Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Węgry - wypad na Węgry w celach termalnych w Nowy Rok

chris_voyager - 2014-12-25, 21:40
Temat postu: wypad na Węgry w celach termalnych w Nowy Rok
Zastanawiamy się gdzie by ruszyć od 1 do 6 stycznia i nie kręcąc kilku tysięcy km dojechać w region, gdzie nie będzie mocno zimno mimo zbliżającego się zimnego frontu i da się wytrzymać kamperem bez zimowego wyposażenia. Może ma ktoś z koleżeństwa takie doświadczenia z Węgier zimą? Czy przy którychś z basenów czynnych wieczorami da się zatrzymać o tej porze roku?
MILUŚ - 2014-12-25, 22:31

Co roku / w tym też/ jeżdzimy na TermalCamping do Hajduszoboszlo na zabawę sylwestrową . Kamping z pełnym zapleczem czynny cały rok ;zakręcaja jedynie wodę bieżącą na placach . Zawsze tam spotykamy kilka kamperów z całej Europy . Baseny są czynne do późnych godzin wieczornych . Najniższą temperaturę jaką spotkaliśmy to.......+ 5 st.C :mrgreen:
chris_voyager - 2014-12-25, 22:58

Dzięki za info.
Z informacji na stronie ( http://pl.hungarospa.hu/h...odzina-otwarcia ) wynika, że baseny odkryte już są nieczynne, a te wewnętrzne czynne do godz.20. Lubimy kąpiele pod gwiazdami - nie ma szans na takie o tej porze roku na Węgrzech?

MILUŚ - 2014-12-25, 23:25

Ile razy jesteśmy TO ZAWSZE PRZYNAJMNIEJ DWA ZEWNĘTRZNE BASENY SĄ CZYNNE !!! Poza tym patrz punkt pierwszy tego cennika :bigok
janus - 2014-12-26, 09:29

chris_voyager napisał/a:
Dzięki za info.
Z informacji na stronie ( http://pl.hungarospa.hu/h...odzina-otwarcia ) wynika, że baseny odkryte już są nieczynne, a te wewnętrzne czynne do godz.20. Lubimy kąpiele pod gwiazdami - nie ma szans na takie o tej porze roku na Węgrzech?


Bogacs :?:

:spoko

chris_voyager - 2014-12-26, 10:35

Prognoza dla rejonu Egeru na te dni zapowiada około -10 na noc. Nigdy nie spaliśmy w takiej temperaturze. Janus - wybieracie się?
Thom - 2014-12-26, 10:58

Witam Panowie...

Ja podobnie zamierzam wybrać się gdzieś w trasę własnie w porze noworocznej... termy to może być dość ciekawy kierunek zważywszy, że chcę zabrać córeczkę... a to może być duży plus dla zabawy... faktycznie prognoza jest mocno minusowa! hmmm... Akceptują na tym campingu kartę ACSI? :paly

zbychu - 2014-12-26, 11:30

Mam taką ochotę z Wami się zabrać że......... :drive:
MILUŚ - 2014-12-26, 11:41

zbychu napisał/a:
Mam taką ochotę z Wami się zabrać że......... :drive:


Że....? Pakuj sie .............. :ok

janus - 2014-12-26, 11:41

chris_voyager napisał/a:
Prognoza dla rejonu Egeru na te dni zapowiada około -10 na noc. Nigdy nie spaliśmy w takiej temperaturze. Janus - wybieracie się?

Faktycznie ma być zimno :zimno
My raczej kameralnie w górach jak zwykle (naszych) przy ognisku, choć też zapowiadają zimno :?

Track222 - 2014-12-26, 12:04

zbychu napisał/a:
Mam taką ochotę z Wami się zabrać że......... :drive:


Ja tez mam wielką ochotę, jak coś wymyślisz to napisz do mnie. Dojechał bym 1 stycznia 2015. Pozdrawiam!!!

chris_voyager - 2014-12-26, 12:12

Łamiemy się cały czas bo marznąć nie lubimy. Jako wariant B rozpatrujemy Włochy. Rozglądamy się też za jakimś lotem ... Portugalia, Kanary... żal w domu siedzieć gdy tyle wolnego. Ale zimy się boimy i dlatego takie dylematy. W zeszłym roku o tej porze byliśmy w Chorwacji (+15 stopni) ale teraz aż tam dojdzie zimny podmuch z północy :zimno
Thom - 2014-12-26, 19:56

Ja dzisiaj wydzwoniłem kolegę, który ma biuro podróży i niestety nic już
nie ma w moim zasięgu... wszystko po Nowym Roku...

zastanawiałem się nad termami, ale padło na inny kierunek...

