Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Radawa 2017 - 46 Zlot CT - 46 Międzynarodowy Zlot Camperteam Radawa 1- 3 września 2017

Santa - 2017-04-24, 18:15
Temat postu: 46 Międzynarodowy Zlot Camperteam Radawa 1- 3 września 2017
Miło mi powiadomić Szanowną Społeczność Camperteam, że zapadła decyzja w sprawie organizacji kolejnego, czwartego już Zlotu Camperteam w Radawie, w dniach 1,2 i 3 września 2017 roku, na który serdecznie zapraszam, w imieniu Organizatora Tadeusza (t_rapido) i Jego Współpracowników.

Dzięki przychylności Pana Wójta gminy Wiązownica, na czas zlotu mamy do dyspozycji Gminny Ośrodek Wypoczynku i Rekreacji w Radawie.

Szczegóły organizacyjne i szczegółową ofertę podamy po powrocie z naszych podróży. A od stałych bywalców naszych zlotów, chętnie posłuchamy sugestii, co warto powtórzyć.

Otwieram listę zainteresowanych ewentualną jednodniową wycieczką do Lwowa, która po zdeklarowaniu się odpowiedniej liczby chętnych, może być zorganizowana przez biuro podróży, na zasadach podobnych, jak w ubiegłym roku.

Wzorem poprzednich lat, organizator nie prowadzi żadnych przedpłat, a wszystkie sprawy ekonomiczne regulujemy po przybyciu do Radawy, w Biurze Zlotu.


Tymczasem życzymy udanego sezonu, wspaniałych podróży, pięknych przygód i szczęśliwych powrotów :!:

Do zobaczenia w Radawie :szeroki_usmiech :ok





:kamp2 :kamp2 :kamp2 :kamp2 :kamp2 :kamp2 :kamp2 :kamp2

Tadeusz - 2017-04-24, 18:32

Drodzy Organizatorzy Zlotu nad Zloty - Tadziu z Zosią, Lucynko z Romkiem, Wiesiu i gromadko młodych, przesympatycznych ludków z Podkarpacia, dziękujemy za tę radosną wieść.

Czekaliśmy na nią cierpliwie i z nadzieją. :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki:

:spoko

Misio - 2017-04-25, 17:51

Super zlot robicie w Radawie więc z chęcią zapisaliśmy się na kolejny. :lol:

A co do sugestii, to bardzo podobał nam się przewodnik pan Leszek Koman z Przemyskiego Biura Podróży "Bukowina". Gdyby była możliwość zaproszenia go do naszego udziału, to byłaby to pełnia szczęścia. :roza:

A poza tym ciekawe było rozwiązanie zakupów, i gdyby można było to powtórzyć...

Dziękujemy. :spoko

MAREKH - 2017-04-25, 22:52

Mnie chodzi po głowie spacer po najciekawszych kamienicach, naszych zasłużonych rodakach. Jak one wyglądają dziś, ? może warto zainwestować w pamiątkową tablicę? Ktoś to czasami przeczyta, jak nie będzie Nas. :spoko
plebany - 2017-04-25, 23:06

super już nie możemy się doczekać :) jeżeli bedzie się tworzyć jakaś lista proszę dać znać :)
:) :lol:

SlawekEwa - 2017-04-26, 07:27

plebany napisał/a:
jeżeli bedzie się tworzyć jakaś lista proszę dać znać

http://www.camperteam.pl/...3fc71eae#647875

coolzizi - 2017-04-26, 08:11

Spotkanie z Wami w Radawie i nie tylko to wielka radość. Co do wyprawy - Panie na Lwów - to mała sugestia. Jeżeli będzie frekwencja na 2 autokary, to proszę rozważyć (1 autokar) nowe miejsca dla uczestników poprzednich wizyt we Lwowie. Zaś przerwa na obiad minimum 2 godziny. Ostatnio w biegu była konsumpcja a wina ukraińskie są tak dobre , że :-P .
Misio - 2017-04-26, 08:44

Właśnie tak, za mało czasu mamy na obiad i zakup pamiątek. :lol:
Agostini - 2017-04-26, 22:06

Ja to bym na te krówki w czekoladzie u pani pod płotem najbardziej się nastawił. :)

Cieszę się, że Organizatorom :bukiet: nadal się chce i będzie kolejny zlot w Radawie.

Kotek - 2017-04-27, 06:37

Agostini napisał/a:
Ja to bym na te krówki w czekoladzie u pani pod płotem najbardziej się nastawił. :)


I śliwki. :haha:

Bazyli - 2017-04-27, 22:13

Bardzo dobra wiadomość poprawiła mi nastrój w deszczowy i zimny początek sezonu :ok
Jestem pewien że będzie jeszcze lepiej niż na poprzednim. :bigok ... no i ten zespół muzyczny :lol:

andrzejbozena - 2017-05-02, 17:12

Super........... :lol: Zawsze czekamy na ten Zlot.....od tego Zlotu wszystko się zaczęło :diabelski_usmiech
Budka J/T - 2017-05-05, 22:49

Witamy zgłaszamy się na zlot Budka J/T 2 osoby :spoko pozdrawiamy
Marian 1949 - 2017-05-07, 11:34

Wielkie brawa dla organizatorów :brawo:
Z niecierpliwością śledziłem zloty C T aż wreszcie znalazłem jest Radawa 2017 :kamp :brawo
Dziękujemy :lol: :spoko :spoko :spoko

