Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

CT- Świętokrzyskie - V PIKNIK RODZINNY BAŁTÓW 2018

krzysieks - 2018-01-28, 13:30
Temat postu: V PIKNIK RODZINNY BAŁTÓW 2018
Znamy już wstępny termin V Pikniku Rodzinnego Bałtów 2018.
Impreza odbędzie się prawdopodobnie w dniach 8-10 czerwca 2018r.
Jak zwykle szykujemy dla Was szereg niezapomnianych atrakcji :lol: :lol: .
Nie zabraknie z pewnością grupy zwariowanych animatorów , podchodów i gier terenowych , parku linowego i wielu innych niespodzianek które szykują dla Was ORGANIZATORZY CT ŚWIĘTOKRZYSKIE.
O szczegółach wktótce.... :spoko
:spoko

slawwoj - 2018-01-28, 15:10

Lista:

1. slawwoj 2+2

MisioKRAK - 2018-01-28, 16:02

Lista:

1. slawwoj 2+2
2. MisioKRAK 2+2+pies
3.

DC - 2018-01-28, 18:37

To my też się dopisujemy, grupa DC 2+5
ROBSON1 - 2018-01-28, 19:15

witam. Proszę o dopisanie do listy , Dwie załogi ROBSON1
krzysieks - 2018-01-28, 20:51

Z wpisywaniem się na listę...poczekajcie.
Będzie osobna strona na listę zlotu.
Tu dyskutujemy, wymieniamy się opiniami :lol:

Bajaga - 2018-01-28, 23:19

krzysieks napisał/a:

Tu dyskutujemy, wymieniamy się opiniami :lol:

Czy zlotowicze będą mieli nieograniczony wstęp na wszystkie atrakcje Bałtowa (raczej o dzieciach myślę )?

Bazyli - 2018-01-29, 09:24

Czyli jednak "discopolowa społeczność" znów się zjedzie. :haha: :spoko
PS. mam nadzieję że wiecie o co chodzi :bajer

Bajaga - powiem tak: jeżeli będzie jak w zeszłym roku to wierz mi że atrakcji na pewno nie zabraknie :spoko

slawwoj - 2018-01-29, 11:00

Krzysiek a może da się zlotowiczow postawić w dwóch miejscach. Normalnych tam gdzie zawsze a tych co policja straszą bo im za głośno - postawić koło łazienek.
Brodacz77 - 2018-01-29, 11:18

slawwoj napisał/a:
Krzysiek a może da się zlotowiczow postawić w dwóch miejscach. Normalnych tam gdzie zawsze a tych co policja straszą bo im za głośno - postawić koło łazienek.


Sławek - za blisko może być. Też muzyka dotrze.

krzysieks - 2018-01-29, 11:39

Hi..hi..no :lol: :lol:
Postaramy się by wszyscy byli zadowoleni.
Jesteśmy w trakcie organizacji.
Z pewnoscią dojdzie wiele nowych atrakcji z naciskiem na dzieci. :lol: . Ale o tym wkrotce.
Mogę j :ok edynie zapewnić , że będzie jeszcze lepiej niż w poprzednich latach.
:ok :ok

ROBSON1 - 2018-01-29, 12:07

O co chodzi z tym Czyli jednak "discopolowa społeczność" znów się zjedzie
martini44 - 2018-01-29, 12:41

a ja polecam miejsce na samym końcu w którym staliśmy jako ostatni.... z jednej strony kamperka impreza a po drugiej stronie sielanka, zapach skoszonej koniczyny, pustka z ładnym wiejskim widokiem i w miare cicho.... dla rodzin z dziećmi idealnie !!!
ZEUS - 2018-01-29, 12:51

ROBSON1 napisał/a:
O co chodzi z tym

też się chętnie dowiem... :)

krzysieks - 2018-01-29, 13:24

O co chodzi :lol: ?
Trzeba poczytać relację z zeszłego roku :lol: .
Chyba o to , że w trakcie dyskoteki leciały kawałki disco polo :lol: .

SZEJK - 2018-01-29, 13:25

Wydaje mi się że Bazyli nawiązuje do Zlotu w Nadarzynie 2017r :lol: :lol: :diabelski_usmiech
Brodacz77 - 2018-01-29, 13:51

Niee, o Bałtowie mowa. :szeroki_usmiech
krzysieks - 2018-01-29, 14:00

Tych ktorzy nie byli jeszcze nigdy na PIKNIKU RoDZINNYM w Bałtowie , zachęcam do przeczytania relacji i obejżenia zdjęć z poprzednich lat.
Relacje znajdują się na CT Świętokrzyskie :spoko :spoko

SZEJK - 2018-01-29, 14:02

OK!!!!! :spoko :spoko
Bazyli - 2018-01-29, 14:21

Andrzej, oszczędzę Ci szukanina :spoko
https://www.camperteam.pl...r=asc&start=180
Przy okazji - mam nadzieję że zawitasz w tym roku; i sir z Łopuszna też się zjawi za nami i reszta

:band: :gitarra: :pifko :tuba: :band: :lovban: :elegant :dyskusja: :hura :hura :piwo:

ROBSON1 - 2018-01-29, 15:32
Temat postu: A co w Nadarzynie było żle
SZEJK napisał/a:
Wydaje mi się że Bazyli nawiązuje do Zlotu w Nadarzynie 2017r :lol: :lol: :diabelski_usmiech

SZEJK - 2018-01-29, 15:39

Bartku - takie coś się działo iiiiiiiiiii bardzo dobrze.

Do Bałtowa się wybieram, bo jak moje wnuki dowiedziały się że jest super to mi nie odpuszczą. :lol: :lol:

SZEJK - 2018-01-29, 15:44

ROBSON1 - w Nadarzynie bardzo mi się podobało, muzyka ,wino,kobiety to mój żywioł.
Jakieś kwasy i komuś się nie podoba, taki jest suweren w mniejszości to się nie liczy. :haha: :haha: :haha:

ROBSON1 - 2018-01-29, 16:07
Temat postu: Więc w Bałtowie jadę na sam koniec poszaleć
SZEJK napisał/a:
ROBSON1 - w Nadarzynie bardzo mi się podobało, muzyka ,wino,kobiety to mój żywioł.
Jakieś kwasy i komuś się nie podoba, taki jest suweren w mniejszości to się nie liczy. :haha: :haha: :haha:

krzysieks - 2018-01-29, 16:37

Dołożymy wszelkich starań by ten promil mniej zadowolonych , wrócił w tym roku z Bałtowa szczęśliwy :hello :hello :bigok :bigok
Gregorio - 2018-01-29, 19:22

krzysieks napisał/a:
Dołożymy wszelkich starań by ten promil mniej zadowolonych , wrócił w tym roku z Bałtowa szczęśliwy :hello :hello :bigok :bigok


Stopery będą rozdawane? :diabelski_usmiech

gryz3k - 2018-01-29, 19:23

Obawiam się, że "taki się jeszcze nie urodził co by wszystkim dogodził". :diabelski_usmiech I Messalina próbowała i Katarzyna i Sasha i jednak nie. :-P
krzysieks - 2018-01-29, 19:43

Jakoś damy radę :lol: . Bałtow organizujemy już 6 rok :lol: .
Będzie Pan zadowolony :haha:

gryz3k - 2018-01-29, 20:16

Raz byłem i byłem zadowolony. Choć kąt padania promieni słonecznych zdawał się być mało satysfakcjonujący... :haha:
Wojciechu - 2018-01-29, 22:46

Z tego co pamiętam Bałtów to raj dla dzieciaków i głośność muzy wcale im nie przeszkadza. Natomiast dorośli doskonale potrafią wprowadzić się w stan gdzie mało co słyszą. Bywają wprawdzie tacy jak ja, którzy nie są w stanie się przygłuszyć - ale można to wszystko traktować
- dla uśmiechu dziecka i koleżeńskości dorosłych. Jak pisał Krzysiek - wszyscy będziecie zadowoleni. ;)

krzysieks - 2018-01-30, 22:37

Prof-os dziękuję za ciepłe słowa. Pamiętam jak w jednym roku w Bałtowie robiłeś pokaz ratownictwa medycznego :lol: .
Może to powtórzysz?
Wracając do tematu tegorocznego Pikniku , to postaramy się by był troszkę inny. :lol:
Z pewnością będą animatorzy zabawiający Nasze dzieciaki , będzie szereg konkursów i gier na świeżym powietrzu i wiele innych atrakcji.
Co możemy Wam zapewnić : Bałtów będzie do Waszej dyspozycji , będzie świerzo skoszone siano , będzie nocny koncert żab i.....będziecie WY , tworzący fantastyczną atmosferę PIKNIKU RODZINNEGO :roza: :roza: :roza:

pearom - 2018-02-14, 10:50

nie wiem czy finanse pozwolą mi na doprowadzenie campa do dobrej formy do tego czasu, mam nadzieję że uda mi się dołączyć i zapoznać się z całą ekipą :)
BTW znajdę gdzieś materiały z poprzednich edycji? Zdjęcia/filmiki?