Może i dobrze... właśnie się pakuję i jutro startuje do Francji... Paryż czeka...
Zatrzymam się na kempingu Paris-Est***

slawwoj - 2014-12-26, 20:21

Jak się ma autostrade spod domu - to można szaleć :2kc
kluzek - 2014-12-28, 23:14

Pozdrawiamy z białego Sarvaru. Temperatury minusowe, ale nie dają mocno w kość. Camping w połowie pełny, także zapraszamy na sylwestra. Będzie impreza w basenach do rana. Jesteśmy tu w drodze powrotnej do domu, wczoraj w Makarskiej +14c. powrót w poważnej śnieżycy od połowy Bośni. pozdrawiam ( skład 35+35+7)
gardamm - 2015-01-02, 07:59

slawwoj napisał/a:
Jak się ma autostrade spod domu - to można szaleć :2kc

od Nowego Roku na Węgrzech poszalejesz mniej http://www.budapeszt.msz....ogi_na_wegrzech

zbychu - 2015-11-25, 14:08

I znowu mam ochotę na Węgry....
Edward - 2015-11-25, 16:17

Ją miałem jechać teraz do Buku, ale prognoza pogody bardzo nie ciekawą.Czekany że jeszcze wróci piękna jesien, a na sylwestra? Bardzo ciekawy temat.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2015-11-25, 19:56
Temat postu: Re: wypad na Węgry w celach termalnych w Nowy Rok
chris_voyager napisał/a:
Zastanawiamy się gdzie by ruszyć od 1 do 6 stycznia i nie kręcąc kilku tysięcy km dojechać w region, gdzie nie będzie mocno zimno mimo zbliżającego się zimnego frontu i da się wytrzymać kamperem bez zimowego wyposażenia. Może ma ktoś z koleżeństwa takie doświadczenia z Węgier zimą? Czy przy którychś z basenów czynnych wieczorami da się zatrzymać o tej porze roku?
.Krzysiu :!: :!: my tez nie mamy zimowego kampera.

grecki powrót zakończyliśmy wczoraj,basenami w Berek.Nowy kryty basen z brazowa woda,parking przy basenach,oprocz tego baseny zewnętrzne z woda 37 i 38 st,czynne na zewnątrz.Ale jest to dziura.Polecamy Cerkesszolo,wieksze miasteczko,nie wiem czy kemping czynny.My płacimy parking/płatne w całym miasteczku/100ft od 8-18.Stajemy w samym centrum przy basenach,daja paski możesz wchodaic i wychodzić kiedy chcesz.Ogromny kompleks wewnątrz i na zewnątrz.Napewno będzie tam coś z sylwestrem związane.Polecam spodoba wam się,a zwłaszcza tzw. aqvatikum,z palmami i nastrojowym swiatlem,to jest do hotelu,ale polaczone z dużym obiektem.Gora z bufetem i leżakami,woda brazowa,do masaży biala.Co do pogody to nie wiem,ale my trochę grzaliśmy w kamperze.Wisodlataszro.Barbara

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2015-11-25, 20:01

Jak nie to Budapest,tam w sylwestra bawi się cale miasto w centrum,pamietam jak lata temu przywiozłam córce taka zwijana piszczalke,cale miasto to miało,rano o 7 wszystko było już posprzątane.Wtedy wynajmowaliśmy kwatery.A basenow jest dużo.Na forum jest MUC która mieszka w B......
janus - 2015-11-25, 22:53

Edward napisał/a:
Ją miałem jechać teraz do Buku, ale prognoza pogody bardzo nie ciekawą.Czekany że jeszcze wróci piękna jesien, a na sylwestra? Bardzo ciekawy temat.


Kolejny "medence bal" *...?
Czemu nie, mamy wprawę :lol:


* (bal w basenie) :spoko

DI STEFANO - 2015-11-26, 09:09

Witam
W tym roku miały być fantastyczne Święta i Sylwester z serdecznymi Przyjaciółmi.
Zwiedzanie Francji,tańce i zabawa pod wieżą Eiffla.
Niestety ............
zmuszeni jesteśmy odpuścić.
Moim zdaniem zbyt niebezpiecznie.
Trzeba szybko zmienić plany na inny bardziej bezpieczny kraj.
Wybór padł na Węgry.
Może przekonam francuskich przyjaciół do przyjazdu na Węgry,gdyż jest tam trochę cieplej niż u nas i bezpieczniej niż we Francji oraz krajach ościennych.

