Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

CT -Mała Karawana - Mała Karawana Wiosenne spotkanie

piotr51 - 2014-01-16, 22:20
Temat postu: Mała Karawana Wiosenne spotkanie
Jeszcze się zima na dobre nie zaczęła a ja już myślę o wiośnie,wyjazdach i spotkaniach kamperowych.W związku z tym porobiłem trochę porządków w swoim gospodarstwie i wygospodarowałem 9 stanowisk pod kampery.Zamierzam w tym roku zorganizować tu trzy spotkania połączone z wycieczkami,konkursami a przede wszystkim z dobrą zabawą.
Każde ze spotkań będzie miało inny charakter.W związku z tym że jest mało miejsc postojowych, na pierwsze spotkanie wysyłam zaproszenie na PW, myślę że będzie to w kwietniu.

koko - 2014-01-17, 04:33

Myślę że coś się komuś po.....ło mała karawana polega na wspólnym jeżdżeniu a nie na prywatnych,płatnych sptkaniach na podwórku.Po co pisać na forum jak się zaprasza przez PW.
piotr51 - 2014-01-17, 07:07

Propozycje zlotów
Tutaj ogłaszamy, dyskutujemy i planujemy ogólnopolskie zloty CT. Zloty organizowane przez CamperTeam lub MK-CT lecz dostępne dla wszystkich członków CT. O kameralnych zlotach "grupowych" piszemy w dziale "Mała Karawana CamperTeam "

JaWa - 2014-01-17, 11:07

piotr51 napisał/a:
O kameralnych zlotach "grupowych" piszemy w dziale "Mała Karawana CamperTeam "

Raczej w grupach regionalnych. O spotkanich poprzez PW to lepiej po fakcie.

CORONAVIRUS - 2014-01-17, 11:13

koko napisał/a:
Po co pisać na forum jak się zaprasza przez PW.


Bardzo fajne pytanie :szeroki_usmiech tyle , że ściśle tajne spotkania na CT to juz jakoby tradycja ... najgorzej jak się o kimś zapomni to kwasy wychodzą potem . bywało ... :haha:

salut - 2014-01-17, 11:18

JaWa napisał/a:
piotr51 napisał/a:
O kameralnych zlotach "grupowych" piszemy w dziale "Mała Karawana CamperTeam "

Raczej w grupach regionalnych. O spotkanich poprzez PW to lepiej po fakcie.


Albo wcale, chyba, że dalej na PW.
:spoko :spoko

piotr51 - 2014-01-17, 15:48

Kiedyś ktoś zrobił zlot powiadamiając po fakcie i rozpętała się burza dlaczego nikt nie został
powiadomiony teraz ja piszę wcześniej też nie pasuje.Co do pisania w grupach regionalnych,
to piszę tu jako piotr51 a nie jako GŚ.
Na ten temat to już wszystko,więcej pisać nie będę.Przepraszam jak kogoś uraziłem.

salut - 2014-01-17, 16:18

Nikogo nie uraziłeś. Tylko głupio wyszło. Informujesz na ogólnym forum, że robisz spotkanie, ale zapraszasz na PW. :( Poza tym wszystko Ok
Pozdrawiam
:spoko :spoko

kalinin - 2014-01-17, 16:33

Jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi!
wagabunda - 2014-01-17, 16:43

Dziwne zaiste TO DZIEWCZE ma gusta ,nie myjąc zębów maluje wciąż usta !!!!
JaWa - 2014-01-17, 16:43

Jak już wszystko wiadomo, to zamykam temat.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group