfurdo jest w tej chwili 8 kamperów -głównie przy jeziorku. I jak tu wybrać najlepszy plac pod samochodzik :?:
bodzio71 - 2019-04-16, 22:11

Witam może ktoś przebywa aktualnie w Bogaczu? jaka jest sytuacja z miejscami na kempingu?
kimtop - 2019-04-17, 08:40

bodzio71 napisał/a:
jaka jest sytuacja z miejscami na kempingu?

Na pewno jak zwykle o tej porze roku luźno

bodzio71 - 2019-04-17, 08:58

Po zeszłorocznej majówce wolę zapytać. Więc jutro się melduję i dyngusa będę celebrował na ciepło i na mokro winkiem z piwniczek :wyszczerzony:
TomaszG - 2019-04-17, 12:13

Hello, Today,we have a lot of free places for You in the Campsite Our campsite is available without reservation.
You can take free place when You are arriving. You can check in on the Campsite’s reception. Greetings
Przed chwilą otrzymałem odpowiedź z recepcji kempingu, tłumaczenie pozostawiam każdemu.

izola - 2019-04-17, 13:58

Przed chwilą przyjechali znajomi z Bogacs do Karcag, mówią że tłoczno tam się zrobiło...

Tu poza nami, plac nadal wolny, co się może w migu zmienić :spoko

Yans - 2019-04-17, 18:47

izola napisał/a:
Tu poza nami, plac nadal wolny, co się może w migu zmienić

Tak się zastanawiam ,czy kiedykolwiek tam było tłoczno? Ja, jakoś nie trafiłem na pełną obsadę... Ciekaw jestem czy ktoś tak miał i kiedy?

izola - 2019-04-17, 21:32

Yans, to majówki 2018 nie śmigałeś w Karcag... Była nawet elita z CT... To znaczy ci co ich lubię poważam...
I już się zapełnia... Nawet po Polsku gaworzą :lol:
:bukiet:

Halleluja... Tak świątecznie :mrgreen:

Yans - 2019-04-17, 21:48

izola napisał/a:
Yans, to majówki 2018 nie śmigałeś w Karcag... Była nawet elita z CT... To znaczy ci co ich lubię poważam...
I już się zapełnia... Nawet po Polsku gaworzą :lol:
:bukiet:

Halleluja... Tak świątecznie :mrgreen:

Może rzeczywiście, bo majówkę miałem jedną i to w Berek kilka lat temu. Ale dotychczas Karcag to dla mnie pustka. Może dlatego tam lubię spędzać czas ... :ok A do Berek na Demona to na rowerku.. :bigok I aby spotkać przyjaciół :mrgreen:

JaWa - 2019-04-19, 09:26

Yans napisał/a:
Ale dotychczas Karcag to dla mnie pustka.

Widać dawno nie byłeś. :spoko

Yans - 2019-04-19, 10:21

JaWa napisał/a:
Yans napisał/a:
Ale dotychczas Karcag to dla mnie pustka.

Widać dawno nie byłeś. :spoko

Faktycznie, ostatnio we wrześniu... :bigok

bodzio71 - 2019-04-24, 15:59

Właśnie wróciłem z Bogacza byłem przez całe święta i co obsada komplet prawie jak na majówce w zeszłym roku niestety.
lepciak - 2019-04-27, 08:32

Od wtorku jesteśmy w Bogacsu bo tu dotarły części zamienne do mojego rozrusznika. Rozrusznik złożony, zamontowany i działa. W odpowiednim dziale opiszę jego awarię bo zdarzenie jest nietypowe a może przytrafić się każdemu.
Są jeszcze wolne miejsca na majowy weekend. Polskie załogi w przewadze.

JaWa - 2019-04-27, 17:36

Święta taż nam się udało spędzić w Bogaczu. Byliśmy z Gontkami i Tomkiem (Yansem), pogoda dopisała. Było tłoczno, dużo Słowaków i Węgrów, trochę Polaków. Bagracza zrobiliśmy sami.
MAWI - 2019-04-28, 10:22

Andrzej . Ty do roboty się weź a nie się przyglądasz.
gryz3k - 2019-08-21, 12:18

Jesteśmy w Bogacs. Ludzi sporo ale miejca na kempingu są. Głównie Polacy okupują kemping. Wszędzie słychać swojskie koorwa gdzie wpie...doliłaś mój kostium i chcesz jeszcze jednego browara o 8 rano.
Potwierdzają się słowa naszego forumowego kolegi co ma kemping, że obecnie strach przyjmować namioty, przyczepy niwiele lepiej a kampery to jednak inna klasa turysty. 🙁