ZEUS - 2018-02-14, 11:33

pearom napisał/a:
znajdę gdzieś materiały z poprzednich edycji? Zdjęcia/filmiki?


https://www.camperteam.pl...pic.php?t=23782

https://www.camperteam.pl...pic.php?t=26918

Luksiasty - 2018-02-15, 18:53

Bałtów :wyszczerzony: jak sobie przypomnę jak było fajnie w zeszłym roku......
Nic nas nie zatrzyma i na pewno przyjedziemy, poskakać nawet przy disco polo .
Pozdrawiamy organizatorów
Do zobaczenia :spoko

MirekKliny - 2018-02-16, 08:26

pearom napisał/a:
nie wiem czy finanse pozwolą mi na doprowadzenie campa do dobrej formy do tego czasu, mam nadzieję że uda mi się dołączyć i zapoznać się z całą ekipą :)
BTW znajdę gdzieś materiały z poprzednich edycji? Zdjęcia/filmiki?


obawiam sie ze calej ekipy i tak nie poznasz, chyba nikt nie ma takiej dobrej wątroby, oj przepraszam kondycji aby obejsc wszyskie kampery :)

naristo - 2018-02-16, 15:31

Wiatm wszystkich. Krzysiek kiedy będzie lista? Wnusia się ucieszy, już od dawna pyta kiedy jedziemy do Bałtowa:)
dominik - 2018-02-16, 17:16

MirekKliny napisał/a:
pearom napisał/a:
nie wiem czy finanse pozwolą mi na doprowadzenie campa do dobrej formy do tego czasu, mam nadzieję że uda mi się dołączyć i zapoznać się z całą ekipą :)
BTW znajdę gdzieś materiały z poprzednich edycji? Zdjęcia/filmiki?


obawiam sie ze calej ekipy i tak nie poznasz, chyba nikt nie ma takiej dobrej wątroby, oj przepraszam kondycji aby obejsc wszyskie kampery :)


Przecież na wątrobie się nie chodzi :bajer , a zlot jest typowo dla dzieci.

MirekKliny - 2018-02-16, 19:43

przeciez sie poprawilem ,kiepska kondycja czyli mnossstwo ludzi i kamperow i kilometrow do przejście zeby wszyskich poznac nic innego na mysli nie mialem ;)
Bazyli - 2018-02-16, 22:05

Mój czuły nas zwęszy kogo trzeba. :spoko
CAPOMAN - 2018-02-17, 22:18

Ja na pewno się zapisuję :ok + do tego dwie ekipy w namiotach :szeroki_usmiech
Tak, więc rezerwujemy ten uroczy "cypelek" gdzie stacjonowaliśmy 2 lata wcześniej :ok :ok

a tak na poważnie- termin idealny jak dla mnie :wyszczerzony:

krzysieks - 2018-02-18, 15:36

Dajcie jeszcze chwilkę. :lol: . Robimy wszystko by ten V Piknik Rodzinny wyszedł na 5+ i by Wszyscy byli zadowoleni :lol: .
Zdradzę jedną z niespodzianek... mamy zarezerwowaną największą , najwspanialszą w Świętokrzyskim grupę animatorów PATIGO...więc dzieciarnia będzie zadowolona :lol: Dojdą również kolejne nowe atrkcje Juraparku Bałtów.
Na początku marca przedstawimy program Pikniku i ruszymy z zapisami :bigok :bigok .
W imieniu organizatorów CT Świętokrzyskie pozdrawiam :spoko :spoko
Krzysiek,

Gabi - 2018-03-02, 19:47
Temat postu: Nowi
MY TEŻ CHCEMY!!!!!
My nowi ,zapaleni,nieawanturujący się!
Już się doczekać nie możemy!!
A jakie jest wpisowe? W puszkach,butelkach czy balonach??
A czy 11-latek znajdzie Ziomali do kontaktów bliższych? :kawka:
Za wszystkie cenne i bezcenne rady z góry dziękujemy.



PUSIAKI :spoko

martini44 - 2018-03-03, 13:52

Gabi, zapewniam że 11 latek znajdzie ziomali.... ciężko będzie go zaciągnąć z powrotem do kampera a i Wy odpoczniecie w doborowym Towarzystwie :spoko
krzysieks - 2018-03-10, 22:30

To już oficjalna informacja :lol: :lol: :lol: :lol:
W imieniuCT Świętokrzyskie serdecznie zapraszamy Wszystkich na XXXXX ZLOT CAMPERTEAM , V PIKNIK RODZINNY BAŁTÓW 2018.
Impreza odbędzie się na terenie JURAPARKU BAŁTÓW w terminie 08-10. -czerwca 2018r.
Bałtowa nie trzeba chyba Wam szczegółowo opisywać, nie pomylę się jak powiem krótko: jedna z najwspanialszych atrakcji turystycznych w Polsce.Raj dla Naszych dzieci , wnuczków :lol:
:lol: .Dla Tych którzy jeszcze nie byli w Juraparku Bałtów i dla tych którzy pragną przypomnieć sobie atmosferę z poprzednich lat proponuję fotorelacje uczestników Pikników które znajdziecie na stronie CT Świętokrzyskie.

Program tegorocznego PIKNIKU RODZINNEGO WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

08 czerwca PIĄTEK
- Godziny popołudniowe , przyjazd załóg, meldunek w Biurze Zlotu ,odbiór pakietu powitalnego , ustawienie camperów , przyczep wg. zaleceń ORGANIZATORÓW zlotu.
- Indywidualne zwiedzanie Juraparku na podstawie identyfikatorów otrzymanych w Biurze Zlotu ( Jurapark , Oceanarium , Sabatówka , Dolny Zwierzyniec ). Na Park Rozrywki będą oddzielne opaski , które będą obowiązywać od piątku do niedzieli i będzie możnaa je zakupić w Biurze Zlotu.
- Wieczorne podchody dla dzieci ,, w poszukiwaniu skarbu Bałtowa.
- Wspólne ognisko i muzykowanie
:band:

09 czerwiec SOBOTA
- 07:00 zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Camperteam :puchar
-Ciąg dalszy zabaw w Juraparku , Parku Rozrywki , możliwość indywidualnego wyjazdu na Safarii , wizyty w kinie emocji 5D
- 09:15 , 11:45 wyjazd do największego w Polsce Parku Linowego www.parklinowyskarbka.pl
- Wycieczka autokarowa do Fabryki Porcelany AS www.as.cmielow.com.pl
- 16:00 Zabawa dla dzieci z największą grupą świętokrzyskich animatorów PATIGO , szereg konkursów , zawodów sportowych , malowanie twarzy..etc... www.patigo.pl
- 19:00 wspólne Rodzinne zdjęcie losowanie nagród dla uczestników PIKNIKU.
- 20:00-24:00 Dyskoteka , przedstawienie światło , dzwięk ( pokaz laserów) , światełko do nieba (pokaz ognii sztucznych).

10 czerwca NIEDZIELA
- 09:15 , 11:45 wyjazd do Parku Linowego
- wycieczka rowerowa do Neolitycznej Kopalni Krzemienia w Krzemionkach Opatowskich ok. 15km www.krzemionki.pl
- ciąg dalszy zabaw w Juraaparku i Parku Rozrywki.
- godziny wieczorne pożegnnie załóg , zakończenie PIKNIKU.

W trakcie PIKNIKU na terenie Juraparku będzie odbywał się RAPTOR RUN.Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie biegowe w czasie którego zawodnicy rywalizują między sobą w wyjątkowo wymagającym terenie. Trasa obejmuje malownicze tereny BAŁTOWA.
Uczestnicy PIKNIKUza dodatkową opłatą będą mogli wziąć udział w tej imprezie.
Na terenie miasteczka biegowego obok strefy zawodniczej powstanie przystosowana dla dzieci strefa animacji i zabaw.
Będzie to miejsce w którym wykfalifikowani animatorzy z Juraparku Bałtów zajmować się będą dziećmi. W imprezie tej przewidziane są również biegi dla dzieci.
https://www.facebook.com/events/1859266804365410/
www.raptorrun.pl

https://www.facebook.com/raptor.runPL/

KOSZTY ZLOTU:
Obligatoryjna opłata ZLOTOWA (Załoga 4 osobowa) 190zł , dodatkowa osoba 30zł. Dzieci do lat 5 bezpłatnie.
W cenę Zlotu wliczono:

- bezpłatne miejsce postojowe
- możliwość wielokrotnego korzystania z Juraparku Bałtów , Oceaanarium , Dolnego Zwierzyńca , Sabatówki.
- jednorazowy zjazd na Rollerkosterze
-szereg atrakcji dlaa dzieci związanych z Raptor Run
- podłączenie do prądu , możliwość opróżnienia kota , łazienka , ciepła woda.

