Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

2016 - Wspomnienia. Na ludowo w Koszelówce. 2011.

Tadeusz - 2016-11-08, 01:57
Temat postu: Wspomnienia. Na ludowo w Koszelówce. 2011.
Włodek przypomniał w swoim pokazie slajdów wiele twarzy koleżanek i kolegów, uczestników zlotów na przestrzeni tych już prawie 10 lat istnienia CT.

Zmobilizował mnie tym do przypomnienia zlotu, którego nie sposób zapomnieć przez niesamowitą atmosferę jaką stworzyli pomysłodawcy i sprawcy tego prawdziwego święta ludowego, bo tylko tak mogę nazwać zlot "Na ludowo" w Koszelówce w 2011 roku.

Ileż zabawy dostarcza nam grupa z Pitasowa na zlotach, przebierając się uciesznie i proponując zabawę na cztery fajerki, a właśnie wtedy, przed laty wszyscy przebraliśmy się i bawiliśmy jak dzieci. No...prawie wszyscy i prawie jak dzieci.

Zmontowałem zatem pokaz z muzyczką na ludowo i troszkę na wesoło.

Może przypomnienie tamtych chwil sprawi Wam troszkę radości tej smętnej nieco jesieni.

Zapraszam do zabawy. :ok




Wygnaniec - 2016-11-08, 04:26

Tadzieńku tylko trzy słowa JESTEŚ NIE ZASTĄPIONY
/znowu mnie gna i będą kłopoty z zasięgiem/

Pozdrawiam :spoko

eMKa - 2016-11-08, 09:23

ale egzemplarz, :wow skąd on się tu wziął :haha:
a jaki zadowolony :)

musi że z Kalisza

Tadziu :pifko

zbyszekwoj - 2016-11-08, 09:26

Tadziu, Twoje zdjęcie z Halszką (znałem już wcześniej) uważam za szczyt artystyczny. Powinno być w Twoim awatarze.
Wielu kolegów już na zloty nie jeżdzi ,chociaż rokrocznie spotykamy ich na wyjazdach.
Zastanawiam się tylko dlaczego Farmerzy Tosiek z Halinką nie przebrali się.
Oczywiście pifkiem trzeba to nagrodzić. :pifko

Skorpion - 2016-11-08, 10:33

:spoko :spoko :spoko :spoko :spoko :kwiatki: dziekuje Tadziu :spoko :spoko
Misio - 2016-11-08, 11:33

Dziękujemy Tadziu za te miłe wspomnienia. :pifko Faktycznie to był super zlot. :lol: Ale od tamtej pory, kiedy panie zaczynają podnosić kieliszki w niedzielę, zawsze przypomina mi się ten "babski dzień", z myślą że będzie powtórka. Niestety, tego nie da się powtórzyć. To wydarzenie było jedne jedyne w swoim rodzaju. Pełny spontan. :lol: Dobrze że mamy zdjęcia i Ciebie Tadziu. :lol: Do dzisiaj zastanawiam się, kiedy u nas padła cenzura. :oops: Bo podobno są zachowane jakieś archiwalne materiały, ale na ten temat chyba będzie coś wiedział Zbyszek. Czyżby pracownik IPN-u ? ;)
StasioiJola - 2016-11-08, 13:25

Tadziu- przywołałeś piękne chwile z naszych wspólnych spotkań . Warto było zorganizowac dla Was taki zlot i Twoje wspomnienia może nas zmobilizują do organizacji następnego spotkania - może o innym klimacie i tematyce - ale to przecież Wasza zasługa, ze zabawa była fantastyczna!! Dziękujemy!! :ok :bukiet:
martini44 - 2016-11-08, 13:28

superrrr!!!! kiedy powtórzycie taki zlot o takiej tematyce ?? :bajer
Anika - 2016-11-08, 15:22
Temat postu: Koszelówka 2011
Ło matko jaki fajny filmik !!!! Dziękuję Tadziu ze zebranie naszych super wspomnień z
bardzo ludowego spotkania :roza: Aż się łezka w oku kręci :kwiatki:

Wojciechu - 2016-11-08, 16:40

Kolorowo, na ludowo – było przaśnie, barwnie i zdrowo

"Z beczki piwa wypić trzeba,
Aby w głowie zaszumiało
Księżyc na to zerkał z nieba,
A nas rozpierała śmiałość

By się lepiej tańcowało,
Czas poderwać dziewczę młode
Gdy kolegów się spotkało,
Piło się ,, ognistą wodę ,,

- tylko Wam zazdrościć :spoko

Tadeusz - 2016-11-08, 18:55

Cytat:
tylko Wam zazdrościć


Wojtku, za nami wiele spotkań kameralnych i zlotów które trudno zapomnieć. Doskonale przygotowane, połączone z wycieczkami, konkursami, często mobilizujące do inicjatywy dla ich ubarwienia, a wreszcie takie, które dzięki atmosferze zapadają szczególnie mocno w pamięci.

Zbliża się nasze 10-lecie, a to przywołało wspomnienia.

