Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Nasze opinie i pytania, - ACSI

koko - 2014-01-07, 13:01
Temat postu: ACSI
zadaję pytanie .Czy ktoś już dostał książki i kartę ACSI na 2014r?
DAKOTA - 2014-01-07, 14:12
Temat postu: Re: ACSI
koko napisał/a:
zadaję pytanie .Czy ktoś już dostał książki i kartę ACSI na 2014r?


ja

jeszcze w grudniu przed swietami

Edward - 2014-01-07, 16:31

witam cie Konrad, otoz ja i moj kolega dostalismy w polowie grudnia, teraz nie moge sie doczekac tej zapowiadanej marcowej wiosny aby ruszyc.Pozdrowienia.
Witold Cherubin - 2014-01-07, 20:11
Temat postu: Re: ACSI
koko napisał/a:
zadaję pytanie .Czy ktoś już dostał książki i kartę ACSI na 2014r?

Też dostałem, przesyłka datowana 6 grudnia, dostałem jakoś tak przed świętami.
Pozdrawiam :spoko

kubryk1 - 2014-01-07, 20:19

Ja dostałem ADAC CampCard razem ze Stellplatzfuhrer 2014. Zamówiłem to chyba w listopadzie i dostałem juz w grudniu. Nie wiem natomiast jak uzyskac kartę ACSI. Zgóry dziekuję za podpowiedź
andi at - 2014-01-07, 20:54

kubryk1 napisał/a:
Ja dostałem ADAC CampCard razem ze Stellplatzfuhrer 2014. Zamówiłem to chyba w listopadzie i dostałem juz w grudniu. Nie wiem natomiast jak uzyskac kartę ACSI. Zgóry dziekuję za podpowiedź


http://webshop.acsi.eu/nl/campingcard-acsi.html

Ja oglądałem już w grudniu ale czekam na DVD. Ma być w luty-marzec.Ja kupuje tu www.campingwelt.at kolo Wiednia

kubryk1 - 2014-01-07, 22:08

Dzięki Andi at!
Zamówiłem przez internet bo miałem blizej do kompa niz do Wiednia :-P .Pozdrawiam
Andrzej

piotr.sto - 2014-01-07, 22:35

A czy orientujecie się może, czy ACSI Stellplatzführer 2014 występuje również w wersji angielskiej? Na anglojęzycznej stronie sklepu brak tej pozycji...
kubryk1 - 2014-01-07, 22:45

Wg mnie przy składaniu zamówienia wybierasz język, w jakim chcesz otrzymac publikację. Ja wybrałem np. niemiecki
piotr.sto - 2014-01-07, 22:49

W niemieckojęzycznej wersji sklepu masz do wyboru tylko niemiecki albo niderlandzki. Natomiast w angielskiej w ogóle nie ma zestawu ze Stellplatzführer.
koko - 2014-01-08, 10:33

karty ACSI klub nie rozprowadzają dla polaków
piotr.sto - 2014-01-08, 11:08

koko napisał/a:
karty ACSI klub nie rozprowadzają dla polaków

Opcja wysyłki do Polski jest, więc nie bardzo rozumiem, co miałeś na myśli...

Andrzej 73 - 2014-01-08, 12:21

Czym się różni wersja z "abonnement" ? Widzę że jest kilka Euro tańsza.
:spoko

kubryk1 - 2014-01-08, 12:29

Wg mnie tym, że automatycznie musisz kupic ja także na nastepny rok i na nastepne - do czasu złozenia pisemnej rezygnacji.
cook35 - 2014-01-26, 16:54

Witam...
Do mnie rownież dotarla karta ACSI , ze znizkami poza sezonem, natomiast karta ACSI ID , to karta ubezpieczeniowa , która jest do wykupienia tylko dla wybranych obywateli państw, dla nas niestety NIE. Polecam ten program , sciagnelem go na Iphone i iPad ze stronki...
http://www.campercontact.de/
....super stellplatz w całej Europie...

piotr.sto - 2014-01-26, 17:35

A ja mam pytanie o ACSI w wersji subskrypcyjnej. Zamówiłem coś takiego - w sumie przez przypadek. Chciałem najpierw zobaczyć co i jak z wersją jednoroczną, ale się zamotałem i jest subskrypcja :wyszczerzony: I teraz moje wątpliwości:
1) ile czasu działa taka subskrypcja - czy np. 2 lata, czy do wypowiedzenia umowy?
2) jak wygląda kwestia płatności za kolejne wysyłki?

cook35 - 2014-01-26, 21:03

Z tego co wiem , to żeby zrezygnować , na przyszły rok , musisz miesiąc wcześniej zadzwonić, wysłać @ ....powiadomić ich, czyli z automatu masz przedłużenie na następny rok, co uważam ze jest nieglupie bo nie myślisz o następnym zamówieniu, a karta z ubezpieczeniem zawsze się przyda....
piotr.sto - 2014-01-27, 20:51

Dziś dostałem kartę i katalogi :wyszczerzony: W sumie, to nie dostałem, tylko znalazłem - ponieważ przesyłka nie zmieściła się do skrzynki pocztowej, listonosz po prostu zostawił ją w śniegu przy bramie. Dobrze, że jest mróz - tekturowa koperta nie zdążyła nasiąknąć wodą.
Ponieważ w środku nie znalazłem odpowiedzi, ponawiam moje pytanie - jak wygląda kwestia płatności za kolejną kartę? Jest to dla mnie istotne o tyle, że aktualnie zapłaciłem wirtualną kartą do płatności internetowych. Jeżeli więc komuś przyjdzie do głowy po prostu obciążyć ją kolejną płatnością, to nic z tego nie wyjdzie - na karcie nie będzie żadnych środków. Podpowiedzcie, proszę - jak to w praktyce się odbywa?

kubryk1 - 2014-01-27, 20:55

Ja po prostu w zamówieniu podałem (w rubryce "forma płatnosci" rodzaj i numer karty - z niej zostałazdjeta nalezność przeliczona na złotówki
piotr.sto - 2014-01-27, 20:57

Tego się obawiałem... czyli będę musiał wcześniej załadować kartę i czekać.
adamer - 2014-05-11, 05:20

Chce tez zaopatrzyc sie w taka karte, moze nie w tym roku, bo znizki sa tylko po sezonie, a ja planuje wyjazd w sierpniu. Jednak po wejsci na strone ACSI i probie dolaczenia do clubu nie ma opcji wyboru naszego pieknego kraju ;-(

https://webshop.acsi.eu/en/acsi-club-id/acsi-club-id.html

Kupujecie po prostu sama karte bez czlonkostwa?

http://webshop.acsi.eu/en...acsi-15598.html

Thom - 2014-05-11, 20:21

adamer napisał/a:
Kupujecie po prostu sama karte bez czlonkostwa?


Tak... ja kolejny rok z rzędu kupiłem kartę bez subskrypcji...
Jestem bardzo zadowolony bo moje wyjazdy na południe Europy
zazwyczaj planuje maj/czerwiec oraz wrzesień... nie jest tak okrutnie
gorąco :diabelski_usmiech

Właśnie wróciłem z 18 dniowej majówki w Chorwacji i Włoszech...
ACSI daje średnio 8 euro różnicy na dzień w porównaniu do
normalnej stawki przed sezonem...

adamer - 2014-05-12, 03:19

Oszczednosc 8 EU za noc to juz gra warta swieczki. Szkoda, ze tylko poza sezonem. Na dluzsze wyjazdy z rodzina moge sobie niestety pozwolic tylko w sezonie.
Jest jakas, organizacja/klub w ktorej czlonkostwo daje znizki przez caly rok?

koko - 2014-05-12, 16:41

Zniżka zależy od campingu a nie organizacji karta FICC daje procentowe zniżki na niektórych campingach rozprowadza PFCC i PZMOT cena 45 zł ja używam tej i ACSI
piotr.sto - 2014-12-22, 19:12

Dziś dostałem przesyłkę z abonamentowymi katalogami i kartą 2015 (wysyłka 01.12.2014). Jest to kolejna wysyłka - pierwsza była na 2014. Nic mi jednak nie potrącono z karty kredytowej. Brak też jakiejkolwiek faktury do zapłacenia... Jak to jest z tą płatnością?
toscaner - 2014-12-23, 00:10

Szybkie pytanie. Jaką wersję lepiej brać? Wolałbym po angielsku, ale doczytałem gdzieś, że w wer. angielskiej nie ma stellplatzy, a w niemieckiej są. Prawda? Fałsz?
Brałbym abonament za 10,95, tylko teraz dylemat. Odkurzać książki do niemieckiego, czy pogodzić się z wybrakowaną wersją po ang. :-/
No tylko klikać.
http://webshop.acsi.eu/en...ement-2015.html

piotr.sto - 2014-12-23, 07:22

W anglojęzycznej wersji sklepu nie ma pozycji ze stellplatzami. Są jedynie katalogi z kempingami. Czyli stellplatze tylko po niemiecku i niderlandzku.
andi at - 2014-12-23, 10:49

toscaner napisał/a:
Szybkie pytanie. Jaką wersję lepiej brać? Wolałbym po angielsku, ale doczytałem gdzieś, że w wer. angielskiej nie ma stellplatzy, a w niemieckiej są. Prawda? Fałsz?
Brałbym abonament za 10,95, tylko teraz dylemat. Odkurzać książki do niemieckiego, czy pogodzić się z wybrakowaną wersją po ang. :-/
No tylko klikać.
http://webshop.acsi.eu/en...ement-2015.html


http://webshop.acsi.eu/de/
Za 14,95e masz tylko cempingi
Za 21,95e masz te same cempingi co sa za 14,95(tylko z ulgami) +cempingi po inspekcji ACSI,ale bez ulgi+parkingi do camperkow+mala mapka(szybciej i lepiej sie szuka)
Sorki ale nie znam wersji angielskiej.Jak wezmiesz ta drozsza wersje to powinno byc wszystko

toscaner - 2014-12-23, 11:52

Ja tu coś źle klikam, albo źle wybieram, bo mi inna cena i nie wiem czy to to samo:

http://webshop.acsi.eu/de...uhrer-2165.html

Tu podają 24,95€.
Język cholernie nieludzki żeby coś zrozumieć.
To, nie to?