Misio - 2019-08-21, 17:52

W kamperze łatwiej znaleźć kostium. :haha:

Ale fakt, że nie raz wstydziliśmy się naszych ziomków. :oops:

MILUŚ - 2019-08-21, 23:18

Myślałem , że tylko w Hajduszoboszlo nasi ziomale szaleją :shock: :gwm
gryz3k - 2019-08-22, 09:38

Oj tam. Ziomale są wszędzie. Tekst z dzisiaj: ale się rano już wysrałem. Myślę, że ten temat zainteresował lozostałych użytkowników kempingu. Pocjeszające jest to, że cepki oklejone są logo konkurencyjnego forum c...ing.pl. 😀

Wczoraj spotkaliśmy też "naszych".

Bronek - 2019-08-22, 09:56

Jak ciepły basen, pogoda i tanie wino rekompensuje te żenujące doznania , to widać wystarczy .
Ale wg mnie to....obciach i dla jednych i drugich
Kobuszewski wszak rzekł : " chamstwu , trzeba sie przeciwstawiać siłom" i ... tu ciągu dalszego brak ... :oops:

Dlatego nie macham , i jednym i drugim :spoko bo a nuż tam jedzie ten co się nie wysr... ?

John Wayne - 2019-08-22, 10:05

Dobrze że tak niewielu obcokrajowców zna język Polski,chociaż Anglicy dorównują naszym ziomalom zachowaniem i pokazywaniem gołej pupy .
gryz3k - 2019-08-22, 17:52

Dziś moja 11 letnia córka z którą mieliśmy lekki kłopot ze słownictwem stwierdziła, że słucha naszych sąsiadów i zdecydowała, że już nie będzie takim menelem. 😀
Są więc może jakieś pozytywy w tej sytuacji. :haha:

Bronek - 2019-08-22, 18:12

Powiem tak z obserwacji, ta słoma wyłazi najczęściej w czwartej i piątej dekadzie życia.

Wtedy niby już chłop, a jeszcze nie zdechlak. Faje, wóda jeszcze służą. Kasy już trochę się ma, a jak nie to się poudaje majętność, żona pomoże.
Czasem ta czepka lub kamper, dom, drink z palemką i Mercedes lekko bity, to wszystko co się udało zdobyć.

Wychowania nie kupisz i na szybko nie przyswoisz. I jak sobie toto wyluzuje, to pierdzi umysłem nieskalanym. Ale to międzynarodowe zachowania. Bo po prostu lepiejjest niż miało być za komuny - wszystkim się należy i prawie wszyscy wszystko mogą..
Byle ćwok ma kampera, np ja. A gdzież bym kiedyś o tym myślał? FWP i leżak od Kierownika, parawan i to wszystko.

martini44 - 2019-08-22, 18:17

gryz3k, czytając jeden z Twoich postów dochodzę do wniosku że już się ze mną nie przywitasz na kempingu bo już nie należę do tej klasy :shock: a niebawem jak wróce do klasy to znów będziemy kolegami ??
gryz3k - 2019-08-22, 23:24

martini44 napisał/a:
gryz3k, czytając jeden z Twoich postów dochodzę do wniosku że już się ze mną nie przywitasz na kempingu bo już nie należę do tej klasy :shock: a niebawem jak wróce do klasy to znów będziemy kolegami ??


Wyciągasz kochany złe wnioski. Tu nie chodzi o klasę sprzętu tylko klasę człowieka. Ja miałem w życiu 4 przyczepy i służyły mi mniej więcej do tego do czego kamper. Niestety niektórym służy jako doskonała baza do chlania gorzały w plenerze. Nie słyszałem Marcinku u Ciebie, żebyś rano wstał i oznajmił przy śniadaniu tak, żeby słyszało pół kempingu,że zmieniono automatycznie na - bardzo interesujący się wysrałeś lub koorwa Klaudia gdzie wjeebałaś moje kompielówki. Nie przypominam sobie też, żebyś przed kampera wystawiał głośnik i cieszył użytkowników kempingu swoją ulubioną muzyką. Jeśli nie zmieniłeś swoich zwyczajów to nie tylko się będę wylewnie witał ale nawet zagryzę gorzałkę karminadlem. 😀 Bo nie o rodzaj sprzętu chodzi a o jego zawartość. Bardzo miło rozmawiało mi się z jednym panem z namiotu i jednym z przyczepy. :spoko

martini44 - 2019-08-23, 09:55

gryz3k, uuuffff.... już mi lepiej i z uśmiechem na gymbie mogę iść spać... no mam nadzieję na szybkie spotkanie Piotrusiu ;) :spoko
Andrzej 73 - 2019-08-23, 10:39