OPŁATY DODATKOWE:( NIE OBLIGATORYJNE)
- Opaska do Parku Rozrywki obowiązująca od piątku do niedzieli 30 zł
- Safrii 12 zł
- Kino Emocji 5D 10 zł
- Dojazd i powrót z Parku Linowego 3+3 zł ( opłata za korzystanie z Parku Linowego uzależniona od stopnia trudności trasy)
- Wycieczka do Ćmielowa 28zł
- Udział w zawodach biegowych Raptor Run

Na terenie Pikniku funkcjonował będzie zaprzyjazniony sklep Camperowy firmy Elcamp. www.sklep.elcamp.pl. Nietypowe zamowienia można składać u Pana Wojtka tel.602583657
Będzie można również dokonać drobnych napraw , przeglądów gazowych camperów i przyczep.
W sprawie napraw kontakt Darius Łuczak 501758889.

Jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi :lol: :lol:

W imieniu CT Świętokrzyskie
Krzysiek S :spoko :spoko :spoko

Misio - 2018-03-11, 21:16

A jak przyjedzie Misio z Kotem
To ile trzeba zapłacić za ich pchły potem?
:haha: :haha: :haha:

Paweł_Łódź - 2018-03-12, 16:35

Mamy pytanie organizacyjne, będziemy na zlocie po raz pierwszy. Jaki i kiedy należy wpłacić wpisowe by mieć zagwarantowane miejsce na kamper z przyłączem 230v ?

Pozdrawiamy wszystkich,
Paweł, Łódź

krzysieks - 2018-03-12, 17:59

Witaj Paweł.
Za ten zlot płacimy na miejscu.
Podłączenie do prądu gwarantowane jest dla wszystkich.
Należy tylko wpisac się na listę zlotową , spakować campera i przyjechać do Bałtowa :spoko :spoko

Erniunia - 2018-03-13, 10:02

Cześć, to nasz pierwszy raz :ok Czy możemy się wpisać z mężem i córką i z naszą przyczepką ;) ? Zaczynamy przygodę z Buerstnerem i chętnie wybierzemy się na Piknik, widząc relacje z poprzednich lat - było super :) Pozdrawiamy!
krzysieks - 2018-03-13, 16:03

Erniunia oczywiscie , że tak.
Będzie nam miło Was poznać.
Do zobaczenia w Bałtowie :spoko :spoko

Erniunia - 2018-03-14, 11:10

Dzięki, już wpisałam nas :) Do zobaczenia! :spoko
krzysieks - 2018-03-19, 12:32

Miło mi poinformować iż sponsorem medialnym tegorocznego V PIKNIKU RODZINNEGO będzie Firma POLSKI KARAVANING - www.polskicaravaning.pl

Na terenie Zlotu funkcjonował będzie również sklep FIRMY ELCAMP.
Jeżeli chcecie zamówić coś specyficznego to proszę o kontakt tel. z Panem Wojtkiem 602583657. www.sklep.elcamp.pl
Pozdrawiam Krzysiek :spoko :spoko

Iwona Team - 2018-03-20, 17:38

Witam. Czegos nieogarniam... podrzucicie link do listy zapisow?
krzysieks - 2018-03-20, 17:55

Iwona , kliknij na CT Świętokrzyskie.
Tam będziesz miała listę zlotową :spoko

Iwona Team - 2018-03-20, 18:26

Dzięki Krzysiu!
pozdrowienia i do zobaczenia!

Iwona Team - 2018-03-20, 18:32

A jeszcze sprawa parku linowego :) )) cena 3+3 to koszt dojazdu/powrotu. Traski sobie pod linkiem obejrzałam. A cennik?
I druga sprawa

krzysieks - 2018-03-20, 18:46

Iwonko ceny w parku linowym są uzależnione od stopnia trudności trasy. Cennik powinien być na stronie parku linowego.
Pozdrawiam Krzysiek :spoko

Iwona Team - 2018-03-20, 19:38

krzysieks napisał/a:
Iwonko ceny w parku linowym są uzależnione od stopnia trudności trasy. Cennik powinien być na stronie parku linowego.
Pozdrawiam Krzysiek :spoko

znalazłam... ale ukryli go zręcznie :D

Brodacz77 - 2018-03-20, 21:01

krzysieks napisał/a:
Iwonko ceny w parku linowym są uzależnione od stopnia trudności trasy. Cennik powinien być na stronie parku linowego.
Pozdrawiam Krzysiek :spoko


Iwona - proponuję na początek trasę czerwoną :)

Tutaj podgląd (nie mój) https://www.youtube.com/w...nG4Fy4cM&t=367s

harfa - 2018-03-21, 08:33
Temat postu: Re: V PIKNIK RODZINNY BAŁTÓW 2018
Witam jako nowy użytkownik. Gdzie można znaleźć fotorelacje z poprzednich lat?
Iwona Team - 2018-03-21, 09:18

Brodacz77 napisał/a:

Iwona - proponuję na początek trasę czerwoną :)

Tutaj podgląd (nie mój) https://www.youtube.com/w...nG4Fy4cM&t=367s


dowcipniś...
mnie by stamtad musiał zastęp straży pożarnej ściągać :haha: a potem reanimacja :gwm

krzysieks - 2018-03-21, 09:31

Harfa , fotorelacje z poprzednich zlotow w Bałtowie znajdziesz na CT Świętokrzyskie :spoko
eoliw - 2018-03-23, 22:34

Proszę o zapisanie załogi na liste Campi 2+2 .pozdrawiam !!! :spoko :lol:
dominik - 2018-03-24, 11:56

Dopisane nr 52.
Raptor Run - 2018-03-28, 10:52

Szanowni Państwo, dzień dobry :)

Za zgodą Pana Krzysztofa Sidowskiego oraz w imieniu właścicieli Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego chciałbym przedstawić bliżej bieg Raptor Run 2018 który odbędzie się w dniach 9-10 czerwca w Bałtowie. Z racji na fakt, że w tym samym czasie odbywa się Państwa zlot, właściciele obiektu oraz marki Raptor Run chcą zaproponować dla uczestniczących w zlocie specjalną ofertę cenową biegu.

Widziałem, że kilka postów temu nasz bieg został wspomniany jako jedna z atrakcji dostępnych w ten czerwcowy weekend w Bałtowie. Chciałbym trochę rozwinąć temat.

Raptor Run to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie biegowe w czasie którego zawodnicy rywalizują między sobą na wyjątkowo wymagającym terenie. Ukształtowanie okolic Bałtowa oraz naturalne przeszkody w postaci wąwozów i ścian skalnych idealnie wpisuje się w formułę biegów survivalowych. Niepowtarzalność tego biegu przejawia się także w przeszkodach wzniesionych przez organizatorów na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Dzięki temu na trasie spotkacie naprawdę epickie i ekstremalne konstrukcje do pokonania nieznane z innych biegów po których całość przeszkód jest demontowana. Zmagania sportowe rozpoczynamy 9 czerwca a kończymy następnego dnia imprezą równie ekstremalną co sam bieg.

Na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego, zaraz obok strefy zawodnika, powstanie strefa przeznaczona specjalnie dla dzieci. Animatorzy pracujący w kompleksie przygotują program zabaw, gier oraz zorganizują czas tak, aby zarówno dzieci jak i ich rodzice wykorzystali czas biegu Raptor Run w 100%. Zależy nam na tym, aby zawodnicy mogli przygotowywać się do startu ze spokojną głową i skoncentrowani na osiągnięciu jak najlepszego wyniku.

Bieg dla dzieci odbędzie się w niedzielę 10 czerwca. Przy zakupie pakietu Raptor KIDS nie ma możliwości wyboru godziny, ponieważ starty odbywać się będą, gdy zbierze się wystarczająca liczba dzieci.

Bieg dla dorosłych na 12 kilometrów odbywa się w sobotę, a na 6 kilometrów w niedzielę.

Jeżeli chodzi o preferencyjne warunki cenowe dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w zlocie camperów - chcielibyśmy zaproponować bieg na 12 kilometrów w cenie 119 PLN, bieg na 6 kilometrów w cenie 109 PLN oraz Raptor KIDS w cenie 50 PLN.