Panie,Panowie

Korzystając z Waszego bogatego camperowego doświadczenia proszę podrzućcie jakieś namiary na termy z kampingiem na których można sympatycznie spędzić święta oraz na wspólnej zabawie przywitać N.R.
Serdecznie dziękuję za okazaną pomoc.
Stefan

MILUŚ - 2015-11-28, 19:39

Wiem ,że jestem nudny i powtarzalny ale my.......kolejny ra z rzędu na Sylwka jedziem do Hajduszoboszlo :ok Baseny termalne otwarte do późnych godzin nocnych . Bawić sie można w Aqua Palace /całonocna zabawa z jedzeniem i .....piciem :-P , dyskoteka w pianie i inne atrakcje :ok - byliśmy juz dwukrotnie / oprócz tego sa gospody i restauracje w mieście orgazizujące zabawy całonocne . Na kempingu z każdym rokiem jest coraz wiecej kamperów . Przed czteema laty byliśmy jedyni...........ostatnio ponad 20 kamperów :wyszczerzony:
martini44 - 2015-11-28, 20:23

cza rezerwować Aqua Palace ??
Tadeusz - 2015-11-28, 20:32

Niedawno byliśmy z Halszką w Bogacsu. Parking był zupełnie pusty a w basenach kilkoro tubylców. Smętek.
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2015-11-28, 22:15

:mikolaj Ja tez nie chce się powtarzać,ale Bogacz nie ma krytych basenow i jest na północy Wegier ,będzie zimno.Winny być baseny na samym południu Wegier.A
Hajdusoboszlo,to powinno się mieć klada lub meleksa aby wozil w zimie tak daleko jest kemping od basenow.My fanami H....byliśmy jak pensjopnat był niedaleko od basenow.Zima, fajno na zewnątrz ,ale na krotko, na dluzsza mete musza być baseny kryte i zewnętrzne w jednym obiekcie.Przerobilismy to 3 dni temu.Barbara

Edward - 2015-11-28, 22:46

A więc Basiu cserkeszolo. Bywam również w sarvarze,bardzo ładne baseny pod dachem,zawsze jak trafie na weekend to przy basenach tych krytych gra fajna węgierska kapela, myślę że na sylwestra jest tam niezła impreza.
chris_voyager - 2015-11-28, 23:48

W zeszłym roku wylądowaliśmy w Toskanii (http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=20496). Z wybraniem celu tegorocznego wyjazdu (jeśli dojdzie do skutku) będziemy czekać do ostatniej chwili - gdy jasne będzie jaka będzie pogoda.
Było by miło pomoczyć się w ciepłej wodzie w miłym towarzystwie, więc będziemy śledzić Waszą dyskusję w tym temacie.

piotr1 - 2015-11-29, 00:12

Węgry są super.............lubię ciepłą wodę.... Pozdrawiam miłośników Węgier..........Nie Orbana......... :spoko
MILUŚ - 2015-11-29, 10:04

martini44 napisał/a:
cza rezerwować Aqua Palace ??


Powiem tak; nie ma reguły............trzy lata temu pojechalismy spotanicznie i włócząc sie po mieście znaleźliśmy ogłoszenia o organizowanej balandze w Aqua Palace i bez problemów kupilismy bilety .
Rok później musieliśmy prosić zaprzyjaźnioną właścicielkę " ThermalCamping " o pomoc w dostaniu biletów . A przed rokiem kupowałem juz dla spokojności przez internet . W tym roku darujemy sobie imprezę na basenach . Co roku jest tak samo ; nic nowego . Pójdziemy gdzies do knajpki lub pobawimy sie w międzynarodowym gronie na terenie kampingu :ok

zbychu - 2015-11-29, 21:21

Coraz bliżej mi do decyzji sylwester na Węgrzech , wszystko powoli dojrzewa :spoko
MILUŚ - 2015-12-02, 20:43

To może jakaś wspólna karawana ? :kamp2
kluzek - 2015-12-03, 21:28

Też się wybieramy.
MILUŚ - 2015-12-03, 21:50

kluzek napisał/a:
Też się wybieramy.


My prawdopodobnie ruszymy 30 grudnia rano z........Gliwic :-P

kluzek - 2015-12-03, 22:36

My będziemy próbowali 26 grudnia wystartować przez Kraków, Krynicę Górską do miszkolca i okolic. Chcieliśmy trochę pozwiedzać różne obiekty. Oczywiście wszystko zweryfikuje pogoda.
DI STEFANO - 2015-12-04, 06:52

MILUŚ napisał/a:
To może jakaś wspólna karawana ? :kamp2


Chętnie bym się dołączył,ale plany się pogmatwały.

Wyjazd na święta i sylwestra pod znakiem zapytania gdyż dwa dni temu chirurg włożył mi lewą nogę w gruby gips.
Mam nadzieję,że przed świętami zdejmie i nie będzie większych komplikacji.

MILUŚ - 2015-12-15, 19:17

No to jak ? :-P ....spotkamy kogoś z Was na termach w Hajduszoboszlo ? :wyszczerzony:
zbychu - 2015-12-15, 19:22

My się piszemy :spoko
DI STEFANO - 2015-12-16, 07:38

Jest info na temat mojej zagipsionej nogi.

