Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Caravers League - Russia. - Festiwal GOLDEN RING RALLY 2017

KECZER - 2016-12-10, 21:17
Temat postu: Festiwal GOLDEN RING RALLY 2017
Koledzy tak jak obiecalem na dzisiejszej VI Mazowieckiej wigilii, przekazuje pierwsze zaproszenie z rosyjskiego klubu "Ligi Caravanierów" do udziału w festiwalu GOLDEN RING 2017 ktory odbedzie sie w Suzdalu 24 -30 lipca 2017.

ponizej tłumaczenie


Nasz klub (Liga Caravanierów- zarejestrowany na naszym CamperTeamie –przypis KECZER) i camping w Suzdalu zapraszają camperowców z Polski do udziału w międzynarodowym festiwalu „GOLDEN RING RALLY 2017”
Festiwal odbędzie się w dniach 24-30 lipca 2017 na campingu w Suzdalu.
Obiecujemy ciekawy program i ciekawe wycieczki. To będzie europejska jakość i rosyjska gościnność

Mniej więcej za tydzień będzie otwarta strona www... festiwalu z szerszymi informacjami o proponowanych wycieczkach, oraz z możliwością rejestrowania swojego udziału.

Dodatkowe informacje o programie festiwalu
W czasie festiwalu będziecie mieli okazję poznać historię architektury i kulturę Rosji.
W czasie festiwalu na campingu będą otwarte : wystawa miast i regionów Rosji , jarmark suwenirów i narodowych produktów, pracownie rzemiosł narodowych z możliwością samodzielnego wykonania dla siebie suweniru, restauracje rosyjskiej kuchni.
Na terenie festiwalu nie zginiecie – będzie wielu wolontariuszy którzy wskażą to czy inne ciekawe zdarzenie.

- Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymują bezpłatne zaproszenie do wizy (na ogół zaproszenia są płatne po 15-30 euro /człowiek – przypis KECZER)
Zaproszenie i wiza będzie na 30 dni

- Po festiwalu wszyscy uczestnicy mają możliwość (jeżeli będą zainteresowani) odbycia 14 dniowych grupowych wycieczek po Rosji. Dla uczestników będą opracowane specjalne programy (trasy) dla odwiedzenia następujących miast ; Moskwa, St. Petersburg, Wielki Nowogród, Psków, Kostroma, Jarosław, Wielki Rostów, Sergiejew Pasad (taka nasza polska Częstochowa- przypis KECZER) Dolny Nowogród, Kazań:
Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymają mapy z oznaczeniem punktów serwisowych, campingami, i parkingami z możliwością noclegu na trasach

Najlepszym wariantem organizacyjnym dla wycieczek by było zorganizowanie się w grupę wybrana trasę i wtedy gospodarze przygotują szczegółowo program trasy i obliczą koszty.

Jak widzicie na razie mamy koncert życzeń organizatorów, bardziej szczegółowe informacje będą spływały z czasem i będę je Wam przekazywał.
Opierając sie na moich rosyjskich doświadczeniach oraz pierwszym rosyjskim rajdzie CamperTeamu (poczytajcie relacje Elwood’a Visit Russia) będzie trochę zamieszania wiele niejasności, ale wszystkiego nie da się ustalić przed.

Na pewno w obecnych czasach to może być jedna z niewielu okazji na zwiedzenie Rosji.
Jako dowcip na koniec – ja nic nie mam z tego ze reklamuje tyn WSCHOD, ot różne ludzie maja zboczenia :haha: ,

Na wszystkie pytania w miarę wiedzy i możliwości odpowiem, co wiem to podpowiem.

Pozdrawiam i do następnych informacji.
:spoko

KECZER - 2016-12-10, 21:36
Temat postu: GOLDEN RING RALLY 2017
I jeszcze kilka foto ktore dostalem od Rosjan
moim zdaniem to foto makiety a nie realnego ośrodka w Suzdalu
pozdrawiam :spoko

SalutElla - 2016-12-11, 12:20
Temat postu: Re: Festiwal GOLDEN RING RALLY 2017
KECZER napisał/a:

Opierając sie na moich rosyjskich doświadczeniach oraz pierwszym rosyjskim rajdzie CamperTeamu (poczytajcie relacje Elwood’a Visit Russia)



Gdzie jest ta relacja Elwooda, bo szukam na forum i nie mogę znaleźć, a chętnie bym poczytała.