W ramach pakietu otrzymają Państwo:

– Medal po ukończeniu biegu
– Elektroniczny pomiar czasu
– Sportową koszulkę z oddychającego materiału
– Wjazd na imprezę dla siebie i 2 osób towarzyszących
– Posiłek regeneracyjny po biegu
– Darmową wejściówkę na teren Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego o wartości 75 zł
– Zniżka 40% na bilet rodzinny do wykorzystania w jednym z 3 JuraParków w Polsce
– Krasiejów, Bałtów, Solec
– Bezpłatne wejście na pole namiotowe – w pełni strzeżone i z zapleczem sanitarnym

Po więcej szczegółów zapraszam na naszego Facebooka oraz stronę Internetową. Zachęcam także do zapisywania się na oficjalne wydarzenie na Facebooku.

https://www.facebook.com/raptor.runPL/
https://raptorrun.pl/
https://www.facebook.com/events/1859266804365410/

W razie pytań służymy odpowiedzią tutaj lub na Facebooku, przy czym zaznaczam, że pisząc do nas na FB dostaniecie Państwo odpowiedź dużo szybciej. :)

Gdyby ktoś chciałby skorzystać z oferty to proszę o kontakt bezpośrednio do mnie przez Facebooka.

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia.


Bajaga - 2018-03-28, 14:08

Raptor Run napisał/a:

Jeżeli chodzi o preferencyjne warunki cenowe dla wszystkich, którzy będą uczestniczyć w zlocie camperów - chcielibyśmy zaproponować bieg na 12 kilometrów w cenie 119 PLN, bieg na 6 kilometrów w cenie 109 PLN oraz Raptor KIDS w cenie 50 PLN.


Chylę czoła, chapeau bas.... sprzedać komuś bieg w cenie 10 zł / kilometr a w przypadku dzieci 50 zł / kilometr to jest marketing na Najwyższym poziomie. Szacunek.

Jeżeli jest chmara klientów to mam jeszcze parę propozycji:
Raptor Sun: jak będzie słonecznie to już za 45 zł można się położyć na własnym kocu! w pakiecie jest medal za uczestnictwo, 1,5l wody mineralnej, elektroniczny pomiar czasu i gazeta codzienna do czytania na kocu.

Raptor Rain: jak by padało to za 73 zł zapraszamy do namiotu! W pakiecie herbata gratis w każdej ilości, miejsce na ławce przy stole, medal za uczestnictwo, elektroniczny pomiar czasu, płaszcz przeciwdeszczowy foliowy a także paczka nowych chusteczek do nosa oraz transmisja "Dancing with the stars" tv polsat...

krzysieks - 2018-03-28, 14:45

Bajaga , nie wiem czemu służy Twoj wpis?
Szukasz kolejnej awantury na forum? Chcesz udowodnić jaki jesteś mądry?
Nie wiem jakie jest Twoje pojęcie o imprezach biegowych.
Jeżeli miałbyś jakiekolwiek pojęcie w tym temacie to wiedziałbys, że ceny pakietów biegowych , czy to biegow ulicznych , gorskich czy terenowych wynoszą od 100-200 zł....
Nikt przecież nie zmusza Cię do biegania...i jeszcze wydawania za to pieniędzy.
Pozdrawiam Cię i życzę udanego sezonu camperowego.

Bajaga - 2018-03-28, 17:19

krzysieks napisał/a:

Jeżeli miałbyś jakiekolwiek pojęcie w tym temacie to wiedziałbys, że ceny pakietów biegowych , czy to biegow ulicznych , gorskich czy terenowych wynoszą od 100-200 zł....

Toteż napisałem, że to wyższa szkoła jazdy w temacie marketingu. I jak jest masa chętnych to tylko zazdroszczę i nisko się kłaniam.

krzysieks - 2018-03-28, 18:13

W zeszłym tygodniu biegłem półmaraton warszawski.
Wzięło w nim udział kilkanaście tysięcy biegaczy.
Cena pakietu z medalem i koszulką o ile dobrze pamiętam ok. 150 zł.
Pozdrawiam :spoko

tardis - 2018-04-23, 03:58

Witajcie

Chcialbym sie dopisac do listy 2+2+piesek jesli mozna :mrgreen:
pierwszy raz wypad z Wami oczywiscie jesli jest wolne miejsce

Pozdrawiam

tardis - 2018-04-23, 04:23

:stop: Przepraszam juz poszlo tam gdzie powinno milego dnia :stop:
peter45 - 2018-04-25, 17:14

Witam.
Proszę dopisać do listy załogę peter45 (2+3)
Pozdrawiam Piotr. :spoko

dominik - 2018-04-26, 08:21

Wpisano na listę nr 77, pozdrawiam :ok
levisdj - 2018-05-07, 23:59

Nie pozostaje nic innego jak poprosić o dopisanie do listy uczestników, jak co roku będzie się działo :-)

levisdj 4+2 :spoko

Kondzio - 2018-05-08, 07:04

Witam,
mam pytanko czy za zlocik płacimy na miejscu w biurze zlotu ??

krzysieks - 2018-05-08, 17:19

Zapłata za zlot na miejscu.
Serdecznie zapraszamy :spoko :spoko

Mirek109 - 2018-05-09, 13:43

Witam prosze o dopisanie do listy uczestnikow zaloge skoczki 2 osoby + wycieczki pozdrawiam Mirek 109
landara - 2018-05-13, 16:47

Czy jest lista do samodzielnych wpisów? Jeśli nie to chcę dopisać załogę 4-osobową w kamperze i dwie załogi 4-osobową w namiocie lub przyczepie.
Do której będzie czynne biuro w piątek? Chcieliśmy przyjechać koło 21...

krzysieks - 2018-05-14, 18:41

Landara , lista zlotowa znajduje się na CT Świętokrzyskie :spoko
krzysieks - 2018-05-15, 06:23

Co tam u Was :spoko ?
My praktycznie jesteśmy gotowi już na przyjęcie gości :lol: :lol: .
Bałtów czeka na Was z niecierpliwością.
W tym roku będzie można zobaczyć w Juraparku nową atrakcję , Polska w miniaturze , dla dzieci przygotowana jest gra terenowa ,,W poszukiwaniu skarbu Bałtowa,,. W sobotę dzieciarnię zabawiać będzie profesjonalna grupa animatorów Patigo. Nie zabraknie również dyskoteki , pokazu laserów , ognii sztucznych :lol: :lol: . Tych którzy się jeszcze nie zdecydowali , serdecznie zapraszamy :lol: :lol: .
Do zobaczenia w Bałtowie :spoko :spoko :spoko

CAPOMAN - 2018-05-17, 13:25

No i super- dzieciaki już piszczą :ok :ok

ps. przegląd gazowy to u kogo ? i do kogo się zgłosić? bo chętnie bym zaliczył :ok

krzysieks - 2018-05-17, 15:13

Oczywiscie , że w Bałtowiw będzie można zrobic przegląd gazowy.
Na zlocie będzie Darek Łuczak i będzie dokonywał drobnych napraw i przeglądow.
Na zlocie będzie z swoim sklepem niezawodna Firma Elcamp.
Będzie więc można zaopatrzyc się na sezon w wszystkie potrzebne akcesoria camperowe. :spoko :spoko

dominik - 2018-05-21, 21:59

Witajcie, odcinek drogi 754 do Bałtowa od drogi numer 79 Warszawa - Sandomierz ZAMKNIĘTY , dojazd do Bałtowa drogą numer 754 od Ostrowca, lub od Sienna (oznaczone) przez Trzemchę Górną, Antoniów do Bałtowa.Jeśli będą zmiany przekażemy :ok
Brodacz77 - 2018-05-22, 09:55

dominik napisał/a:
Witajcie, odcinek drogi 754 do Bałtowa od drogi numer 79 Warszawa - Sandomierz ZAMKNIĘTY , dojazd do Bałtowa drogą numer 754 od Ostrowca, lub od Sienna (oznaczone) przez Trzemchę Górną, Antoniów do Bałtowa.Jeśli będą zmiany przekażemy :ok


Widać drogowcy zawzięli się na uczestników Pikniku w Bałtowie. W zeszłym roku remont drogi od Ostrowca, teraz zamknięta 754 z drugiej strony.
Ale chociaż symetrycznie :diabelski_usmiech

Tylko żeby za rok nie była zamknięta 754 z obu stron :roll:

dominik - 2018-05-22, 20:21

Wylot z Ostrowca na Bałtów ulicę Bałtowską już od świateł też remontują, pewnie kiedyś remont uda się skończyć.
Wojciechu - 2018-05-22, 23:11

dominik - ale fakt, faktem - że rok w rok, jakieś roboty na dojeździe do Bałtowa. Trzeba mieć tylko nadzieję, że jak skończą - to będą estakady wielopoziomowe. Wtedy, zamiast do Rzymu, to wszystkie drogi będą prowadzić do Bałtowa. ;)
Artur.Dell - 2018-05-23, 10:12

landara napisał/a:
Czy jest lista do samodzielnych wpisów? Jeśli nie to chcę dopisać załogę 4-osobową w kamperze i dwie załogi 4-osobową w namiocie lub przyczepie.
Do której będzie czynne biuro w piątek? Chcieliśmy przyjechać koło 21...