:

Jola - 2017-05-10, 20:49

Tyle wspaniałych opinii słyszałam o Zlocie w Radawie, że w tym roku nie odpuszczę i bardzo proszę o umieszczenie mnie na liście uczestników Jola 2 osoby. Myślę,że pogoda nam dopisze bo na razie to zimna mam serdecznie dość. Do zobaczenia :spoko
Gabcia - 2017-05-31, 17:30

Witam, Gdzie lista na Radawę ?
SlawekEwa - 2017-05-31, 18:37

tu http://www.camperteam.pl/...er=asc&start=60
franciszek dudek - 2017-06-03, 14:58

Proszę wpisać 2 osoby na listę na Radawę.Załoga Franko.Pozdrawiam
Santa - 2017-06-05, 11:58

Po długiej nieobecności pora wrócić do tematu. Przeglądając listy uczestników, można uznać, że zlot w Radawie organizuje się sam. Wszystko dopilnowane i okraszone dobrym, życzliwym słowem :szeroki_usmiech

Osobom zainteresowanym wyjazdem do Lwowa przekazuję, że zgodnie z sugestią ubiegłorocznych uczestników, Pan Leszek Koman będzie pilotował naszą wycieczkę. Problem tylko w tym, że nie może być równocześnie w dwóch autokarach, bo liczba już zdeklarowanych uczestników wskazuje, że w jednym się nie pomieścimy.

Koszt wyjazdu będzie wynosił ok. 100 zł. od osoby.

Na rozmowę w sprawie szczegółów jestem umówiona w lipcu. Czekam na dalsze sugestie dotyczące planowanej wycieczki.


Będą potrzebne dane do ubezpieczenia.
Są to:
1. Imię i nazwisko
2. Adres zamieszkania
3. Pesel
4. Nr paszportu

Proszę o przesyłanie ich na moje PW.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam a niezdecydowanych zachęcam do przyjazdu do Radawy :szeroki_usmiech

riko1 - 2017-06-07, 10:27

Witam organizatorów zlotu w Radawie!
Proszę o dopisanie do listy chętnych na zlot załogę Riko1 - 2 osoby BonyR. Kamper Dethleffs .
Pozdrawiamy.

j.sekula - 2017-06-12, 21:01

Prosze o zapisanie na Zlot w Radawie J.Sekula 2 osoby
eoliw - 2017-06-19, 22:56

Witam,prosze o zapisanie na Zlot w Radawie załoga Campi2+2
Santa - 2017-06-21, 23:55
Temat postu: Ramowy plan zlotu
Po rozmowie z Organizatorem - Tadeuszem (t_rapido), przekazuję kolejne informacje dotyczące planowanego zlotu.

Tak jak w poprzednich latach, dopiero po przyjeździe do Radawy i zorientowaniu się w możliwościach Ośrodka, można podjąć decyzję w jakiej formie chcemy spędzić czas.

Oprócz stałej oferty Ośrodka, wieczornych zabaw przy muzyce i spotkań przy grillu, można skorzystać z oferty wyjazdowej.


Ramowy plan zlotu wygląda następująco:

31 sierpnia - czwartek - Organizatorzy od rana czekają na przybywających gości. W biurze zlotu, można będzie zapoznać się ze szczegółami i zadeklarować chęć udziału w wycieczce (z wyjątkiem Lwowa, na który trzeba zgłosić się szybciej, ze względu na konieczność ubezpieczenia).

1 września - piątek, godzina 6 rano, sprzed bramy Ośrodka wyjeżdża wycieczka do Lwowa. Wracamy w godzinach wieczornych. Nie wiem jeszcze jak to zrobić, ale postaramy się w tym Lwowie dużo zwiedzić, mieć dużo wolnego czasu i szybko wrócić, żeby zdążyć na oficjalne rozpoczęcie zlotu :wyszczerzony:

Podczas gdy część uczestników będzie we Lwowie, dla osób które zostaną na terenie Ośrodka, będzie stworzona możliwość wyjazdu do Jarosławia. W programie - zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Koszt wycieczki ok. 15 zł.

2 września - w sobotę
- będzie propozycja wyjazdu autokarem do Przemyśla (i okolic). Formuła wyjazdu nieco inna niż poprzednio, szczegóły jeszcze do ustalenia z PTTK, zostaną podane w późniejszym terminie. Rozważamy zwiedzanie fortów, arboretum w Bolestraszycach...

I jeszcze propozycja extra, dla miłośników Bieszczadzkiego Morza i jazdy w karawanach... :szeroki_usmiech
Jeśli pomysł znajdzie zainteresowanie i zbierze się grupa chętnych, to w przeddzień zlotu, tj. w środę 30 sierpnia, z parkingu przy autostradzie w okolicach Jarosławia, karawaną wyruszymy w kierunku Soliny, a konkretnie na kemping Jawor. Na czele karawany sam Organizatro - Tadeusz (t_rapido). A tam, korzystając z usług białej floty, możemy wypłynąć na jezioro i podziwiać "zielone wzgórza nad Soliną".
Wieczorem... spotkanie przy gitarze... i już chyba nic więcej nie trzeba dodawać :szeroki_usmiech
Następnego dnia (w czwartek) wieczorem, powrót do Radawy :szeroki_usmiech

Zakładam kolejną listę i proszę o wpisywanie chęci udziału w tej eskapadzie :szeroki_usmiech


I jeszcze informacja dotycząca kosztu udziału w zlocie. W tym roku (z przyczyn niezależnych od Organizatora) jest nieco drożej. Za całą załogę (bez względu na ilość osób na pokładzie), płacimy 120 złotych.