Bim - 2016-12-11, 12:30

Tu
Roberto - 2016-12-11, 14:32

Propozycja niewątpliwie warta uwagi - szczególnie po przeczytaniu relacji Elwooda.
Czy ktoś z braci forumowej będzie tą ofertą zainteresowany :?:



Bim napisał/a:
Tu


Szkoda, że relacja Elwooda utknęła w martwym punkcie :(

ZUCHWAŁY - 2016-12-13, 21:55

A ja znalazłam takie ciekawostki o kempingu w Suzdalu - są znajomi (!!!)

https://www.youtube.com/watch?v=EN5l53P-LhI

https://gtksuzdal.ru/kemping/

pozdrawiam

Grazyna

bryzby - 2016-12-14, 10:37

Ciekawa propozycja, czekamy na więcej informacji.
emeryl - 2016-12-14, 12:19

Ciekawie się zapowiada nowy sezon camperowy zlot na Białorusi i Rosja.Super
eMKa - 2016-12-14, 22:25

KECZER napisał/a:
moim zdaniem to foto makiety a nie realnego ośrodka w Suzdalu


w 2012 niewiele mu brakowało do makiety, dzisiaj moze tak wyglądać.

Adampio - 2016-12-14, 22:45

śledzik na zaś :)
vwyogi - 2016-12-15, 10:56

ZUCHWAŁY napisał/a:
A ja znalazłam takie ciekawostki o kempingu w Suzdalu - są znajomi (!!!)

https://www.youtube.com/watch?v=EN5l53P-LhI

https://gtksuzdal.ru/kemping/

pozdrawiam

Grazyna


A kto tam był z CamperTeamu na otwarciu???
Na zaproszenie czy tak sie złozyło?
Camping wygląda elegancko i zachecająco tylko klimat społeczny obecnie "średni"

slawwoj - 2016-12-15, 11:01

[quote="vwyogi"]
ZUCHWAŁY napisał/a:

tylko klimat społeczny obecnie "średni"


To wyłącz TVPiS to się polepszy. :haha:

Adampio - 2016-12-15, 13:42

slawwoj napisał/a:
To wyłącz TVPiS to się polepszy.
Tiia, a jak zamkniesz oczy i zatykasz uszy to osiągniesz nawet stan nirwany...
KECZER - 2016-12-15, 20:11

vwyogi napisał/a:
A kto tam był z CamperTeamu na otwarciu???
Na zaproszenie czy tak sie złozyło?


Uprzejmie donosze jako zamieszany w tamten przyjazd grupy Camperteamu i innej grupy kolegów zrzeszonych na innej stronie www...
krotko mowiac kamperowców z ciała i ducha.
Przyjechali nie camperami.
Wyjazd byl tak zorganizowany aby właśnie trafic na zimowe "otwarcie" a właściwie zapoznanie gości zagranicznych z pierwszym z prawdziwego zdarzenia campingiem w Rosji.

więc to nie był przypadek.!!!

Cytat:

Ciekawa propozycja, czekamy na więcej informacji.


Obiecali 15.12.16 (niby dzisiaj) otworzyć strone Zlotu, informacje jeszcze nie dotarły do mnie , ale dzień czy dwa nie robią różnicy!
Dostałem już pewne szczegóły wyjazdu i organizacji, ale sa na tyle, na dzisiaj nieistotne, że poczekam z ich publikacją.


emeryl napisał/a:
Ciekawie się zapowiada nowy sezon camperowy zlot na Białorusi i Rosja.Super


owszem ciekawie, jak by byli zainteresowani to rosysjki klub Liga Karavanierow moze nawet zorganizować wyjazd nad Bajkał (a taki przewodnik-organizator ) się przyda w tym kraju, bo usuwa to wiele prawdopodobnych problemów - co mogą potwierdzić uczestnicy wyprawy : Elwood, Zychwały, eMKa , Kimtop, a nawet Majmarek (czuje ze kogos zapomniałem przepraszam!!)

pozdrawiam
:mikolaj

slawwoj - 2016-12-15, 20:49

Keczer tak w międzyczasie zapytam. Jak tam najlepiej dojechać - przez Białoruś czy Estonie?

Jak tam stan dróg?

