Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Nadwozia kempingowe i zabudowy - Poszukuje Zawiasu do drzwi wejściowych w kamperze

dj.Adi - 2018-03-12, 23:16
Temat postu: Poszukuje Zawiasu do drzwi wejściowych w kamperze
Witam.
Jak w temacie. Poszukuje brakującego zawiasu do zabudowy "Blu Camp" made in Italia. Niestety nie ma przedstawicielstwa w Polsce. Więc szukam wskazówek w jakiej innej zabudowie możne występować.

eler1 - 2018-03-13, 09:16

dj.Adi napisał/a:
Poszukuje brakującego zawiasu do zabudowy "Blu Camp" made in Italia

Z tego co kojarzę to chyba była linia dla wypożyczalni robiona przez RIMOR-a :spoko

papamila - 2018-03-13, 10:54

dj.Adi napisał/a:
Poszukuje brakującego zawiasu do zabudowy "Blu Camp" made in Italia.

pokazaleś zawias rozbudowany o dodatkowy element do moskitiery
- o którą częśc ci chodzi?, czy potrzebny caly zawias, taki jak pokazałeś?

Eler 1 ma rację, to od rimor-a

zadzwoń do Pawła (frólik)- powinien taki mieć

DC - 2018-03-13, 18:38

Faktycznie to jest Rimor, a tak przy okazji, czy ktoś prowadzi w Polsce sprzedaż części do zabudów Rimora ?
dj.Adi - 2018-03-13, 18:59

Dziękuję za podpowiedzi. Poszukuje całego zawiasu, on się składa z trzech elementów i moskitiera jest również mocowana na nim. Brakuje mi jednego w drzwiach wejściowych. A więc szukam przedstawiciela "Rimor"-a
P.S. Napisałem do Frólika

dj.Adi - 2018-03-13, 23:22

A kojarzycie w jakim modelu Rimora wystepuje taki zawias?

Przedstawiciel Rimor na Polskę

SPIDERVAN Anna i Mariusz Pajak
ul.Skolczanka 7
30-398 Kraków
Tel: +48 604784322
Email: info@spidervan.pl

takisobie - 2018-04-17, 18:56

Witam Kolegę z Będzina (?)
mam podobny problem z zawiasami w moim Kamperze "Due Erre - 308 Dream" na Transit 125F350 To jest wyjątkowo mało spotykana wersja włoskiej produkcji, kupiłem (niedaleko Monachium) dziesięcioletniego z przebiegiem 80 tys przed 4-ma laty, obecnie ma już ok. 130 tkm. Muszę przyznać że Włosi, jak zwykle, robią dużą i wygodną kuchnię oraz ogólnie całkiem sympatyczny wystrój wnętrza (design) jednak samo wykonanie... no, to już jest całkiem inny temat. Ale taki dla przykładu mechanizm zamykania w drzwiach zabudowy to jest moim zdaniem taki oto zamek o bardzo udziwnionej konstrukcji; chodzi o samo zamykanie-zablokowanie drzwi. Pod względem funkcji - całość działa bardzo dobrze. No tak, ale ten zamek to już jest jednak angielska myśl techniczna, musiałem przed rokiem wszystko rozebrać bo pękła sprężynka od stalowej blaszki zapadki. Sam mechanizm zamykania drzwi w swym zamyśle moim zdaniem jest jednak bardzo skuteczny. No, ale wracając do wspomianych już zawiasów, okazuje się wieką sztuką to, żeby ustawić-dopasować ramkę drzwi moskitiery do samych drzwi oraz całość do ramy drzwiowej tak, by nie było większych szczelin? Zajęło mi to sporo czasu zanim odkryłem, że całe skrzydło drzwi wraz z ramką moskitiery jest po prostu za mało sztywne jako całość. Teraz jeszcze do maja mam trochę czasu więc popróbuję usztywnić to jakoś... Chyba że ktoś z Was ma ewentualnie już jakiś pomysł?
Byłbym wdzięczny za radę!
Pozdrawiam
takisobie

pearl - 2019-05-08, 19:29

Witam kolegow ,ja rowniez szukam calych drzwi do rimora .Moze ktos cos ?
John10 - 2019-05-18, 09:39

Może go znajdziesz tutaj

Usunięto link reklamowy.

Andrzej 73 - 2019-05-18, 10:01

Myślę że tam nie znajdzie drzwi. Przestań ciągle wrzucać tego linka bo zostaniesz wyrzucony z forum. :zastrzelic
kimtop - 2019-05-18, 13:21

Andrzej 73 napisał/a:
bo zostaniesz wyrzucony z forum.


Nie wiem dlaczego jeszcze nie wyleciał :zastrzelic :zastrzelic

Tadeusz - 2019-05-18, 14:04

kimtop napisał/a:
Andrzej 73 napisał/a:
bo zostaniesz wyrzucony z forum.


Nie wiem dlaczego jeszcze nie wyleciał :zastrzelic :zastrzelic


Jeśli jeszcze raz tak uczyni to wyleci. :szeroki_usmiech

kimtop - 2019-05-18, 15:30

Tadeusz napisał/a:
Jeśli jeszcze raz tak uczyni to wyleci


Do innej parafii? :chytry


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group