Chcę te książki ze Stellplatzami + z tymi zweryfikowanymi i tą kartę ACSI jasna sprawa do zniżek.
Płyt nie chcę, bo są tylko na jedynie "słuszny" system. Na IOS nie ma. :evil:

piotr.sto - 2014-12-23, 13:17

Po prostu andi podał cenę wersji abonamentowej, a Ty otworzyłeś opcję jednorazową.
andi at - 2014-12-23, 13:54

piotr.sto napisał/a:
Po prostu andi podał cenę wersji abonamentowej, a Ty otworzyłeś opcję jednorazową.


Sorki
To jest to czego szukasz. Ja tez zawsze biore ten zestaw i cena jest ta sama co ja place w sklepie campingowym 24,95 .Karte masz w okladce.Myslalem ze jak u nich sie zamawia to jest troche tansze.Sorki

toscaner - 2014-12-23, 14:44

Czyli się wyjaśniło i biorę tą wersję. Trzeba będzie przemęczyć ten niemiecki, a na 2016 po angielsku z nową kartą. Raz na kilka lat kupię tą ze Stellplatzami i powinno wystarczyć.

A tą ACSI Club ID ma ktoś?

piotr.sto - 2014-12-23, 18:02

Niestety traktują nas jak państwo drugiej kategorii - Polakom nie wydają. Ale jak masz we Włoszech status rezydenta, to możesz ją kupić.
toscaner - 2014-12-24, 01:03

No właśnie na szybko, z tego co widzę, na włoskiej stronie wychodzi, że makarony też nie mają opcji kupienia tej karty. A raczej oni na niemieckiej nie kupują.
http://webshop.acsi.eu/it/
Nie ma dla nich też zniżek wynikających z posiadania karty. Czyli nie tylko Polska nie jest w 1 kategorii. :mrgreen:
Na angielskiej np. już jest możliwość. :wyszczerzony:
Ale Polak potrafi. Może kupię ...na angielski adres. :-P

Wychodzi na to, że posiadając ją wygodniej z wjazdem na kempingi.
Muszę doczytać o zaletach. Może warto brać?

Bronek - 2014-12-24, 07:08

Produkt skierowany na rynek niemiecki, ale poprawność unijna wymaga by był dla innych nacji. I dlatego tak to jest..
Nie ma co się obrażać, nikt nie zmusza.
Jako Polak i.... , mogę sobie u siebie coś podobnego zrobić, ale mi się nie chce.
W tamtym roku już zabrakło, okazało się ze nie potrzebowałem, w tym też nie mam planów na takie spędzanie wolnego czasu.
Stajemy, na przypadkowych miejscach a te najczęściej nie są objęte tym programem.
Poza tym kempingi duże, zatłoczone... nie lubimy.
Nie siedzimy dłużej jak 3 dni, w jednym miejscu.
....
Odpuszczam, zobaczę czy słusznie jak w ub roku.
Jeśli nie to przeproszę.

piotr.sto - 2014-12-24, 07:32

toscaner napisał/a:
Wychodzi na to, że posiadając ją wygodniej z wjazdem na kempingi.
Muszę doczytać o zaletach. Może warto brać?


Ja w tym roku nocowałem praktycznie tylko na kempingach ACSI. Na zwykłą (papierową) kartę zniżkową wjeżdżałem bez problemu i bardzo często nie żądano ode mnie jakichkolwiek dodatkowych dokumentów.

SlawekEwa - 2014-12-24, 08:04

piotr.sto napisał/a:
i bardzo często nie żądano ode mnie jakichkolwiek dodatkowych dokumentów.

Dodatkowe tzn jakie?

piotr.sto - 2014-12-24, 09:58

SlawekEwa napisał/a:
piotr.sto napisał/a:
i bardzo często nie żądano ode mnie jakichkolwiek dodatkowych dokumentów.

Dodatkowe tzn jakie?

Dodatkowe, czyli w sumie podstawowe - paszport lub dowód.

koko - 2014-12-24, 12:16

carta clubu ACSI ubezpiecza dodatkowo od odpowiedzialnosci cywilnej na campingach
zastępuje paszport tak jak nasza C.C.I.organizacji F.I.C.C.
CCI daje przeważnie 10% również w sezonie kosztuje 45 pln

piotr.sto - 2014-12-24, 14:59

koko napisał/a:
carta clubu ACSI ubezpiecza dodatkowo od odpowiedzialnosci cywilnej na campingach
zastępuje paszport tak jak nasza C.C.I.organizacji F.I.C.C.
CCI daje przeważnie 10% również w sezonie kosztuje 45 pln


Tak, tylko ja miałem na myśli dostępną dla Polaków kartę zniżkową, a nie kartę klubową.

OMEGA - 2014-12-24, 16:52

Karta CCI daje od 5-10% ale tylko na osoby , przy ogólnym rachunku to jest

niewiele w porównaniu z ACSI po sezonie .Sezon praktycznie to jest od 1,5

miesiąca do 2 miesięcy z małym hakiem w zależności od lokalizacji kempingu.

@ndrzej - 2014-12-24, 20:38

Największą zniżkę na kartę ACSI otrzymałem na jednym z kempingów w Hiszpanii. Za dwie osoby i plac z prądem przy samej plaży, którego cena w sezonie wynosiła 80 euro, we wrześniu zapłaciłem 14 euro za dobę :ok !
slawwoj - 2014-12-24, 20:57

.delete
koko - 2014-12-24, 21:26

slawwoj napisał/a:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.acsi.europa&hl=pl

Tu mozna pobrać aplikację na android. Wersja demo jest bezpłatna zawiera kilkanaście kempingów wokół jeziora gardno. Resztę map trzeba dokupić np. cała europa coś ponad 50 zł.
Posiada rozbudowany filtr np. rodzaje basenów czy animacje dla dzieci. Jest opis, zdjęcia, opinie, ceny. W razie potrzeby przełącza na nawigacje w google lub do innego programu (myślę że również na automape).
Dla mnie pięć gwiazdek.

Ale tutaj chodzi nie o info tylko o zniżki na campingi ACSI czy CCI

toledo - 2015-01-02, 13:10

Pozwolicie, że podepnę się pod temat. Widzę, że mając kartę można mieć stałą cenę 12, 16 euro za kemping (w tym kamper i 2 osoby) A jak wygląda dopłata za 2 dzieci 13 i 7 lat?
@ndrzej - 2015-01-02, 13:30

Z informacji zawartych w przewodniku wynika, że na specjalnie oznaczonych kempingach, w ich cenę wliczony jest (poza dwoma dorosłymi osobami) nawet troje dzieci, ale do piątego roku życia! Za każdą dodatkową osobę trzeba dopłacić wg cennika obowiązującego na kempingu. :( :spoko
andi at - 2015-01-02, 15:00

Sorki takie tłumaczenie wyszło

W tym 3 dzieci poniżej 5 lat: 613 kempingów.

Można również zabrać swoje dzieci lub wnuki kemping tani (do dnia włącznie. 5 lat). Na stronie internetowej można znaleźć dobrych liderów i 613 kempingów, gdzie (maks.) 3 dzieci. 5 lat w Camping stopy ACSI są! Te miejsca można rozpoznać po logo poniżej.

Uwaga: . Jeśli Obóz ma ten symbol, ale podatek turystyczny dla dzieci do 5 lat może być konieczne, ponieważ te koszty należy zwrócić się bezpośrednio do władz lokalnych. Nawet takie rzeczy jak monety prysznic dla dzieci nie są wliczone w cenę.


Włączając i wyłączając

Wliczony w cenę ACSI kempingowych Camping stopa ACSI nie wliczone
Pitch * Turystyczny, podatek ekologiczny, podatek ekologiczny, wkład odpadów lub innych lokalnych oficjalne obowiązki
Pobyt 2 osób dorosłych Wszelkie koszty rezerwacji i obsługi
Samochód i przyczepa kempingowa i markizy
lub samochód + przyczepa kempingowa
lub samochód + namiot
lub samochód kempingowy z markizą Ciepła woda w zlewie nie jest wliczony w cenę
Zasilanie: połączenie max. 6A.
pobór mocy max. 4 kWh dziennie
Gorące prysznice **
1 Pies, Psy dozwolone, zwykle na placu.
VAT / Podatek
*
Niektóre kempingi odróżnić boisk standardowych, luksusowych i komfortowych. To luksusowe i komfortowe fotele wyposażone są w całej nieco większe i wodą i osączyć. Masz Camping ACSI uprawnionych do kursu standardowego, może to być również, że nadal mogą korzystać z takiego drogiego miejsce dla taryfy karty kemping. Kemping jest uprawniony do określenia siebie: Nie twierdzą, boisko luksusowych lub komfortu. Należy również pamiętać, że niektóre kursy mają swoje własne wytyczne dla Doppelachswohnwagen lub samochodów kempingowych, jeśli są tak duże, że nie mieszczą się na standardowym kursie.

**
Jeśli używane monet prysznic kempingowy, to posiadacze Camping karty będzie uprawniony do tokena prysznicem osoby dorosłej dziennie. Jeśli w miejscu, używany jest inny "system prysznic", np. Monety 50 centów, klucze lub wrzesień-klucz, a następnie stosuje się wyżej, jednak gość musi prysznica następnie reguluje się w porozumieniu z ośrodka zarządzania.

http://www.campingcard.co...mpingcard-acsi/

@ndrzej - 2015-01-02, 22:31

No "andi at" - mógłbyś się bardziej wysilić jako mieszkaniec niemieckojęzycznego Wiednia, bo "wujek Google" się nie popisał! :evil: :shock:

To co napisałeś spróbuj teraz przetłumaczyć "z polskiego na nasze"... :diabelski_usmiech

Bronek - 2015-01-02, 23:28

andi at napisał/a:
należy zwrócić się bezpośrednio do władz lokalnych.


Chryste Panie to tylko nasi zachodni sąsiedzi mogli wymyślić. :gwm

andi at - 2015-01-03, 07:05

@ndrzej napisał/a:
No "andi at" - mógłbyś się bardziej wysilić jako mieszkaniec niemieckojęzycznego Wiednia, bo "wujek Google" się nie popisał! :evil: :shock:

To co napisałeś spróbuj teraz przetłumaczyć "z polskiego na nasze"... :diabelski_usmiech


To co wkleiłem przetłumaczone :haha: ale pod spodem jest stronka z oryginalna strona
Jest o czym popisać bo temat z agregatem i jaka platforma tv już się kończą

antwad - 2015-02-09, 19:34

piotr.sto napisał/a:
Dziś dostałem przesyłkę z abonamentowymi katalogami i kartą 2015 (wysyłka 01.12.2014). Jest to kolejna wysyłka - pierwsza była na 2014. Nic mi jednak nie potrącono z karty kredytowej. Brak też jakiejkolwiek faktury do zapłacenia... Jak to jest z tą płatnością?