W dniu 22 grudnia zdejmują gips i jak będzie dobrze to zamelduję się na Węgrzech.
Na dziś z tym cholernym gipsem na nodze pozdrawiam cieplutko, :spoko

zbychu - 2015-12-27, 20:01

Jest decyzja , wyjeżdżamy jutro -kierunek Węgry- Tokaj , Hajduszoboszlo , berekfurdo, Egerszalok, :spoko :kamp2
chris_voyager - 2015-12-27, 23:06

Zimne dni nadchodzą... chyba jednak trzeba dalej pojechać niż na Węgry. Wam mróz nie straszny ?
MILUŚ - 2015-12-27, 23:22

Nie straszny ........ :-P
Jeździmy co roku :ok a bywało chłodniej niż na tej norweskiej prognozie pogody :
http://www.yr.no/sted/Ung...tidsvarsel.html

Termy woda ~40 st.C ; w tawernach w mieście cieplutko ; na kempingu w toaletach grzeją ; kamperek ma ogrzewanie ......... :mrgreen:

zbychu - 2015-12-27, 23:31

Kółka zimowe , gazu full 60l.,wersja zimowa.... :spoko
marekoliva - 2015-12-28, 22:46

zbychu napisał/a:
Jest decyzja , wyjeżdżamy jutro -kierunek Węgry- Tokaj , Hajduszoboszlo , berekfurdo, Egerszalok, :spoko :kamp2


Miłej zabawy, trochę zazdrościmy :spoko

zbychu - 2015-12-29, 17:28

Właśnie jesteśmy w Tokaju , kosztujemy Furminta 2013r. :spoko
Comsio - 2015-12-29, 18:46

zbychu napisał/a:
Właśnie jesteśmy w Tokaju , kosztujemy Furminta 2013r. :spoko


Takim to dobrze :mikolaj :spoko


:gwm

MILUŚ - 2015-12-29, 19:21

zbychu napisał/a:
Coraz bliżej mi do decyzji sylwester na Węgrzech , wszystko powoli dojrzewa :spoko


Zostawcie coś dla nas :-P jak warunki drogowe ? My będziemy jutro popołudniu w Hajduszoboszlo ; do zobaczyska :ok :spoko

chris_voyager - 2015-12-31, 18:06

Udanego węgierskiego Sylwestra dla Was. Niechaj winko się nie skończy i Was rozgrzewa od środka, a ciepło z term grzeje z zewnątrz przez cały 2016 rok.

Również dla pozostałych uczestników węgierskiej zimowej wyprawy.

PS: my jednak zimy się boimy i na Toskanię polecimy.

Pozdr.
Krzyś

MILUŚ - 2015-12-31, 18:15

chris_voyager napisał/a:
my jednak zimy się boimy i na Toskanię polecimy.

Pozdr.
Krzyś


Dzisiaj ? :shock: :shock: :shock:

A całkiem serio ..........dziękujemy za życzenia :bukiet:
Stoimy na Termalcampingu w cztery polskie załogi ; do jednej Zbycha za chwil kilka wybieramy się na pogaduchy :ok

zbychu - 2015-12-31, 18:17

Również życzymy udanego sylwestra w ciepłej Toskanii , niech się wino włoskie w gardła leje a jak coś zostanie i Wam i nam to zmieszamy przy najbliższej okazji ,pozdrawiamy Stasia i Zbyszek :spoko :pifko
chris_voyager - 2015-12-31, 18:18

MILUŚ napisał/a:


Dzisiaj ? :shock: :shock: :shock:

A całkiem serio ..........dziękujemy za życzenia :bukiet:
Stoimy na Termalcampingu w cztery polskie załogi ; do jednej Zbycha za chwil kilka wybieramy się na pogaduchy :ok


Ruszamy jutro. Dzisiaj pakowanko. Pozdrówcie Zbycha i Stasię od chrisa_podróżnika. :spoko
A jak pogoda u Was?

MILUŚ - 2015-12-31, 18:21

chris_voyager napisał/a:
.............
A jak pogoda u Was?


Słoneczna ; w południe było 0 st.C ; teraz spadło do - 3 st.C . Cała droga tutaj słoneczna bez grama śniegu :spoko

chris_voyager - 2015-12-31, 18:21

zbychu napisał/a:
Również życzymy udanego sylwestra w ciepłej Toskanii , niech się wino włoskie w gardła leje a jak coś zostanie i Wam i nam to zmieszamy przy najbliższej okazji ,pozdrawiamy Stasia i Zbyszek :spoko :pifko


A jesteście... więc bezpośrednio - zdrówka i dużo słonka. A ze zmieszaniem dobra idea!

