Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Mapy, e-mapy, przewodniki foldery - Miejscówki za free nad Polskim Morzem- moze ktos cos polecic

MirekKliny - 2017-06-08, 07:32
Temat postu: Miejscówki za free nad Polskim Morzem- moze ktos cos polecic
Witam
Bede wdzieczny za wskazowki jesli ktos ma cos takiego,kempingi srednio mnie intereuja lubie dzikie miejscowki z dostepem do plazy ale nie konieczniej tuz przy niej. Taki wariant ekonomiczny :) Za wszyskie wskazowki bede bardzo wdzieczny.

donald - 2017-06-08, 07:37

Łazy koło Unieścia...dawny poligon,do plaży ze 50 metrów ale piach i kurzawa...i mało cienia...
CORONAVIRUS - 2017-06-08, 09:52

Karwieńskie Błota II , popatrz na mapce dzikiej , rewelacja :spoko
jacik - 2017-06-08, 10:15

Zapasy spożywcze można uzupełnić w Ustroniu Morskim . Duży miejski płatny parking przy kościele z którego jest blisko do biedronki. Tylko w dzień zawalony. Lepiej przyjechać wcześnie rano. . Zejścia do plaży niestety po wysokich schodach ale można pozwiedzać i pojeździć rowerem. WC na parkingu.
Wojciechu - 2017-06-08, 15:55

Mirek - jedź do Jarosławca na "asfalt". :spoko
kisielak - 2017-06-08, 17:59

Kołobrzeg- bardzo duży parking przed amfiteatrem."Rzut beretem" do plaży i morza.
Również w jednej z uliczek odchodzących od ul. Zdrojowej do deptaka przy Rodziewiczówny znajdziesz z rańca lub późnego popołudnia miejscówkę. Czasami, będąc w Kołobrzegu, widuję parkujące tak kamperki. Możesz też zaparkować na parkingu obok parkingu Lidla przy Szarych Szeregów. W Kołobrzegu sporo jest miejsc gdzie można się "przytulić". :)

1506edi - 2017-06-08, 18:33

Witam Łeba przy wyjściu z portu,parking graniczy z plażą.
miciurin - 2017-06-08, 19:54

donald napisał/a:
Łazy koło Unieścia...dawny poligon,do plaży ze 50 metrów ale piach i kurzawa...i mało cienia...


A tam już nie budują jakiegoś ośrodka? Ze 2 lata temu bardzo szybko trzeba było uciekać do czekała już koparka, żeby przekopać wjazd.

yahoda - 2017-06-10, 08:03

Sobieszewo przy przystani tramwaju wodnego. Gdańsk pod latarnią (morską oczywiście).
donald - 2017-06-10, 08:23

Miciurin ,bylem tam tydzień temu i wszystko ok. A nie pomyliłeś z betonką w Rogowie?
MirekKliny - 2017-06-12, 09:29

Dzieki za info. Wyspa Sobieszewska opanowana. Teraz stoję w Lubiatowo przy wejściu 44 parking leśny na razie bezpłatny. Jest na mapce. Polecam
miciurin - 2017-06-12, 22:54

donald napisał/a:
Miciurin ,bylem tam tydzień temu i wszystko ok. A nie pomyliłeś z betonką w Rogowie?

Nie pomyliłem się, byliśmy tam w kilka kamperów.

Dokładnie tam byliśmy
http://www.camperteam.pl/...=%B3azy&start=0

mrsulki - 2017-06-13, 05:07

Podepnę się do tematu. Może ktoś zna jakąś dziką miejscówkę trochę bliżej Szczecina? I nie piszcie że przecież Szczecin leży nad morzem. :szeroki_usmiech
MirekKliny - 2017-06-14, 08:43

Łeba jestem. Port jachtowy. Widać na kamerach on line. Na razie za free. Jest ok.
piotr1 - 2017-06-14, 20:08