Adampio - 2016-12-16, 00:59

Na tranzyt przez Białoruś jest chyba szlaban od jakiegoś czasu? Taka szorstka przyjaźń w ramach ZBiRu :)
majmarek - 2016-12-16, 11:49

Propaganda nadal ma się dobrze a naiwnych nigdy nie zabraknie!
Są ciekawsze miejsca na wydawanie pieniędzy!!!!!!!!!!

emeryl - 2016-12-16, 12:27

Jedyne przejście Krasnaja Gorka które miało status międzynarodowego jest zamknięte dla UE.Do zlotu jeszcze jest trochę czasu,sankcje przedłuzone o 6 miesięcy sytuacji nie poprawiają.
majmarek - 2016-12-16, 14:16

i po co im ten Krym - mało mają bałaganu do posprzątania? powinniśmy żyć w przyjażni z wszystkimi narodami !
slawwoj - 2016-12-16, 14:36

Tak to prawda. Polacy powinni zyć w zgodzie z bratnim narodem Polaków.
KECZER - 2016-12-16, 19:46

sławwoj zapytał:
Keczer tak w międzyczasie zapytam. Jak tam najlepiej dojechać - przez Białoruś czy Estonie?
Jak tam stan dróg?

odpowiadam
zadałem to pytanie organizatorom (ku memu zdziwieniu nie wiedzieli o zamkniecie Krasnej Gorki dla ludzi z UE)
Maja wyjaśnić , ale znam tamto życie -- nic nie załatwią.
Więc mogę proponować wjazd przez Estonie do St. Petersburga (odcinek od granicy) Iwangorod - do Petersburga droga fatalna, rozwalona przez TIRY.

Można przez Łotwę prosto na Moskwe - drogi nie znam ,
Realnie najlepiej przez Białoruś ale przymknęli graniczny punkt....
Temat tudny i trudnosci mogą być , ale w zamian to co się zobaczy jest warte nawet takich poświęceń,
W sumie tam samochody (duże i małe) jeżdzą i nie rozlatują się na pierwszej czy trzeciej drziurze 0 :haha:

eMKa - 2016-12-16, 21:17

z 2012
Droga do Moskwy przez Białoruś to “prawie “S” – nudna

przez Estonię trasa Petersburg – Moskwa to była pradziwa przygoda :szeroki_usmiech
od wilków w klatce na stacji benzynowej, motolotni lądujących na drodze przy stacji by zatankować, do nieprawdopodobnych ruchów miejscowych na drodze by przyspieszyć czas przejazdu, nie do opowiedzenia to trzeba zobaczyć :haha:

Naprawdę warto :)
Obiecuje pare fotek za niewiele czasu

eMKa - 2016-12-16, 22:03

znalazłem :)
mirek3510 - 2016-12-17, 17:27

Ja w tym roku jechałem do Moskwy przez Ukrainę
droga do Kijowa przez Sarny nowa dobra ,potem do Charkowa dwa pasy też dobra.
w Rosji przez Kursk ,Tułe drogi bardzo dobre,potem na Jarosław też względne bez dziur.

majmarek - 2016-12-18, 10:05

a na Krym ty nie wstąpił z bratnią pomocą?
zdecydowanie przez Białoruś bliżej i itd

mirek3510 - 2016-12-18, 11:10

Przez Białoruś bliżej ale wizy trzeba a to koszt
ba krymie byłem trzy razy jak był jeszcze ukraiński

ZUCHWAŁY - 2016-12-18, 17:22

Kilka fotek z Rosji i Białorusi
KECZER - 2016-12-19, 11:59

Jako BARDZO ZAZDROSNY o temat prosze mi tu nie robic koncertu wspomnień :lol:

właśnie dostałem informację że strona festiwalu zaczyna pracować

http://rally.gtksuzdal.ru/en/

strona pracuje w 2 językach: rosyjski i angielski!!!

W przyszłym tygodniu pojawią się na tej stronie informacje o programie festiwalu i ceny
a także wniosek zgłoszenia swojego udziału.

Jak koledzy informują są już pierwsze zgłoszenia
- Słowenia -12 załóg
- Niemcy też już zbierają oddziały na festiwal (chyba nie czołgami :haha: )

KECZER - 2016-12-29, 20:42

Będąc przy okazji w biurze turystycznym - rosyjskim , na ile czuje wschód i znam życie, w
biurze bardzo!!! zbliżonym do konsulatu Rosji w Warszawie, więc co oni mi mówią , to ja wiem że oni wiedzą co mówia. a opierali sie na stanie wiedzy na 29.12.16.