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2015-12-31, 20:45

chris_voyager napisał/a:
PS: my jednak zimy się boimy i na Toskanię polecimy.
,wszystkiego dobrego,pamietaj o termach toscanskich,Bagnio Petriolo,Bagni Vignioni,Saturnia/woda chlodna/,Viterbo,najlepszy duzy parking przy drodze,garąca woda,miasto i zabytki biskupow.Barbara :mikolaj
Barbara i Zbigniew Muzyk - 2015-12-31, 20:46

Krzysiu,pytaj o baniaczo,inaczej cos brudna kapiel :?:
chris_voyager - 2015-12-31, 21:12

Zbigniew Muzyk napisał/a:
chris_voyager napisał/a:
PS: my jednak zimy się boimy i na Toskanię polecimy.
,wszystkiego dobrego,pamietaj o termach toscanskich,Bagnio Petriolo,Bagni Vignioni,Saturnia/woda chlodna/,Viterbo,najlepszy duzy parking przy drodze,garąca woda,miasto i zabytki biskupow.Barbara :mikolaj


Dzięki Basiu. Te miejsca odwiedziliśmy w zeszłym roku ( http://www.camperteam.pl/...f5e31dc332315ea ) ale nie wykluczone że wpadniemy tam znowu. Pozdrawiamy.

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2015-12-31, 23:43

Nie w Viterbo nie byliscie :?: :spoko
seba1 - 2016-01-01, 10:55

Z BukFurdo gorąco pozdrawiamy.
Ponad połowa kempingu zajęta
Lidka i Seba
Do siego roku
:spoko

Misio - 2016-01-01, 14:06

Również pozdrawiamy i wszystkiego w Nowym Roku. :spoko

Zdrowego moczenia z szampanem w wodzie. :lol:

MILUŚ - 2016-12-15, 20:48

Jak co roku zamierzamy się wybrać na Sylwka na basenach w Hajduszo . :wanna: :band:
Kogoś z Was spotkamy ? :-P :mrgreen:

zbyszekwoj - 2016-12-15, 21:49

MILUŚ napisał/a:
zamierzamy się wybrać na Sylwka na basenach w Hajduszo


Kamperem? :zimno

MILUŚ - 2016-12-15, 22:46

zbyszekwoj napisał/a:
.................

Kamperem? :zimno


A czemu nie ? Od pięciu lat jeździmy tak sobie na Sylwka . TermalCamping jest całoroczny :mrgreen: Z każdym rokiem jest coraz więcej bywalców ............. za pierwszym razem byliśmy....jedyni na całym kampingu :ok

OMEGA - 2016-12-15, 23:14

MILUŚ , ale z kempingu na baseny Hajduszloboszlo jest trochę daleko w okresie zimowym , rozgrzani z wody trzeba 20 min dreptać , jest tam czasami bardzo wietrznie . :spoko

Na jak długo i którędy jedziecie ???

MILUŚ - 2016-12-16, 06:40

29.12 - 01.01

A4 do Brzeska ; potem na Nowy Sącz ; Koszyce ; Miszkolc ; Hajduszoboszlo . :mrgreen:

OMEGA - 2016-12-16, 09:24

ok- dziękuję.

Szerokości :spoko

majmarek - 2016-12-16, 09:47

MILUŚ
a słyszał Ty o termach w Chochołowie? Jest sylwester jest Giewont , narty , 7 w jednym nie czepiając się km i o ekonomii nie wspominając. Ale jesteś dorosły - Twój wybór.

andi at - 2016-12-16, 09:50

OMEGA napisał/a:
MILUŚ , ale z kempingu na baseny Hajduszloboszlo jest trochę daleko w okresie zimowym , rozgrzani z wody trzeba 20 min dreptać , jest tam czasami bardzo wietrznie . :spoko

Na jak długo i którędy jedziecie ???


Ten nowy rok mam już zaklepany ,ale 2017-2018 robie rezerwacje :spoko

Miluś ale proszę o baseny z campingiem połączone,zadaszone bo będzie gdzie posiedzieć

MILUŚ - 2016-12-17, 20:22

andi at napisał/a:
.....................

Miluś ale proszę o baseny z campingiem połączone,zadaszone bo będzie gdzie posiedzieć


Baseny są w cenie kampingu . No niestety tak jak pisze OMEGA jedyny problem przy dużym mrozie to droga na i z basenów . ~200 m :-/ baseny są podzielone ; dwa pod dachem ; cztery pod gołym niebem . Ale do przeżycia........ważne by nie moczyć głowy :mrgreen:

bartosz_b - 2016-12-21, 23:29

My w tym roku planujemy pierwszy raz spędzić sylwka na wyjeździe kamperowym. Wyjeżdżamy już 25 grudnia rano, wpierw na kilka dni Sarvar a później Bukfurdo na sylwestra
Cykada - 2016-12-22, 08:04

bartosz_b napisał/a:
My w tym roku planujemy pierwszy raz spędzić sylwka na wyjeździe kamperowym. Wyjeżdżamy już 25 grudnia rano, wpierw na kilka dni Sarvar a później Bukfurdo na sylwestra

hej. W śarvar też trzeba kawałek iść z buta do i z basenów. Większość basenów jest odkrytych.
Spokojnych świąt.

bartosz_b - 2016-12-22, 08:47

Cykada napisał/a:

hej. W śarvar też trzeba kawałek iść z buta do i z basenów. Większość basenów jest odkrytych.
Spokojnych świąt.

