Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Miejsca Przyjazne Kamperowiczom - Kamper Park Mikołajki

AndrzejSzymczykiewicz - 2013-07-30, 12:24
Temat postu: Kamper Park Mikołajki
Polecam zatrzymać się w Mikołajakach w kamperparku w samym centrum miasta przy aptece oraz restauracji Prohibicja. Za 50 zł/ doba jest ochrona monitoring i cała reszta. A w dodatku naprawdę w centrum wydarzeń.

Adres internetowy:
http://www.camperplatzmikolajki.pl/




[Edycja: dodano adres www]

Stanek - 2013-07-31, 17:34

Fajnie, fajnie.

Tylko cena trochę z kosmosu jak na kamperpark. W Niemczech płaciliśmy nie więcej niż 10 euro, a często 5 euro.

Darkoski - 2013-07-31, 21:25
Temat postu: Re: Kamper Park Mikołajki
AndrzejSzymczykiewicz napisał/a:
Polecam zatrzymać się w Mikołajakach w kamperparku w samym centrum miasta przy aptece oraz restauracji Prohibicja. Za 50 zł/ doba jest ochrona monitoring i cała reszta. A w dodatku naprawdę w centrum wydarzeń.



Dzięki za informacje, na pewno się tam wybiorę. Dobra cena, bezpieczne miejsce i na zdjęciach wygląda ładnie. Ja wolę jeździć po trochę może i droższych miejscach, ale chcę mieć poczucie bezpieczeństwa.

miciurin - 2013-07-31, 21:57

Stanek napisał/a:
Tylko cena trochę z kosmosu jak na kamperpark. W Niemczech płaciliśmy nie więcej niż 10 euro, a często 5 euro.


Ja też stałem w Niemczech za 5 euro, a u nas cena 50 zł wydaje się okazyjna :-/
Nad naszym wspaniałym morzem koszt 60-70 zł za rodzinkę 2+2 dzieci to niestety standard

Stanek - 2013-07-31, 22:03

Ja rozumiem za kemping z infrastrukturą 60-70 zł, ale 50 zł za kamperpark czyli jak rozumiem strzeżony parking to chyba sporawo. Chyba, że tam jakieś wodotryski jeszcze są, ale polecający zbyt wielu informacji nie podał poza tym, że jest ochrona, monitoring i cała reszta cokolwiek się pod tym stwierdzeniem kryje.
mar78 - 2013-07-31, 22:14

Cześć.
Wydaje mi się, że Andrzejowi chodzi o to miejsce:

http://www.camperplatzmikolajki.pl/

pozdr.
:surf:

Stanek - 2013-07-31, 22:26

mar78 napisał/a:
Wydaje mi się, że Andrzejowi chodzi o to miejsce:

http://www.camperplatzmikolajki.pl/


I to jest konkretna informacja. Polecając jakieś miejsce warto podać link, a jak nie to przynajmniej szczegółowsze informacje odnośnie miejsca. Faktycznie 50 zł z całą infrastrukturą wydaje się ceną zjadliwą szczególnie jak na Mikołajki.

gryz3k - 2013-07-31, 22:39

Widziałem to miejsce w zeszłym roku. Usytuowane jest naprawdę w centrum i wygląda ok. :spoko
JaWa - 2013-08-01, 09:39

Darkoski napisał/a:
Dobra cena, bezpieczne miejsce

To od kiedy cena zapewnia bezpieczeństwo ??? :haha:
To miejsce nie powinno się nazywać "Kamperpark", właśnie ze względu na cenę.

Mazur - 2013-08-01, 12:20

Nocowaliśmy tam 17 lipca.
W cenie jest podłączenie do prądu, ubikacja (normalnie płatna 2zł) , prysznic, zrzut nieczystości i pobór wody. Mnie za rodzinkę 2+2 skasowano 60zł. :? Zaakceptowałem bo rzeczywiście samo centrum, a jeżdżąc po Suwalszczyźnie i Mazurach cena mieściła się w rozpiętości opłat jakie mi po drodze oferowano, niestety wszędzie drogo jak na nasze warunki :roll: Przy okazji fotki camperka na bazie MAN :shock:






MAWI - 2013-08-01, 12:29

My bywamy w Mikołajkach kilka razy w roku.Śpimy na kempingu w Mikołajkach na innym Kempingu Również w centrum ,ale taniej i na trwce:shock: Prawda Jacku?
Mazur - 2013-08-01, 13:03

Nocleg w Mikołajkach był z tzw "marszu" , nie szukałem zbytnio, ten camperpark miałem w GPS, ale cenę porównałem do Wagabundy na którym wg cennika zamieszczonego w internecie zapłaciłbym za to samo 98zł :gwm Z resztą wydawało mi się, że Mikołajki tanie nie będą :)
JaWa - 2013-08-02, 11:02

MAWI napisał/a:
Prawda Jacku?