I jak zapłaciłeś?

piotr.sto - 2015-02-09, 20:23

W końcu potrącili z karty - ale mniej więcej po tygodniu od doręczenia przesyłki.
Bronek - 2015-02-09, 20:34

Zawsze sprawdzaj kartę w zakładce "kwota zablokowana"

Tam najprędzej pojawia się potrącenie.

Czesto zgodnie z prawem sklep firma czeka na ewntualny zwrot, reklamację. Itd.

Co ma wisieć nie utonie.....

piotr.sto - 2015-02-09, 20:38

Nie było blokady. Zresztą u mnie to trochę inna historia. Kupując pierwszy zestaw płaciłem kartą wirtualną, którą przed zakupem trzeba załadować pieniędzmi. I dlatego tak się dopytywałem o zasady płatności za kolejne edycje, bo ta karta znowu musiała być załadowana.
Bronek - 2015-10-13, 09:57

Już ruszyło
Cytat:

Dear newsletter member,

Are you planning to go on holiday with your tent, caravan or motorhome next year in the early or late season? Don’t forget to purchase the CampingCard ACSI discount card!

The advantages of CampingCard ACSI:
• Overnight rates of € 11, € 13, € 15, € 17 or € 19 in low season
• At 2940 campsites in Europe
• Up to 3 children (5 years or younger) stay for free at 613 campsites
• All campsites inspected by ACSI annually

Order CampingCard ACSI 2016 for € 14.95* or take out a low-cost subscription for just € 10.95* a year. The low rates mean that you will have earned back your money in only a few nights!

If you order before 9 November, your discount card + free guide will be with you before Christmas!
We wish you much bargain camping fun in 2016!
Kind regards,
CampingCard ACSI
PS If you would prefer to go camping with another campsite guide, you will also find these in the ACSI Webshop.

Cytat:
Szanowny członku!!!!!!

Planujesz wyjechać na wakacje ze swoim namiotem,
w przyczepie kempingowej lub samochodzie kempingowym
w przyszłym roku lub pod koniec sezonu lub na początku ?
Nie zapomnij kupić kartę rabatową ACSI
Zaloguj się !
Zalety : mapa :
• Noclegi , stawki 11 € , 13 € , 15 € , 17 € lub 19 € poza sezonem
•2940 kempingów w Europie
• Do 3ki dzieci (5 lat lub młodszych ) pobyt za darmo na 613 kempingach
• Wszystkie kempingi kontrolowane przez ACSI corocznie

Kempingi: 2016 za € 14,95 *
lub wykupić abonament taniej za jedyne € 10.95 , na rok.
Niskie opłaty za pobyt co oznacza ,że pieniądze z powrotem odzyskasz , w ciągu kilku dni !


Jeżeli zamówisz przed 9 listopada , kartę rabatową + bezpłatny przewodnik,
będzie on dostarczony przed świętami !

Życzymy dużo zabawy na kempingach w 2016 roku !
Z poważaniem,
ACSI

PS Jeśli wolisz spędzić wakacje z innym przewodnikiempo kemppingach
, można również znaleźć je w sklepie internetowym ACSI .

Johny_Walker - 2015-10-13, 10:51

W tym roku użyłem na dwie noce. Wyszedłem na zero.
Bronek - 2015-10-13, 11:39

Jeździmy na dłuższe wyjazdy wczesną wiosną i jesienią .
Generalnie warto.
Upraszcza to sprawę , daje czasem pewność i standard jako taki .
Groszowa sprawa

kimtop - 2015-10-13, 14:08

Właśnie kupiłem
Johny_Walker - 2015-10-13, 15:29

Dlaczego za przyszły rok kasują mnie drożej, a nie po cenie zniżkowej jak rok temu?
Bronek - 2015-10-13, 16:20

Dodam ,że mnie książeczki i płytka nie rajcuje.Wgrałem program ze Sklepu Play ACSI Europa Kempingi i wykupuję mapy regionów za parę zł . Mam wtedy aktualne dane. Internet mam zawsze z abonamentu ,więc wifi to miły dodatek.
Zresztą w dzikich krajach aplikacja działa też of line
Ja zapłaciłem na nasze ok 75 zł , tyle bank z karty zdjął

JaWa - 2015-10-22, 06:47

Bronek napisał/a:
Wgrałem program ze Sklepu Play ACSI Europa Kempingi i wykupuję mapy regionów za parę zł

Czytałeś opinię ? Prawie same negatywy.

Bronek - 2015-10-22, 07:13

:wyszczerzony: No tak , przecież to nie za darmo!... . Za kilka zł jest 8500 kempingów w 32 krajach.

Dostałem też płytkę ale.....tablet itd zresztą wolę aktualne dane
Aplikacja działa on i off line
Opisy itd opinie przekierowywanie do nawigacji
Gdy tylko był problem z ładowaniem bazy on line ,pomimo użycia języka polskiego natychmiast odpisali i udzielili rady.

Obecnie wywaliłem mapy , czekam na dłuższy wyjazd to znów kupię region za kilkanaście zł (na rok) Włoch np. to 8,50 zł
Byłem zadowolony :mrgreen:

slawwoj - 2015-10-22, 08:27

JaWa napisał/a:
Bronek napisał/a:
Wgrałem program ze Sklepu Play ACSI Europa Kempingi i wykupuję mapy regionów za parę zł

Czytałeś opinię ? Prawie same negatywy.


Ta aplikacja spełnia moje oczekiwania. Ja jestem z niej zadowolony. :wyszczerzony:

kimtop - 2015-12-18, 17:25

Właśnie dziś otrzymałem zakupioną 13.10. kartę :mikolaj
OMEGA - 2015-12-18, 18:10

kimtop napisał/a:
Właśnie dziś otrzymałem zakupioną 13.10. kartę


A gdzie się tak śpieszysz????, jeszcze zimy nie zaznaliśmy. :lol: :haha:

toscaner - 2015-12-18, 18:21

O dobrze, że ten temat jest. Zapomniałem zamówić kartę na 2016. U nas już było biało, więc mogę z czystym sumieniem już kupić. :mrgreen:


OMEGA - 2015-12-18, 18:28

toscaner napisał/a:
O dobrze, że ten temat jest. Zapomniałem zamówić kartę na 2016. U nas już było biało, więc mogę z czystym sumieniem już kupić.


Toskaner z tego co czytam w Twoich postach to ty tylko stajesz na dziko, czy nie szkoda na to kasy???? :-P

toscaner - 2015-12-18, 18:34

Eee nie, przez ten rok bylismy na kempingach z 6 razy. :)
Czyli średnio raz na 2 mies. :-P
No ale książki też wygodne, bo kupiliśmy tamtym razem te z wszystkimi miejscami (kempingi, camperplace i te darmowe miejscówki). Przydatne. Teraz kupię najmniejszą wersję za €10,90 i app gratis widzę. 2 ojra wysyłka do UK.
Dycha nikogo nie zrujnowała jeszcze, a w 2016 też się przyda. :)
Może podniosę statystykę i zaglądniemy raz na miesiąc na jakiś kemping. :bigok

izola - 2015-12-18, 18:49

ciekawe co Toscaner powie...
ja o sobie mogę powiedzieć, kupiłam sobie taki Katalog- wprawdie nie ACSI ale ADAC - ma podobną ojętość jak ACSI i podobne udogodnienia .
Katalog ten to grubaśna kniga - może dlatego leżała nieużywana w szufladzie?...może dlatego że w 99% stoję za free? a może dlatego że na moim "srajfonie" mam trzykrotnie więcej aktualnych danych? i to w formacie kieszonkowym?
Dla kamperowiczów preferujących CP jest to może i dobry wybór- jednakże jest to wybór połączony z ograniczeniami terminowymi i lokalnymi ...

toscaner - 2015-12-18, 19:53

Z ADAC czy ACSI jest o tyle dobrze, że jedna karta np. ACSI i działa na wiele krajów. W UK mają taki burdel i tyle klubów, że trzeba by do każdego się zapisać i płacić składki, żeby mieć jakąś tam skromną bazę i zniżki. Jest np. taki britstop kosztuje 27 funciaków jak pamiętam i dostajemy naklejkę i książkę. W bazie są parkingi najczęściej restauracji, które zgodziły się aby u nich stanąć na 1 noc, ale pod warunkiem lub mile widziane w zależności od knajpy, że tam zjemy. Faktycznie kur.. WOW darmowe miejscówki. 27 funtów w błoto. Na szczęście ja nie kupiłem. Bo tu jak stanę pod pubem, czy knajpą i zapytam o parking to 50/50, że nie ma problemu, więc książka dla debili. Idziemy, piwko pijemy, coś jemy i zostajemy. A nieraz i wodę za free.
Pomijam, że w Szkocji stajemy gdzie chcemy. Kempingi dawno pozamykane, więc i tak nie ma opcji. :haha:
Ja nie mam jeszcze swojej dużej bazy miejscówek, gdzie byliśmy. Może z 500, max 600 tylko. :roll:
Ale za parę latek będzie może w tysiącach. :bigok

Oo na Walię jest fajna aplikacja. Zaraz wrzucę, tylko gdzie ten temat z aplikacjami. :roll:

izola - 2015-12-18, 20:35

wiedziałam że tak stwierdzisz!
ja też nie lubię- nocleg za jedzenie czy odwiedzenie restauracji!....
z wyjątkiem - będąc u gospodarza na parceli .... to się zapominam ! kupuję za dużo jaj , wędlin, serów i innych ...ostatnio nawet taki tyci tyci malutki piesek o mało co by z nami pojechał...serce moje krwawiło ,mimo że mam już psa
...;)

Bronek - 2015-12-27, 13:32

Dostałem parę dni temu na 2016
piotr.sto - 2015-12-27, 18:44

Do mnie katalogi z kartą dotarły 21.12 :) Tylko - jak poprzednio - jeszcze opłaty nie pobrali ;)
Bronek - 2015-12-27, 18:49

15,95€ od razu , płaciłem kartą Master RF Bank.
Przeliczyli po kursie

piotr.sto - 2015-12-28, 13:23

Bronek napisał/a:
15,95€

Ooo... A u mnie na fakturze drożej - 11,95 + 4,75 (koszty wysyłki), czyli razem 16,70. Ciekawe, skąd różnica?