Ale sobie Chłopaki słodzicie. ;)
Lubie Was , to nie będę więcej dokuczał. :mrgreen:

Co do obory robionej przez rodaków na kempingach zarówno w kraju jaki za granicą , to mogę śmiało stwierdzić , że nie ważne kto czym przyjechał , ważne jest , jakim dana osoba jest człowiekiem.

:spoko

kimtop - 2019-08-23, 15:35

gryz3k,kulnij się do Berka.Masz blisko.Syn zwolnił wczoraj fajną miejscówkę.A i dla dzieci więcej atrakcji
lepciak - 2019-08-23, 17:44

My się wybieramy do Berka ale wpierw zaliczamy zlot 23 DAHLIE RALLYE w tym roku też na Węgrzech.
gryz3k - 2019-08-24, 11:04

kimtop napisał/a:
gryz3k,kulnij się do Berka.Masz blisko.Syn zwolnił wczoraj fajną miejscówkę.A i dla dzieci więcej atrakcji


Dzięki, niestety już wracamy. My tak właściwie w drodze od 20 czerwca. Czas się do roboty przygotować. 😥

koko - 2019-08-24, 13:08

Od 7.09 do 15.09 będzie zlot Ł.K.C.C. na zakończenie sezonu.
zbyszekwoj - 2019-08-26, 14:12

gryz3k napisał/a:
a wystawiał głośnik i cieszył użytkowników kempingu swoją ulubioną muzyką.


A nie było to czasami disco-polo ? Łapie w ciemno , ze to 500plusy. :chacha2

Track222 - 2019-08-26, 15:10

zbyszekwoj napisał/a:
.......................... Łapie w ciemno , ze to 500plusy. :chacha2


:jaja :jaja :hura :hura

gryz3k - 2019-08-26, 20:33

zbyszekwoj napisał/a:
gryz3k napisał/a:
a wystawiał głośnik i cieszył użytkowników kempingu swoją ulubioną muzyką.


A nie było to czasami disco-polo ? Łapie w ciemno , ze to 500plusy. :chacha2


O dziwo muzyka była całkiem niezła. :diabelski_usmiech

Piotruś - 2019-08-27, 00:13

Ale mówiłem tobie Piotrze, ci z namiotów koło nas rano przeprosili i kolejny wieczór cisza.
Ale to byli ziomale Tracka :spoko

Track222 - 2019-08-27, 07:32

Piotruś napisał/a:
Ale mówiłem tobie Piotrze, ci z namiotów koło nas rano przeprosili i kolejny wieczór cisza.
Ale to byli ziomale Tracka :spoko
s

Bardzo śmieszne!!!!

Piotruś - 2019-08-27, 10:01

Poważnie, jak zapytałem czy znają Tracka to była już inna rozmowa :ok
zbyszekwoj - 2019-08-27, 14:09

[quote="Piotruś"]Poważnie, jak zapytałem czy znają Tracka to była już inna rozmowa :ok [/quote

Zamiast reperowac sprawe ,radze nie wracac przez Krosno. :box ]

Track222 - 2019-08-27, 17:00

Piotruś napisał/a:
Poważnie, jak zapytałem czy znają Tracka to była już inna rozmowa :ok


Nie wiedziałem, że jestem sławny!!!

MILUŚ - 2019-08-27, 18:17

Track222 napisał/a:
Piotruś napisał/a:
Poważnie, jak zapytałem czy znają Tracka to była już inna rozmowa :ok


Nie wiedziałem, że jestem sławny!!!