Niezdecydowanych zachęcamy do wpisywania się na listę i przyjazdu do Radawy :szeroki_usmiech

waldemard - 2017-07-23, 18:17
Temat postu: Radawa
Chcieliśmy przetrzeć szlak do Radawy 21/23 lipca 2017.Wieczorem w piątek deszczowo i spokojnie.Horror rozpoczął się w sobotę przybywało młodzieży i pierwsze czynności to wyjęcie alkoholu z bagażnika i pijaństwo.Jazdy samochodami po pijaku.Ogniska i latające iskry zmusiły nas do zwinięcia markizy i podłogi.Apogeum o 1.oo w nocy wrzaski bijatyki.Czuliśmy się zagrożeni wcześnie rano wyjechaliśmy.Sanitariaty brudne ,bezpieczniki 230v wyrzucało co chwilę na zlot nie pojedziemy i Radawę będziemy omijać daleko.
SlawekEwa - 2017-07-23, 21:43

Cytat:
na zlot nie pojedziemy i Radawę będziemy omijać daleko.

Zlot odbywa się całkiem w innym miejscu i towarzystwie :rozchmurz

DI STEFANO - 2017-08-01, 20:41

a co z Soliną???????
nie ma chętnych????? :szeroki_usmiech

Santa - 2017-08-01, 22:42

Dla osób zainteresowanych wyjazdem na wycieczkę do Lwowa, wklejam informacje otrzymane z biura podróży:


Termin: 01.09.2017 r.

Cena: 99 zł/osoba (kalkulacja dla grupy min. 40 osób pełnopłatnych)

Cena obejmuje:
- transport komfortowym autokarem lub busem (w zależności od ilości osób),
- opieka pilota,
- miejscowy, polskojęzyczny przewodnik we Lwowie,
- opłaty graniczne, parkingi,
- ubezpieczenie NNW i KL (KL: 10.000 EUR, NNW: 10.000 zł, bagaż: 1000 zł),
- wszystkie bilety wstępu (wg oferty),
- podatek VAT.

Wymagane dokumenty – paszport ważny minimum 3 miesiące!


Wyjazd z Radawy o godz. 05.00.
Przejazd na granicę, odprawa celno-paszportowa.
Przyjazd do Lwowa, spotkanie z miejscowym przewodnikiem.
Zwiedzanie: Katedra Greckokatolicka (św. Jura), Opera, pomnik A. Mickiewicza, Stare Miasto – kamieniczki w Rynku – perły architektury renesansowej i barokowej, Katedry: Łacińska (kaplica Kampianów, kaplica Boimów), Ormiańska.

Czas wolny na posiłek i zakupy w centrum miasta.

Na zakończenie przejazd na: Cmentarz Łyczakowski: m.in. mogiły Marii Konopnickiej, G. Zapolskiej, Ordona, A. Grottgera, S. Goszczyńskiego oraz Cmentarz Orląt Lwowskich.

Wyjazd ze Lwowa ok. godz. 18.00. Przejazd na granicę, odprawa celno-paszportowa. Powrót do Radawy w godzinach wieczornych.

Program jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.



Umowa z biurem podróży jest już podpisana.

Dziękuję wszystkim osobom, które już przysłały mi dane do ubezpieczenia. Czekam na kolejne.

Wyjazd już za miesiąc :szeroki_usmiech

kubryk1 - 2017-08-06, 12:35

Poproszę koordynaty GPS na miejsce zlotu w Radawie (może je przegapiłem...)
Santa - 2017-08-11, 10:36

kubryk1 napisał/a:
Poproszę koordynaty GPS na miejsce zlotu w Radawie (może je przegapiłem...)



N 50 08 06.1
E 22 45 36.4

Santa - 2017-08-11, 11:05

Osoby zapisane na wycieczkę do Lwowa proszę o szybsze podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej swojego udziału i przesyłanie danych do ubezpieczenia, ponieważ na dzień dzisiejszy mamy zapisanych 114 osób, a do zaplanowanych dwóch autokarów zmieści się tylko 98 osób.

Wygląda na to, że będzie potrzeba zapewnienia kolejnego środka transportu (oraz pilota i przewodnika), ale biuro podróży musi o tym wiedzieć wcześniej.

Jeśli ktoś już teraz wie, że nie będzie mógł uczestniczyć w wycieczce, to proszę o wykasowanie swojego nicka z listy.

Oczywiście, nie ma żadnego problemu, żeby uczestników było jak najwięcej, ale Organizator musi o tym wiedzieć wcześniej.

Od Lwowa dzieli nas już tylko 3 tygodnie :szeroki_usmiech

adej - 2017-08-15, 09:35

"w środę 30 sierpnia, z parkingu przy autostradzie w okolicach Jarosławia, karawaną wyruszymy w kierunku Soliny, a konkretnie na kemping Jawor"
Interesuje mnie ta "karawana". Czy jest to nadal aktualne, a jeśli, to gdzie konkretnie się spotykamy i o której godzinie?
Pozdrawiam. :spoko

SlawekEwa - 2017-08-15, 09:37

adej napisał/a:
Czy jest to nadal aktualne, a jeśli to gdzie konkretnie się spotykamy i o której godzinie?
Pozdrawiam.