Bronek - 2015-12-28, 14:12

Być może :?:
Cena katalogów jw.
15,95€
Tak napisali a faktury nie pamiętam o ile taka była .
Jeśli mailem to wywaliłem .
Może to zależy od daty zamówienia ?
Jestem zalogowany na ich stronie , mam tam swój profil . Może dlatego.
Sprawdzę., ale jrst kłopot android nie obsługuje flasha a aplikacja mobilna ma historię tylko miesięczną.
Dla 1€ " kłosa" :roll: nie będę "kombajnu" uruchamiał :roll:

izola - 2015-12-28, 15:07

piotr.sto napisał/a:
Bronek napisał/a:
15,95€

Ooo... A u mnie na fakturze drożej - 11,95 + 4,75 (koszty wysyłki), czyli razem 16,70. Ciekawe, skąd różnica?

to wyjaśni Ci dlaczego masz róźnicę:
na stronie ACSI są podane między innymi takie ceny za katalogi

1, dla członków klubu ACSI - 10,95€
2, dla nie członków klubu - 11,95€

Bronek - 2015-12-28, 15:49

Piwko za wiedzę , bo to mnie tłumaczy . Inaczej wyszedł bym, jak zwykle.......na nieprecyzyjnego..... :mrgreen:
izola - 2015-12-28, 16:16

...miałam po prostu pod ręką dostęp do strony ,,, nic tu z precyzji tylko klikać ... co i tak najchętniej robię... dzieki za piweczko :diabelski_usmiech
Bronek - 2015-12-28, 16:32

jestem CZŁONKIEM.......lepiej brzmi :oops:
izola - 2015-12-28, 17:03

ja nie jestem członkiem/członkinią , nie chcę być i nie mieć...członkowstwa ... :diabelski_usmiech
Bronek - 2015-12-28, 17:13

izola napisał/a:
..............., nie chcę być i nie mieć...członkowstwa ... :diabelski_usmiech


Cóż, libido?c
Czy orientacja? :mrgreen:

Pierwsze czasem się udaje poprawić, na drugie nie ma sposobu.

Członek ma przywileje,
Np . .brak kolejek do WC :mrgreen:

izola - 2015-12-28, 17:24

mam jednego członka w rodzinie ...to wystarczy by nie być przynależącym do tego systemu :haha:
brak kolejek w WC i siuranie na stojąco to nie powód by tego chcieć ;)

Bronek - 2015-12-28, 17:35

E tam.
Członkostwo daje 1 €, to argument ostateczny.
Po za tym Aplikacja z Sklepu np. Play to co prawda mały wydatek ale aktualna.

Członek wyznawca islamu ma jeszcze lepiej , członek cygan też ,gdzie nam się z nimi równać

piotr.sto - 2015-12-28, 20:51

Chyba jednak nie maci racji - członek ACSI to osoba, która ma wykupioną ACSI Club ID. Polakom takowej nie sprzedają... I ta niższa cena to właśnie dla posiadaczy Club ID. Poza tym u mnie różnica to nie 1 E tylko 85 centów. Też mam u nich profil, więc to również nie odpowiedź.
Faktycznie te parę zł. to nie tragedia - po prostu jestem ciekaw, skąd w ogóle wzięła się różnica.

toscaner - 2015-12-28, 21:33

No właśnie, czy jest sens brać tą ACSI Club ID? Pytam tych co mają.
Bronek - 2015-12-28, 21:39

Po za sezonem a tak jeździmy jest.
Choćby dlatego że daję kartę i mam inne formalności z głowy .
Wybierałem kempingi podane w aplikacji , są niby sprawdzane i fakt źle nie było ,
Ceny ,jak w aplikacji , niższe.
Karta dla tych co po kempingach i nie w wysokim sezonie.

Skoro mam agregat , to i ACSI wypada mieć :idea:
Wydajemi się , że się zarejestrowałem ,ale karty nie mam , czyli jw
Club ???? po co?

toscaner - 2015-12-28, 21:50

No dobra, fajne opcje, ale dupa, bo standardowa dyskryminacja Polaków.
izola - 2015-12-28, 22:25

jak się ma klubowe ID / i Karnet to jest się też automatycznie na ACSI kampingach ubezpieczonym + ma się poza tym udogodnienia cenowe.

Mający karnet ACSI mają udogodnienia /Rabyty cenowe ale nie mają ubezpieczenia od odpowiedzialności ...
... i faktycznie Polacy nie mogą się ubiegać o ID :(

Bronek - 2015-12-28, 22:29

Tu wszystko wygląda inaczej

Zlogować sie do Moje ACSI nie ma problemu, z Club kartą .......niestety


toscaner - 2016-11-13, 14:41

Ktoś już coś zamawiał na 2017?
OMEGA - 2016-11-13, 17:56

Jest jeszcze czas. najpierw wysyłają do tych co mają abonament i przychodzą w okolicy Świąt Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem
a reszta dopiero w styczniu.

Mavv - 2017-01-24, 05:15

Chciałem sobie wyrobić ACSI Club ID. Niestety, nawet pomimo tego, że mieszkam w Irlandii, nie mam takiej możliwości. Musiałbym być obywatelem Irlandii (mieć irlandzki paszport). Ciekawe, czy na dzieci można wyrobić :dewil one mają irlandzkie paszporty :dewil Pewnie trzeba być pełnoletnim.
andi at - 2017-01-24, 09:23

Po co ci karta stałego klubowicza ?
Jak kupisz książke to w okładce masz karte na ulgi i to ci wystarczy :spoko

Mavv - 2017-01-24, 09:34

Na zniżkach mi nie zależy, bo jeżdżę tylko w sezonie. Karta ACSI Club ID jest jednocześnie paszportem i nie trzeba okazywać ani dowodu ani paszportu. No i do tego jesteś ubezpieczony.
BiG Team - 2017-01-24, 14:12

Wyrób sobie kartę CCI i będziesz miał to samo. :spoko
Mavv - 2017-01-24, 14:20

BiG Team napisał/a:
Wyrób sobie kartę CCI i będziesz miał to samo. :spoko


Czy te karty CCI honorują na kempingach ACSI?

BiG Team - 2017-01-24, 15:45

w większości tak oraz na wielu innych
Rambler - 2017-01-31, 00:05

Ktoś im powinien dupę za to skroić na grubą kasę.
Od prawie 13 lat jesteśmy w unii a oni dalej się wymigują przyczynami technicznymi.
Przecież są regulacje unijne o równym dostepie do usług na terenie całej EU. :gwm

Bronek - 2017-01-31, 06:35

Po prostu Unię Nową stworzono dla Uni Starej.

Zresztą parweniuszy i stany niższe przymuje się w przedpokoju.

Nie wystarczy kupic kampera by stać się elitą :spoko

Za kilka pokoleń..... być może?

kubryk1 - 2017-02-01, 12:52

Właśnie dostałem CampingCard & Stellplatzfuhrer 2017 i mam w związku z tym pytanie. Otóż w zeszłym roku dołączony był mini atlas, na którym zaznaczone były wszystkie campingi objęte programem ACSI wraz z numerami. Odnalezienie interesującego campingu było łatwiutkie. W tym roku takiego atlasiku nie ma a tylko są częściowe mapki z zaznaczonymi campingami ale bez odniesienia do numerów w katalogu. Czy zapomniano dołączyć taki atlasik czy może jest inna forma wynajdywania?
Pozdrawiam wszystkich
Andrzej

Bronek - 2017-02-01, 13:12

Polecam aplikację ze sklepu Gogle Play.
Jest aktualizowana, co może mieć znaczenie.
Informacje są bardziej wiarygodne a wyszukiwanie łącznie z wyznaczqniem trasy proste.

Są dwie, kóre testowałem.

Pierwsza ta z wigwamami (pierwszy obrazek) .

. za darmo ale obszary za kilka lub kilkanaście euro. Jest bardzo przyjazna i rozbudowana 250 różnych filtrów. Przydała mi się w 2014 i 15 roku.

Druga Z logo CC

Ta po zarejestrowaniu i opłacie 3,59 euro wszystko już daje za fryko.
Podobna w/w, szukanie to prościzna. Na nietórych stronach kempingu można przejść do stron ich internetowych.
Tą testowałem na sucho.


Nigdy nie korzystaliśmy z tych książek i atlasów. Strasznie upierdliwe.


Jeśli masz kod na karcie to wejdź tu i wykup dostęp za 3,59 e

Ja tu kliknąłem, mam oczywiście założone konto. Skoro kupiłeś to pewnie też masz.
Ściągasz aplikację wpisujesz k8d z karty. Jak zapłacono to na rok do 31.12 2017 wszystko za free.

http://www.campingcard.co.uk

Tu nasza polska stronka, proponująca tą apkę z wykupem regionów i cenami
Ale skoro jest kod to jest wybór dać 3,59? czy kupować partiami. ?

http://www.eurocampings.p...ropa-aplikacja/


Ad pytanie : Jest książeczka z mapkami :spoko I-szy tom

A TAM... na mapkach numery kempingów... na niebiesko odpowiedniki w książkach.


Upierdliwe jak cholera , po raz pierwszy zajrzałem od 4 lat. Nigdy więcej :mrgreen:

kubryk1 - 2017-02-01, 14:08

Albo mamy różne katalogi albo ja czegoś nie rozumiem... Otwieram tom I na stronie 47 i mam mapkę Sud Norwegen - owszem, sa zaznaczone campingi i stellplatze ale przy żadnym nie ma numerka odsyłającego do niebieskich numerów w dalszej części. To jak? Są numery czy ich nie ma?
A w zeszłorocznym były!

Bronek - 2017-02-01, 20:56

Żyjemy w innych wymiarach. Mam chyba inne wydanie, brytyjskie? 15,95€ / 14,95£.
Jest dodany mini atlas. To wydanie z kodem na dostęp do aplikacji za owe 3,59€

Bronek - 2017-02-02, 15:29

Dostałem Twojego maila i odesłałem Ci fotki.
Ale na wszelki wypadek zamieszczam też tu.

Mamy inne wersje.