Inaczej mówiąc pogadałem po duszam i ustaliłem wstępna informację cenową za uzyskanie wizy do Rosji na ten Festiwal w lipcu 2017.
Jeżeli każdy z uczestników będzie posiadał imienne zaproszenie od organizatorów (a takie mają być) to :koszt wizy + koszt obowiazkowego ubezpieczenie na 14 dni(najlepiej w rosyjskiej firmie)+ koszty pośrednictwa tego biura, będzie wynosił mniej wiecej 340-360 złotych!!!
Różnica cen związana z wiekiem ubezpieczanego, dla 65+ stawka rośnie dla do młodszych do 25 stawka maleje.
Oczywiscie mówimy o grupowym złożeniu paszportów (np.dla 10 osób)

przyleca dalsze szczegóły tez podam.
WAŻNE dla konsulatu
paszport w dniu wyjazdu wazny musi być minimum 180 dni
zdjecie do ankiety musi byc aktualne (zrobione 10-15 dni )przed skladaniem dokumentów.

Plusem załatwiania przez to biuro jest to że nie trzeba rejestrować się na stronie internetowej konsulatu, i nastepnie samodzielnie wystawać w kolejce.
Biuro zabiera od Was paszport i zwraca z wizą. więc warto kilka groszy dołożyć i nie mieć emocji i problemów.
:spoko

piotr1 - 2017-01-14, 00:02

Jesteśmy zainteresowani wyjazdem. Gdzie lista ? :spoko :spoko :spoko
piotr1 - 2017-01-14, 00:08

W Gdańsku jest Konsulat czy dostaniemy papiery od organizatora zlotu do wiz. :spoko
KECZER - 2017-01-14, 07:29
Temat postu: lista
piotr1 napisał/a:
Jesteśmy zainteresowani wyjazdem. Gdzie lista ? :spoko :spoko :spoko


1. Piotr1
2.

KECZER - 2017-01-14, 07:37

piotr1 napisał/a:
W Gdańsku jest Konsulat czy dostaniemy papiery od organizatora zlotu do wiz. :spoko


Piotr zgoda jest konsulat w Gdansku
do zaproszeń i dalej wiz potrzebne pewne dane wejdz na strone konsulatu i zobacz co potrzeba do wypelnienia ankiety wizowej, to samo bedzie potrzebne do wypisania zaproszenia.

Kilka dni temu byl u mnie (camperem przejazdem z Chorwacji z sylwestra) Andrej i dowiedzialem się że prawdopodobnie od 1 lutego br. zaczną poważnie organizować się z Festiwalem w tym i zbierać dane do zaproszeń.

Na tym etapie będę pośredniczył w kontaktach z nimi, dlatego proponuje podeślij do mnie na PW Wasze dane dla każdego uczestnika i jakiś kontakt telefoniczny, pogadamy i wszystko będzie jasne.

Listę juz zapoczątkowałem w tym temaacie (wyżej) , ponieważ trudno będzie konkurować z listą na zlot Białoruski, to nie wydzielam jej w oddzielnym wątku.

pozdrawiam :spoko

piotr1 - 2017-01-20, 23:29

Czekamy ma dalsze informacje :spoko :spoko :spoko
mirek3510 - 2017-01-25, 12:44

Może po zlocie na Białorusi część zlotowiczów stwierdzi że niedzwiedz nie taki straszny i się wybiorą
Byłem w 2015 i 2016 w Rosji i w tym też pojadę

Jan Olejnik - 2017-01-25, 21:58

mirek3510 napisał/a:
Może po zlocie na Białorusi część zlotowiczów stwierdzi że niedzwiedz nie taki straszny i się wybiorą

Myślę, że nie pojadą. Rozmawiałem z młodym Ukraińcem, który przyjechał do pracy w Polsce i mówił że na wschodzie Ukrainy ginie codziennie kilka osób.