Upadło z powodu braku chętnych :(

adej - 2017-08-15, 13:49

[quote/]Upadło z powodu braku chętnych :( [/quote]
Wielkie dzięki, trudno uha ha, pojadę sam.
Pozdrawiam, do zobaczenia. :spoko

Victus - 2017-08-16, 16:39

Stenia i Jurek napisał/a:
Santa, Jerzy Gawin NIK Stenia i Jurek Wycieczka do Lwowa - 78-100 Kołobrzeg

proszę o wpisanie Krystyna

Przepraszam ale nie pamiętam loginu dlatego podpięłam się pod Stenię i Jurka. Mam nadzieję że będzie git. Numery paszportów doślemy.

Wymoderujcie szybko te dane ( pesel adres ), bo ktoś gotowy wziąć kredyt

GabiStaszek - 2017-08-16, 19:25

Santa,
dane poszły na PW

Pozdrawiam

Santa - 2017-08-21, 10:33

W temacie, w którym tworzymy listę uczestników wycieczki do Lwowa zamieściłam aktualną listę.
Proszę do niej zajrzeć i w miarę możliwości szybko uzupełnić swoje dane do ubezpieczenia. Na dzień dzisiejszy udział potwierdziło 70 osób.

Pozostałe 44 osoby proszę o pilne potwierdzenie udziału (albo pisemną rezygnację), ponieważ biuro podróży musi wcześniej wiedzieć, czy potrzebujemy 2 czy 3 środków transportu. Na ten moment mamy przewidziane 2 autokary, które pomieszczą 98 osób.


Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany udziałem w tej wycieczce, to lista wciąż nie jest zamknięta.

Czekam na wiadomości na moim PW.

Santa - 2017-08-23, 21:15

Na dzień dzisiejszy otrzymałam dane do ubezpieczenia od 84 osób wybierających się na wycieczkę do Lwowa. Czekam na pozostałych 25.

Proszę o potwierdzenie swojego udziału lub rezygnację. Czas nagli :!: :szeroki_usmiech

stivo.lodz - 2017-08-24, 12:56

Czy jest jeszcze opcja dopisania się na wycieczkę do Lwowa ? Jesteśmy zdecydowani :)
Santa - 2017-08-24, 15:13

stivo.lodz napisał/a:
Czy jest jeszcze opcja dopisania się na wycieczkę do Lwowa ? Jesteśmy zdecydowani :)


Tak :szeroki_usmiech
Proszę o wpisanie się na listę i przysłanie danych do ubezpieczenia.

Puchaty - 2017-08-26, 15:14

Witam czy można jeszcze się zapisać na wycieczkę do Lwowa ?
Santa - 2017-08-26, 22:55

Puchaty napisał/a:
Witam czy można jeszcze się zapisać na wycieczkę do Lwowa ?

Odpowiedziałam na PW😀

Santa - 2017-08-27, 23:08

Osoby zainteresowane wyjazdem do Lwowa proszę o przeczytanie ostatniego wpisu dotyczącego planowanej wycieczki :szeroki_usmiech
Komunikat w sprawie wycieczki do Lwowa

krzysztograf - 2017-08-31, 00:30

Jako zlotowi debiutanci mamy pytanie - do Lwowa się nie wybieramy, do Radawy dotrzemy w piątek po południu - na którą powinniśmy dotrzeć, żeby niczego nie uronić z radosnej atmosfery otwarcia zlotu?
Santa - 2017-08-31, 12:09

krzysztograf napisał/a:
Jako zlotowi debiutanci mamy pytanie - do Lwowa się nie wybieramy, do Radawy dotrzemy w piątek po południu - na którą powinniśmy dotrzeć, żeby niczego nie uronić z radosnej atmosfery otwarcia zlotu?

Najpozniej na 20 :szeroki_usmiech

Mazur - 2017-08-31, 16:49

Tak jest🙂
bryzby - 2017-09-02, 19:22

Tadeusz napisał/a:
Drodzy Organizatorzy Zlotu nad Zloty - Tadziu z Zosią, Lucynko z Romkiem, Wiesiu i gromadko młodych, przesympatycznych ludków z Podkarpacia, dziękujemy za tę radosną wieść.

Czekaliśmy na nią cierpliwie i z nadzieją. :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki:

:spoko

Tadeusz dla Ciebie i dla wszystkich uczestników zlotu serdeczne pozdrowienia z Grecji od Józefa i Teresy z Preszowa Brygitki i Zbyszka :spoko

McGali - 2017-09-03, 20:05

Dziękujemy! Dziękujemy! Dziękujemy! Bawiliśmy się świetnie! Serdecznie podziękowania dla organizatorów za wkład włożony w przygotowanie tej cudownej imprezy! Za wspaniałe ugoszczenie w pięknym miejscu oraz dla wszystkich Forumowiczów za towarzystwo :brawo: :yay: :gitarra: :drum:
Robert Czekaj - 2017-09-03, 21:02

Serdecznie dziękujemy wszystkim Organizatorom za wspaniały Zlot a Uczestnikom za świetną atmosferę i zabawę. :bukiet: :spoko :roza:
olabb - 2017-09-04, 11:32
Temat postu: zlot ct radawa 2017
dziękujemy za tak pięknie zorganizowany zlot,za sprawną organizację,za wycieczki do Lwowa i Przemyśla,za bardzo dobrą oprawę artystyczną,nie mówiąc o bardzo smacznym jedzeniu. do zobaczenia w przyszłym roku.olabb :roza: :kwiatek2 :kwiatki:
dawid693 - 2017-09-04, 12:56

Witam Wszystkich :wyszczerzony:
Podczas zlotu zostały znalezione klucze. Jeśli ktoś poznaje zgubę to proszę o kontakt.