:mrgreen: Karta już zarejestrowana i apka wykupiona. To dla tych co zamazują nr rejestracyjne samochdów i są nie wiadomo skąd. :bajer Dla uciekających przed US też

kubryk1 - 2017-02-02, 17:28

Wszystko jasne! Ty masz tylko wykaz campingów a ja campingów i stellplatzów i stąd różnica!
Taki jak Twój miałem w zeszłym roku.
Dzięki za pomoc w wyjaśnieniu sprawy

koko - 2017-02-16, 21:14

raz na jakiś czas kupuję ze,, stelplacami " wymiennie się przydają
andi at - 2017-02-16, 22:14

koko napisał/a:
raz na jakiś czas kupuję ze,, stelplacami " wymiennie się przydają


Miałem to w 2016 .Dzisiaj kupiłem CampingCard ACSI 2017 za 15,95e

Mateusz234 - 2017-02-23, 08:39

Kupiłem pierwszy raz i dostałem wczoraj swoje 2 tomy. Wejdę w apkę jak pisze Bronek, to wydaje się najwygodniejsze.
Ps. Jak przesyłkę otworzyłem, to już jakby do wakacji bliżej!!!
Miłego dnia wszystkim.
:spoko

drwoy - 2017-02-23, 09:42

Również oczekuję na przesyłkę. Jeszcze nie minęło dwa tygodnie od zamówienia. Mam nadzieję, że karta i przewodnik przydadzą się w przedsezonowych wyprawach.
kubryk1 - 2017-02-24, 15:43
Temat postu: ACSI
Koledzy! Przez nieporozumienie rodzinne zostałem właścicielem dwóch egzemplarzy ACSI CampingCard&Stellplatzfuhrer 2017. Zestaw zwiera 2 tomy przewodnika po stellplatzach i oczywiście CampingCard ACSI na rok 2017. Chętnie jeden komplet odstąpię. Ja zapłaciłem 33,20 EUR (łącznie z kosztem przesyłki) i taką kwotę chciałbym uzyskać. Najchętniej nabywcę widział bym w Łodzi lub okolicy bo odejdzie wizyta na poczcie.
stander - 2017-02-24, 19:32

Witam
Właśnie włączyłem kompa coby zamówić :lol:
Chętnie odkupię ,zadzwoń na kom nr powinieneś znać :spoko

Andrzej 73 - 2017-02-25, 09:32

Ja już zamówiłem i czekam na przesyłkę.
:spoko

maga - 2018-05-15, 23:01

Jak długo się czeka na przesyłkę po zamówieniu CampingCard ACSI ?
Andrzej 73 - 2018-05-16, 09:15

maga napisał/a:
Jak długo się czeka na przesyłkę po zamówieniu CampingCard ACSI ?

Przeważnie trzy tygodnie , ale zdarza się cztery.
:spoko

mischka - 2018-05-16, 11:19

maga napisał/a:
Jak długo się czeka na przesyłkę po zamówieniu CampingCard ACSI ?

jak chcesz to wyślę kurierem w przyszłym tygodniu :spoko

maga - 2018-05-16, 11:26

mischka napisał/a:
maga napisał/a:
Jak długo się czeka na przesyłkę po zamówieniu CampingCard ACSI ?

jak chcesz to wyślę kurierem w przyszłym tygodniu :spoko


Ok. :ok

kimtop - 2018-05-16, 15:05

Za 67,85zł masz tutaj
https://sklep.elcamp.pl/pl/p/KATALOG-ACSI-2018-Z-KARTA/11340

maga - 2018-05-16, 20:31

Dziękuję Marku za info :pifko wczoraj zaglądałem na tę stronę i dostępność była tylko na zamówienie.
Pomyślałem sobie,że może to potrwać jakiś czas.Dzisiaj jest już dostępna.
Zamówiłem już u kolegi "miszka",będę miał w przyszłym tygodniu ;)
Cena podobna,powiedziałbym zbliżona :bigok

maga - 2018-05-23, 14:03

Dzisiaj kurier dostarczył przesyłkę z kartą ACSI :bigok
mischka,dziękuję bardzo :spoko

:pifko zimny "Lech" leci :pifko

mischka - 2018-05-24, 09:22

drobiazg :lol:
stander - 2018-05-24, 15:05

Dotarło
Dzięki Mischka :spoko

Bronek - 2018-08-29, 08:09

:!: Po pierwszej w nocy dokonano tanzakcji na cztery grosze z mojej karty kredytowej, w tytule ACSI Publishing w Holandii.
Bank RFBank zablokował kartę z własnej inicjatywy i pwiadomił mnie smsem. Po rozmowie z konsultantem, prawdopodobnie tranzakcja " badawcza" czy przejdzie, by potem już "walnąć" konkretnie

Nie wiem jaki to ma związek, ale kilka dni wcześniej tradycyjnie dostałem mailing z propozycjami kempingów i logowałem się do swojego konta ACSI.

Andrzej 73 - 2018-08-29, 11:24

Czyżby ktoś poprzez konto ACSI chce rąbnąć Ciebie na kasę?
Czy jest to w ogóle możliwe?

Bronek - 2018-08-29, 12:27

Dziwne, bo to tytuł tylko przelewu. A z tegorocznej karty nie korzystałem jeszcze. Gdybym zgłosił na policję i poprosił o zwrot, bo ta tranzakcja została zaksięgowana, to może by zbadali to konto docelowe.
Ale to kłopot, dlatego chyba oleję bo przyczyna wymiany karty jest oficjalnie kradzież.
Dodam, że nie przypominam sobie abym powierzał komuś kartę. Kelnerowi itp.... Natomiast to karta którą płacę jak najwięcej, Ebay Alliexpress PayPal itp

Fordek - 2018-08-29, 23:19

Witaj Bronek. O godzinie 02.07 dzisiejszej nocy dostałem sms-a z banku w którym mam kartę ,że zablokowano mi kartę ze względów bezpieczeństwa. Zadzwoniłem pod podany nr i dowiedziałem się ,że bank uznał transakcję za podejrzaną bo na cztery grosze . Pytanie było czy kartę zablokować i wymienić -czy zostawiamy tak jak jest ? Zostawiłem bo myślałem ,że to jakieś rozliczenie niedawnego zakupu karty ACSI . A Na dokładkę może być mi potrzebna na wyjazd za kilka dni. Sam już nie wiem co o tym myśleć po Twoim komentarzu.
Bronek - 2018-08-29, 23:46

OK, tylko moja karta ma swoje miesiące, czyli jest z początku roku, kupiona jak zwykle przez konto na ACSI i takie badziewiate tranzakcje nigdy nie miały miejsca. Karta nie była wysyłana z Holandii. I to nie pierwsza moja karta j takich jaj nie było nigdy.
Mi Panenka głosem rannego ptaszka (6ta rano) zaleciła zablokowanie. Jak pisałem, sugerując, że takie transakcje są znane jako badanie czy przejdzie ta kwota lub czy karta jest aktywna..
Posłuchałem aczkolwiek, to kłopot.


ps. Byłoby to kuriozalne, że po czasie foś sobie doliczają, bo m się popiepszyło i nie styka w księgowości. Z drugiej strony z Kamperowaniem łączy to tylko tytuł pobrania kasy. Czy to przypadek?
Z karty którą mam nie korzystałem, bo kampera nie miałem.

Fordek - 2018-08-30, 08:23

Wlazłem na swoje konto -1 cent - transakcja zablokowana - nie odpisano od rachunku .Adresatem miało być ACSI Publishing Zetten NLD NL. Może by tak zadać im pytanie dlaczego to robią i denerwują ludzi :?:
Bronek - 2018-08-30, 09:14

Adresatem jest ..... i kasa pójdzie .To ,że jest w blokadzie nie oznacza że nie będzie zrealizowana . Bieżące blokady to taki czyściec i po zaksięgowaniu pojawi się w normalnej historii .
panienka ze względu pewnie by nie komplikować i nie płacić za kartę nowa wpisała kradzież .

Wg niej zgłoszenie na policje i wniosek o zwrot tych 4 groszy dopiero da efekt .

Jeśli to legal t, bo coś im się pierdzieli w księgowości ale i tak to śmierdzi bo bez potwierdzenia naszego nie mogą nic zabrać . I tyle . To lipa.
Nawet jak określasz swoja kartę jako źródło płatności Gogle itp , to i tak musisz potwierdzić transakcję choćby kliknięciem .

Suliki - 2018-08-30, 15:26

moje 3 grosze, w 2017 zamówiłem kartę w ramach subskrypcji ( czyli na następne lata się zobowiązałem kupować ) , zapłaciłem kartą . W tym roku przyszła nowa karta i z mojej karty automatycznie zeszło xx Euro . Nie przypominam sobie abym przy pierwszej autoryzacji dał zgodę na kolejne automatyczne płatności. Jak im baza płatności wypłynęła to ... wszyscy mamy problem. Niestety blokowanie karty jest w takim wypadku obowiązkowe. Już sprawdzam czy nie mam obciążenia na 1 centa
Bronek - 2018-08-30, 16:07

Ja mam ich w nosie. Te karty można kupić w różnych miejscach.
Obojętnie czy to badanie karty przed zakupem, czy nie, to powinni uprzedzić, bo takie blokowanie kart jest upierdliwe. Jeśli to hak, to tym bardziej trzeba zmienić kartę.
Nie należy też sugerować się tytułem pobrania, bo to też może być lipa.

Ale jeśli nie, to za takie gówniane działania trzeba olać ich oficjalną stronę itp.

mischka - 2018-08-30, 18:04

Ja kupuję stacjonarnie, w razie potrzeby pomogę w przyszłym roku.
Ad. kupowania subskrypcji, jeżeli to robisz to automatycznie wyrażasz zgodę na kolejne płatności. Zmiana środka płatności wymaga ponownej zgody.

Bronek - 2018-08-30, 18:18

Nie.. no OK wyrażam zgodę i "widziały gały co brały"..
Ale po kiego te głupie ruchy jednocentowe? O ile to z ich strony?

Tym bardziej trzeba dać sobie spokój.

mischka - 2018-08-30, 18:24

Ruchy kilucentowe są jak najbardziej dziwne, najlepiej do nich zadzwonić/napisać i sprawę wyjaśnić. To niekoniecznie musi być ACSI
Fordek - 2018-08-30, 22:12

Rano wysłałem do nich pytanie . Informacja zwrotna była ,że odpowiedzą w ciągu 7 dni :shock:
Bronek - 2018-08-31, 10:03

Dostałem maila na stary nieużywany adres, by zaktualizować dane i co nadziwniejsze przesłać im je mailem. Reaktywowałem to konto i na obu nie ma tych groszowych operacji.
Andrzej 73 - 2018-08-31, 11:09

Dostałem informacje na maila od ACSI , ale nie sprawdzałem co to... Możliwe że to je to. :spoko
Bronek - 2018-08-31, 11:39

Mail przekierowuje na właściwe strony. Tam są moje poprzednie zlecenia np z roku 2015. itd.
Nie mam żadnej subskrypcji
Myślę, że weryfikują dane może ich RODO?
Ale by to sprawdzić na jakie konto kasa poszła i co się pod tym kryje. Trzrba zrobić donos na Policję.
Sam tytuł przelewu i nr konta nic nie daje.