KECZER - 2017-01-26, 11:54

Jan Olejnik napisał/a:
Rozmawiałem z młodym Ukraińcem, który przyjechał do pracy w Polsce i mówił że na wschodzie Ukrainy ginie codziennie kilka osób.


hej hej ale Festiwal jest pod Moskwa a nie na wschodzie Ukrainy
po co taka"reklama" :gwm

mirek3510 - 2017-01-26, 12:52

na wschodzie czyli Donieck Ługańsk a tam inostrańców nie wpuszczają i tam jest wojna
reszta Ukrainy jest normalna można jechać byłem w Kijowie Charkowie Połtawie w zeszłym roku jadąc w kierunku Kurska nie widziałem ginących ludzi ani wojska

piotr1 - 2017-02-04, 21:57

Moskwa dla nas może być ciekawa jeszcze tam nie byłem :spoko :spoko :spoko
janp - 2017-02-04, 22:40

Dwie załogi z Łęcznej są zainteresowane wyjazdem,czekamy na newsy.
KECZER - 2017-02-06, 08:54

Poniewaz rosnie "lawinowo" zainteresowanie festiwalem w Suzdalu , otrzyumalem od Andrej atakla informacje

- do 10 lutego br bedzie zamieszczona na stronie festiwalu pelna informacja z programem i cenami
- tam tez bedzie zamieszczony blakniet do rejestracji z ktorego potem beda robie zaproszenia itd.

Mozna juz zadawac pytania poprzez strone ich klubu - adresowac na Prezydenta Klubu
Andrey Artyukhov
Mob. +79037186077, +79637700145
www.caravanliga.ru

lub mozna do mnie na PW wyslac pytania a ja mu po rosyjsku je w Waszym imieniu zadam.

Привет
до 10 февраля мы разместим на сайте всю информацию о программе и ценах
можно дать и наш адрес мы будем отвечать на вопросы
но на сайте будет общая почта и форма для регистрации

pozdrawiam
:spoko

KECZER - 2017-02-09, 18:59

Kolżanki i Koledzy
dostałem z Moskwy maila z załącznikami - niestety pliki bardzo duże objętościowo i nie można ich zamieścić na Forum - załączniki zwiazane z organizacją festiwalu w Suzdalu, program , ceny itd

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie swoich adresów mailowych do mnie na PW i wtedy szybko prześle tego maila ( teksty są po rosyjsku i angielsku)
pozdrawiam :spoko

ZUCHWAŁY - 2017-03-05, 17:14

Witam,

Z tego , co zrozumiałam to na zlot zgłaszamy sie na stronie:
http://rally.gtksuzdal.ru/en/

Więc czy jeszcze tworzymy osobnąlistę na forum? ( dla siebie)

pozdrawiam

Grazyna

KECZER - 2017-03-05, 21:26

Grazyna Stasiu macie racje a troche glebiej jak wejdziecie w rezerwacje to macie strone
http://rally.gtksuzdal.ru/en/booking.html
gdzie mozecie sciagnac w PDF druk rezerwacji miejsca na campingu lub w hotelu
pozdrawiam :spoko

Zakrętka - 2017-03-16, 12:40

Witam, wiadomo od kiedy do kiedy będą wizy bo nie potrafię znaleźć tej informacji.
KECZER - 2017-03-16, 19:11

Zakrętka napisał/a:
wiadomo od kiedy do kiedy będą wizy bo nie potrafię znaleźć tej informacji.


witaj dawno nie interesowałem się tym tematem
w sumie jestem tylko łącznikiem miedzy Rosja i CT
przesłałem do Was materiały i adresy mailowe do Andreja
proszę juz samodzielnie się kontaktować
pozdrawiam :spoko

KECZER - 2017-03-22, 11:09

Dzwonili do mnie dzisiaj (22.3.17) organizatorzy Festiwalu z zapytaniem czy koledzy z CT sa zainteresoiwani udziałem?
Ze wzgledów organizacyjnych muszą być przygotowani (np. ilość masztów do postawienia z flagami narodowymi dla wszystkich uczestników)

Dalej już spływają zgłoszenia z innych krajów, wnioski o zaproszenia do wiz itd.
Ponieważ Liga traktuje nas po przyjacielsku, chcieliby zarezerwowac dobre miejsca dla Polskich gości, np z widokiem na piękną cerkiew , a nie na jakiś płot :lol:

Prosze zainteresowanych o aktywniejsze działania, kilka załóg otrzymało ode mnie materiały z informacjami o organizacji ankiety zgłoszeniowe itd.
Jeżeli sa kolejni zainteresowani to proszę o przesłanie swojego maila na moje PW, a ja prześlę materiały.
pozdrawiam
:spoko

KECZER - 2017-03-23, 20:34

I kolejne ciekawostki zwiazane z Festiwalem Golden Ring

otórz dzisiaj otrzymałem informację ,która bardzo ułatwia dojazd na miejsce Festiwalu czyli do miasta Suzdal

Liga Caravanierów dogadała sie z Gubernatorem obwodu Smoleńskiego i istnieje możliwość wjazdu do Rosji na Festiwal przez Białoruś (zamiast 2000km z Warszawy przez Łotwę, mamy 1500km przez Białoruś.
Miejsce przekroczenia granicy miasteczko Krasnaja Gorka (Красную горку)
Dotyczy wjazdu na festiwal i powrót do Polski z Festiwalu.