Podpinam się pod temat bo nad morzem coraz cieplej :lol: :spoko
MAWI - 2017-06-14, 21:24

piotr1 napisał/a:
nad morzem coraz cieplej

Piotrek , nad którym?? :wyszczerzony: :spoko

erikson - 2017-06-15, 10:58

coraz bardziej pazerni Włodarze miasteczek nadmorskich,niedawno parkometry były czynne od 1.07 a w tym roku już od 1.06,wstyd-tyle km PL ma nad morzem i znikoma ilość stanięcia za darmo,chyba ze w głębi lodu.jak tak dalej pójdzie to w CRO będzie prościej stanąć.
zenek513 - 2017-06-16, 18:42

W tamtym roku o tym czasie w Sarbinowie urząd morski przyciągnął koparkę powyganiali samochody i rozkopali na tyle pobocze coby nie było się gdzie na poboczu przytulić.Normalnie krew mi się zagotowała.
wirefree - 2017-06-16, 23:15

CI co maja kampery to maja kasiore trzeba ich doic. Juz Hemingwaj pisal o polaczkach co sie modla w kosciele a pod kosciolem noz w plecy rodakom wbijaja. Urzednicy zamiast pro publiko bono stosuja zasade kryminalistow czyli za przeprodszeniem zruchaj dupe sasiada
moskit - 2017-06-17, 06:37

Jeżeli nie stosują się do znaków to się nie dziw że będą takie rowy
Comsio - 2017-06-17, 08:10

Dokładnie tak to jest. :kawka:
Ja rowu nie wykopie, :szeroki_usmiech .
Wręczam grabki kierowcy co mi szrutowa drogę zrywaniem dzurawi. :kawka:

erikson - 2017-06-17, 10:13

przycichnie trochę z wybuchowymi atrakcjami,ludzie znów poczują ze moga pojechać poza baltyk i skończy sie eldorado,będą prosić aby do nich zajechać,i zakazy poginą Bylem teraz od 8.06 na pomorzu zachodnim,trosze emerytów,troszkę par z dziećmi,ogólnie puchy,miejsca parkingowe puste,ale zakaz juz od 01.06-i po co,aby z emeryta wydoić kasę,chore pazerne łby. Normalnie myślący gospodarz przy natłoku ludzi dołożył by miejsc do zaparkowanie,a nie ograniczał ich .
krimar - 2017-06-18, 23:12

Erikson - nie jest wcale tak źle, wróciłem właśnie z Krynicy Morskiej i znalazłem tam masę miejsc, gdzie można zaparkować kampera za friko przy ul. Marynarzy (przy Gallusie) lub przy ul. Bałtyckiej.
Parkingi są utwardzone, ogólnie dostępne i są nawet przy nich toalety publiczne płatne 2 zł.
I prawdopodobnie ta opłata spowodowała, że jakaś baba zostawiła kałużę moczu obok mojego kampera. Siedzę sobie w kamperze i wyglądam przez okienko, zjeżdża wypasiony SUV (z tych nowszych, pewnie 4x4), parkuje tak, że bierze linię oddzielająca miejsca parkingowe "pod siebie", wysiada z niego baba ok 30-to letnia, idzie do mojego kampera, czego ona chce myślę sobie, tracę ją z oczu, gdy jest na wysokości szoferki, po chwili baba odchodzi. Wychodzę z kampera i widzę kałużę moczu przy przednim prawym kole. 20 m dalej była publiczna toaleta płatna 2 zł
Zdolność Polaków (by nie powiedzieć polactwa) do obciachu nie przestaje mnie zadziwiać. Póki nie wytępimy takiej hołoty wiele jako naród nie osiągniemy.

CORONAVIRUS - 2017-06-19, 07:31

może była chora i już nie mogła wytrzymać, trzeba było zapytać grzecznie a nie się sadzić ... może wdowa ? może fajna ? może szuka przygody ? .... zmarnowałeś okazję , szkoda gadać :(
erikson - 2017-06-19, 08:14

bylem w krynicy w tamtym roku i parkometry owszem były od 01.07, wychodzi na to ze pazerność jeszcze do nich nie dotarła.
krimar - 2017-06-19, 17:02

BIORCA napisał/a:
.... zmarnowałeś okazję , szkoda gadać :(

może i zmarnowałem, ale jakoś czuję niechęć do kogoś kto obsikał mi kampera i nie jest psem