Fordek - 2018-09-06, 19:57

Panowie - dostałem odpowiedź od ACSI

wersja ang.
Many thanks for your email.

Recently our financial department did a check for the renewal of your CampingCard subscription. The amount of € 0.01 has been refunded back on your credit card.



We hope we have informed you sufficiently.

With kind regards,

Sophie de Beijer
Customer Contact Center


ACSI Publishing BV


pol. Wielkie dzięki za twój email.

Ostatnio nasz dział finansowy przeprowadził kontrolę przedłużenia Twojej subskrypcji CampingCard. Kwota 0,01 EUR została zwrócona z powrotem na Twojej karcie kredytowej.



Mamy nadzieję, że poinformowaliśmy Cię wystarczająco.

Z poważaniem,

Sophie de Beijer
Customer Contact Center


ACSI Publishing BV

Bronek - 2018-09-06, 21:12

Trzeba im było odpisać, że takie akcje to idiotyzm, bo są podejrzane i prawa takiego nie mają. To jest niezgodne z jakimkolwiek regulaminem. Nie wolno pobierać ot tak sobie kasy nawet grosza bez zezwolenia. Subskrypcja nie obejmuje tak ch działań. Bank np, taki jak mój, który mi za darmo wyda teraz kartę ponosi koszty.. I powinien obciążyć tych durni.
Fordek - 2018-09-06, 22:22

Masz 100% racji, lecz nie chce mi się już z nimi dyskutować . Tym bardziej ,że na odpowiedź zostawiają sobie siedem dni :shock: . Muszę sobie to odbić jesienią wykorzystując ich kartę. w Poniedziałek ruszam na Węgry i do Chorwacji . Później może Grecja :?: Sycylia ? Portugalia ? Zobaczę jaka będzie pogoda .
Bronek - 2018-09-07, 19:31

Tak to jest... sam też korzystam i jestem zadowolony. To jakaś durna osoba wpadła na ten kretyński pomysł.
Druga sugestia, to czy to dotyczy Obywateli Unii "Drugiej Kategorii"? Jakimi stajemy się jeszecze bardziej z każdym dniem?

Fordek - 2018-09-07, 19:56

Jestem bardzo ciekaw czy w tym roku będą się na Polaków patrzyć innym okiem :?: - Na pewno spotkam się -jak pojadę do Hiszpanii - ze znajomymi rodzinami Francuzów ( łowimy razem rybki z plaży na suche bagietki ) - Będzie mi wstyd :( - za lepszy sort).
Bronek - 2018-09-07, 20:18

Nie to nie tak. Jak przyjedziesz, masz kartę a przed Tobą nie było naszych co poczuli się jak w domu w każdą sobotę . Czyli zrobili oborę. To jesteś normalnym klientem.
To dktyczy wszystki nacji.
Mam tylko obawy, że wraz z pojawieniem się " nowych" coś ich niepokoi jako ACSI. Bo niby dlaczego ta akcja?
1den cent pobrania, bez maila. PayPal i inne Firmy jak zmieniasz kartę czy coś podobnego pobierają parę zl. Nigdy bez uprzedzenia i nie takie podejrzane kwoty.

RadekNet - 2018-09-15, 22:39

Czy ja dobrze czytam na stronie ACSI, że ubezpieczenie ACSI ID działa tylko na terenie kempingu/hotelu? ("The insurance covers your legal liability during your stay at a camp site, in rented accommodation or in a hotel")
mischka - 2018-09-16, 12:48

RadekNet napisał/a:
Czy ja dobrze czytam na stronie ACSI, że ubezpieczenie ACSI ID działa tylko na terenie kempingu/hotelu?

dobrze przeczytałeś

Bronek - 2018-12-04, 19:20

Przysłali nam Andrzejowi73 też i kasy nie wzięli.
Była akcja , z nimi gdy pobierał kontrolne po 4 centy z kart zarejestrowanych u nich. Mnie to kosztowało wymianę karty kredytowej :zastrzelic
Więc przynajmniej u mnie nie mają pobrać z czego.
To Subskrypcja i jak jest napisane to płaci i się za pierwszy rok a potem pewnie po dostarczeniu następnej ?

Ciekawe? Jak to rozegrają? A wkr.. li mnie okrutnie z tymi czterema centami. Bank uznał to za próbę kontrolnego wyłudzenia.. i kartę wymienił

Na swoim koncie ACSI jest tylko, że wysłali ale opcji zapłaty nie ma. Nawet karty nie mogę dodać. Chyba trzeba poczekać, bo za darmo to raczej.....?

Fordek - 2018-12-04, 19:43

Bronku - ja również dostałem dzisiaj ACSI z subskrypcji . Z ciekawości zajrzałem na konto bankowe a tam nic nie ubyło . Po mojej interwencji w sprawie blokady kont (za 1 centa) mieli mi zwrócić taką kwotę na konto - lecz tego nie zrobili.
Zobaczymy kiedy wezmą za kartę :?:

Bronek - 2018-12-04, 20:05

A co będzie jak umrę,...? Który że spadkobierców ma zapłacić?
Tak generalnie to i tak jak nie miałem karty ACSI, płaciłem jakbym ją miał. Raz może we Włoszech ? Ale może mi się wydawało, że to coś dało? Fakt wystarczy raz i się zwraca.

Może będzie przedłużenie subskrypcji? I wtedy pojawi się opcja zapłaty?

Tak na sucho bez nowego kupowania nie można dodać sposobu płatności.

Andrzej 73 - 2018-12-04, 20:15

Tyle co wszedłem do chaty. zaraz siądę i sprawdzę co dokładnie pisze w liściku przewodnim.
Bronek napisał/a:
Na swoim koncie ACSI jest tylko, że wysłali ale opcji zapłaty nie ma.

Pytanie ile trzeba zapłacić. Kwoty na liściku nie ma.
Wypadałoby podać jasno kwotę jak się przesyła kartę. :spoko

Fordek - 2018-12-04, 20:51

Czym się przejmować -jak potrafią pobrać 1 centa to może i kilkanaście euro nie sprawi im kłopotu. A może w ramach przeprosin dali nam gratis tak na :mikolaj
Bronek - 2018-12-04, 21:12

Gdyby pobrali jak np PayPal, z 6euro to by banki nie szalały. Przez swoją niską wartość od razu im wywaliło, że podejrzane.
I co zauważyłem, u mnie karta kredytowa czyli kasa banku, to reakcja nadmierna, bo to ich forsa.
Przy debetowych euro itp, raczej cisza.

Wyczytałem, w liściku ( wersja angielska)
Cytat:
Autoryzowałeś obciążenie płatności Kwota należności wkrótce zostanie pobrana z Twojej karty

Chyba będą zdziwieni, bo po usunięciu nieaktywne nowej dodać sieu nie da. Ale jak pojawi się polecenie, to pewnie i opcja płatności?

@ndrzej - 2018-12-07, 21:42

Też otrzymałem dzisiaj przesyłkę z ACSI bez pobrania należności z mojej karty debetowej. :shock:
Myślę, że nie ma co naciskać... :-P

koko - 2018-12-09, 09:19

@ndrzej napisał/a:
Też otrzymałem dzisiaj przesyłkę z ACSI bez pobrania należności z mojej karty debetowej. :shock:
Myślę, że nie ma co naciskać... :-P

Brawo Ty z ADAC już nas wyrzucili kolej na ACSI

@ndrzej - 2018-12-09, 10:04

koko napisał/a:
@ndrzej napisał/a:
Też otrzymałem dzisiaj przesyłkę z ACSI bez pobrania należności z mojej karty debetowej. :shock:
Myślę, że nie ma co naciskać... :-P

Brawo Ty z ADAC już nas wyrzucili kolej na ACSI



Co nam koko radzisz, bo jak widzę nie jestem tutaj jedynym.
W ubiegłym roku kupiłem katalogi z kartą ACSI, płacąc kartą, z której ściągnięto należność. Innym z konta zabierali w międzyczasie po jednym cencie!
Nie znam ich zwyczajów dot. płatności, a nic nie napisali na ten temat w załączonym do katalogów piśmie.

Może Ty nas oświecisz? Czekać, dzwonić, płacić?

koko - 2018-12-09, 10:08

SKUTECZNIE ZAPŁACIC
@ndrzej - 2018-12-09, 10:15

Jescze raz przeczytałem załączone przez nich pisemko. Wynika z niego, że wkrótce sami pobiorą należność z mojej karty.
Nie ma zatem się co denerwować... :ok

piotr.sto - 2018-12-09, 10:15

Ja tę kartę dostaję w ramach subskrypcji od kilku lat. I na początku było tak, że potrącali po ok. miesiącu - dwóch od daty przesłania. Ale np. w zeszłym roku nie potrącili z karty nic. Po jakimś czasie dostałem od nich maila, że wysłali kartę z katalogami, a ja nie zapłaciłem, więc proszą o uregulowanie należności (w mailu były dane do przelewu). W tym roku, we wrześniu dostałem maila z pytaniem, czy dalej chcę subskrybować kartę i - w razie mojej zgody - link do płatności on-line.
Tak więc z tymi płatnościami jest różnie. I chyba mają jakieś permanentne problemy techniczne ze ściąganiem z kart płatniczych.

@ndrzej - 2018-12-09, 10:18

Dzięki Piotrze za merytoryczną odpowiedź! :spoko
eler1 - 2018-12-09, 11:00

Wczoraj kupiłem dwie karty bez subskrypcji na następne lata - płaciłem kartą bez problemu .
Bronek - 2018-12-09, 11:52

Problem jest taki, że karty nowej dodać nie można, gdy stara jest usunięta ( bo stała sięnp. przez nich nieważna, lub też z innych powodów ) , a subskrypcja jest zrealizowana/niezapłacona i nie dokonujemy nowego zakupu.

Mają rzeczywiście problem, ale chyba z logistyką. Ktoś chyba tam nastał, co po latach spiepszył to działało normalnie.