Szczegóły techniczne przejazdu.
Należy do biura Ligi Caravanierów złożyć podanie , które zostanie przekazane do kancelarii Smoleńskiego Gubernatora, który przekaże informacje na punkt graniczny w Krasnej Gorce, dla uzyskania przepustek co umożliwi wjazd do Rosji bez problemu.

Wszystkie podania dotyczące grupy minimum 5 capmerów lub samochodów z przyczepą, należy wysłać na 12-15 dni przed planowanym przekroczeniem granicy w Krasnej Gorce (wjazd na Festiwal daty festiwalu znacie z poprzednich informacji)

Mail do biura ligi info@caravanliga.ru

We wniosku każda załoga powinna napisać , o każdym uczestniku Festiwalu:
- nazwisko i imiona (zgodnie z paszportem) data urodzenia
- numer paszportu
- numer rejestracyjny campera (samochodu+ przyczepy)
- przesłać kopię wszystkich paszportów (strona ze zdjęciem) i kopie wiz wjazdowych do Rosji
- kopia prawa jazdy kierowcy i dowodu rejestracyjnego campera (samochodu + przyczepy)

We wniosku koniecznie wpisac date wjazdu do Rosji i date wyjazdu z Rosji +/- 1 dzień
kontak dalszy na Andreja
Best regards,
Andrey Artyukhov
Mob. +79037186077, +79637700145
www.caravanliga.ru

Jeżeli są jakieś pytania to wmiare mojej wiedzy odpowiem
pozdrawiam
:spoko

GENAS - 2017-04-06, 20:17

piotr1 napisał/a:
Jesteśmy zainteresowani wyjazdem. Gdzie lista ? :spoko :spoko :spoko

To Piotr 1 zakładamy listę;

Lista do ROSJI
1/Piotr 1
2/Genas :spoko

mirek3510 - 2017-04-16, 10:37

To Piotr 1 zakładamy listę;

Lista do ROSJI
1/Piotr 1
2/Genas :spoko
3/Mirek 3510 :kon:

mirek3510 - 2017-04-16, 18:16

witam
pisałem do kempingu w suzdalu w sprawie ceny za pobyt
to dla zainteresowanych 235 euro za cały okres pobytu 7 dni
za kampera, 2 osoby i prąd, wycieczki osobno

jak bez prądu to 25 euro za 1 dzień wychodzi

KECZER - 2017-04-16, 19:28

poszukuje Waćpana z adresu olechzenon@.....
ktory pisal do Andreja Artiuchova w sprawie Festiwalu w Suzdalu
prosze o kontakt na PW
:spoko Grzegorz

mirek3510 - 2017-04-17, 16:16

nowe dane na temat pobytu
Добрый день. если вы планируете приехать на фестиваль на 3-4 дня




цена будет такая - 1 ночь в кемпинге без электричества 20 евро 1 кемпер - 2 человека

Программа фестиваля цена единая для всех и изменить мы ее не можем - 50 евро с человека за всю программу.

Прошу сообщить точные даты вашего визита на фестиваль

Мы сообщим вам точную сумму

Вам надо заполнить заявку

И мы отправим вам инструкцию по оплате.

mirek3510 - 2017-05-09, 17:03

Kto jeszcze chętny na zlot
Lista do ROSJI
1/Piotr 1
2/Genas :spoko
3/Mirek 3510

GENAS - 2017-05-09, 20:48

Może po zlocie na Białorusi co niektórzy zmienią zdanie o wschodzie i wybiorą się do MOSKWY na Festiwal. :spoko :spoko
BaWa - 2017-05-11, 15:01

CZY są chętni na wyjazd bo ja nabrałam smaku na kierunki wschodnie :diabelski_usmiech
GENAS - 2017-05-11, 21:10

jak widzisz Ja i Mirek na 100% wizy załatwione Moskwa wita wyjazd Lipiec. :spoko
Camp77 - 2017-05-11, 22:10

Przyłączam się do listy do wyjazdu do SUZDALU, Rosja :spoko
Camp77 - 2017-05-11, 22:36

Trasę do Moskwy można pokonać bez tranzytu przez Białoruś (Polska - Litwa - Łotwa - Rosja).
Odległość z Warszawy do Dużej Obwodnicy Moskwy (wyjazd na Włodzimierz - kierunek Suzdal) około 1.500 km.