No właśnie jak to jest z tym biurem. My mamy do pokonania prawie 260 km i google mówi że zajmie to około 3:41 więc też zjawimy się mocno po 20-tej.

Wojciechu - 2018-05-23, 15:35

Oj - może być tak, że w piątek po 20.00, biuro może być mało komunikatywne - aczkolwiek mały załącznik powinien mocno wpłynąć na znalezienie "kluczy" do niego. Natomiast w sobotę rano - o to już inna bajka - na pewno wszystko załatwione będzie od ręki.
Proponuje - w piątek dołączyć po 20,00 do wieczorno - nocnych Polaków rozmów i czekać do rana w miłym towarzystwie - często biura - także. ;)

krzysieks - 2018-05-23, 18:12

Od zeszłego roku prowadzony jest generalny remont drogi prowadzącej do Bałtowa. Roboty są już na ukonczeniu.
Jesienią tego roku będzie można już jezdzić piękną , nową drogą.
Biuro zlotu będzie funkcjonowało od godzin rannych w piątek.
Zapewniam , że Wszystkich obslużymy z należytym szacunkiem. :spoko :spoko :spoko

dominik - 2018-05-23, 21:38

Artur.Dell napisał/a:
landara napisał/a:
Czy jest lista do samodzielnych wpisów? Jeśli nie to chcę dopisać załogę 4-osobową w kamperze i dwie załogi 4-osobową w namiocie lub przyczepie.
Do której będzie czynne biuro w piątek? Chcieliśmy przyjechać koło 21...


No właśnie jak to jest z tym biurem. My mamy do pokonania prawie 260 km i google mówi że zajmie to około 3:41 więc też zjawimy się mocno po 20-tej.


Damy radę :ok

rjas - 2018-05-24, 00:03

dominik napisał/a:
Damy radę :ok


A jak nie dacie rady to Wam pomożemy :spoko :spoko :spoko

dominik - 2018-05-24, 16:19

Dobrze :wyszczerzony: trzymam Cię za słowo. :pifko
rjas - 2018-05-24, 22:59

I bardzo dobrze, szykuj się, bo nie długo nadciągamy i będziemy nadrabiać zaległości :szeroki_usmiech :spoko
Pawel79 - 2018-05-25, 06:41

Witam wszystkich
Proszę o dopisanie do zlotu jeszcze jednej rodziny
Wasyle 2+2

AgaBart - 2018-05-25, 12:53

krzysieks napisał/a:


08 czerwca PIĄTEK
- Godziny popołudniowe , przyjazd załóg, meldunek w Biurze Zlotu ,odbiór pakietu powitalnego , ustawienie camperów , przyczep wg. zaleceń ORGANIZATORÓW zlotu.


Jesteśmy otwarci na propozycje i uwagi :lol: :lol:

W imieniu CT Świętokrzyskie
Krzysiek S :spoko :spoko :spoko


Bylibyśmy chętni, szczególnie, że byłby to nasz pierwszy zlot. Tylko nie mamy szansy dotrzeć w godzinach popołudniowych. Syn wraca z zielonej szkoły koło 19, także realna godzina przyjazdu to 23. Czy przyjmiecie nas o tak później porze? :roll:

A.

krzysieks - 2018-05-25, 15:46

Oczywiście , że tak☺. Przyjeżdżajcie śmiało☺.
Jak będzie bardzo pozno to zameldujecie się w sobotę rano.
Do zobaczenia w Bałtowie :spoko :spoko

AgaBart - 2018-05-25, 18:18

Super! Do zobaczenia 😁
asmimi - 2018-05-28, 10:48

Proszę o dopisanie nowicjuszy do Zlotu w bałtowie 2 plus 1
asmimimyway....
Asia,Mirek,Miłosz

rafik1300 - 2018-05-29, 19:19

Witam

Proszę o dopisanie do listy
Rafiki 2+2

Dziękuję , pozdrawiam i do zobaczenia :spoko

krzysieks - 2018-05-31, 09:01

To już oficjalna informacja :lol: :lol: :lol: :lol:
W imieniuCT Świętokrzyskie serdecznie zapraszamy Wszystkich na XXXXX ZLOT CAMPERTEAM , V PIKNIK RODZINNY BAŁTÓW 2018.
Impreza odbędzie się na terenie JURAPARKU BAŁTÓW w terminie 08-10. -czerwca 2018r.
Bałtowa nie trzeba chyba Wam szczegółowo opisywać, nie pomylę się jak powiem krótko: jedna z najwspanialszych atrakcji turystycznych w Polsce.Raj dla Naszych dzieci , wnuczków :lol:
:lol: .Dla Tych którzy jeszcze nie byli w Juraparku Bałtów i dla tych którzy pragną przypomnieć sobie atmosferę z poprzednich lat proponuję fotorelacje uczestników Pikników które znajdziecie na stronie CT Świętokrzyskie.

Program tegorocznego PIKNIKU RODZINNEGO WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

08 czerwca PIĄTEK
- Godziny popołudniowe , przyjazd załóg, meldunek w Biurze Zlotu ,odbiór pakietu powitalnego , ustawienie camperów , przyczep wg. zaleceń ORGANIZATORÓW zlotu.
- Indywidualne zwiedzanie Juraparku na podstawie identyfikatorów otrzymanych w Biurze Zlotu ( Jurapark , Oceanarium , Sabatówka , Dolny Zwierzyniec ). Na Park Rozrywki będą oddzielne opaski , które będą obowiązywać od piątku do niedzieli i będzie możnaa je zakupić w Biurze Zlotu.
- Wieczorne podchody dla dzieci ,, w poszukiwaniu skarbu Bałtowa.
- Wspólne ognisko i muzykowanie
:band:

09 czerwiec SOBOTA
- 07:00 zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Camperteam :puchar
-Ciąg dalszy zabaw w Juraparku , Parku Rozrywki , możliwość indywidualnego wyjazdu na Safarii , wizyty w kinie emocji 5D
- 09:15 , 11:45 wyjazd do największego w Polsce Parku Linowego www.parklinowyskarbka.pl
- Wycieczka autokarowa do Fabryki Porcelany AS www.as.cmielow.com.pl
- 16:00 Zabawa dla dzieci z największą grupą świętokrzyskich animatorów PATIGO , szereg konkursów , zawodów sportowych , malowanie twarzy..etc... www.patigo.pl
- 19:00 wspólne Rodzinne zdjęcie losowanie nagród dla uczestników PIKNIKU.
- 20:00-24:00 Dyskoteka , przedstawienie światło , dzwięk ( pokaz laserów) , światełko do nieba (pokaz ognii sztucznych).

10 czerwca NIEDZIELA
- 09:15 , 11:45 wyjazd do Parku Linowego
- wycieczka rowerowa do Neolitycznej Kopalni Krzemienia w Krzemionkach Opatowskich ok. 15km www.krzemionki.pl
- ciąg dalszy zabaw w Juraaparku i Parku Rozrywki.
- godziny wieczorne pożegnnie załóg , zakończenie PIKNIKU.

W trakcie PIKNIKU na terenie Juraparku będzie odbywał się RAPTOR RUN.Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie biegowe w czasie którego zawodnicy rywalizują między sobą w wyjątkowo wymagającym terenie. Trasa obejmuje malownicze tereny BAŁTOWA.
Uczestnicy PIKNIKUza dodatkową opłatą będą mogli wziąć udział w tej imprezie.
Na terenie miasteczka biegowego obok strefy zawodniczej powstanie przystosowana dla dzieci strefa animacji i zabaw.
Będzie to miejsce w którym wykfalifikowani animatorzy z Juraparku Bałtów zajmować się będą dziećmi. W imprezie tej przewidziane są również biegi dla dzieci.
https://www.facebook.com/events/1859266804365410/
www.raptorrun.pl

https://www.facebook.com/raptor.runPL/

KOSZTY ZLOTU:
Obligatoryjna opłata ZLOTOWA (Załoga 4 osobowa) 190zł , dodatkowa osoba 30zł. Dzieci do lat 5 bezpłatnie.
W cenę Zlotu wliczono:

- bezpłatne miejsce postojowe
- możliwość wielokrotnego korzystania z Juraparku Bałtów , Oceaanarium , Dolnego Zwierzyńca , Sabatówki.
- jednorazowy zjazd na Rollerkosterze
-szereg atrakcji dlaa dzieci związanych z Raptor Run
- podłączenie do prądu , możliwość opróżnienia kota , łazienka , ciepła woda.