A my też nie wiedzieliśmy ;żes tak sławny w TAKIM towarzystwie :chytry

gryz3k - 2019-08-27, 18:34

Bo to oni myśleli, że wszystko mogą bo znają Tracka. :-P
Piotruś - 2019-08-27, 22:48

Żeby sprawa była jasna,ci co stali koło mnie to byli młodzi grzeczni ludzie właśnie z Krosna.
A że w pierwszy wieczór chcieli się zresetować to przecież nic złego.
Rano przeprosili co dobrze o nich świadczy.
Uff, ale myślę że Tracku przepuści mnie przez piękne Krosno :bukiet:

Track222 - 2019-08-27, 22:53

Piotruś napisał/a:
...........................Uff, ale myślę że Tracku przepuści mnie przez piękne Krosno :bukiet:


Załatwione :kamp2 :kamp2 :kamp2

maga - 2019-11-14, 22:24

Termy w Bogacs się rozwijają,zaczęto budować kryty basen a prace ruszyły pełną parą.
We wtorek gdy wyjeżdżaliśmy,wycięto stojące tam drzewa i zaczęto koparkami kopać wykopy a od ulicy stały już wywrotki i ciężki sprzęt do tych prac.
Nowy basen z budynkiem powstanie obok tzw.zadaszonego i podobno stanąć ma już na wiosnę.
Dla bywalców jesienno-wiosennych,będzie to bardzo dobre rozwiązanie a i chętnych na pewno przybędzie.
Szkoda tylko,że teren samego kempingu nie jest modernizowany,bo podczas opadów deszczu robi się nie wesoło.

lepciak - 2019-11-15, 08:55

maga napisał/a:
Termy w Bogacs się rozwijają,zaczęto budować kryty basen a prace ruszyły pełną parą.
Szkoda tylko,że teren samego kempingu nie jest modernizowany, bo podczas opadów deszczu robi się nie wesoło.
Macieku - to co przeciska się Tobie między palcami podczas spaceru do basenu i z powrotem podczas opadów to sam balsam którego właściwości lecznicze już dawno docenili Kaszubi nazywając glimzą.
TomaszG - 2020-05-05, 08:35

Tłumaczone z Facebooka
Miło nam poinformować naszych drogich gości, że kąpiel spa i plażowa w Boga czeka na swoich gości od 2020. maja 8 r. oraz gości SPA od 2020 maja 9!
Bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze, dlatego niezbędne dla naszej operacji jest, abyśmy musieli tymczasowo mieć nowe zasady
• Godziny kąpieli: 9-18
Trzeba nosić usta, maskę medyczną, szalik lub szalik!
• utrzymanie dystansu co najmniej 1,5 metrów.
Po ograniczeniach limitów nasza kąpiel będzie stopniowo otwierać swoje baseny.
Obecnie pracują baseny:
Świetny basen leczniczy
Basen motyli
Basen bliźniaczy (jedna połowa to 31-33°C, a druga połowa 35-37°C (inna niż zwykle))
Podczas limitu nie są dostępne następujące rodzaje biletów: bilet połączony (kryta kąpiel, sauna, baseny zewnętrzne dostępne w godz. 8, w hotelu termicznym), a także bilet na saunę!

Uwaga! Dalsze zmiany można dokonać w związku z ewolucją wirusa!
Tylko niech granicę otworzą ! Ale szansa jest

JaWa - 2020-05-16, 15:54

Dobra wiadomość. U nich szybciej mądrzeją.
maxiek - 2020-08-03, 20:21

Hej, orientuje się ktoś jak wyglada sytuacja na kempingu? Wybieramy się w czwartek kamper + dwa namioty i się zastanawiam czy będzie szansa ze będzie miejsce blisko siebie?
James - 2020-08-05, 07:24

Dwa tygodnie temu wróciliśmy z Bogacsa. Siedzieliśmy tam kilka dni. Przyjechaliśmy w niedzielę popołudniu więc początkowo było dość luźno ( to lipiec, więc to pojęcie względne), potem zaczęło się zagęszczać, ale miejsca były do końca naszego pobytu. Z powodu koronawirusa po raz pierwszy są powyznaczane kwatery za pomocą czerwonych taśm. I nam to odpowiadało , bo ludzie nie siedzą sobie na głowie (nam nie chodzi o wirusa). Wielkości tych kwater różne, niektóre duże.
Na basenach, w barach i w recepcji pełen luz, żadnych maseczek. (Maseczki tylko w sklepach i tego wszyscy przestrzegają) . Informacja z ich strony żeby sobie jakieś papiery wcześniej wydrukować to bzdura, na miejscu jeden mały druczek. Baseny z ciepłą wodą dostępne dla mieszkańców campingu 6.00-22.00 , z zimną trochę krócej. Wspaniale wypoczęliśmy. Bawcie się dobrze :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group