GENAS - 2017-05-12, 14:06

Lista do ROSJI
1/Piotr 1
2/Genas :spoko
3/Mirek 3510
4/Camp 77

Camp77 - 2017-05-13, 22:42

Przed granicą z Rosją na terenie Łotwy jest Camping Derzkali.

Dzerkaļi, pagasts Cirmas, Novads Ludzas, Latvija, LV-5735
(+371) 26324735
dzerkali@inbox.lv

GENAS - 2017-06-06, 20:22

widzę małe zainteresowanie w temacie Festiwalu GOLDEN RING RALLY 2017. Rosja 2017. ?? :spoko
KECZER - 2017-06-11, 18:17

Lista do ROSJI
1/Piotr 1
2/Genas :spoko
3/Mirek 3510
4/Camp 77

koledzy dzwonil do mnie Andrej z pytaniem, czy jedziecie ??
nie ma potwierdzenia od Was
a jak powiedzial najlepsze miejscowki na cempingu zostaly zajete, a on by chcial tam postawic Polaków z CT,
prosze w jego imieniu , przeslijcie mu potwierdzenia Waszego udzialu w festiwalu

pozdrawiam
:spoko

piotr1 - 2017-06-11, 19:17

Niestety my wypadamy z listy. Pozdrawiam :spoko :spoko :spoko
mirek3510 - 2017-06-11, 22:15

w czwartek albo w niedzielę mu prześlę
Ja jadę i Genas na pewno ale 2-3 dni

KECZER - 2017-06-16, 20:56

Mirek3510 i Genas
pytanie z Moskwy od Andreja
czy Wy juz temat wiz , zaproszen ruszaliscie,
bo organizatorzy nie maja chyba wiedzy o Waszym przyjeżdzie(?)
moze cos wiecej napiszcie do mnie na PW
20-21.6.17 Andrej bedzie przejazdem u mnie w domu mozna telefonicznie cos ustalic
pozdrawiam :spoko

Zakrętka - 2017-07-03, 19:21

...to kto w końcu się wybiera?
mirek3510 - 2017-07-06, 20:23

Na pewno Ja I Genas
wyjeżdżamy do Rosji 12 Lipca, za 2 tygodnie dotrzemy na zlot, przedtem będziemy zwiedzać

GENAS - 2017-07-07, 08:06

coś skromna ta ekipa na Festiwal.
Camp77 co z tobą ?? :spoko

Zakrętka - 2017-07-10, 16:43

Jeszcze cieplutkie wizy odebrane :ok KECZER dzięki za pomoc :pifko
My zaczynamy podroż od Suzdala a póżniej zwiedzanie, zwiedzanie, zwiedzanie i taki plan na 4 tygodnie w Rosji.

piotr1 - 2017-07-13, 23:06

GENAS napisał/a:
coś skromna ta ekipa na Festiwal.
Camp77 co z tobą ?? :spoko

Pozdrawiamy wszystkich odważnych :spoko :spoko :spoko

GENAS - 2017-07-20, 16:11

Jesteśmy 100km od Moskwy,jutro wjazd do stolicy'' ROSIJI''
emeryl - 2017-07-21, 11:29

Powodzenia
GENAS - 2017-07-22, 16:17

Stolica Rosji przywitała nas pełnią blasku rozswietlonych ulic i pięknych budynków. Dzisiaj zwiedzaliśmy plac czerwony okoliczne budynki widoki przepiękne ludzie wspaniali bezpiecznie czego niektórzy się obawiają naprawdę warto się wybrać. Pozdrawiamy z Moskwy
futro2606 - 2017-07-22, 20:19

Pozdrawiamy Was cieplutko z gorącego Ksamila. Róbcie zdjęcia to będzie co oglądać wieczorkami przy "grzańcu"!!! My w drodze do Grecji, jedziemy z Violą i Frankiem. Buziaki dla Basi
GENAS - 2017-07-25, 18:59