OPŁATY DODATKOWE:( NIE OBLIGATORYJNE)
- Opaska do Parku Rozrywki obowiązująca od piątku do niedzieli 30 zł
- Safrii 12 zł
- Kino Emocji 5D 10 zł
- Dojazd i powrót z Parku Linowego 3+3 zł ( opłata za korzystanie z Parku Linowego uzależniona od stopnia trudności trasy)
- Wycieczka do Ćmielowa 28zł
- Udział w zawodach biegowych Raptor Run

Na terenie Pikniku funkcjonował będzie zaprzyjazniony sklep Camperowy firmy Elcamp. www.sklep.elcamp.pl. Nietypowe zamowienia można składać u Pana Wojtka tel.602583657
Będzie można również dokonać drobnych napraw , przeglądów gazowych camperów i przyczep.
W sprawie napraw kontakt Darius Łuczak 501758889.




Tak wygląda program V Pikniku Rodzinnego :lol: :lol:
Z dodatkowych atrakcji zlotowych nie ujętych w programie polecamy również:

Piątek poznym wieczorem - Nocne Kino Plenerowe ( film na dobranoc dla Naszych dzieciaków)
Polska w miniaturze - nowa atrakcja Juraparku Bałtów w cenie 10 zł

Mam nadzieję , że przedstawiony program zadowoli wszystkich a nie zdecydowanych zachęci do przyjazdu do Bałtowa :lol: :lol: .

Pozdrawim serdecznie KrzysiekS :spoko :spoko

MisioKRAK - 2018-06-03, 09:00

Już by się pojechało, a tu trzeba czekać jeszcze tydzień :pifko2
asmimi - 2018-06-03, 14:39

a ja mam pytanie jako nowicjusz: czy podczas zlotu można ustawić puszkę w celu zebrania trochę kasy dla chorej koleżanki z naszego miasteczka".Zbiórka jest publiczna i mamy pozwolenie ministerstwa.Każdy zamiast jednego piwka więcej wrzuciłby parę złoty na leczenie..
https://skarbonka.alivia.org.pl/ewa-gryska

krzysieks - 2018-06-03, 15:44

Puszka będzie stała w biurze zlotu.
Będziemy informowac zlotowiczow na co przeznaczona jest zbiórka😊

tom-cio - 2018-06-03, 16:59

A ja wlasnie sie dopisalem na ostatni moment.I tak na szybko mam 2 pytanka-piszecie ze zaloga czteroosobowa-myslimy o zabraniu przyjaciol i wtedy bylibysmy z dodatkowym namiotem-mozna?i pytanie drugie - czy mozna zabrac pieska?(przemily malutki rotweilererek o imieniu Kropek).i czy wpisowe sie gdzies przesyla czy wplaca na miejscu?
krzysieks - 2018-06-03, 17:06

Pieska można zabrać.., nie wlicza się do załogi😁.
Płatność za zlot na miejscu w biurze☺.
Znajomi z namiotem liczeni jako osobna załoga.
Pozdrawiam Krzysiek :spoko :spoko

tom-cio - 2018-06-03, 17:22

No i super,do zobaczenia
CAPOMAN - 2018-06-03, 22:26

Tomek- moja ekipa też będzie z namiotem :) - tam jest taki "cypelek" gdzie 2 lata temu się rozłożyliśmy i to chyba jedyne miejsce dla takich jak my tzn. "mieszańców" (kamper+ namiot).
Darecki_77 - 2018-06-03, 23:48

Witajcie,

Zanim dopisze się do listy upewnię się tylko, czy "wyjście angielskie" o 6-7 rano w niedzielę nie sprawi nikomu problemów?

_________________
Darecki_77
Warszawa

krzysieks - 2018-06-03, 23:59

Nie będzie problemu.
Proszę jedynie zglosic w biurze zlotu , potrzebę wczesniejszego wyjazdu. :spoko :spoko

tom-cio - 2018-06-04, 05:54

Campoman,super,to pozwole sobie zadzwonic w tygodniu i podkierujecie gdzie podjechac.I fajnie bedzie przy kims znajomym stanąć ,pozdr
danielt - 2018-06-04, 09:57

Witam, Krzysztofie mam pytanie zmienił mi się skład ekipy z 2+5 na 4+2 (czterech dorosłych, dwoje dzieci do lat 5), czy zmieniać coś na liście czy ma zostać tak jak było? Pozycja na liście 76.
krzysieks - 2018-06-04, 16:04

Witaj.
Nie trzeba nic zmieniać.
Do zobaczenia w Bałtowie😁 :spoko

Erniunia - 2018-06-04, 19:51

Witam. Mogę dopisać znajomych do listy? Tylko że dopiero w środę mają dać mi znać czy będą napewno.
krzysieks - 2018-06-04, 20:22

Nie ma problemu dopiszesz ich jak się zdecydują😁
MisioKRAK - 2018-06-06, 07:45

Czy ktoś może podrzucić koordynaty dojazdowe :)
Po prostu- gdzie jest zlot :)

Misio - 2018-06-06, 09:30

Nie ma takiej możliwości żeby nie trafić na zlot. Trzeba jechać do "centrum" miasta wzdłuż rzeki, przejechać przez mostek koło młyna a tam będzie widać i słychać nasze miasteczko. Znając Krzysia na pewno będą rozwieszone mapki dojazdu na zlot. :lol:
plebania1 - 2018-06-06, 10:34

Witam :spoko MAM PYTANKO ODNOŚNIE DROGI NA BAŁTÓW. CZY DALEJ TRWAJĄ ROBOTY DROGOWE NA TRASIE ???
Jarobaro - 2018-06-06, 10:43

Ja mam pytanie czy opłatę za pobyt można uregulować na miejscu zlotu.
krzysieks - 2018-06-06, 10:46

Tak prace drogowe wciąż trwają.
Od Ostrowca mozna jechac smiało.
Zalecany obiazd przez Sienno.
Za zlot płacimy na miejscu w biurze zlotu :spoko :spoko

Jarobaro - 2018-06-06, 10:47

To proszę o dopisanie załogi jarobaro 2+1
dominik - 2018-06-06, 13:12

Koordynaty zlotu 51.016550, 21.540967 wjazd przez parking. Trzeba się kierować jak do Juraparku będą stosowne drogowskazy :ok
krzysieks - 2018-06-06, 18:05

Tak jak wcześniej informowaliśmy w piątek ok 19:30 odbędzie się dla dzieci gra terenowa ,, w poszukiwaniu skarbu Bałtowa"☺.
Jeżeli chcecie by Wasze pociechy wzięły w niej udział prosimy o punktualny przyjazd☺.
W sobotę o godzinie 10:00 wyjeżdżamy na wycieczkę autokarową do Żywego Muzeum Porcelany w Ćmielowie.
Szczerze zachęcam do wzięcia w niej udziału.
W autokarze mamy 40 miejsc. Zapisy w biurze zlotu podczas rejestracji.
Pozdrawiam serdecznie Krzysiek. :spoko :spoko

Jarobaro - 2018-06-06, 18:06

Od której godziny można się pojawiać na zlocie w piątek?
krzysieks - 2018-06-06, 18:10

W piątek od godziny 10:00 będzie funkcjonowało biuro zlotu :lol: :spoko
DC - 2018-06-06, 20:10

Witajcie, my już w trakcie pakowania i ledwo mi się udało kamperem z pod domu wyjechać bo rozkopali nam drogę przed domem :shock: Chcemy ruszyć jutro po 10.00 i przyjedziemy troszkę wcześniej niż w piątek rano :-P czyli w czwartek po 19.00 . Czy będzie można sobie stanąć gdzieś z boczku na wysepce, czy zaczynać kolejkę na polu ;)
krzysieks - 2018-06-06, 22:29

Jutro po południu w Bałtowie będą już organizatorzy zlotu :lol: .
Do zobaczenia w Bałtowie :spoko :spoko

dominik - 2018-06-06, 23:14

DC napisał/a:
Witajcie, my już w trakcie pakowania i ledwo mi się udało kamperem z pod domu wyjechać bo rozkopali nam drogę przed domem :shock: Chcemy ruszyć jutro po 10.00 i przyjedziemy troszkę wcześniej niż w piątek rano :-P czyli w czwartek po 19.00 . Czy będzie można sobie stanąć gdzieś z boczku na wysepce, czy zaczynać kolejkę na polu ;)


Wysepka, a raczej cypelek jest trochę okrojony przez organizatorów biegów, ale nie ma tego złego ponieważ w sobotę i niedzielę będzie można z leżaka i :pifko w dłoni oglądać amatorów taplania się w błocie. Żaby nie są poinformowane iż od soboty skończy im się sielskie życie, zmącą im wodę :wyszczerzony: a dzisiaj już mamy dwa kampery na placu :shock: trawa skoszona, drogowskazy ustawione, przybywajcie :ok

CAPOMAN - 2018-06-07, 22:15

Czy coś się zmieniło w kwestii sanitariatów tzn. nadal są po 2 prysznice na cały zlot? etc.? :wyszczerzony:
krzysieks - 2018-06-08, 07:29

Prawie każdy ma prysznic w swoim camperze...wyjdzie ponad 100😁. Będą fodatkowe Toi toi i wspimniana przez Ciebie duża toaleya z prysznicami☺
Kondzio - 2018-06-08, 09:02

Moze ktos już jest ??? Jakies pierwsze fotki ?
jacik - 2018-06-08, 09:23

Kondzio napisał/a:
Moze ktos już jest ??? Jakies pierwsze fotki ?