Oj prawda. Kamper na kamperze, bez ciania, w centrum za 60 zł.
Kemping o którym pisze MaWi, też w centrum, nad wodą, z cieniem, kibelki też gratis jak wszędzie na kempingu, i tak prawie trzy razy taniej. Tam może być jednak niebezpicznie, bo za tanio i mogą komary bardziej w d..ę ciąć. :haha: :haha: :haha:

OMEGA - 2013-08-02, 18:29

Koledzy piszecie o jakimś kempingu w Mikołajkach ale nikt nie podaje namiarów , ani tej niskiej ceny ile faktycznie to jest mniej .

Bardzo proszę o namiary by porównać czy faktycznie "warto kopię kruszyć"

koko - 2013-08-03, 06:42

Marian parę postów wcześniej jest link
JaWa - 2013-08-03, 08:48

koko napisał/a:
Marian parę postów wcześniej jest link

Ten nad wodą nie ma strony www. Dlatego można otworzyć okna w kamperze, a nawet rozwinąć markizę. :haha:

OMEGA - 2013-08-03, 13:57

Konrad, szukam i szukam i nie mogę znależć , gdzie ten adres ????
koko - 2013-08-04, 08:03

camperplatzmikolajki ?
OMEGA - 2013-08-04, 10:54

Cytat:
camperplatzmikolajki ?



Przeczytaj temat od początku , koledzy piszą o kempingu za 1/3 ceny tego kamperplatzu w Mikołajkach z tymi samymi wygodami ,
ja chcę się dowiedzieć adres jak tam trafić . :spoko
koledzy piszą ale adresu podać jakoś nie bardzo chcą lub nie mogą , może to cudo w centrum miasta gdzie można okna otworzyć nie istnieje. :gwm

koko - 2013-08-04, 14:09

Marian Sory Upały cimnota ogarnia
JaWa - 2013-08-05, 09:42

OMEGA napisał/a:
może to cudo w centrum miasta gdzie można okna otworzyć nie istnieje.

Istnieje, ale brak upoważnienia. :?

Pawcio - 2013-08-05, 11:52

Adres strony kamperparku jest już w pierwszym poście.

JaWa napisał/a:

OMEGA napisał/a:
OMEGA napisał/a:
może to cudo w centrum miasta gdzie można okna otworzyć nie istnieje.

Istnieje, ale brak upoważnienia.


Szkoda, że brak upoważnienia dla podania tego innego rewelacyjnego miejsca. Niejeden z kolegów mógłby skorzystać.
A tak z dyskusji wyszło tylko bicie piany. :chytry

mar78 - 2013-08-05, 17:51

JaWa napisał/a:
OMEGA napisał/a:
może to cudo w centrum miasta gdzie można okna otworzyć nie istnieje.

Istnieje, ale brak upoważnienia. :?

Brak upoważnienia aby wskazać np. w google maps miejsce publiczne (bo mówimy o kempingu) na mapie :?:
Czuję się jak u Barei w filmie :shock: Ale jaja :haha: :spin:

JaWa - 2013-08-06, 10:36

No dobra, ul. Graniczna, numeru nie znam. Naprzeciwko portu jachtowego.
amee - 2014-04-03, 20:22

JaWa napisał/a:
No dobra, ul. Graniczna, numeru nie znam. Naprzeciwko portu jachtowego.


Wygooglać się Granicznej nie da, nie ma ani na mapie ani żadnej wzmianki w internecie - czy ta Graniczna to napewno Graniczna? A może jakieś namiary z telefonem, żeby sobie jakąś wstępną rezerwację zrobić?

JaWa - 2014-04-04, 08:56

amee napisał/a:
Wygooglać się Granicznej nie da

Przepraszam pomyłka. To jest ul. Okrężna. Jesli chodzi i telefon proszę pisać na priv do MAWI.

Tadeusz - 2014-04-04, 09:11

JaWa napisał/a:
Ten nad wodą nie ma strony www. Dlatego można otworzyć okna w kamperze, a nawet rozwinąć markizę.


