Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Rosja i kraje poradzieckie - Camping Bukovel, Ukraina

jurabike - 2013-02-16, 12:36
Temat postu: Camping Bukovel, Ukraina
Хочу рассказать Вам о первом кемпинге на Западной Украине. Он находится в Карпатах на самом большом горнолыжном курорте Буковель. Размещен на парковке у нижней станции 7 подъемника.

Кемпинг готов принять до сотни автодомов или трейлеров. Территория кемпинга оборудована столбиками с розетками для подключения трейлеров к электросети. Есть стационарный теплый туалет и душевая. Оборудованы специальные места для набора воды и слива капсул биотуалетов.

Для приготовления пищи на огне есть беседка и несколько мангалов. При желании можно оставить свой ​​трейлер на весь сезон. В кемпинге можно снять трейлер для проживания. Работает WI-FI.

Chcę opowiedzieć o pierwszym obozie w zachodniej Ukrainie. Znajduje się w Karpatach na największych Bukovel narciarskiego. Znajduje się na parkingu przy dolnej stacji wyciągu 7.

Camping jest gotowy do podjęcia setki domów silnikowych lub przyczep. Kemping jest wyposażony w kolumny gniazd dla przyczep do sieci.Stacjonarna ciepły prysznic i toaletę. To miejsca na pobór wody i czapkami wyładowczych kompostowania toalety.

Gotowanie na ogniu jest altanka i kilka grille. Jeśli chcesz, możesz zostawić przyczepę od sezonu.Wyciąg przyczepy kempingowe dla życia. Oparte WI-FI.

фото:









ссылка на сайт http://bukovel.com/en

tolo61 - 2013-04-04, 11:19

Witam
Dodam tylko że to o czym pisze kolega jest bezpośrednio przy stoku
Stok należy do trzech stoków oświetlonych , z kanapą czteroosobową
Szlak wg oznaczeń Niebieski ...bardzo łatwy i super dla uczących się jeździć na nartach
Przy tym stoku, z lewej strony wyciągu, mała łączka z wyciągiem talerzykowym ,dla tych "kompletnie zielonych " i dzieci
Camping....Pierwsze zdjęcie, na samym dole przy drzewach.....
Są to miejsca typowo parkingowe, z których mamy bezpośredni zjazd do nartostrady, w samym jej dole przy wyciągu i co za tym idzie powrót też praktycznie na nartach do auta
Jest też bezpośredni dojazd na nartach na drugą stronę tej " karuzeli " pod wyciągi na trasy o dużej różnorodności i trudności
Między innymi na pozostałe dwa oświetlone stoki
Stoki pracują od 8-16.30 a te oświetlone do 19,30
Karnety całodniowe wraz z nocną jazdą
W przypadku wykupienia miedzy godz 8-9 rano zniżka do 30% / cena jednodniowego 202 hrywne /
Byliśmy tam w tym roku....wcześniej byłem 6 lat temu...dzień do nocy
Śmiem twierdzić że NIE MA w byłych państwach postkomunistycznych tak rewelacyjnie przygotowanych tras takiego miejsca i takiego ośrodka sportów zimowych...
Wierzcie mi,, byłem we wszystkich znanych i mniej znanych,/ nie pisze o Austrii itp / Od Chopoka po Rokytnyce nad Jyzerou
Nie ma tak zróżnicowanych i tak otwartych dla miłośników tego sportu
Dodam tylko, że na każdym stoku jest wypożyczalnia sprzętu / narty buty kije kask cena za komplet od 70 hr/ dzień w zależności od jakości nart /
OBOWIĄZKOWA JAZDA W KASKACH!!!!!!!!!!!!!
Żałuję tylko, że jest to tak daleko od Poznania ...
Jednak to co zrobili do tej pory i co robią dalej / a widać już że dużo tras jest w przygotowaniu ..obecnie jest ich ok 50 km ..plany są na .....;-)))) nie napiszę bo aż niemożliwe .../ nasuwa pytanie.....
Komu przeszkadza u nas coś takiego???
Dlaczego u nas nie można ......
DLACZEGO???????????????????????
:spoko

Wake - 2016-11-16, 10:41

@Tolo61

Trafiłem przypadkowo na Twój post. Bukovel wygląda rzeczywiście na ciekawą miejscówkę. Ponieważ mieszkamy na Podlasiu, mielibyśmy o wiele bliżej niż np. w Alpy.
Problem polega tylko na tym, iż na home page tego resortu (bukovel.com) nie ma żadnej informacji o możliwości postawienia kampera. Dzwoniłem dzisiaj na podany na stronie nr telefonu, dziewczyna odpowiedziała mi jednoznacznie, że nie mają oni tam campingu. Są tylko parkingi dla autobusów i samochodów osobowych :(
Ma może ktoś z użytkowników forum jakieś aktualne informacje odnośnie tego wyciągu ?