Bo co będzie? Gdy nie zapłacę, bo nie ? Gdyż mnie wkurzyli kłopotami ze swoim Bankiem.
Tylko Sąd, lub Firma Windykacyjna?

mischka - 2018-12-09, 13:45

W zeszłym roku i dwa lata temu wysłałem kilka katalogów forumowiczom. Gdyby ktoś znowu potrzebował to PW lub numer telefonu w awatarze. Wysyłka za pobraniem max 20zł. Koszt katalogów w linku poniżej:
https://webshop.acsi.eu/de/acsi-campingfuhrer.html

Czasami stacjonarnie taniej niż online, to zależy od promocji...

kimtop - 2018-12-29, 16:57

28-go listopada zamówiłem ACSI.Wczoraj otrzymałem przesyłkę
Bronek - 2019-03-13, 22:39

Dostałem miły list ponaglający i abym i dał swoje konto a oni mi je obciąźą.
Odpisałem by mnie pocałowali, albo nie umożliwią płatność kartą lub np PayPal em

Jestem wkur..,bo zamiast od razu pobrać co trzeba to eksperymenty sobie robili.

Nie ma opcji "na sucho" dodania karty, tylko w przypadku płacenia za coś można ją zachować.

Andrzej 73 - 2019-03-13, 23:21

Kasy jeszcze im nie przelałem, ale to uczynie. Chcieli pokazać że mają zaufanie do swoich klientów, ale cały ten system trochę nieudolny. Pomimo wszystko zapłacę aby nie mieć długu. :spoko
Bronek - 2019-03-13, 23:45

To upierdliwe i obarczone dodatkowym kosztem, a do tego jeszcze trzeba przesłać potwierdzenie.
Widać, że to świat "dziadków" ale wiadomo... :spoko kto na ogół kamperami jeździ.

Nie mogę kumnąć, dlaczego nie można dodać karty, a przy płaceniu można z niej korzystać? Nie ma np PayPal?
A już kuriozum, by podać dane konta itd, to Oni sobie sami wezmą kasę. Tym bardzie, że wycieli przecież numer w ubiegłym roku, tak iż Banki poblokowały tranzakcja a potem sugerował wymianę kart.

Gdyby był przelew, jako forma zapłaty to bym nie skorzystał. Nie mam zwyczaju przelewać, i tyle. Jestem wygodny.
Kur...de, kosztowało mnie to sporo kłopotu. Mam ich w :dupa ie.

Cytat:
Abonament i stawki członkowskie
ACSI Publishing BV zachowuje bezwzględne prawo do dostosowywania uzgodnionych stawek za subskrypcję i / lub członkostwo w okresie obowiązywania umowy. Wszelkie nowe obowiązujące stawki zostaną ogłoszone z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem za pośrednictwem strony internetowej produktu oraz w sklepie internetowym ACSI. Wszystkie zakupy muszą zostać opłacone natychmiast. Podczas subskrypcji lub członkostwa automatycznie zgadzasz się na udzielenie mandatu płatniczego. Płacąc za pierwszą subskrypcję lub okres członkostwa, mandat zostanie automatycznie wykorzystany do obciążenia tej kwoty za kolejne okresy. Kwota zostanie pobrana jednorazowo za każdy okres, po dostarczeniu produktu.
Jeśli ACSI nie jest w stanie obciążyć Twojego konta opłatą za subskrypcję, ACSI poprosi Cię e-mailem o wydanie nowej autoryzacji polecenia zapłaty.


Okres anulowania subskrypcji
Minimalny okres subskrypcji subskrypcji combi CampingCard ACSI wynosi dwa lata. W przypadku przejścia z bieżącej subskrypcji na nowy typ subskrypcji obowiązuje nowy minimalny okres dwóch lat. Możesz anulować subskrypcję CampingCard ACSI przed 1 października, wypełniając formularz kontaktowy.

Ważność oferty
Oferty są ważne tak długo, jak przedmioty i ceny w sklepie internetowym ACSI są wymienione po obniżonej stawce. Jeśli przedmiot nie będzie już dostępny, zostaniesz o tym powiadomiony.

Forma płatności
Inne kraje Karta kredytowa Karta kredytowa


Zapłacić zapłacę ale dziadkom borowym nie dam uprawnienia do pobierania z konta . !!! Po tej kretyńskiej ich akcji z ubiegłego roku , widać ,że ich dział finansowy sobie nie radzi . Został w ubiegłej epoce.
Nawet nie potrafili prawidłowo podać mi swojejgo konta . Bank mój , to co podali odrzuca . Chyba mieli jakies zmiany ???

Johny_Walker - 2019-03-14, 12:07

Mi już nie przysyłają kart ani katalogów. Zapewne dlatego że jakiś czas temu usiłowałem im zapłacić ale się nie udało i już mnie nie lubią.
W sumie wyszło na to że tylko jednego roku ta karta wyszła "na zero". Nie zarobiłem na zniżkach bo ledwie się zwróciło członkostwo.
Jak dla mnie to ACSI nie ma sensu, bo stajemy niemal wyłącznie na dziko.

koko - 2019-03-14, 12:50

W Niemczech podatek drogowy ubezpieczenie jest pobierane z konta i wszyscy są ubezpieczeni i opodatkowani najwyżej jest debet na rachunku Widocznie ACSI dla swojej wygody i wygody tych którym to nie wadzi stosuje tę metodę. Ja gdzie mogę daje upoważnienie do rachunku lub proszę o fakturę elektroniczną gdyż z natury jestem wygodny czyt. leniwy

co do postu powyżej się nie ustosunkuję

ZEUS - 2019-03-14, 13:02

koko napisał/a:
co do postu powyżej się nie ustosunkuję


chyba tym wpisem właśnie się ustosunkowałeś... :oops: :-P :spoko

Bronek - 2019-03-14, 13:11

Właśnie WYGODA. Tyle lat nie było problemu, brali sobie z karty i kwita.Karta była u nich "na stałe'.
Aż tu.... Zonk.
Pewnie w końcu się wyjaśni. A to nie tylko mój problem.
Musiała się zmienić ekipa. Zawsze "czynnik ludzki" powoduje kłopoty.
Nawet gdy pisałem do nich w styczniu że chcę zapłacić, tylko nie mam możliwości, mnie olewali, teraz z tzw. klucza przyszedł mail i z "nieprzysfajalnym" kontem. Pewnie im się salda nie zgadzają.

W końcu prawie 10 lat kupuję kartę :idea: Mam u nich konto itd....
Upoważnił bym, tylko się nie da gdy nie dokonujesz tranzakcji. A mailem im danych nie podam.

OMEGA - 2019-03-14, 18:22

Koledzy , jeszcze trochę i nas wywalą tak jak z ADAC ,
to nie ich problem ale dwóch stron , towar otrzymany rachunek trzeba uregulować, tak ja myślę.

Bronek - 2019-03-14, 18:55

Ano... :spoko Specjalnie zrobiłem im konto walutowe, co jest gestem z mojej strony. Bo po takim numerze jaki wycieli w ub roku powinien ich olać.

Wsadziłem tam z 30 Euro i podałem im to co chcieli. Następnym razem oleję subskrypcję i będę płacił na bieżąco.
Jako zakupoholik musiałem w wielu sklepach, portalach itd zmieniać zablokowaną przez ich działania kartę. Bo tym ciulom, taką co kupuje w internecie podałem, na swoje nieszczęście.
I tak skubańcy nas olewają bo ID członkowskiego będąc dumnym... nie dostaniesz.

mischka - 2019-03-14, 19:41

Jak coś to wysyłam za pobraniem :wyszczerzony:
SlawekEwa - 2019-03-14, 19:45

mischka napisał/a:
Jak coś to wysyłam

:bigok :pifko solidna firma

Bronek - 2019-03-14, 19:59

mischka napisał/a:
Jak coś to wysyłam za pobraniem :wyszczerzony:


Ale ja kasy nie mam przy sobie. Żona mi zabiera :oops:

Dostałem, odpowiedź na mojego lekko agresywnego maila, wytykającego im niestosowne kombinacje. :ok
Cytat:
Szanowny Panie Dariuszu,

Dziękujemy za wiadomość e-mail i proszę wybaczyć niedogodności związane z bankiem
.

Możesz także założyć u nas system poleceń zapłaty SEPA. Do tego potrzebowalibyśmy twojego IBAN i BIC.

Mamy nadzieję, że możemy ci pomóc

OMEGA - 2019-03-14, 20:37

Drogi Bronku mam podobny problem z zapłatą w ADAC za zamówioną kartę " CAMPING Key Europe "
którą dostałem 22 02 2019 i do dzisiaj nie ściągneli z mojego konta kasy.

Ta SEPA u nas nie bardzo działa za to za zachodnią granicą jest to normalne że podajesz dane konta i sami sobie potrącają należność wysyłając do Banku dane i Rachunek.

Dzisiaj wykonałem telefon i dowiedziałem się że mój Bank dwa razy odmówił zapłaty o czym ja niewiedziałem , jutro robię przelew .

Bronek - 2019-03-14, 21:18

Chcesz normalnie, a jest jak zwykle.
Tyle lat było dobrze..., to jakiś ichni ćwok zakombinował. Podałem co chcieli, jak nie przejdzie to ja czuję się rozgrzeszony.
Tyle jest form płatności, to dziadki kamperowe mają durnowate zagrywki .Kto pobiera próbnie 4 centy?!!! Bank kumaty, od razu traktuje to jak badanie karty czy działa i sugeruje blokadę. Gdyby pobrał z 6 euro jak np PayPal, to OK
A w ogóle, to wystarczy umieścić opcję w sklepie by móc dodać kartę. :!:

Nie muszę u nich kupować, trudno będzie za pobraniem :bigok tylko muszę mieć zaskórniaki

mischka - 2019-03-15, 00:54

damy radę :bajer
Bronek - 2019-03-15, 07:43

mischka napisał/a:
damy radę :bajer
Jako hurtownik powinieneś dawać zniżki :mrgreen:
mischka - 2019-03-15, 16:12

dogadaj się z żoną to się coś wymyśli ;)
Bronek - 2019-03-15, 16:25

Wolę zapłacić więcej :spoko
Bronek - 2019-03-21, 20:41

Korespondencja trwa, już zaczęli pisać do mnie po polsku. Uznali swój błąd. Pytają czy mogę zapłacić inną kartą.
Bo coś po podaniu im IBAN itd... nie mogą sobie pobrać tych 21euro 70 centów..

