Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

2018 - Zapominiany Zlot CT

kalinin - 2018-02-16, 21:09
Temat postu: Zapominiany Zlot CT
To był chyba II Zlot CT, ale został "zapomniany?
SlawekEwa - 2018-02-16, 22:05

kalinin napisał/a:
ale został "zapomniany?

Mirku jak "zapomniany" przecież to Ty go organizowałeś :pifko

Wojciechu - 2018-02-16, 22:27

Wprawdzie w 2008r. o kamperze nie miałem zielonego pojęcia, ale dzisiaj mogę powiedzieć, że kierunek i klimaty Kazimierza są bardzo ok. Widzę też znajomych, o których istnieniu w 2008r. nie miałem zielonego pojęcia a dzisiaj klimaty przyjaźni są bardzo ok.
Może warto się spotkać w szerszym gronie niż na zdjęciu, poznać się i odnowa poczuć klimaty Kazimierza. ;)

wbobowski - 2018-02-17, 00:19

To był nasz pierwszy zlot CT.
Nawet to pierwsze zdjęcie też jest z moim opisem.

Ale oficjalnie (patrz Polski Caravaning) nazywał się "Zlot ponad podziałami".

Dla młodych (stażem) kamperowców... jak widać z nazwy już wówczas bywało różnie.

wbobowski - 2018-02-17, 00:32
Temat postu: Re: Zapominiany Zlot CT
kalinin napisał/a:
To był chyba II Zlot CT, ale został "zapomniany?

Jaki zapomniany... przecież tak samo jak inne jest na swoim miejscu tutaj > https://www.camperteam.pl...forum.php?f=156

zbyszekwoj - 2018-02-17, 07:46

Cytat:
Może warto się spotkać w szerszym gronie niż na zdjęciu, poznać się i odnowa poczuć klimaty Kazimierza.
_________________


Dobry pomysł. :ok

kalinin - 2018-02-17, 14:18
Temat postu: Pierwszy Zlota Kamperów w Polsce
Pierwszy Oficjalny Zlot Kamperów w Polsce odbył sie w 2006 roku. Przyjechało 36 kamperów. Trochę wspomnień, Kto się rozpozna na filmie niech napisze posta.

kalinin - 2018-02-17, 14:27

Odnalazłem jeszcze jeden film z kazimierzowskiego Zlotu, to były romantyczne czasy!

koko - 2018-02-17, 15:50

Dlatego między podziałami bo najpierw był CCP tzn Camper Club Poland
Póżniej Camperteam i stąd te podziały

Wojciechu - 2018-02-17, 16:18

O marce Camper Team niech świadczy fakt , że doświadczeni kiero. międzynarodowi, logowani na swoich forumach - gdy czegoś nie wiedzą, to odsyłają do wiadomości i wiedzy C.T. To najlepiej świadczy o naszym funkcjonowaniu, uznaniu - ponad podziałami. ;)
koko - 2018-02-17, 18:09

prof-os napisał/a:
O marce Camper Team niech świadczy fakt , że doświadczeni kiero. międzynarodowi, logowani na swoich forumach - gdy czegoś nie wiedzą, to odsyłają do wiadomości i wiedzy C.T. To najlepiej świadczy o naszym funkcjonowaniu, uznaniu - ponad podziałami. ;)



Co racja to racja. chociaż nieraz to ta trzecia prawda w,księdza zapomniałem jakiego

Wojciechu - 2018-02-17, 18:12

koko napisał/a:
prof-os napisał/a:
O marce Camper Team niech świadczy fakt , że doświadczeni kiero. międzynarodowi, logowani na swoich forumach - gdy czegoś nie wiedzą, to odsyłają do wiadomości i wiedzy C.T. To najlepiej świadczy o naszym funkcjonowaniu, uznaniu - ponad podziałami. ;)



Co racja to racja. chociaż nieraz to ta trzecia prawda w,księdza zapomniałem jakiego




ks. Józef Tischner ;)

koko - 2018-02-17, 19:19

Mirek jeszcze był zlot pod Poznaniem w Tarnowie Podgórnym
staszek - 2018-02-17, 20:14

Mirku!
Jak milo popatrzec na nasze buzie o 10 lat( jakby nie liczyc) mlodsze.I obysmy sie jak najdluzej spotykali na ZLOTACH :spoko
PS Mysle,ze tylko redaktor Zientarski sie troche zestarzal( przez ten czas)- bo my nic a nic JESTESY TACY SAMI :lol:

maga - 2018-02-17, 20:15

To Ty Mirku,byłeś pomysłodawcą i organizatorem I Zlotu Camper Club Poland w Jedlińsku
i również następnego tzw.Ponad Podziałami w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą.
Oba wpisały się w mojej pamięci jako zloty integracyjne,przyjechaliśmy na nie z różnych stron Polski,jadąc po kilka set kilometrów.
Po co ? ktoś by się zapytał.
A no właśnie,po to aby się spotkać,aby poznać innych ludzi o tej samej pasji,aby wymienić się cennymi doświadczeniami,
to były przecież początki naszego kamperowania.
Na tych zlotach nawiązały się przyjaźnie,które trwają po dziś dzień.

Cieszę się,że było mi dane brać udział w tych zlotach i również je bardzo mile wspominam :bigok

Krystian - 2018-02-17, 20:22

Zlot w Kazimierzu był naszym pierwszym wyjazdem kamperem.
Wspominamy atrakcje, te przewidziane w programie zlotu jak i te spowodowane pogodą.
Było super, poznaliśmy wiele osób z którymi przyjaźnimy się do dzisiaj.
Mirku dziękujemy za odświeżenie tamtych dni, na pewno tego zlotu nie zapomnimy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group