Pozdrawiam

BB - 2017-09-04, 13:03

Dzień dobry,
dziękuję :kwiatki: i podziwiam za świetną organizację,miłą atmosferę.Serdecznie pozdrawiam wszystkich;Organizatorów i Uczestników,do przyszłego roku :spoko

Elwood - 2017-09-04, 13:54

Organizatorom za świetną organizację, wszystkim za miłą atmosferę - wielkie dzięki.
Pozdrawiam :spoko :spoko :spoko

joza - 2017-09-04, 16:05

I my dziękujemy organizatorom kolejnego super spotka i dobrej zabawy . :spoko
Jerzy, Elżbieta Grzesiak - 2017-09-04, 19:09

Znowu jesteśmy przed następnym zlotem i z niecierpliwością go oczekujemy. Ten w RADAWIE 2017 jest już za nami, a my wspominając go już dzisiaj z rozrzewnieniem, dziękujemy Organizatorom za kolejną radość, jaką nam sprawili, za iście kamperowską atmosferę, za atrakcyjny program zlotu i za możliwość spotkania się z ciekawymi ludźmi oraz naszymi Przyjaciółmi.

Dana i Bogdan, Ilona i Tadeusz, Effcia (ach, te placuszki) i Marian, Marzena i Waldek, Halinka i Janusz, Ela i Włodek, Gabrysia i Kazek, Ewa i Jasiek, Ela i Leszek, Jacek "niewiadowka" a także Sylwia i Artur (którzy odwiedziwszy nas ujęli nam swą młodością ze 20 lat): to nasi zlotowi Towarzysze, dzięki którym czas spędzony w Radawie wydłuży się nam na cały rok, a przynajmniej do następnego zlotu.

Do zobaczenia, Kochani, na trasie i na zlotach.

kubryk1 - 2017-09-04, 21:08

Zlot był super! Wielkie brawa dla organizatorów. Impreza wejdzie do mojego kalendarza stałych spotkań!
Niestety musze także przekazać pewną uwagę- niektórzy z naszych kolegów (nie wymienię nicków czy nr rej. wylewali szarą wodę bezpośrednio pod kampera, nie bacząc, że tuż obok stoją inni a woda ta fijołkami bynajmniej nie pachnie i nie ma tu nic do rzeczy, że woda szła w piach bo woda to nawet poszła ale smród nie.
Ot taka mała uwaga - może jestem nadwrażlwy ale tak już mam, że nie lubie czyichś pomyj tuż pod nosem.
Mimo tej małej wpadki jeszcze raz podkreślam - zlot super!!!

rosomak - 2017-09-04, 22:08

Zadowoleni z obecności na zlocie, wróciliśmy do domu. Przeglądamy materiał film/foto.
Dziękujemy Organizatorom i Uczestnikom za wspaniałą zabawę.
Do następnego....

GraKo - 2017-09-04, 22:30

Byliśmy po raz pierwszy na Złocie w Radawie i jesteśmy pod wrażeniem!!!!Piątkowe zwiedzanie Jarosławia a szczególnie spływ kajakowy --super😘Dziękujemy organizatorom za przygotowanie ciekawego programu i wspaniałą zabawę,a wszystkim kamperowiczom za fajną atmosferę😄😄😄
Do zobaczenia na następnych Zlotach. :spoko

GraKo - 2017-09-04, 22:44

Super Zlot,wspaniała atmosfera,wielkie dzięki organizatorom za przygotowanie super zabawy😘😘.Do zobaczenia ponownego :spoko
darol - 2017-09-04, 22:48

Przyjechaliśmy na zlot CT po dłuższej przerwie i stwierdziliśmy, że nic się nie zmieniło. Dalej jest fajnie :haha: :haha: :haha:
Dzięki Organizatorzy za Wasz trud, dzięki Załoganci za towarzycho, dzięki Dyrekcjo za cenny medal. :pifko
I obiecuję, że znowu Was gdzieś nawiedzimy :mrgreen:

Ed - 2017-09-05, 08:59

Impreza wspaniała :lol: organizacja OK towarzystwo jak zwykle miłe :kwiatki: i do zobaczenia za rok bo warto u was być :spoko
SZEJK - 2017-09-05, 15:33

Ochłonąłem trochę i chciałem podziękować organizatorom za extra zlot ,wszystkim odwiedzającym mojego kampera i ten miód w uszy lany.
Za szampańskie powitanie (BAZYLI) i wyznaczenie reprezentacyjnego miejsca na placu (WODNIK) i cóż do zobaczenia za rok w RADAWIE.