Witamy z Suzdalu.Rosja jesteśmy na zlocie z Polski 3 załogi . pozdrawiam
jarko_66 - 2017-07-25, 19:29

Genas to jeszcze trochę Ci kilometrów zostało , miejmy nadzieję że do zimy wrócisz . :haha:
piotr1 - 2017-07-25, 21:44

GENAS napisał/a:
Witamy z Suzdalu.Rosja jesteśmy na zlocie z Polski 3 załogi . pozdrawiam


Witam. Czy Bajkał aktualny ? Pozdrawiamy :spoko :spoko :spoko

GENAS - 2017-07-26, 20:40

Tak czekamy na Ciebie do niedzieli .spiesz się bo terminy napięte :spoko
GENAS - 2017-07-26, 20:45

jarko_66 napisał/a:
Genas to jeszcze trochę Ci kilometrów zostało , miejmy nadzieję że do zimy wrócisz . :haha:
Jarek organizuj zlot po powrocie abym wygrzalkości po zimnym Bajkale ale w październiku :spoko
Zakrętka - 2017-07-27, 23:16

Dzisiaj Sergiejew Posad 30 stopni i niech mi ktoś teraz się odważy powiedzieć że Rosja jest zimna :ok :zastrzelic . Piątek dzień Polski w Suzdalu już zaczynam piec placki ziemniaczane... No może jeszcze żurek będzie :roll:
ksjz - 2017-07-27, 23:23

No nareszcie normalny obiad, a nie tylko zupki chińskie, bo zwiedzanie nojważniejsze.
Comsio - 2017-07-27, 23:36

Dziczyzna i te sprawy,było dwadzieścia parę wiosen wstecz.
Dziś :?: :pifko

jarko_66 - 2017-07-30, 11:45

Cytat:
GENAS napisał/a:
Jarek organizuj zlot po powrocie abym wygrzalkości po zimnym Bajkale ale w październiku
_________________
To co ? Moczymy kości w drugiej połowie października ??? Na największych i najlepszych termach w Chochołowie????. Wiele lepsze niż w Uniejowie. Planuje tam spędzić 2 tygodnie , a co z tego wyjdzie zobaczymy :spoko Ucałuj Basię i szerokiej drogi :spoko
piotr1 - 2017-08-30, 22:52

jarko_66 napisał/a:
Cytat:
GENAS napisał/a:
Jarek organizuj zlot po powrocie abym wygrzalkości po zimnym Bajkale ale w październiku
_________________
To co ? Moczymy kości w drugiej połowie października ??? Na największych i najlepszych termach w Chochołowie????. Wiele lepsze niż w Uniejowie. Planuje tam spędzić 2 tygodnie , a co z tego wyjdzie zobaczymy :spoko Ucałuj Basię i szerokiej drogi :spoko


A może lepiej w Poddębicach ? Blisko i tanio :lol: :spoko :spoko :spoko

jarko_66 - 2017-08-31, 21:14

Cytat:
piotr1 napisał/a:
A może lepiej w Poddębicach ? Blisko i tanio
Czynne tylko w sezonie letnim , od któregoś wrzesnia zamykają. ......................... Ale to nie temat o termach . Genas co u Ciebie odezwij sie . :spoko
GENAS - 2017-09-13, 19:32

Witajcie. Dzisiaj wyjechałem do Polski. Polska to piękny kraj a jak kto nie wieży to niech wyjedzie do Azji :spoko
Piotruś - 2017-09-14, 07:02

Serdecznie Was witamy :bigok i do zobaczenia :spoko
GENAS - 2017-09-14, 19:10

Piotruś szykuj kuferek :-P
maga - 2017-09-14, 19:24

GENAS napisał/a:
Witajcie...Polska to piękny kraj... :spoko


Witaj wielki podróżniku w kraju :bigok

jarko_66 - 2017-09-14, 21:03

Genas już się o Ciebie martwiłem , że Cię foka nad Bajkałem zjadła :haha: .I dobrze że zdążyłeś przed ćwiczeniami wojsk , bo jak by Cię pomylili z obiektem wrogim to cienko cię widzę. Ale jesteś i super. No to moczymy kości w Chochołowie???
Piotruś - 2017-09-14, 23:35

GENAS napisał/a:
Piotruś szykuj kuferek :-P

Gieniu czekają dwa. :spoko


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group