I coś ruszyło, bo zniknęła moja subskrypcja, ta którą nie zapłaciłem i pewnie pojawi się nowa ale bez opcji "w trakcie procesowania", a do zapłaty? . I dobrze bo to pozwoli dodać nową kartę :mrgreen:
"Dziadki bordowe" ... :diabelski_usmiech
Tylko z chińczykami nie ma problemu.
Ze starą Europą zawsze coś jest nie tak.
Najgorzej z Niemcami, to nacja ogólnie przestraszona... Nawet na Ebayu były problemy, jedynie Amazon ogarnia.. A gole też czasem. A tu bęc Niderlandy :mrgreen:

Się nie pierd.... Piszę do Nich po polsku :mrgreen: Ogarniają :spoko

adaml61 - 2019-03-27, 08:28

Bronek napisał/a:
Najgorzej z Niemcami, to nacja ogólnie przestraszona
Bardzo trafne stwierdzenie , piwko się należy :pifko
Bronek - 2019-03-27, 09:12

OFF .. Ale z Amazon i ich obsługa klienta, to ta panienka bym poszedł do łóżka .
Zakwestionowałem wczoraj dostarczenie kamerki sportowej, bo kurier wsadził mi do skrzynki gazowej ,a ja nie sprawdziłem ( mądry kurier , ma piwo) .
DHL wiadomo szukał po interwencji
A Amazon pomimo że kupiłem u sprzedawcy zewnętrznego via Amazon , od razu w ciągu godziny zwrócił mi kasę ( znaczy rozpoczął procedurę) .
Oczywiście jako PiPKa, uczciwy do bólu , natychmiast jak znalazłem kamerkę , przestałem"dymić" i wiadomo ...odkręcałem całą sytuacje .

Zarówno DHL jak i Amazon.de , spisały się na medal - reakcje natychmiastowe . Wiadomo , to solidne jak Passat ,niemieckie Firmy .
Cytat:
Dobry wieczór Panie B..

Dziękuję za miłą rozmowę.

Tak, jak to omówiliśmy, poprosiłam nasz dział płatności o ponowne obciążenie Pana karty kredytowej kwotą 97,62 Euro za z opóźnieniem dostarczone zamówienie 306-..........2705. Nastąpi to w ciągu kilku najbliższych dni.

Zwrócone dziś pieniądze będą widoczne na Pana karcie w ciągu 10 dni roboczych.

Z góry dziękuję za Pana pomoc oraz cierpliwość i życzę miłego wieczoru.

Bronek - 2019-03-27, 23:24

The end.
Grzecznie ponownie przeprosił itd...
Poprosili o nr karty, datę ważności, i cvc :mrgreen: Ale to nie oznacza dodania karty, dopiero w październiku będzie możliwe przy nowych zakupach. Mają przestarzały system. I w drodze wyjątku mogą mi z tej karty pobrać pieniądze jak im dam re dane :shock: Mailem :shock:

Więc.. "Kończ Waść, wstydu oszczędź", zlitowałem się :mrgreen: i przelałem im 21,71 Euro. Bo mi się tych dziadków szkoda zrobiło. :lol:

OMEGA - 2019-03-28, 15:02

Bronek napisał/a:
zlitowałem się :mrgreen: i przelałem im Bo mi się tych dziadków szkoda zrobiło


:spoko
widzę że masz gołębie serce.

Bronek - 2019-03-28, 15:11

Nie... rozum mam gołębi i cierpliwość sowy
Serce mam wielkie.
Ale Oni niekumate dlatego z moim rozumem idziemy, łeb w łeb :mrgreen: ..... sami nie wiedzą za co im płacę :mrgreen: Tetrycy albo Pefron mózgowy... chcą mi wysłać ponownie za 2019r. :mrgreen:
Zaje i sta Firma

Bronek - 2019-04-02, 08:53

Sa niereformowali:: Kase przelałem skan wysłałem ... A Oni mają bordello i uparcie chcą bym im podać dane karty , ale takie by sobie samochód mogli kupić , zwykłym mailem!!!
Do tego sami chcieli by im przelać . !!! Towarzystwo dziwnych ludzi . Bo kto normalny jeździ i kible ogląda :mrgreen: abym ja mógł potem jechać i być zadowolony . jakieś dziwne dziadki ???

Cytat:
Unfortunately we were unable to collect the amount to be paid for the CampingCard ACSI subscription.

We kindly ask you to forward the money to our bank account or send us the details of your credit card, so we can make an one-time-only credit card transfer.

To do so we need the following details:



A to mam im podać plus numer stanika żony

Order number:
Invoice number:
Product:
Amount:
Credit card:
Credit card number:
CVC code:
Expiration date:
Collection date: :mrgreen:

Najlepiej jakbym to Na FB umiescił i na banerze .. Co za dupki , wieksze ode mnie .

Johny_Walker - 2019-04-02, 09:12

No to sobie taką kartę załóż. Za darmo: revolut.
Bronek - 2019-04-02, 09:29

Johny_Walker napisał/a:
No to sobie taką kartę załóż. Za darmo: revolut.


Tu nie o to chodzi , i tak bym im podał jakąś kartę z kwotą marną ... :spoko
Ale popełniają mase maili ... A kasa dawno przelana .
Do tego nie mam możliwości dodania karty na ich stronie ,bez zakupu czyli w swoim profilu jak to bywa w normalnych sklepach internetowych .Napisali by spokojnie czekać do października ..
. A te 4 centy co w nocy grudniowej mnie obudziły , bo Bank mój dzwonił że transakcja podejrzana się odbywa . ... itd spowodowały że zablokowano tamta karte i wydano nowa . O czym im pisałem . Lecz uparcie chca pobrac z tej zablokowanej , która nota bene usunąłem z ich sklepu :mrgreen:

Dziadki , pierdoły lub młode i gupie :mrgreen:

jednak sumienie mam czyste
.................


05. 04.2019

Po miesiącach korespondencji i ubolewaniach i i pierdzieleniach bez sensu z ich strony, w końcu napisali dwa maile: pierwszy, że przepraszaj itd... Drugi, że potwierdzają wpłatę
oczywiście na stronie i moim koncie w dalszym ciągu jest że "czekają na potwierdzenie wpłaty" :diabelski_usmiech

grzopa - 2019-04-07, 21:53
Temat postu: CampingCard ACSI combi 2019
Czy ktoś zamawiał ostatnio i może potwierdzić w jakim czasie dotarł katalog do PL?
Ewentualnie może ktoś ma na zbyciu wersję EN .

ZEUS - 2019-04-07, 22:04

ja otrzymałem po ok. dwóch tygodniach (w marcu)... :)
grzopa - 2019-04-08, 07:50

Dzięki za informacje .Może dostarczą przed Wielkanocą jeśli dzisiaj zamówię...
mischka - 2019-04-08, 08:31

jak chcesz to mam:
https://www.camperteam.pl...&highlight=acsi
ten tańszy jest również po angielsku

HENRYCZEK - 2019-04-08, 08:45

mischka napisał/a:
jak chcesz to mam:
https://www.camperteam.pl...&highlight=acsi
ten tańszy jest również po angielsku



Dzięki za wysyłkę.
:pifko

mischka - 2019-04-08, 10:09

drobiazg :spoko
Wieluniak_1 - 2019-04-08, 14:05
Temat postu: Re: CampingCard ACSI combi 2019
grzopa napisał/a:
Czy ktoś zamawiał ostatnio i może potwierdzić w jakim czasie dotarł katalog do PL?
Ewentualnie może ktoś ma na zbyciu wersję EN .


ja zamawiałem w marcu.
Paczka przyszła po 5 dniach roboczych, czyli zgodnie z informacją na ich stronach.

aktimel1 - 2019-09-07, 08:26

czy ktoś się może orientuje czy kartę ACSI można kupić gdzieś stacjonarnie ? bo wyjazd zaplanowany jest na dzisiaj i obudzilem sie na ostatnia chwile, po drodze mam Austrie Włochy i Chorwację
mischka - 2019-09-07, 10:58

np. tutaj:

https://www.falle.at/shop...ehrer-2018.html

Falle GmbH.

Maria Gailer Str. 59, A-9500 Villach

Powiedz którędy pojedziesz to może uda się znaleźć coś na trasie

aktimel1 - 2019-09-07, 13:08

Jedziemy przez Wiedeń i Innsbruck nad jezioro Garda. Później przez Wenecję kierujemy się w stronę Zadaru.
OMEGA - 2019-09-07, 13:19

Jedziesz przez Wieden to możesz trochę zboczyć i masz

Campingwelt Outdoor & Freizeit GmbH
Brünner Strasse 176-178
A-2201 Gerasdorf/Föhrenhain bei Wien

Tel.: +43 (0) 2246 / 27027
Fax: +43 (0) 2246/270 27 – 11
Mail: office@campingwelt.at
Web: www.campingwelt.at

aktimel1 - 2019-09-07, 15:07

dzieki kolego, dzisiaj sobota to nie zdążę tam do 17, jest szansa kupić gdzieś we włoszech w poniedzialek ? bo niedziele pewnie wszystko wszędzie zamknięte
koko - 2019-09-08, 20:18

aktimel1 napisał/a:
dzieki kolego, dzisiaj sobota to nie zdążę tam do 17, jest szansa kupić gdzieś we włoszech w poniedzialek ? bo niedziele pewnie wszystko wszędzie zamknięte


W Elcampie w Krakowie

andi at - 2019-09-08, 20:35

Już kolega wstawił stronkę w Villach .https://www.google.com/search?q=falle+villach&oq=falle+villach&aqs=chrome..69i57j0l5.22911j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Roberto - 2019-09-08, 20:39

koko napisał/a:
aktimel1 napisał/a:
dzieki kolego, dzisiaj sobota to nie zdążę tam do 17, jest szansa kupić gdzieś we włoszech w poniedzialek ? bo niedziele pewnie wszystko wszędzie zamknięte


W Elcampie w Krakowie


Kraków we Włoszech :confused :ok
:haha:

kimtop - 2019-12-06, 17:07

Na :mikolaj przyszła mi karta na 2020r :ok
andrzej627 - 2019-12-13, 13:03

Dzisiaj przyszły katalogi z kartą na 2020. :mikolaj
mischka - 2020-02-03, 09:53

Gdyby ktoś potrzebował katalogi ACSI na rok 2020 to mógłbym wysłać pod koniec tygodnia. Jak zawsze są dwie opcje katalogu: kempingi plus stellplatze 26,95€ i tylko kempingi 17,95€. Sama karta zniżkowa w obu katalogach taka sama.
Kto chętny proszę pisać tu na forum lub dzwonić (numer w awatarze)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group