dominik - 2017-09-05, 15:48

Dziękujemy całemu Zespołowi Organizatorów za super organizację, jesteście nie do pobicia, nawet pogoda z Wami nie zadziera. Krytyką się nie przejmujcie, krytykują Ci co tylko biorą nie dając nic od siebie. Pozdrawiamy :roza: :roza: :roza:
slawwoj - 2017-09-05, 15:57

A gdzie ta krytyka ?
Wszyscy rozpływają się w zachwytach :szeroki_usmiech

Andrzej Maliński - 2017-09-05, 21:07

Zlot - super organizacja, duże podziękowania organizatorom, poznałem wielu wspaniałych ludzi, których pozdrawiam, fanów turystyki kamperowej, miejsce fajne, urokliwe,
jedynym mankamentem miejsca były sanitariaty. Do spotkania na kolejnych zlotach - Andrzej z Płocka

DI STEFANO - 2017-09-05, 21:39

Zlot super,
imprezy wieczorne też.
Skrzydełka pieczone na ognisku bardzo smaczne.
(Andrzeju szkoda,że się na nie nie załapałeś)
Serdeczne dzięki dla organizatorów.
Pozdrowienia dla uczestników i ......
do zobaczenia na następnym zjeździe. :spoko

zibikruk - 2017-09-05, 22:19

Kolejny Zlot w Radawie był na niezmiennie bardzo wysokim poziomie.
Serdeczne dzięki Organizatorom. :roza: :roza: :roza:
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom. Do zobaczenia na kolejnym. :spoko

Wojciechu - 2017-09-05, 22:36

Chyba nie tylko ja czekam na zdjęcia. Zróbcie przyjemność dla tych którzy nie mogli być, a pamiętają te klimaty. ;)
Aran-70 - 2017-09-06, 09:48

kubryk1 napisał/a:

Niestety musze także przekazać pewną uwagę- niektórzy z naszych kolegów (nie wymienię nicków czy nr rej. wylewali szarą wodę bezpośrednio pod kampera, nie bacząc, że tuż obok stoją inni a woda ta fijołkami bynajmniej nie pachnie i nie ma tu nic do rzeczy, że woda szła w piach bo woda to nawet poszła ale smród nie.
Ot taka mała uwaga - może jestem nadwrażlwy ale tak już mam, że nie lubie czyichś pomyj tuż pod nosem.

Witam. Być może kolega pisał o mnie. Mój zawór otwieram i zamykam elektrycznie. Faktycznie nie zauważyłem, że mam otwarty zawór szarej wody ponieważ woda wypływała na zewnątrz gdy się kąpałem, dopatrzyłem się dopiero po dojeździe do domu.
Bardzo przepraszam wszystkich sąsiadów za niedogodności tym spowodowane.
Arek

Aran-70 - 2017-09-06, 09:51

No i oczywiście wielkie podziękowania organizatorom za wspaniały zlot, a pozdrowienia dla wszystkich uczestników.
Arek

albo - 2017-09-06, 13:20

Jak zwykle zlot w Radawie był wspaniały. Ciekawy program, świetne towarzystwo, atrakcje wieczorne na najwyższym poziomie, świetna zabawa.
Wielkie dzięki Organizatorom za ciężką pracę i wszystkim Uczestnikom za doskonałe towarzystwo.

:super :brawo: :spoko

EdwardB - 2017-09-06, 18:53
Temat postu: Klucze znalezione w Radawie
Dawid informację o właścicielu kluczy znalezionych przez ciebie wysłałem na twój e-mail
Pozdrawiam

Mazur - 2017-09-06, 20:10

Serdecznie dziękujemy Organizatorom i pozdrawiamy wszystkich Zlotowiczów :hello
Proszę małe co nieco :spoko
Edit: film jest w HD, więc jak coś słabo z jakością , to należy przełączyć w ustawieniach (zębatka Youtube)

slawwoj - 2017-09-06, 21:20

Podoba mi się ustawienie kamperow. Widać że organizatorzy pomyśleli o bezpieczeństwie.
zbyszekwoj - 2017-09-07, 07:47

Nie widać kociołka z fasolką po bretońsku. :bajer
Rav - 2017-09-07, 08:47

Aran-70 napisał/a:

kubryk1 napisał/a:

Niestety musze także przekazać pewną uwagę-...

Witam. Być może kolega pisał o mnie....


Nie dajmy się zwariować. Jeżeli:
1. Nie leje się na powierzchniach utwardzonych gdzie woda stoi.
2. Nie zlewa się zatęchłej wody (zapaszek, wiadomo).
3. Nie robi się kałuż poza obrysem auta, a woda powoli wsiąka pod autem.
4. Nie używa się agresywnej chemii (Domestosy itp.), a jedynie płyny biodegradowalne i mydło.
5. Nie zostawia się ryżów, makaronów, fusów itp.

To ... moim zdaniem nic zdrożnego, że taka woda sobie wsiąknie w grunt. Przecież to samo (jeśli nie gorzej) dzieje się, gdy zlewamy do kratek na ulicach do kanalizacji deszczowej (tam woda spływa wprost do rzek, zbiorników itp. - nie jest oczyszczana, a w najlepszym przypadku trafi do zbiornika osadowego).

Dla szczególnie wymagających polecam filtrowanie wody metodą kolegi Socale.

slawwoj - 2017-09-07, 08:58

Spróbuj to wytłumaczyć temu co w Mińsku na zlocie w Mińsku zrobił awanturę. Zdaje się miał łódzkie numery.
Tadeusz - 2017-09-07, 12:13

Jeszcze nie do końca ochłonąłem po tym zlocie, który, jak zawsze pozostawia moc pozytywnych wrażeń i przynosi emocje. Tym razem również ich nie brakowało.

