Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

JuŁeSej kamper - Zarobić na kamperach

Socale - 2018-01-05, 20:27
Temat postu: Zarobić na kamperach
Vitaycie.
Dziś na kanale Travel Channel rozpoczyna się seria programów o remontach kamperów.
USA, ale pomysły do zgapienia będą.
Start dziś 20.50 Travel Channel

CORONAVIRUS - 2018-01-05, 21:46

obejrzałem

jak zawsze w przypadku tych produkcji z USA nie jestem rozczarowany bo wiele sie nie spodziewam , to przekaz do innych ludzi niż europejczycy a Polacy to już zupełnie nie .

jednym słowem lipa program , nudny i przewidywalny a ich ciagły pospiech i drżenie przed niedotrzymaniem terminów poraża szukaniem tematu zastępczego by mieć o czym gadać ....

Jest tylko jedena seria zasługująca na miano ciekawej , nie pamiętam nazwiska gościa ale taki łysy z psem w swojej szopie zmienia , przebudowuje i ogólnie cudaczy z różnymi modelami starej motoryzacji USA , obniża dachy i buduje ... ciekawie to robi i ciekawie to pokazują , to można z ciekawościa oglądać i czasami nawet zaczerpnąć cos dla siebie ...

Ahmed - 2018-01-05, 21:56
Temat postu: Re: Zarobić na kamperach
Socale napisał/a:

Start dziś 20.50 Travel Channel


Ty masz ITI Neovision :mrgreen:

Socale - 2018-01-05, 22:09
Temat postu: Re: Zarobić na kamperach
Ahmed napisał/a:
Socale napisał/a:

Start dziś 20.50 Travel Channel


Ty masz ITI Neovision :mrgreen:

Ot wróżbita.
Mam, nie wiem co ale mam i czasami coś oglądam za 6 dych /kwartał. Bez umowy/zobowiązań - czuję się luźno.
.
Adam, ja spodziewałem się Ustandety, ale czasami zdradzają pomysły techniczne, metodyczne.
Taki Airstream kolega na k.pl odbudowywał. W niczym nie był gorszy od Jankesów.
Zerknij w środek tematu:
http://forum.karawaning.p...ign-1986/page-7

Bronek - 2018-01-05, 22:09

E tam, fakt lipa... brakowało tylko tradycyjnego niedoczasu. Była namiaska, szmata i pucowanie do ostatniej minuty.
Mnie zawsze żal :dupa ściska, że mają w tej :dupa ie DMC.
Tego zazdraszczam. Pakują wersalkę itp w orginale bez krempacji.

wirefree - 2018-01-05, 22:19

BIORCA napisał/a:
obejrzałem

jak zawsze w przypadku tych produkcji z USA nie jestem rozczarowany bo wiele sie nie spodziewam , to przekaz do innych ludzi niż europejczycy a Polacy to już zupełnie nie .

jednym słowem lipa program , nudny i przewidywalny a ich ciagły pospiech i drżenie przed niedotrzymaniem terminów poraża szukaniem tematu zastępczego by mieć o czym gadać ....

Jest tylko jedena seria zasługująca na miano ciekawej , nie pamiętam nazwiska gościa ale taki łysy z psem w swojej szopie zmienia , przebudowuje i ogólnie cudaczy z różnymi modelami starej motoryzacji USA , obniża dachy i buduje ... ciekawie to robi i ciekawie to pokazują , to można z ciekawościa oglądać i czasami nawet zaczerpnąć cos dla siebie ...


Warsztat cudow czy jakos tak, gosc jest niesamowity

CORONAVIRUS - 2018-01-05, 23:00

dokładnie ten :)


EwaMarek - 2018-01-06, 10:53

gdzie to można zobaczyć w Internecie?
tekill - 2018-09-25, 09:05

relacja była super :)
Socale - 2018-09-25, 11:32

Serio?
Wrzuć jeszcze swój link w stopkę. :evil:

Bronek - 2018-09-25, 16:15

A Hymer idzie do Amerykanów, ciekawe, może ruszy to skostniałe europejskie rozwiązania?
https://polskicaravaning.pl/dzial/241-przeglad-rynku/artykuly/thor-industries-przejmie-grupe-erwin-hymer,53326


i tu https://www.handelsblatt....K0sdfXYXId9-ap1

maga - 2018-11-02, 20:58

W tej chwili leci fajny program o kamperach na kanale Travel Channel ...
daro35 - 2018-11-02, 21:17

maga napisał/a:
W tej chwili leci fajny program o kamperach na kanale Travel Channel ...



:kciukgora

joko - 2018-11-02, 21:40

Masakra made in usa :wyszczerzony:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group