Ta odległość nie taka straszna, byliśmy tam już kilka razy zarówno w leci jak i zimą. Szczerze mówiąc to nie wiem czy tam nie jest bliżej niż w Bukfurdo z kempu do kompleksu basenów w budynku. Jedziemy z dzieciakami i ta strefa dziecięca w środku w Sarvarze to to co nas najbardziej interesuje :)

zbyszekwoj - 2016-12-22, 09:07

andi at napisał/a:
proszę o baseny z campingiem połączone,zadaszone bo będzie gdzie posiedzieć


W Cserkeszolo stałem na kampie przy samym bocznym wejściu do dużego kompleksu. A i knajpa z obiadami na miejscu. Część stara z palmami i nowa połączona. Od Austrii trochę daleko. :spoko

MILUŚ - 2016-12-29, 20:35

My już po pierwszym moczeniu w basenach . Niestety czynne tylko do 19:00 .
Na campingu ..........na razie parę załóg z Węgier . Rano maja wjechać trzy kampery z Czech .
Pogoda słoneczna ; + 2 st.C . :mrgreen:
Kto dołączy ? :chytry

Andrzej 73 - 2016-12-29, 21:16

Miluś , a na zakupach Ty był?

Życzę udanego wyjazdu i szampańskiej zabawy sylwestrowej. :hura :drum: :piwo: :lovban:

MILUŚ - 2016-12-29, 21:31

Andrzej 73 napisał/a:
Miluś , a na zakupach Ty był?.........


Był ; był :mrgreen: dwie zgrzewki zamawianego napitku są już w garażu :bigok

andi at - 2016-12-29, 23:26

A opisz troche co i jak ,tak na przyszły rok
Jadąc do Wiednia załapałem sie w konwój z chłopakami jadącymi do Zieleńca :spoko

MILUŚ - 2016-12-30, 19:16

My już po 4 godzinach moczenia ; przepysznym węgierskim obiedzie i camperowej :kawka:
Pogoda nam dopisuje ; słońce :mrgreen: i.......+ 9 st.C !!!! Na kampingu z 10 kamperów

MILUŚ - 2017-01-20, 12:02

andi at napisał/a:
A opisz troche co i jak ,tak na przyszły rok ..........


Prosisz i.......masz :bigok

Bilety na sylwestra w AQUA PALACE kupujemy zawsze u BELA JUREWICZ'a / doskonale mówi m.in.po polsku / .
Jego @ : thermaltourist@hungarospa.hu

Za bilety można zapłacić na miejscu w biurze turystycznym . Ostatni sylwester kosztował nas 20.000 HUF / ~ 280zł / za dwie osoby . Zabawa trwa od 20:00 do 04:00 . W cenie 2x ciepła płyta ; alkohol ; napoje;kawa ; słodycze .
Jedna uwaga.........warto zarezerwować bilety na sylwestra do końca pażdziernika ..........potem może ich braknąć :evil:

Jako ciekawostkę podam ,że to chyba jedyna okazja by spędzić Nowy Rok.......dwukrotnie :ok w ciągu jednej nocy :mrgreen:

O naszej 23:00 Nowy Rok świętują Rumuni i Ukraińcy / ze spiewem ich hymnów :wyszczerzony: / godzinę później reszta ............O 24:00 rozlega się węgierski hymn .
Troche to cudacznie wygląda .........tłum piersiastych wybikiniowanych węgierek i brzuchatych wąsiastych węgrów drze swój hymn narodowy :shock:
Byliśmy czwarty raz i.....nie ostatni :ok

andi at - 2017-01-20, 22:47

Sylwester w basenie i badejkach :spoko
piotr1 - 2017-01-20, 23:35

SUPER IMPREZA. :spoko :spoko :spoko
MILUŚ - 2018-12-27, 15:30

Witajcie ;

Ja w temacie sylwestra na węgierskich termach . Otóż po raz kolejny wybieramy się jutro do Hajduszoboszlo i..........mamy dwa wolne bilety na sylwestrową zabawę w AqaPalace .
Znajomi musieli zrezygnować z wyjazdu z powodów rodzinnych . :(
Bilety będą do odbioru/zapłaty na miejscu w Hajduszoboszlo . 12.000 Ft/osoba ~37 EUR . Zabawa od 20:00 - 04:00. W cenie napitki i żarło i wszystkie atrakcje Aqua Palace przez całą noc . :mrgreen: .