Składam gorące podziękowanie Zosi I Tadziowi (t_rapido) za ogrom pracy i fantastyczny efekt końcowy, oraz Lucynie i Romkowi (Santa) za perfekcyjną organizację wycieczek.
Jesteście fantastycznymi Koleżankami i Kolegami, pełnymi ciepła i poświęceń dla naszej ruchliwej gromadki.
:roza: :roza: :roza: :roza: :roza:
Dziekuję również Waszym pomocnikom, sprawnym, pracowitym i sympatycznym, zawsze uśmiechniętym.
:kwiatek2 :kwiatek2 :kwiatek2 :kwiatek2 :kwiatek2 :kwiatek

Pragnę również złożyć podziękowanie uczestnikom tego pięknego spotkania za wytworzenie fantastycznej atmosfery, ciepłej i przyjaznej.
:roza: :roza: :roza: :roza: :roza:

Nie miałem zbyt wiele czasu na fotografowanie w czasie zlotu (nie wiem jak to się dzieje, ale zanim się obejrzę to zlot już się kończy), jednak we Lwowie troszkę popstrykałem.
Proszę zatem o rzucenie okiem na tych kilka fotorefleksji z mojego ukochanego miasta.

Bazyli - 2017-09-07, 13:36

Jestem pełen uznania dla organizatorów zlotu w Radawie. :bukiet: :bigok
Dziękuję.

VirMan - 2017-09-09, 10:15

Super - zazdroszczę :) za pewne za rok również przybędziemy :)
Wojciechu - 2017-09-09, 11:29

... ale fajne zdjęcia - i Zbysiu z "saszetą , która bije ...." Miło zobaczyć przyjaciół. Serdecznie pozdrawiam. :spoko
Grzegorz G. - 2017-09-11, 18:51

Serdeczne podziękowania dla organizatorów.
W szczególności za zorganizowanie kolejnej wycieczki do Lwowa, w której w końcu udało mi się uczestniczyć.
Niezapomniane wrażenia wyniesione szczególnie z Cmentarza Łyczakowskiego wraz z Cmentarzem Orląt.
Poniżej pamiątkowe zdjęcie, wycieczki z 1 autokaru.
Zdjęcia niby te same, ale każde inne.

adej - 2017-09-11, 18:52

Serdeczne podziękowania Organizatorom Zlotu. Było super!
Gorąco pozdrawiamy już z domu. Hej! :spoko

WODNIK - 2017-09-11, 19:13

My również już w domu, i chcemy bardzo podziękować organizatorom za super zlot a całemu towarzystwu za niebywałą atmosferę. :spoko :bukiet: :kwiatki:
Santa - 2017-09-11, 22:00
Temat postu: Podziękowanie dla Uczestników zlotu w Radawie
W imieniu Organizatora składam serdeczne podziękowania Uczestnikom kolejnego zlotu w Radawie. Miło jest czytać, że dobrze wspominacie czas spędzony z nami, że się dobrze bawiliście i że znów wyjechaliście bogaci we wrażenia.

Jest oczywiste, że mogło tak być, właśnie dzięki Wam, Kochani Uczestnicy, bo żadna organizacja nie ma takiej mocy, żeby zapewnić to coś, co się nazywa „klimatem”. On się rodzi tylko z ludzkiej życzliwości i otwarcia na innych. Dziękujemy Wam za wszystkie rozmowy, serdeczne uśmiechy i słowa :szeroki_usmiech

Dziękujemy za wyrozumiałość i serdecznie pozdrawiamy tych, którzy gonili nas w drodze na Ukrainę, tych którzy w ostatniej chwili z Mercedesa musieli przesiąść się na Opla, którzy mają poczucie humoru i rozumieją, co to improwizacja, a także tym, którzy na różne sposoby potwierdzali, że klimat Radawy im służy i lubią wracać w nasze podkarpackie regiony.

Panu Wójtowi Gminy Wiązownica dziękujemy za gościnę w swojej perełce - Gminnym Ośrodku Wypoczynku i Rekreacji i za niesłabnącą sympatię do naszej kompanii. My też Pana kochamy, Panie Wójcie :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki:

Dziękujemy za zaszczycenie zlotu swoją obecnością, przedstawiciela Polskiego Caravaningu i za obdarowanie wybranych uczestników zlotu darmową prenumeratą. Gino, łamiesz stereotypy – do czterech razy sztuka :lol:

Dziękujemy naszym Administratorom i Moderatorom oraz ich cichym ale niezmiernie skutecznym współpracownikom.
Dziękujemy Tadeuszowi, który zadał sobie trud prześledzenia losów Camperteamu na przestrzeni minionych lat oraz docenienia osób, które wywarły wpływ na jego kształt i klimat, wręczając "Medale 10 lecia Camperteamu".
Muszę przyznać, że są piękne a ich wartość sentymentalna jest bezcenna.

