Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

PTTC - Walne zebranie PTTCC

janusz - 2016-12-05, 13:00
Temat postu: Walne zebranie PTTCC
Informujemy, że w dniu 13.01.2017 zwołuje się Walne zgromadzenie członków Polskiego Towarzystwa Turystyki Camperowej i Caravaningowej.
Tematem obrad będzie zamknięcie roku 2016 i kadencji władz stowarzyszenia za lata 2012-2016 oraz wybory nowych władz stowarzyszenia na nową kadencję.

Zebranie odbędzie się w Restauracji Termalna w Uniejowie w godzinach popołudniowych. Konkretną godzinę podamy po konsultacjach z członkami stowarzyszenia.

KECZER - 2016-12-05, 16:56
Temat postu: walne zebranie
A co z noclegiem ? Bo na campera troszki chłodno :-):-)
SlawekEwa - 2016-12-05, 18:30

KECZER napisał/a:
A co z noclegiem ?

Zlot kamperowy będzie w tym czasie i miejscu może kto przytuli :bigok

janusz - 2016-12-06, 08:45

Cytat:

A co z noclegiem ? Bo na campera troszki chłodno :-):-)

Trzeba indywidualnie, jest hotel i sporo kwater prywatnych.

Skorpion - 2016-12-06, 13:03

Nie moge sie zalogowac PTTCC
slawwoj - 2016-12-06, 14:18

Skorpion napisał/a:
Nie moge sie zalogowac PTTCC


a składkę zpłaciłeś ?

Skorpion - 2016-12-06, 14:24

No pewnie ze zaplacilem .
janusz - 2017-01-09, 23:17

Jak pisałem wcześniej Walne Zgromadzenie członków PTTCC odbędzie się w piątek 13 stycznia 2017 w Uniejowie w restauracji Termalna.
Zebranie rozpocznie się o godzinie 19.
Proszę pamiętać, że w zebraniu udział biorą osoby nie mające zaległości w stosunku do statutu PTTCC.

janusz - 2017-01-15, 21:42

Walne zgromadzenie wybrało nowe władze PTTCC i podjęło uchwałę o zmianie nazwy stowarzyszenia. Po zmianie wpisu w KRS będziemy nazywać się "Polskie Towarzystwo Camperowe" i będzie to powrót do jednej z propozycji jakie padły osiem lat temu podczas zakładania stowarzyszenia. Próbowaliśmy już cztery lata temu dokonać tej zmiany lecz wtedy nie uzyskała ona wystarczającego poparcia.
Serdeczne gratulacje nowo wybranym członkom Zarządu i Komisji Kontroli wewnętrznej.


Edit: Miało być Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej a nie jak napisałem Polskie Towarzystwo Camperowe.

CORONAVIRUS - 2017-01-15, 22:15

Gratuluję samych słusznych decyzji :)

czy jest tajemnica dla ogółu userów CT skład nowego zarządu ?

Pytam ze względu na miejsce publikowania gratulacji , zapewne na forum PTTCiC takie wieści się znalazły :spoko

janusz - 2017-01-15, 22:21

BIORCA napisał/a:
zapewne na forum PTTCiC takie wieści się znalazły :spoko

Zaglądałem przed chwilą na forum PTTCC jeszcze nie ma informacji.
Teraz zmiany trzeba zatwierdzić w KRS i wtedy będzie to informacja oficjalna. :spoko

CORONAVIRUS - 2017-01-15, 22:39

czekam z niecierpliwością :kawka:
janusz - 2017-01-15, 22:48

BIORCA napisał/a:
czekam z niecierpliwością :kawka:

A czemu to dla Ciebie ma takie znaczenie? Czemu chcesz wiedzieć?

wbobowski - 2017-01-15, 22:51

janusz napisał/a:
Walne zgromadzenie wybrało nowe władze PTTCC i podjęło uchwałę o zmianie nazwy stowarzyszenia. Po zmianie wpisu w KRS będziemy nazywać się "Polskie Towarzystwo Camperowe" i będzie to powrót do jednej z propozycji jakie padły osiem lat temu podczas zakładania stowarzyszenia.

Janusz, proszę serdecznie, pisz dokładnie.
Na Walnym głosowane była zmiana nazwy stowarzyszenia z Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej i Caravaningowej na Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej, czyli w skrócie PTTC. I taka była właśnie pierwotnie proponowana nazwa stowarzyszenia. Nawet logo takie było już przygotowane, później zmienione.

janusz - 2017-01-15, 23:01

Włodziu, tak masz rację, zjadło mi się jedno słowo.
Generalnie to chodziło mi o poinformowanie o tym, że zmieniamy nazwę. Sorry nie chciałem wprowadzać dezinformacji.