Może inni koledzy również przypomną takie najfajniejsze wydarzenia z naszej zabawy. :ok

:spoko

ekosmak.dabrowska - 2016-11-08, 20:17

Tadziu jak ten czas zap....!!! Jak upływający czas zmienia perspektywę widzenia. Brawo Ty.
:spoko
StasioiJola napisał/a:
Twoje wspomnienia może nas zmobilizują do organizacji następnego spotkania - może o innym klimacie i tematyce

Jestem pierwszy na liście. Byłoby co wspominać. 2009 - Jamajka, 2010 - trudno ale z "godnością" :spoko .......

Yans - 2016-11-08, 20:26

W moim archiwum przechowuję nagrania z kamery. Trochę wtajemniczeni widzieli. A resztę udostępnię , jak któraś z dziewczyn będzie startować w wyborach prezydenckich... :haha: :haha: :haha: :spoko
wbobowski - 2016-11-08, 22:49

Misio napisał/a:
kiedy u nas padła cenzura. Bo podobno są zachowane jakieś archiwalne materiały

Jeśli nawiązujesz do Twojego ostatniego zdjęcia z filmiku... to masz rację... zachowały się archiwalne materiały... ale ze względu na wspomnianą cenzurę nie wstawię ich.

Tadziu, co tu dużo pisać. Po prostu stawiam kolejne piwo :pifko

Tadeusz - 2016-11-08, 22:53

wbobowski napisał/a:
zachowały się archiwalne materiały... ale ze względu na wspomnianą cenzurę nie wstawię ich.



Ja również posiadam ogromnie interesujące materiały ale cenzura ukatrupiłaby mnie. :szeroki_usmiech

:spoko

Kochani, za piwka dziękuje i czuję się jeszcze bardziej zmobilizowany. :ok

Agostini - 2016-11-08, 23:18

Nie było mnie tam, ale oglądając filmik Tadeusza można dostrzec atmosferą tamtej imprezy. To, że spotkało się grono dobrych znajomych (pewnie przyjaciół), którzy świetnie się ze sobą czuli i bawili. :)
A teraz widzę nostalgię za tamtymi chwilami i chęć powtórzenia podobnego zlotu. Ale niestety... Nie łudźcie się... To nie będzie niemożliwe. :? Nigdy, i nic, nie będzie już takie same. Minęły lata, jesteśmy starsi, już inni. Dlatego tak cenne jest to co robi Tadeusz - utrwalanie takich zdarzeń.
Możemy je wspominać i do nich tęsknić..
I warto żyć chwilą, bo one są jedyne, niepowtarzalne.
Z wielką przyjemnością i ode mnie ten skromny browarek. :pifko

lepciak - 2016-11-09, 04:44
Temat postu: Re: Wspomnienia. Na ludowo w Koszelówce. 2011.
Tadeusz napisał/a:
Zmobilizował mnie tym do przypomnienia zlotu, którego nie sposób zapomnieć przez niesamowitą atmosferę jaką stworzyli pomysłodawcy i sprawcy tego prawdziwego święta ludowego, bo tylko tak mogę nazwać zlot "Na ludowo" w Koszelówce

Tadeusz zapomniałeś wspomnieć o pierwszym zlocie w Koszelówce który był wzorem do zorganizowania powyższego. Pierwszy zlot także miał swoich pomysłodawców, organizatorów jak również niezapomnianych bohaterów.

Comsio - 2016-11-09, 07:52

Tadziu i reszta świata :wyszczerzony: :ok :ok :pifko :pifko

Dziś to troszkę się rozjechało, życie, :(

Ale są jeszcze super ludki, ;) którzy takimi spotkaniami trzęsą. :ok :spoko

Tadeusz - 2016-11-09, 10:53

lepciak napisał/a:
Tadeusz zapomniałeś wspomnieć o pierwszym zlocie w Koszelówce który był wzorem do zorganizowania powyższego.


Nie zapomniałem, Zbyszku, bo takiego zlotu zapomnieć się nie da. Ten filmik jest o innym zlocie i już. :)

Przyjdzie czas i na inne spotkania, które wywarły wpływ na nasze camperteamowe życie. Było ich wiele, a to za sprawą Koleżanek i Kolegów którym chce się chcieć robić coś czego nie muszą ale robią.

To dzięki nim poszerzyło sie grono znajomych i przyjaciół dla każdego z nas i dzięki nim mamy wciąż szansę na odnalezienie nowych. :)

COMSIO napisał/a:
Dziś to troszkę się rozjechało, życie,


Troszkę tak, ale nie dajemy się. :ok

COMSIO napisał/a:
Ale są jeszcze super ludki, którzy takimi spotkaniami trzęsą.


Wiesiu, są tacy ludkowie i zapewne nadal będą jako, że życie tylko dla siebie samego jest cholernie nudne. :spoko

JaWa - 2016-11-09, 14:52

Nad J.Zdworskim, tak naprawdę pierwszy zlot był w Zdworzu (naprzeciwko Koszelówki ), było to w kwietniu 2007 r. Tam też były pierwsze "krupówki", tam też zrodziła się nazwa "krupówki".
eler1 - 2016-11-10, 14:04

To były czasy :diabelski_usmiech

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group