Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

CT - Opolanie - Może by tak ... coś zadziałać?

adej - 2016-03-06, 11:35
Temat postu: Może by tak ... coś zadziałać?
Witajcie!!!
Nasza grupa się rozrasta, ostatnio przybyło do naszego grona trzech kamperowiczów. jest nas około DWADZIEŚCIA załóg!!! Fajnie, ale samo należenie, a właściwie leżenie nie daje satysfakcji. Może zaczęlibyśmy coś działać w grupie, może zorganizujmy się i ZORGANIZUJMY zlot, Najpierw nasz integracyjny, jeszcze razem się nie spotkaliśmy, może ustalimy jakiś plan na na ten rok, jestem otwarty na wasze propozycje i pomysły. Może ktoś z was ma miejsce na kilkanaście kamperów, no i może wreszcie spotkamy się, może tak w drugiej połowie kwietnia, aby terminy nam nie uciekły. Co Wy na to. Ciągle mam nadzieję, że jakoś odżyjemy jak te rośliny na wiosnę. Pozdrawiam, hej! Odezwijcie się. Wiosna już!!! Pora wstawać.
:spoko

jarko_66 - 2016-03-06, 12:34

Antek za dużo tych **MOŻE__. Rzuć hasło konkretne . W najgorszym wypadku odwołasz spotkanie . Ale jak będziesz miał 5 kamperków to już warto się spotkać . No i może maj, bo kwiecień zapchany do granic możliwości . Do zobaczenia w Uniejowie :spoko :spoko :spoko
adej - 2016-03-06, 19:03

jarko_66 napisał/a:
Antek za dużo tych **MOŻE__. Rzuć hasło konkretne . W najgorszym wypadku odwołasz spotkanie . Ale jak będziesz miał 5 kamperków to już warto się spotkać . No i może maj, bo kwiecień zapchany do granic możliwości . Do zobaczenia w Uniejowie :spoko :spoko :spoko

Dzięki Ci za radę i zainteresowanie, na razie pozostawię bez zmian, próbuję różnych sposobów. Bracia Opolanie są twardzi, ale jednak ... może? Chodzi mi tu o spotkanie organizacyjne i plany na bieżący rok w grupie oplskiej.
Pozdrawiam serdecznie, do Uniejowa, pogadamy. :ok :spoko

ZbigStan - 2016-03-28, 07:45

Witam, bardzo chętnie wezmę udział w takim spotkaniu. Aby nie mnożyć ,,może, , proponuję wyznacz dwie daty (najlepiej w kwietniu, bo w maju sezon w pełni, sam też mam w planie wyjazd) i ustalić termin odpowiadający większości. Lokalizacja - ładne miejsce na Opolszczyźnie. Pozdrawiam i liczę na spotkanie.
JacekC - 2016-03-30, 00:37

Witam Ziomków.
W dniach 19-22.05.2016r. w Złotej Dolinie w Pokrzywnej, organizuję V jubileuszowy zlot Wędzarniczej Braci grupy Dolnośląsko-Opolskiej i południowej Wielkopolski(portal www.wedlinydomowe.pl).Na zlocie będzie kilka przyczep, na 100% jeden camper.
Może połączyć tę imprezę z Naszym zlotem integracyjnym?
Dodatkowo informuję, że w Krapkowicach w porcie jachtowym ,kończymy prace związane z uruchomieniem Camperportu.
Będzie 9 parceli dla camperów (prąd, zrzut szarej i kota).Parcele dość duże ,więc na potrzeby zlotu ,myślę ,że w dość komfortowych warunkach zmieści się ok. 15 camperów.
Planowane uruchomienie camperportu to maj 2016r.
Ceny w Pokrzywnej 16,00 PLN dorosły/doba 8.00 PLN dziecko/doba , 5.00PLN prąd/doba.
Pozdrawiam.
Jacek.

adej - 2016-04-10, 14:11

Witajcie, przepraszam, że się zagapiłem, ale jakoś "zajawka" mi się nie ukazała i myślałem, że dalej bezruch. A tu taka niespodzianka. :bigok Cieszę się bardzo, że coś nareszcie się dzieje. Ja się piszę na wędzenie.
A więc zmobilizujmy się i spotkamy się w Złotej Dolinie jak proponuje Jacek Co Wy na to? Kwiecień też byłby dobry na krótkie spotkanie, najlepiej w centralnej części opolszczyzny. Czekam na propozycje.
Pozdrawiam i do zobaczenia. :spoko

nercedes - 2016-04-11, 00:42

Jestem z Krapkowic . Byłem w marinie i rozmawiałem z Komandorem portu i chciał żebym zorganizował tam zlot carawanigowy zęby rozreklamować to miejsce w śród camperowiczów . Choć było to w tamtym roku to myślę ze się nic nie zmieniło , nie wiem kiedy mają otwarcie sezonu ale mogę się dowiedzieć . Byliśmy zaproszeni przez Komandora z Marianem 1949 na tej marinie i zrobiłem kilka zdjęć
nercedes - 2016-04-11, 00:55