Pozdr
wake

zbyszekwoj - 2016-11-16, 11:11

Też mnie ciekawi, :?:
andi at - 2016-11-16, 11:19

zbyszekwoj napisał/a:
Też mnie ciekawi, :?:


https://www.google.at/sea....69i57j69i61l3&{google:bookmarkBarPinned}sourceid=chrome&{google:omniboxStartMarginParameter}ie=UTF-8

Brat - 2016-11-16, 11:42

http://camp-guru.com/node/71
Bardzo wyraźnie -
http://camp-guru.com/node/109 - camping

Wygląda interesująco ...

Wake - 2016-11-16, 11:45

Pozostaje tylko pytanie, czy te info jest nadal aktualne ?
Przykładowo strona bukovelcamping.com jest już z jakiś względów nieaktywna.

andi at napisał/a:
zbyszekwoj napisał/a:
Też mnie ciekawi, :?:


https://www.google.at/sea....69i57j69i61l3&{google:bookmarkBarPinned}sourceid=chrome&{google:omniboxStartMarginParameter}ie=UTF-8

Wake - 2016-11-17, 18:46

Poszperałem na forum i znalazłem relację z wyprawy w Karpaty Wschodnie naszego forumowego kolegi Irel'a z 2011 roku:

# Jadę do ośrodka narciarskiego Bukowel. Na forum klubu „Kompas”, Lion z Odessy zachwalał camping w Bukowelu. W Internecie również znalazłem informację o tym campingu. Jedziemy dobrą drogą z Jaremczy w kierunku Jasini i za miejscowością Tatariw skręcamy w prawo na Bukowel. Droga jest dobrze oznaczona i dość dobrej jakości. Znowu zaczyna kropić deszcz. Oglądając krajobraz okolic Bukowela jestem przerażony zniszczeniami jakich dokonał w nim biznes. Po obu stronach pięknej doliny postawiono dziesiątki, a może setki hoteli i kilkunastopiętrowych hotelisk. Wszystko to wygląda okropnie. Totalna komercja i ohyda. Dojeżdżam do jednej z tych szkaradnych budowli i drogę zagradza mi szlaban z dodatkiem 2 strażników, którzy każą mi zjechać na pobliski parking. Wysiadam z samochodu i pytam gdzie jest ten camping. Patrzą na mnie jak na kosmitę i mówią, że tu żadnego campingu nie ma, a dalej nie pojadę, gdyż w ośrodkach za szlabanem wypoczywają dygnitarze z Kijowa. Zawracam i jadę w kierunku z którego przyjechałem. Po drodze po prawej stronie zauważam „dzikie” obozowisko składające się kilku namiotów i dodatkowej „infrastruktury” w postaci wiaty przykrytej plandeką. Zatrzymuję się i pytam Ukraińców, którzy tam obozują, czy mogę się tu zatrzymać. Mówią, że jak najbardziej, jeżeli miejsce mi odpowiada. Miejsce mi odpowiada, nie odpowiada mi natomiast wjazd na to miejsce. Zjazd z drogi jest utwardzony, natomiast przed wjazdem na porośniętą trawą łączką jest wielka kałuża i rozjeżdżona glina. Próbuję dwukrotnie tam wjechać bez rezultatu. Oblepione gliną koła nie chcą wepchnąć auta na łąkę. Próbuję wjechać bezpośrednio z drogi gdyż właściwie nie ma ona rowu tylko niewielkie zagłębienie. Zjeżdżam z drogi i po chwili kamper opiera się hakiem o ziemię.. Zapomniałem że kamper ma bardzo duży tylny zwis i powiesiłem auto na amen. #

Zachęcająco to nie wygląda :(

zbyszekwoj - 2016-11-17, 20:32

Tak było5 lat temu.
Wake - 2016-11-21, 14:41

Udało mi się dzisiaj dodzwonić do angielskojęzycznej pracownicy biura w Bukovel.
Parkingu dla camperów w Bukovel już nie ma. Był jeszcze w ubiegłym roku, ale został zlikwidowany.
Istnieje co prawda możliwość zaparkowania na ogólnodostępnych parkingach, jednak bez prądu, wody i miejsca do zrzutu ścieków.