Dołączam się do prośby ;)

landara - 2018-06-08, 10:27

Do której będzie dziś czynne biuro? My zdołamy dotrzeć dopiero przed 23... I mam ogromną prośbę o zostawienie dla nas miejsca gdzieś w cieniu, bo musimy zabrać psa, który będzie zostawał w kamperze, a nie mamy klimy :(
Z góry dzięki :)

krzysieks - 2018-06-08, 11:23

Tak jest już 20 camperow☺. Jeżeli przyjedzie ktoś bardzo pozno to zamelduje się w sobotę rano :lol: .
Na zlocie odradzamy urzywania urządzen elektrycznych : klimatyzacji , czajnikow gdyż będzie to powodowac przeciążenia sieci elektrycznej.
Czekamy na Was😁😁😁 :spoko :spoko

Bazyli - 2018-06-10, 18:32

Kolejny raz organizatorzy stanęli na wysokości zadania zapewniają świetną atmosferę, doskonała organizację i niezapomnianą zabawę. Wielkie słowa uznania. Moc atrakcji dla dzieci, zabawa, pokaz laserów - kto ni był niech żałuje. Było S U P E R :kwiatki:

... a ja siedzę sobie z komputerkiem na kolanach, popijam kawkę i czekam na lawetę :?
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam kolegę z Lublina na Ducato II który zatrzymał się i chciał pomóc :spoko

łysy1233 - 2018-06-10, 19:25

Pierwszy raz byliśmy... jedyni bez kampera :) Było super. Mam nadzieję, że uda się jeszcze kiedyś do Was przyjechać. Pozdrawiamy. :spoko
MisioKRAK - 2018-06-10, 21:21

Bardzo dziękujemy organizatorom i uczestnikom za wspaniałą imprezę! :kwiatki:
Dojechaliśmy szczęśliwie do domu, gdzie nas Kraków przywitał burzą.
Po drodze udało mi się być, przez pewien czas, wozem pilotującym wspaniałą 600 Szejka :-) dziękujemy za wspólną podróż :spoko

arti33 - 2018-06-10, 21:34

Brawa dla organizatorów za trud i pełne zaangażowanie.
Wszystko na najwyższym poziomie. :kwiatki: :kwiatki: :kwiatki:

Darecki_77 - 2018-06-10, 21:45

Ja również dziękuję za dobra zabawę (dzieciaki przeszczęśliwe :) , mam nadzieje że nie obudziłem nikogo znikając o 5 rano. Dojechaliśmy cali choć bez alternatora i wspomagania bo pasek się skończył

pozdrawiamy

Załoga Czajbusa

asmimi - 2018-06-10, 21:49

Załoga asmimi z Ozimka również dziękuje za wspaniały zlot....był to nasz debiut....dzięki za wszelkie porady, opinie i szczególnie za pieniążki wrzucane do puszki na leczenie naszej koleżanki....jutro podam kwotę (po oficjalnym komisyjnym liczeniu)...już zapisujemy się na Zlot w 2019r.
Pozdrawiamy Asia,Mirek i Miłosz

Izabell - 2018-06-10, 22:17

Hej, dzięki za super zabawę, świetną organizację, atrakcje etc.. Już myślimy o następnym zlocie.. Pozdrawiamy serdecznie :lol:
SZEJK - 2018-06-10, 22:53

krzysieks + załoga WIELKI SZACUN organizacyjne mistrzostwo świata :pad: :pad:

ps.
MisioKrak - jechałem jak po sznurku za Tobą dzięki :lol: :lol:

landara - 2018-06-10, 23:09

Dzięki za wspaniały zlot :) . KrzysiekS :bylo wspaniale, jak zawsze :) . :pifko
spanian - 2018-06-11, 00:41

A tutaj są nasze wspomnienia. Przepraszam za kompozycje klapki + skarpetki. Wiem, że panie tego nie tolerują. Film trwa niewiele ponad 6 minut. https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
KrzySówka - 2018-06-11, 08:16

Dziękujemy organizatorom za wspaniale zorganizowany zlot i wspaniałą atmosferę. Wszystko profesjonalnie z dbałościa o szczegóły. Pozdrawiamy :spoko
DC - 2018-06-11, 09:00

Po siedmiu godzinach dotarliśmy szczęśliwie o 1.30 do domu. Dzieci zaspane ale szczęśliwe, wybawione, wybrudzone :mrgreen: Mieliśmy super zabawę dzięki dobrej organizacji i nowym atrakcjom.
Jeszcze raz dziękujemy, znajomych pozdrawiamy :spoko i do zobaczenia w Bałtowie za rok.

Wojciechu - 2018-06-11, 09:33

spanian - film super, no i podkład muzyczny jakże trafny. Kolejny raz, Krzysiek i Dominik mocno zapracowali na swoje wizeruneki - Panowie - potraficie.
Szkoda...może następnym razem będzie dane przyjechać. ;) :spoko

spanian - 2018-06-11, 11:05

Dziękuję "prof-os". Ten film ukazujący świetną zabawę też jest formą podziękowania dla organizatorów za ich trud włożony w przygotowanie zlotu.
azira - 2018-06-11, 12:26

Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za mile spędzony czas i atrakcje.
Noc z laserami zostanie na długo w pamięci, było nieziemsko!

Spanian filmik bardzo ujmujący, do tego jest na nim uchwycony nasz pojazd.

Dziękuję :roza:

rosomak - 2018-06-11, 18:56

Krzysiu bylo Super. Pozdrawiamy wszystkich uczestnikow.
rosomaki

darkowski - 2018-06-11, 20:31

My również serdecznie dziękujemy za super zlot :mrgreen:
Pyrek - 2018-06-11, 22:18

My również dziękujemy za wspaniały zlot.
Pozdrawienia dla organizatorów i wszystkich zlotowiczów

CAPOMAN - 2018-06-11, 22:45

Z mojej strony również dziękuję za wszystko- ekipa świętokrzyska ponownie pokazała klasę :spoko

Moje dzieciaki zauroczone- zresztą dorośli również.
Mnie najbardziej pozytywnie zaskoczyła sama organizacja całości- wszystko przemyślane, wszystko sprawnie zorganizowane, wszystko na najwyższym poziomie.
Naprawdę miła obsługa- zawsze pomocna w każdej kwestii.


W moim przypadku stacjonowaliśmy na samym końcu, ale również i do nas prąd dotarł- bez problemu - dziękujemy :wyszczerzony:


Jedyna drobniutka sugestia i pomysł, aby taki jeden zbiornik z wodą umieścić również na końcu takiego pola- czyli po jednej i po drugiej stronie bo wycieczki po wodę potrafiły zmęczyć :-P - chociaż i tak ten zbiornik okazał się strzałem w 10- niż ten kranik przy sanitariatach :szeroki_usmiech (odległość)

CAPOMAN - 2018-06-11, 22:57

Jest jednak jedna rzecz, która mnie smuci, irytuje itp. i nie mogę się powstrzymać, aby o tym nie napisać.

Z tego co pamiętam to na zlot zapisało się ponad 130 ekip a na miejsce dotarło sto parę gdzie reszta się podziała?
Rozumiem, że zawsze komuś coś może nagle wyskoczyć- ok- napisz o tym jeszcze przed zlotem, wykreśl siebie z listy i po kłopocie.
Rozumiem, że mogły się wydarzyć jakieś "nie daj Boże" przykre przypadki/ wypadki po drodze i ktoś nie mógł dojechać na zlot- ok zrozumiałe- natomiast to 1-2 takie sytuacje teoretycznie mogły mieć miejsce.

Nadal zadaję pytanie co z resztą, która nie dotarła, nie napisała wcześniej, że rezygnuje i.... to tyle w tym temacie.


Przecież będąc na miejscu organizatorów i patrząc na listę zdeklarowanych uczestników to chyba jest różnica czy mają wszystko zaplanować dla 100 kamperów czy dla 150.