Marina
nercedes - 2016-04-11, 01:06

Marina
nercedes - 2016-04-11, 01:14

Marina
Marian 1949 - 2016-04-11, 13:09

Potwierdzam wszystko to co nercedes napisał bo bylismy tam razem
Co prawda wtedy bylo to miejsce w budowie ale obiecali że w 2016 bedzie już ukonczone i zapraszają kamperowiczów Pierwszy zorganizowany zlot mamy mieć w cenie promocyjnej na wszystkie atrakcje Miejsce ciekawe fajny wypoczynek nad woda stanowiska z prądem nowe sanitariaty i zaplecze gastronomiczne oraz możliwośc wypożyczenie łódki czy kajaka .
Ja jestem z okolic Krakowa ale chętnie przyjechłbym na takie spotkanie do Krapkowic . :spoko
:spoko :spoko

adej - 2016-04-12, 06:50

nercedes napisał/a:
Jestem z Krapkowic . Byłem w marinie i rozmawiałem z Komandorem portu i chciał żebym zorganizował tam zlot carawanigowy

Cieszę się bardzo! Działaj, zasięgnij języka, ustal konkrety. Na pewno znajdą się chętni.
Pozdrawiam. Hej! :bigok

darol - 2016-04-12, 14:10

adej napisał/a:
Na pewno znajdą się chętni

:mrgreen:

nercedes - 2016-04-12, 22:57

Witam na lewo od Mariny jest mały amfiteatr z skrzynką z prądem i duża łąka gdzie było kiedyś boisko szkolne . Jest miejsce na duży zlot carawaningowy
nercedes - 2016-04-12, 23:00

Tu jest zdjęcie na plac na przeciwko Mariny
nercedes - 2016-04-12, 23:04

To jest miejsce gdzie było przygotowane na potańcówki jest tam skrzynka z prądem
hamak - 2016-04-13, 21:51

Witojcie))
Dostałem na przechownie 2 szt wnucząt ( 4+7) .... 8-)
Można podjechąc na ten weekend 16-17.04??

Wygląda interesująco

JacekC - 2016-04-13, 22:56

Kolego hamak , myślę ,że .....nie....
Tak się składa, że ja jestem pomysłodawcą i realizatorem tzw. Camper portu w Krapkowicach....Ja tez odpowiadam za ewentualne imprezy w Cmperporcie...
Jeszcze nie jesteśmy gotowi....Mam nadzieję, że w okolicy czerwca powinno być wszystko oki.
Oczywiście można przyjechać, choćby jutro, ale jeszcze nie działa zrzut szarej i kota, trawa nie posiana, jesteśmy stowarzyszeniem , więc z kasą krucho....
Jak wszystko będzie gotowe ,ogłoszę to z największą przyjemnością...
Pozdrawiam.
Jacek

hamak - 2016-04-13, 23:14

oj tam, oj tam))))
Nie potrzebujemy trawy, prądu , serwisu ))
to tylko jedna noc....
na razie się rozglądamy 8-)

pozdr...

adej - 2016-04-14, 06:40

hamak napisał/a:
Można podjechąc na ten weekend 16-17.04??

Pewnie, że można, tylko wnuki Twoje użyją co nie miara, pogoda na ten weekend zapowiada się barowa (8 stopni i deszcz). Gdyby dopisała pogoda sam bym się wybrał na rekonesans, choćby na jeden dzień, nawet osobowym. Jacku, rozważ na razie krótki zlocik organizacyjny. Miejsce dobre, bo prawie, że w centrum opolszczyzny.
Pozdrawiam. :spoko

JacekC - 2016-04-14, 11:11

Oczywiście ,że można ,a nawet trzeba przyjechać!!!!!Obok portu jest parking, gdzie bezpiecznie można stanąć. W tej chwili w porcie nie ma nikogo, sezon zaczynamy od 1 maja.
Adej, zlocik zrobimy, ale chciałbym, by odbył się w normalnych warunkach.
Jak posiejemy trawę ,to przez miesiąc nie można wjechać na parcele....
Cierpliwości......
Pozdrawiam.
Jacek

adej - 2016-04-14, 12:31

JacekC napisał/a:
Jak posiejemy trawę ,to przez miesiąc nie można wjechać na parcele....
Cierpliwości......

Spokojnie, czekam, nie ma pośpiechu.
Będziesz gotów, zawiadom. Życzę powodzenia.
Do zobaczenia. Pozdrawiam. :bigok

JacekC - 2016-04-14, 20:27

Kolego Adej ,wysłałem Ci zapytanie na PW. Odpowiedz proszę.
Pozdrawiam.
Jacek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group