janus - 2018-12-28, 15:47

Natomiast my jutro do Bogacsa. Zobaczymy jak się wita nowy rok na termach, ale odkrytych :wyszczerzony:
Jednak, kto wie :roll: . Gdyby pogoda zbyt dokuczyła to może się odezwiemy :ok
Szampańskiej zabawy życzymy :!:

MILUŚ - 2018-12-29, 15:43

My już po pierwszych moczeniach :mrgreen:
Na kempingu ~10 kamperów ; w tym trzy z Polski :ok Słonecznie ; temp.~8 st.C woda 32-40 st.C

janus - 2018-12-29, 20:01

I my też :spoko
Wymoczeni i rozstawieni.
U nas tylko dwa kampery ale oba z Polski. Pogoda wspaniała.
Jest bosko :ok

kimtop - 2018-12-29, 20:58

janus napisał/a:
Jest bosko

Zazdraszczamy
Uściski dla Was. No i kotka też pogłaskaj :spoko

Edward - 2018-12-29, 22:02

Witajcie Januski, moze jakies fotki jaka temperatura? Gdybym byl zdrowszy to bylo by nas trzy kamperki. Bardzo Was pozdrawiamy.
kimtop - 2018-12-29, 22:21

Edziu,pakuj się .Tam wyzdrowiejesz :spoko
Edward - 2018-12-29, 22:34

Witaj Marku, teraz musze sie pozadnie wyleczyc tak zeby zaraz na poczatku marca ruszyc gdzies na termy, biore pod uwage Murawskie Toplice na Sloweni, ponoc rewelacja.Pozdrowienia dla Krysi.
janus - 2018-12-30, 13:33

Dzięki za miłe słowa (szczególnie nasza kotka :wyszczerzony: ).
Pogoda jak na razie wspaniała. W nocy bez przymrozków, a w dzień nawet do 8 stopni. Wczoraj słońce świeciło cały dzień,a dzisiaj też niczego nie brakuje. Aha, dojechał 3 kamper, też nasz :wyszczerzony:

Mam jedynie problem z wifi :-/ nie wchodzą fotki, ale zapewniam, że są zrobione i jeżeli nie pójdą stąd, to po powrocie, czyli ok 4 stycznia znajdą się na forum.
Byliśmy na termalach już w tym roku 3 razy, to jest czwarty. Jeżeli dobrze pójdzie to i w lutym się wybieramy. :)
Oczywiście mówimy o basenach otwartych bo w pomieszczeniach zamkniętych mam nie pasuje :wyszczerzony:

janus - 2018-12-31, 09:10

Obiecane fotki :szeroki_usmiech
Edward - 2018-12-31, 11:49

Janusz dzieki za fotki, zyczymy Wam super pogody i jak najwiekszej weny i najwiecej czsu do podrozowania w nowym roku.
izola - 2018-12-31, 12:35

@ Janus,
poproszę o informacje , czy w Bogács zakończyli już zeszłoroczną budowę głównego budynku termalnego?
Czas robić konkretne plany , bo wiosna idzie wielkimi krokami ;) :spoko

janus - 2018-12-31, 18:01

Dzięki za życzenia i oczywiście z wzajemnością :kwiatki:

Budynek już od jesieni oddany, ale to nie znaczy że przybyło basenów krytych. W części kempingowej bez zmian czyli dobrze :)
Trzeba jedynie pamiętać żeby nie przyjeżdżać w okresie tzw. długich weekendów, ponieważ stało się to miejsce tak popularne wśród Polaków i Słowaków, że o jakimkolwiek spokoju można zapomnieć :-/

izola - 2018-12-31, 18:11

Dzięki Janus za info , jak skończyli to jest git ... bo przynajmniej młotami nie tłuką i jest jednego hałasu mniej ;)

Wszystkiego dobrego jeszcze w starym roku , jak i w nadchodzącym... dużo ciekawych wypraw i moc zdrowia :spoko

MILUŚ - 2018-12-31, 19:18

Takie info dla zainteresowanych termami w Hajduszoboszlo a nie lubiących w zimie koczowac w kamperach ; na ThermalCampingu postawili ~30 domków "Holenderskich" z pełnym zapleczem kuchenno-sanitarnym .ogrzewane / z klimą . Domki na 4 osoby . 24000 Ft/doba :mrgreen:
oli - 2018-12-31, 21:22