wbobowski - 2016-11-21, 15:03

Wake napisał/a:
Parkingu dla camperów w Bukovel już nie ma. Był jeszcze w ubiegłym roku, ale został zlikwidowany

Fajnie, nie ma jak dalekowzroczna działalność. :gwm

kakadu - 2018-01-25, 17:56

Wróciłem własnie z Bukovela ,byłem osobówką i myślę że można stanąć kamperem przy parkingu piętrowyn nr2 trzeba rozmawiać z obsługą parkingu,toalety są na każdym poziomie parkingu przy windach,kibelki typu narciarz ,więc pozbycie się kota nie będzie problemem.Jeśli chodzi o warunki narciarskie to REWELACJA 68km nasnieżonych tras.
romanden - 2018-05-08, 13:26

Camping w Bukowelu jest!
I to jeden z niewielu campingów, który jest podobny na camping :) Jest i prąd i prysznic i toaleta :)
GPS: 48.3585553,24.4102103
Tel:
+38 050 373 17 51
+38 050 33 77 465
Ceny na dzisiejsze dni:
1 dzień 300 Uah
namiot 100 uah
prąd 4 UAH za 1 kWh
pralka - 50 UAH

https://www.facebook.com/...06670586025379/

jurabike - 2018-06-13, 08:54

Żałuję, że w Harmony park nie przyszedł do członków waszego klubu, żeby porozmawiać. Camping działa i się rozwija. Wczoraj usunęliśmy lokalizację dla bardziej komfortowej.
mój telefon.viber to +38050 3377465 , Mówię po polsku
fb strona https://www.facebook.com/...06670586025379/


moskit - 2018-06-13, 13:38

Muszę przyznać że ośrodek piękny i ceny przyjazne
Jurabike szkoda że nie porozmawialiśmy o Waszych turystycznych terenach jak zwykle była za mało czasu za dużo czasu poświęciliśmy na picie z "Łychy"
Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
Zapraszam do Ożarowa Mazowieckiego pisz na PW
Moskit

jurabike - 2018-06-13, 15:21

tak, oczywiście jakoś tu przyjdę. W zimie ceny kempingu będą większe, ale niedrogie
wirefree - 2018-06-13, 20:31

jurabike napisał/a:
Żałuję, że w Harmony park nie przyszedł do członków waszego klubu, żeby porozmawiać. Camping działa i się rozwija. Wczoraj usunęliśmy lokalizację dla bardziej komfortowej.
mój telefon.viber to +38050 3377465 , Mówię po polsku
fb strona https://www.facebook.com/...06670586025379/

Obrazek
No faktycznie komfortowa jakby ktoś mi powiedział że to Camping dla kamperów to zabiłbym go śmiechem.
Bim - 2018-06-13, 21:58

pasza napisał/a:
Bandrland lepiej omijać szerokiµ łukiem, oni tam nienawidzą polaków i dalej chcą ich rezać na co jest miliardy dowodów.


pasza to jest wątek o Campingu Bukovel, trochę to nie miejsce na wyrażanie swoich pogladów na temat Ukrainy

wirefree napisał/a:
No faktycznie komfortowa jakby ktoś mi powiedział że to Camping dla kamperów to zabiłbym go śmiechem.


U nas kiedyś też zaczynały powstawać Campingi i jakoś nikt śmiechem nie zabił nikogo.

Nie rozumiem takiego nastawienia to są realia za wschodnia granicą czasami kontakt z ludźmi spotkanymi na miejscu potrafi rozjanić te spartańske warunki .

Nie macie zamiaru tam jechać nie piszcie w tym tonie :-/

jurabike - 2018-07-22, 12:54

turisty z namiotamy


jurabike - 2018-07-22, 12:58

Prad już sou. Zakupione materiały na zakup wody i ścieków. Będziemy kopać jutro.


jurabike - 2018-09-12, 14:35



goście z Niemiec

jurabike - 2018-09-12, 14:44





prysznic, toaleta, ścieki z biokapsułek


jurabike - 2018-11-20, 09:41

https://bukovel.com/cams/53
jurabike - 2018-11-27, 12:07

https://bukovel.com/news/783?fbclid=IwAR0xySMi4LmcxN-U3XygQROioHcpLcfDeccxAxPHljtDUPvojTfniwSL864