Dziękujemy naszym zagranicznym gościom, dzięki którym czuliśmy się międzynarodowo i którzy obdarowali nas wszystkich specjalnie przygotowanymi emblematami :roza: :roza: :roza:

A w sposób szczególny dziękujemy dwóm wspaniałym, filigranowym dziewczynom, które dokonały cudu, skutecznie udzielając pierwszej pomocy naszemu formowemu koledze :roza: :roza: :roza:
Dziewczyny, z wrażenia nawet nie zapytałam o Wasze nicki, żeby Wam postawić beczkę forumowego piwa i w przyszłości jeździć na te zloty co Wy, bo na nich będzie najbezpieczniej :szeroki_usmiech

Serdecznie Wszystkich pozdrawiamy, a Radawa już za Wami tęskni :roza: :roza: :roza:

I jeszcze jako jedna z uczestniczek zlotu, kieruję specjalne podziękowanie i wyrazy podziwu dla organizatorskiego kunsztu Tadeusza t_rapido, dla Wieśka, dla Dawida i jego pięknych Dziewczyn, oraz dla Zosi, która ze stoickim spokojem i łagodnym spojrzeniem, czuwała nad tym, co te Chłopaki wyprawiają :lol:

Jola - 2017-09-12, 11:05

Byłam pierwszy raz w Radawie i musze przyznać, że super zorganizowany zlot, brawo dla organizatorów.
Wycieczki super zorganizowane, wieczory przesympatyczne, ludzie przepiękni no i okolica bardzo urokliwa.
Dziękuje Pzni Lucynie-Santa,że zwróciła mi uwagę na niedopełnienie formalności z wyjazdem do Lwowa. Tak mi bardzo zależało na tym wyjeżdzie no i udało sie. Dziekuje Pani Lucyno.

gino - 2017-09-13, 13:36

Santa napisał/a:
Dziękujemy za zaszczycenie zlotu swoją obecnością, przedstawiciela Polskiego Caravaningu i za obdarowanie wybranych uczestników zlotu darmową prenumeratą. Gino, łamiesz stereotypy – do czterech razy sztuka

i wiesz co droga Santo...jestem zachwycony łamaniem tych stereotypów :ok

no własnie...
w imieniu swoim i Sylwiuu bardzo dziękujemy za gościnę w niezwykłej Radawie..
Niezwykła,gościnna i wielka niczym .... serducha gospodarzy , których w końcu miałem olbrzymią przyjemność poznać osobiście

Dawno nie bywałem na zlotach , w tym roku zaliczyłem Bałtów i Radawę
fajnie było spotkać ''starych'' znajomych i poznać tak wiele nowych załóg :pifko

Dziękujemy :roza:

ps1.
Jako przedstawiciel PC zapraszam do zapoznania się z moją relacją z tego niezwykle ,moim zdaniem, udanego zlotu ..
relacja okraszona fotkami naszego forumowego ''MISIA'' i ''Zderzaka'' którym bardzo dziękuję :pifko

ps.2
odnośnie wygranych 5 prenumerat Polskiego Caravaningu
dwie wygrane załogi zapomniały dostarczyć swoje dane do wysyłki
bardzo proszę o przesłanie ich na PW :spoko

ps.3 zapraszam do lektury :ok
https://polskicaravaning.pl/dzial/242-podroze/artykuly/camperteam-zlecial-sie-po-raz-46,52733

wbobowski - 2017-09-15, 09:18

Santa napisał/a:
A w sposób szczególny dziękujemy dwóm wspaniałym, filigranowym dziewczynom, które dokonały cudu, skutecznie udzielając pierwszej pomocy naszemu formowemu koledze
Dziewczyny, z wrażenia nawet nie zapytałam o Wasze nicki, żeby Wam postawić beczkę forumowego piwa i w przyszłości jeździć na te zloty co Wy, bo na nich będzie najbezpieczniej

Lucynko, postanowiliśmy z Elżunią specjalnie podziękować tym koleżankom. Czuliśmy się w obowiązku jako, że bohaterki i poszkodowany są członkami Grupy Lubelskiej CT. W załączeniu Podziękowania wystosowane do pracodawców naszych bohaterek.... One o tym jeszcze nie wiedzą.

Bazyli - 2017-09-15, 09:27

Piękny gest :kwiatki: :brawo: :piwo:
Misio - 2017-10-10, 21:57

Wykorzystaliśmy "chwilę" czasu wolnego od obowiązków i nadrabiamy zaległości ze wspaniałego zlotu w Radawie. Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie fajnego zlotu połączonego ze zwiedzaniem Lwowa i innymi atrakcjami. Oczywiście należy się :pifko ale powinna być paleta. Życzymy miłego oglądania i wspominania tych miłych chwil:

https://photos.app.goo.gl/pDLZwa6R8sC4GfKN2

:roza: :roza: :roza:

Tadeusz - 2017-10-10, 23:19

Heniu... :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet: :bukiet:

:pifko

WINNICZKI - 2017-10-11, 00:23

Misio, Jesteś mistrzem fotografii potrafisz nie tylko fantastycznie udokumentować zlot ku pamięci dla uczestników. Ale również potrafisz przyprawić o dreszcz wspomnień tych , co na razie nie uczestniczą w zlotach . Stawiam duże piwko z pianką za ustrzelenie widoku mojego dawnego kampera,aż sobie wydrukowałem jego zdjęcie. Przynajmniej kamper uczestniczy w zlotach z nowymi właścicielami. Pozdrawiam Winniczek :spoko
Misio - 2017-10-11, 08:19

:oops:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group