CORONAVIRUS - 2017-06-19, 17:21

krimar napisał/a:
BIORCA napisał/a:
.... zmarnowałeś okazję , szkoda gadać :(

może i zmarnowałem, ale jakoś czuję niechęć do kogoś kto obsikał mi kampera i nie jest psem


nie pisałeś wcześniej,że uryna tknęła choć oponę a to na nie przeważnie pieski sikają ... możemy co najwyżej rozpatrywać higiene pani owej ... papierek tez porzuciła czy może ekologia przeważyła ?

krimar - 2017-06-19, 17:59

a ślady po urynie nie znikły z opony nawet po przejechaniu kilkuset kilometrów (a tak przy okazji karawningowiec jeszcze kiedyś wróci?)
StasioiJola - 2017-06-20, 09:57

Wróciliśmy z Rowów dzisiaj w nocy. Camping puściutki- byliśmy tam prawie sami, Parkingi miejskie jak na razie bezpłatne - plaza po renowacjach szeroka chyba ze 200m , pogoda rewelacyjna - baza żywieniowa też. Na campingu Wagabunda za kościołem opłata od osoby 13 zł. -kamper bezpłatnie :ok . Na Przymorzu - za 2 osoby, kamper i pies - 62 zł doba ale warunki b, fajne. Ogólnie jeszcze bardzo pusto . :spoko Widzieliśmy kamperki przy samej plaży - parkujące na dziko- czego nigdy przedtem nie widziałem. :ok :szeroki_usmiech
CORONAVIRUS - 2017-06-20, 10:46

StasioiJola napisał/a:
Widzieliśmy kamperki przy samej plaży - parkujące na dziko- czego nigdy przedtem nie widziałem. :ok :szeroki_usmiech


ogólnie w tym roku potężny wysyp kamperów na polskich drogach , jak kilka lat temu we Francji czy we Włoszech ... bardzo dużo z Polski , rynek sie troche nasycił :) i fajnie

Comsio - 2017-06-26, 13:33

krimar napisał/a:
a ślady po urynie nie znikły z opony nawet po przejechaniu kilkuset kilometrów (a tak przy okazji karawningowiec jeszcze kiedyś wróci?)



Wróci po wakacjach. :kawka:
Dobre z tym susianiem :haha:

MirekKliny - 2017-06-26, 13:47

Po powrocie tak sie sprawy maja.

W krynicy bylo platne od 9-18 chyba albo bilet dobowy 15zł przy Galusie to samo w Piaskach ale w tym roku nie zajezdzalem wiec nie wiem czy sie zminilo.

Lubiatowo - na razie za free ale znaczek byl ze w dni powszednie 12zł weekend 15zl doba, stawiali jkas infrastrukture wc na pewno nie wiem cz prysznic tez, szykuja sie do sezonu jak bedzie w szczycie to sie zobaczy - jak dla mnie miejscowka godna polecenia i z dziecmi i psem no i z żona bo jak wyjsdzie sz z kampera i odejdziesz 50m w strone moze to fale zagluszaja co mowi wiec mozna odpoczac :)

Łeba - port jachtowy, jeszcze bylo za free, parking "pod krzyzem". Dobra baza wypadowa aby Łebę zobaczyc do plazy blisko wystarczy wyjzec z kampera, oczywiscie jak nie wieje, niedaleko plaza preferujacych stroj Adama i Ewy (byla pusta), w razie czego 150-200m wczesniej jest mini pole kaempingowe mozna stanac i podpiac sie pod prod jak ktos z soba nie wziął, napelnienie zbiornika woda 10zł oplata zryczaltowana platna u Bosmana.

Krotki wyjazd wiec krotki opis.


Dla jadacych od Warszawy poponuje dojechac do MOP Solple, duzy parking, prysznice za free, woda i wc tez free, przy orlenie. 53.890155, 19.736704

na powrocie po drugiej stronie podobie plus McDonald

Wojciechu - 2017-06-26, 17:42

Mirek - pozwól postawić sobie :pifko - za namiary, za Twoje zażenowanie brakiem golasów na plaży. Jednak najbardziej należy Ci się za podejście do kamperowania. Niektórzy mają lekkość wypowiedzi, swobodę obcowania itd. - Ty masz to przy kamperowaniu - nawet gdybyś jechał pikapem. Pozdrowionka. :spoko

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group