1 grudnia otwarcie sezonu narciarskiego

jurabike - 2018-11-28, 08:34



Dzisiaj jest otwarcie centrum spa

gryz3k - 2018-11-28, 13:20

Zaczynam się zastanawiać nad sylwestrem w Bukovelu. Po ostatnich doświadczeniach na granicy zastanawiam się czy dam radę przejechać w 2 dzień świąt a wrócić w Nowy Rok w jakiś cywilizowany sposób...
jurabike - 2019-01-12, 10:09

Radzę ci teraz iść. Śnieg jest obfity, mróz nie jest silny, kolejki na granicy są średnie. Do Bożego Narodzenia tysiące pracowników-migrantów wróciło na Ukrainę i stworzyło wiele kilometrów kolejek. Czas oczekiwania wynosił 15-30 godzin. Jechałem 26 grudnia, samochód miał 3-letniego syna, polscy strażnicy graniczni odmówili podróży bez kolejki.
Ostatni raz korzystam z przejścia transgranicznego Kroscenko-Smilnytsia. Są najmniejsze kolejki i najszybsza rejestracja. Ale droga Przemyśl - KrosCenko i Smilnica-Iwano-Frankiwsk nie należą do najlepszych.


jurabike - 2019-01-15, 12:30


Wake - 2019-10-06, 10:53

@jurabike

Mógłbyś nam przesłać jakieś aktualne fotki campingu w Bukovel ?
(większości wrzuconych przez Ciebie zdjęć, nie da się niestety otworzyć)

Czy ktoś z forumowiczów odwiedził w międzyczasie Bukovel ?

jurabike - 2020-01-22, 14:46



ten facet jechał na łańcuchach

jurabike - 2020-01-22, 14:48


jurabike - 2020-01-22, 14:50

i dzisiaj


jurabike - 2020-01-22, 14:54

camping jest otwarty, ceny są jak w zeszłym roku. 1 dzień 700 UAH. Jeśli jest karta twojego klubu, to 500 UAH. Energia elektryczna na ladzie - 6 UAH / kW.

mój tel i wiber +38050 33 77 465

Zeno - 2020-01-23, 20:10

Tak trzymać
POZDROWIENIA

jurabike - 2020-01-26, 16:27


jurabike - 2020-02-06, 09:47


Pjoter - 2020-07-13, 18:31

jurabike napisał/a:
camping jest otwarty, ceny są jak w zeszłym roku. 1 dzień 700 UAH. Jeśli jest karta twojego klubu, to 500 UAH. Energia elektryczna na ladzie - 6 UAH / kW.

mój tel i wiber +38050 33 77 465


700UAH to cena za tydzien czy miesiąc?

Bo jeśli za dzień to drożej niż w Zachodniej Europie.

jurabike - 2021-10-28, 14:30

pole namiotowe zostanie otwarte 1 grudnia. Warunki jak zawsze: prysznic, toaleta, woda, odpływ kasetowy. Energia elektryczna jest dostępna, ale za dodatkową opłatą. Cena za noc 30 euro. Od 28 grudnia do 6 stycznia cena wakacji wynosi 50 euro za noc. Zapraszamy do wypoczynku.


MILUŚ - 2021-10-28, 15:21

jurabike napisał/a:
..... Energia elektryczna jest dostępna, ale za dodatkową opłatą. Cena za noc 30 euro. Od 28 grudnia do 6 stycznia cena wakacji wynosi 50 euro za noc.


No to z cenami to pojechaliście :gwm
Biorąc pod uwagę co widzę na zamieszczonych zdjęciach to w tej cenie to proponujecie .....puste pole za stodołą :-/

GruMar - 2021-10-28, 17:00

jurabike napisał/a:
pole namiotowe zostanie otwarte 1 grudnia. Warunki jak zawsze: prysznic, toaleta, woda, odpływ kasetowy. Energia elektryczna jest dostępna, ale za dodatkową opłatą. Cena za noc 30 euro. Od 28 grudnia do 6 stycznia cena wakacji wynosi 50 euro za noc. Zapraszamy do wypoczynku.

Obrazek


Cena oderwana od rzeczywistosci i calkowicie kosmiczna :shock: na takim gruzowisku i ognisku w starej feldze od Kamaza nie chce widziec ani toalet i prysznica a za ta cene to Hotel z Parkingiem sie znajdzie To tylko Ukraina :?

niebieski-n2 - 2021-10-29, 09:36

A dojedź tam........ Nawet nie po dziurach, tylko po wyrwach w asfalcie czy betonie.
Zawieszenie na bank do roboty po takiej podróży, a po deszczu lub po zagapieniu się, to można koło stracić i zakończyć podróż.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group