Skorpion - 2017-01-15, 23:06

Przepraszam ze mnie nie bylo :( :(
wbobowski - 2017-01-15, 23:08

Skorpion napisał/a:
Przepraszam ze mnie nie bylo :( :(

Tadziu, może nastepnym razem sie uda.

Skorpion - 2017-01-15, 23:17

Zabrali mi prawojazdy teraz mój "Skorpion" jest mojej córki. Ja nie moge jezdzic samochodem.
CORONAVIRUS - 2017-01-15, 23:36

wbobowski napisał/a:

Janusz, proszę serdecznie, pisz dokładnie.
Na Walnym głosowane była zmiana nazwy stowarzyszenia z Polskie Towarzystwo Turystyki Camperwej i Caravaningowej na Polskie Towarzystwo Turystyki Camperowej, czyli w skrócie PTTC..



obaj macie jeszcze kaca:)



Janusz pytam bom ciekawy i tyle a dlaczego ? bom dalej ciekawy :spoko


wnioskuję , że zmiana nazwy ma wpłynąć na brak konieczności działań dla tych którzy poruszają się z cepkami na haku ... ciekawa koncepcja :shock:

piotr1 - 2017-01-15, 23:46

I co dalej ??????????
janusz - 2017-01-15, 23:49

Cytat:
obaj macie jeszcze kaca:)

Kaca jak kaca ale zmęczenie daje znać. Poprzednią noc spędziłem z butlą gazu w łóżku a ta miała tylko 3 godziny. Gdyby nie wygonić biesiadujących z restauracji to balanga byłaby pewnie do tej pory. :haha:

wbobowski - 2017-01-15, 23:54

piotr1 napisał/a:
I co dalej ??????????

Z czym...???

janusz - 2017-01-18, 15:42

Walne zebranie dokonało wyboru nowych władz PTTC, które po ukonstytuowaniu się wyglądają następująco:

ZARZĄD:
Małgorzata Bosacka (GOSIAARCADARKA) - Prezes
Włodzimierz Bobowski (wbobowski) - Wiceprezes
Jerzy Paluszczyszyn (slajd) - Wiceprezes
Tadeusz Sakowski (Tadeusz) - Rzecznik Prasowy
Halina Kolińska (Halka) - Członek
Stanisław Kopeć (StasioiJola) - Członek

KOMISJA KONTROLI WEWNĘTRZNEJ:
Krzysztof Borowski (eMKa) - Przewodniczący
Eligiusz Grzegorz (Elwood) - Członek
Jan Zalewski (prezesuu) - Członek

Z-ca członka KKW:
Janusz Koliński

Skorpion - 2017-01-18, 15:53

:spoko :spoko :spoko :hello :hello :hello :hello
Aran-70 - 2017-01-18, 16:37

No to gratulacje nowo wybranemu zarządowi :spoko :brawo :brawo :brawo :brawo
Arek

Bajaga - 2017-01-18, 18:05

A jest jakiś plan nowych działań? No poza zlotami itp ?
Chodzi mi o to czy PTTC ma np chęć lobbować za jakimiś sensownymi regulacjami prawnymi ułatwiającymi życie kamperowiczom ?

wbobowski - 2017-01-19, 02:06

Bajaga napisał/a:
A jest jakiś plan nowych działań? No poza zlotami itp ?
Chodzi mi o to czy PTTC ma np chęć lobbować za jakimiś sensownymi regulacjami prawnymi ułatwiającymi życie kamperowiczom ?

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został członkiem PTTC i działał na rzecz kamperowiczów i pokazał tym co to już robią, jak prawidłowo powinni działać.

Bajaga - 2017-01-19, 14:49

wbobowski napisał/a:
Bajaga napisał/a:
A jest jakiś plan nowych działań? No poza zlotami itp ?
Chodzi mi o to czy PTTC ma np chęć lobbować za jakimiś sensownymi regulacjami prawnymi ułatwiającymi życie kamperowiczom ?

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został członkiem PTTC i działał na rzecz kamperowiczów i pokazał tym co to już robią, jak prawidłowo powinni działać.


Ja nie krytykuję tylko grzecznie pytam o plan działań. Wtedy będę wiedział czy się zapisywać...