Też wam zazdroszcze .Napisz prosze co tam były za atrakcje ,czy jakas muzyka ,zespoly itp>jak tylko sprawy rodzinne pozwolą to moim marzeniem jest jechac na sylvestra gdzies na termy ,chyba jeszcze jest czynny bodajże sarvar także w sylvestra .Wszystkiego dobrego dla wzystkich i szczęsliwego nowego roku .ps ja teraz koncze napełnianie jaccuzi na tarasie ciepłą wodą i zaraz z żonką wskoczymy .Pewno ze to nie termy ale powiem wam że tęż fajny urok ma
janus - 2019-01-13, 10:11

To pora podsumować masz całkiem niespodziewany noworoczny wyjazd. Mieliśmy sezon kończyć jak zwykle na świętego Marcina gęsiną w Bogacsu, ale pozostaje jakiś niedosyt. Może spowodowany tym, że stała się ta impreza tak popularna wśród naszych rodaków, którzy chcąc wykorzystać ten przedłużony weekend postanowili sobie jeszcze trochę poużywać. Dlatego to był raczej nasz ostatni "długoweekendowy" wyjazd na termale :(

Czyli dla poprawy nastroju pozostało jechać ponownie. Zatem czemu nie Sylwester. Co prawda wiedzieliśmy, że żadnej imprezy na basenach nie ma, ale kąpiel do godziny 22, pod gwiazdami ( autentycznie :shock: ) później spacer po spokojnej miejscowości, trochę spotkań z sąsiadami na kempingu i toasty, zdecydowanie wystarczyły.
Na kempingu spokój, ogni sztucznych mało, nawet nasza kotka nie zdążyła się podenerwować :lol:
A rano w nowy rok piękna pogoda i wspaniała kąpiel w słońcu, bez przykrych konsekwencji dnia poprzedniego :)

Zostaliśmy na kempingu jeszcze 3 dni. Pogoda różna, ale bez mrozu i śniegu.
W dniu powrotu mieliśmy prawie do połowy drogi słońce, ale już za Bańską Bystrzycą rozpoczęła się zima. Kawałek dalej wypadliśmy w takie zamiecie, że Tiry zostawały zatrzymane przed górami, a te które jednak się wybrały stawały na podjazdach. Nowe opony bardzo się przydały i dotarliśmy spokojnie.
W każdym razie temat do powtórzenia.

maga - 2019-01-13, 13:48

Fajnie mieliście,tylko pozazdrościć :ok
Pozdrawiamy Was serdecznie :spoko

janus - 2019-01-15, 10:19

Dziękuję za pozdrowienia i oczywiście także za " piwka".
Jeżeli tylko pogoda w przyszłym roku będzie równie spoko :mrgreen: się wybieramy.
Może już tym razem nie sami :lol:

A swoją drogą na termalach węgierskich byliśmy w ubiegłym roku 4 krotnie, czyli w marcu, kwietniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu :shock:

Troszkę relacji o tym:
http://www.pozadomem.eu/i...gry/bogacz-2019

bodzio71 - 2019-11-27, 22:31

Czy ktoś się wybiera w okresie sylwestrowym do Bogacza???? Bo my chyba tak :lol:
MILUŚ - 2019-11-29, 17:53

Z powodu mojego wylotu na delegację do Arabii Saudyjskiej w pierwszych dniach Nowego Roku musimy zrezygnować z naszego corocznego Sylwestra w Hajduszoboszlo . Nie zdązyłbym na samolot :-P

Sa w związku z tym do odstąpienia dwa bilety na całonocną zabawę w Aqu-Palace w Hajduszoboszlo . Bilety w cenie 13000 HUF / osoba do odbioru w recepcji ThermalCamping lub w biurze Thermalturist .

Zastanówcie się może ktoś byłby zainteresowany . Pisze tu ; zanim za 1-2 tygodnie napiszę do biura organizatora o rezygnacji z biletów ,

MILUŚ - 2019-12-06, 17:27

Temat nieaktualny .Bilety znalazły dzisiaj nabywców . :mrgreen: :spoko
janus - 2019-12-21, 13:35

No może nie w Nowy Rok, ale postanowiliśmy poszukać tzw. magii świąt na Węgrzech :szeroki_usmiech
U nas coraz "ciekawsze" dyskusje o Wigilii i świętach i to nie tylko w mediach ale i na forum.
Zatem w tym roku sprawdzimy jak to wygląda w Bogacsu :ok
Jutro wyjazd a potrawy wigilijne będą już gotowane na kempingu.

Wesołych Świąt :!:

salek - 2019-12-21, 13:51

Janus, my planujemy w tamtym kierunku wyjechać 25go rano :) My z dzieciakami celujemy w bardzo "atrakcyjne" termy - może Zalakaros ? Jak czas i chęci pozwolą to spróbujemy też zajrzeć do Słowenni - Terme Catez.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group