Generalnie- to takie trochę "słabe".
Smutno było, jak podczas losowania nagród i losowania kolejnych ekip z listy mogliśmy wszyscy często usłyszeć- pudło(ktoś nie dojechał na zlot) a tak niestety było :(

krzysieks - 2018-06-11, 23:36

W imieniu CT Świętokrzyskie serdecznie dziękujemy wszystkim załogom które przybyły na V Piknik Rodzinny do Bałtowa :kwiatki: :roza: . To Wy tworzyliście fantastyczną, niepowtarzalną atmosferę tego zlotu i za to należy Wam się szacunek :bigok :bigok .
Dziękujemy wszystkim sponsorom nagród tych cennych i tych drobnych :bukiet: . Jesteśmy szczęśliwi ,że jesteście z nami już kolejny rok.
Tak jak zauważyliście co roku staramy się uatrakcyjniać nasz Piknik :lol: . W tym roku byli nowi animatorzy , było kino plenerowe , była Polska w miniaturze :lol: :lol: .
Cieszymy się bardzo , że po raz kolejny dzieciarnia wracała z Bałtowa zadowolona :bigok :bigok .
To motywuję nas do pracy , do tego by kolejny Piknik Rodzinny w Bałtowie był imprezą niezapomnianą dla wszystkich. :lol: :lol: :lol:
Niestety tak jak zauważył jeden z zlotowiczów , nie wszyscy podchodzą do tematu Zlotu całkiem poważnie :( :( . Informowanie o nieobecności przed samym zlotem bądz całkowity brak informacji jest małym nietaktem....
W związku z powyższym jeżeli ktoś poczuwa się w obowiązku ,, naprawy swojego błędu " , prosimy o przekazanie dobrowolnej kwoty na konto Camperteam.pl 08175000120000000036764608 Reifeisenpolbank. Pieniądze te będą przeznaczone na bieżącą działalność Campertem.

Żegnając się z odjeżdżającymi załogami padało często pytanie czy za rok się spotkamy , czy będzie kolejny Piknik?
Odpowiem ...wymijająco :lol: :lol: . Postaramy się w przyszłym roku z Wami spotkać :lol: :lol: i obiecujemy nowe atrakcje , nowe pomysły :lol: :lol: .
Do zobaczenia za rok w Juraparku Bałtów :spoko :spoko :spoko

jasio102 - 2018-06-12, 09:49

Witam
Jestem posiadaczem kamperka od dwóch lat, i na zlocie byłem drugi raz, do czego namówił mnie jego poprzedni właściciel. Rzeczywiście super impreza dająca możliwość odcięcia się od problemów dnia codziennego. Oczywiście pogoda dopisała również i w tym roku, a wszystkie atrakcje wspaniale zorganizowane. Dziękujemy organizatorom za extra :wyszczerzony: imprezę. Jak tylko zdrowie będzie dopisywało w przyszłości na pewno będziemy gościć na kolejnych zlotach. Nawet w tym roku udało mi się wylosować drobną nagrodę ufundowaną przez importera kamperów z zagranicy, co uznałem za jakiś znak gdyż już myślę o zmianie na nowszy model. Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą imprezę i czekamy już na kolejne spotkanie w przyszłym roku.
Pozdrawiam :szeroki_usmiech

naristo - 2018-06-12, 12:14

Dziękuję organizatorom za kolejny Zlot w Bałtowie. Było jak co rok super. Czekamy z wnusią na spotkanie za rok. Pozdrawiam wszystkich uczestników.
:spoko :pifko

asmimi - 2018-06-12, 13:25

Drodzy Camperteamowcy informuje,że na zlocie zebraliśmy do puszki 1081,96 zł.Jesteście Wielcy!!!!Ewa bardzo dziękuje!!!
krzysieks - 2018-06-12, 17:59

Asmimi cieszymy się bardzo , że mogliśmy pomoc Twojej koleżance :lol: :spoko
Misio - 2018-06-12, 23:01

Bardzo dziękujemy za super zlot zorganizowany przez grupę ludzi, którym się jeszcze chce pod przewodnictwem krzyśkas. Wszystkie imprezy były bardzo udane, pogoda dopisała, z czego wszyscy są zadowoleni.
Chcieliśmy się podzielić wspomnieniami zapisanymi na karcie pamięci aparatu.
(Ewentualny bałagan w zdjęciach wynikł z pośpiechu i godzin wieczornych.)
Oczywiście należy się po piwku.

Bałtów https://photos.app.goo.gl/y3TbyN9rQDNUQpN5A

Park linowy https://photos.app.goo.gl/iZbb7snzXs4useoY6

Darek ALPO https://photos.app.goo.gl/2cGjLJRCCGHLxHPB8

Zawody wędkarskie https://photos.app.goo.gl/DLkg2K4ff8z6HgR18

Zbiórka pieniędzy https://photos.app.goo.gl/k7HKjwhUQd5A9h7M8

Jakub https://photos.app.goo.gl/NANRr52YVVxBhorj9

Sklep Elcamp https://photos.app.goo.gl/B6KJA8EeMdd8hk486

Nagrody https://photos.app.goo.gl/tYxehvALZYgUKDUC7

Dyskoteka https://photos.app.goo.gl/QDbzXRvDsdRGL1rM7

Patigo 1 https://photos.app.goo.gl/uEm7gEGu5ouMw86z8

Patigo 2 https://photos.app.goo.gl/s9uu2STcQYHBvCVJ8

Zdjęcie zbiorowe https://photos.app.goo.gl/zN366ydaWQDgeSra9

Biuro https://photos.app.goo.gl/ayLqoLobeYvH1fiA9

Organizatorzy https://photos.app.goo.gl/3mt3mhCPMVdmzXp89

krzysieks https://photos.app.goo.gl/gQnEKMgivSNqDkXeA

Bieg RAPTOR RUN https://photos.app.goo.gl/rDV3aWzhjJeJ2yVE9

Misio - 2018-06-12, 23:15

Wdarł się bałagan w zdjęciach. :oops:

Jutro poprawimy.

CAPOMAN - 2018-06-12, 23:29

Misio - super zdjęcia :ok
Bazyli - 2018-06-12, 23:35

Nasz forumowy fotograf nie zawiódł, leci zasłużone piwko :pifko
Mir - 2018-06-13, 12:21

Nasza załoga również bardzo serdecznie dziękuje Organizatorom i Zlotowiczom za wspaniałą, beztroską zabawę!!! Krzysiu, Dla Ciebie i Twojej Ekipy :roza: - Szacun i Wielkie dzięki!!! Pięcioletnia córka musiała się nieźle sprężać, żeby skorzystać z atrakcji, również i nam dorosłym serducha biły radośnie :lol: :lol: odjechaliśmy jako ostatni w poniedziałek po południu i pożegnał nas dumnie kroczący po całym polu bocian :) Dziękujemy także MisioKotkom za uwiecznienie tych wspaniałych chwil!!! :roza:
krzysieks - 2018-06-13, 16:10

Heniu dziękujemy bardzo☺ :pifko
Misio - 2018-06-13, 19:07

Z przyczyn technicznych i braku czasu narobił się bałagan w kolejności zdjęć. :lol:

Kotek użyła swoich czarów i jest wszystko ułożone chronologicznie. :roza:

Życzymy miłego oglądania i niech emocje wrócą jeszcze raz. :lol:

Ponownie dziękujemy organizatorom za wielki wkład w zorganizowanie zlotu ku radości dzieci a przy okazji też dorosłym. :lol: Bo o uśmiech dziecka zawsze warto. :brawo: :hallo: :heart:
:roza: :roza: :roza:

Kotek - 2018-06-14, 09:07

Za całą fotorelację dziękuję Ci Misiu! :roza: :roza: :roza:
I stawiam Ci :pifko :pifko :pifko , może wypijemy je razem. :haha: :haha: :haha:

Jerzy, Elżbieta Grzesiak - 2018-06-14, 18:34

Jak co roku, tak i tym razem jesteśmy zachwyceni organizacją Pikniku 2018, za co Krzysiowi i jego Ekipie serdecznie dziękujemy. Przejeżdżamy bez dzieci, bo są daleko, ale ogromną radość sprawia nam widok nie tylko rozbawionej dziatwy ale także dorosłych Zlotowiczów, bo przecież wszystkim zapewniono wyśmienitą zabawę. Dla nas szczególną radością było to, że mogliśmy spotkać starych przyjaciół i poznać nowych. Nasze życie byłoby uboższe, gdyby nie te wspaniałe spotkania. Z żalem pożegnaliśmy nie tylko wszystkich Przyjaciół i bociana, ale także towarzyszący nam przez kilka dni zgrany i wytrwały chór żab. Już odliczamy dni do kolejnego Pikniku. Do zobaczenia!!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group