KECZER - 2017-01-19, 21:24

Gratuluję nowo wybranemu Zarządowi i Komisji Kontroli

Czy skałdki opłacane w listopadzie 2016 na rok 2017 do PTTCC obowiązują w PTTC?
:spoko

wbobowski - 2017-01-19, 21:50

KECZER napisał/a:
Czy skałdki opłacane w listopadzie 2016 na rok 2017 do PTTCC obowiązują w PTTC?


Cieszę się, że mamy dowcipnych członków :haha: :haha: :haha:

CORONAVIRUS - 2017-01-20, 00:51

Bajaga napisał/a:
wbobowski napisał/a:
Bajaga napisał/a:
A jest jakiś plan nowych działań? No poza zlotami itp ?
Chodzi mi o to czy PTTC ma np chęć lobbować za jakimiś sensownymi regulacjami prawnymi ułatwiającymi życie kamperowiczom ?

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś został członkiem PTTC i działał na rzecz kamperowiczów i pokazał tym co to już robią, jak prawidłowo powinni działać.


Ja nie krytykuję tylko grzecznie pytam o plan działań. Wtedy będę wiedział czy się zapisywać...


nie wolno pytać w tej kwestii , to drażliwy temat a odpowiedzi zawsze są agresywne czego doświadczyłem kilka razy :szeroki_usmiech

wbobowski - 2017-02-21, 01:59

BIORCA napisał/a:
odpowiedzi zawsze są agresywne czego doświadczyłem kilka razy

Adaś masz rację.
Muszę się nauczyć od Ciebie delikatności, umiaru i zrozumienia dla tych, którzy tu się udzielają.

wbobowski - 2017-02-21, 02:12

Bajaga napisał/a:
Chodzi mi o to czy PTTC ma np chęć lobbować za jakimiś sensownymi regulacjami prawnymi ułatwiającymi życie kamperowiczom ?

Zapraszam Cię na stronę www.pttcc.pl abyś zajrzał do zakładki "Statut".
PTTC nie tylko ma chęć, ale robi to od początku istnienia. Postaram się niedługo przedstawić (oczywiście w dużym skrócie) co do tej pory próbowano.
A moja wcześniejsza odpowiedź wynikała tylko z faktu, że skoro interesujesz się tym, co można zrobić dla kamperowczów (i nie tylko), caravaningu nie wykreśliliśmy ze statutu a jedynie z nazwy, która dla wielu była nie do wypowiedzenia ze względu na swą długość, to kończąc wczesniejszą myśl, bardzo chętnie widzimy wśród nas takich członków, którym jest, krótko mówiąc "nie wszystko jedno", tylko chcieli by coś zrobić... a przynajmniej lobbować, jak sam określiłeś.

KECZER - 2018-02-05, 13:31

Drogi Zarządzie PTTC!
Nie wiem czy nie wychodzę przed "orkiestrę"
ale może by już zmienić tu na FORUM CamperTeam nazwę z PTTCC na PTTC ???
Chyba od ponad roku funkcjonujemy pod nowym Zarządem i nowa nazwą

Polskiego Towarzystwa Turystyki Camperowej

serdeczni pozdrawiam :spoko :spoko

wbobowski - 2018-02-06, 11:28

KECZER napisał/a:
Drogi Zarządzie PTTC!
Nie wiem czy nie wychodzę przed "orkiestrę"
ale może by już zmienić tu na FORUM CamperTeam nazwę z PTTCC na PTTC ???
Chyba od ponad roku funkcjonujemy pod nowym Zarządem i nowa nazwą

Polskiego Towarzystwa Turystyki Camperowej

serdeczni pozdrawiam :spoko :spoko

Grzesiu, nasza opieszałość wynika tylko i wyłącznie z oporu KRS, który nam do tej pory tego nie zmienił. Po to m.in. było Nadzwyczajne Walne w Uniejowie 12.01.2018.

Choć jak wejdziesz na stronę PTTC, tam już dawno jest nazwa skrócona. Tutaj też się doczeka.

KECZER - 2018-02-06, 21:50

wbobowski napisał/a:
nasza opieszałość wynika tylko i wyłącznie z oporu KRS, który nam do tej pory tego nie zmienił.


Witaj Włodku
dzisiaj jeden ze skazanych (ksiądz ) powiedział
"jakie sądy takie wyroki"
wiec rozumiem ze zgodnie z tą tezą jeszcze poczekamy na nowy KRS
nie mylić z Krajowa Radą Sądownictwa ( tez KRS) :lol:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group