Poruszyłeś, Jacku, istotny problem. :ok

Jeśli znamy świetne miejsce i chcemy aby takim pozostało, to w żadnym wypadku nie rozgłaszajmy tego w internecie. :szeroki_usmiech

Jeśli podaliśmy namiary szerokim masom to lepiej szukajmy nowego fajnego miejsca. :diabelski_usmiech

Znam to z autopsji. :spoko

MAWI - 2014-04-04, 09:44

Koło nowego kościoła ,w zasadzie graniczy z ryneczkiem do centrum 50 metrów telefonu brak.Ale miejsca zawsze dość.Jest to w zasadzie jedyny większy kemping w Mikołajkach ,reszta to raczej pola namiotowe ,małe i ciasne.Niedaleko jest w stronę Gizycka ok 1km kempng Tałty.
jarko_66 - 2014-04-04, 10:39

oruszyłeś, Jacku, istotny problem. :ok

Jeśli znamy świetne miejsce i chcemy aby takim pozostało, to w żadnym wypadku nie rozgłaszajmy tego w internecie. :szeroki_usmiech

Jeśli podaliśmy namiary szerokim masom to lepiej szukajmy nowego fajnego miejsca. :diabelski_usmiech

Znam to z autopsji. :spoko
_________________
F
Cytat:
Nie czytałem całego wątku .Tadeusz nie zgodzę się z Tobą w tym względzie. Trzeba wyjść z założenia że na forum CamperTeam są tylko porządni ludzie i miło ich spotkać w fajnym miejscu.
Tadeusz - 2014-04-04, 11:27

jarko_66 napisał/a:
Trzeba wyjść z założenia że na forum CamperTeam są tylko porządni ludzie i miło ich spotkać w fajnym miejscu.


Zgadzam się z Tobą. Mówiąc o upowszechnianiu miałem na myśli znacznie szerszy zasięg.

Nie chodziło mi zresztą o kempingi, które raczej mnie nie interesują, ale o fajne miejsca dzikie, ciche, spokojne i piękne.

Pozdrawiam i życzę udanego sezonu. :bukiet: :spoko

Comsio - 2017-07-13, 07:47

Jak by co to jesteśmy w Zdorach :ok dzis Pada :( i ide poszukać ursusa. :kawka:
Dla zainteresowanych wodniaków, pontonikiem przez Śniardwy do Gołębia w Mikołajkach 50 min slizgiem. :kawka:
Opłata portowa u Gołębia dzienna 15zl. :spoko

Comsio - 2017-08-27, 17:36

:kawka: planujemy w przyszły piątek wyjazd Mikołajki baseny u Gołębia. Sobota 3god relaksu, okoliczna turystyka.lans po Jeż Mikolajewskim :szeroki_usmiech Niedziela :kawka: 3god relaksu ,powrót. Jak by co ,to zapraszam :pifko
Comsio - 2017-09-01, 20:46

Jarek 66 bierz jaja :wyszczerzony: ,ja mam kurki,śniadanko że ho ho pod Golebiewskim. :ok Jak by co to startujemy. :spoko
Comsio - 2017-09-02, 17:15

Grzybki od kurek po prawdziwki, kozlaki mamy ful. Uzbierane przy drodze, Ruciane , Mikołajki.lesna drogą przez Puszczę Piska Obecnie w Mikołajkach nie pada. :spoko :pifko
Comsio - 2018-08-22, 12:38

:kawka: zbliża się 2-wrzesnia,tradycyjnie wypad piątek wieczorem.
Spanko Lotos pod Kolnem,sobota do 14g,grzybobranie jedziemy puszczą w kierunku Mikołajek.
Docelowo baseny w Gołebieskim, opł parking,20 zł 24god.
Powrót niedzielny wieczór.
Jak są chętni, to zapraszam. :spoko

andi at - 2018-08-22, 13:14

OMEGA napisał/a:
Koledzy piszecie o jakimś kempingu w Mikołajkach ale nikt nie podaje namiarów , ani tej niskiej ceny ile faktycznie to jest mniej .

Bardzo proszę o namiary by porównać czy faktycznie "warto kopię kruszyć"


Bylem tam początek lipca i jest spoko .Cudów nie ma , ale centrum 300 m

https://www.google.pl/map...21.574582?hl=pl

Wiem wiem 2013 ale do innych wiadomość

WaldekR - 2022-08-08, 10:20

Andi Byliśmy tu parę razy. Miejsce fajne i bardzo blisko mariny. Jest prąd woda i zrzutnia na wodę szarą jak również i miejsce na oczyszczenie kasety. Ostatnio pogawędziłem z właścicielem i na zarzut, że kabina prysznicowa jest tylko jedna stwierdził, że gdyby dostał zgodę na rozbudowę to już damno to by zmienił.
maciejstraus - 2022-08-10, 16:12

Wybieram się do Mikołajek i chętnie stanę. Czy to miejsce jest na park4night?
Mazur - 2022-08-10, 16:42

maciejstraus napisał/a:
Wybieram się do Mikołajek i chętnie stanę. Czy to miejsce jest na park4night?

Tak jest oznaczone kamperpark Mikolajaki

KrzySówka - 2022-08-14, 20:54

Byłem w tym roku w Mikołajkach na tym kamper parku. Jest fajnie i wszędzie blisko. Wszystko co potrzeba jest na miejscu. Polecam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group