Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

PEUGEOT - Kilka pytań technicznych

qbas62 - 2018-05-31, 08:56
Temat postu: Kilka pytań technicznych
Witam. Od tygodnia posiadam posiadam Peugota J5 zabudowa Burstner 2,5D zabudowa Burstner i oto moje pytania gdyż nie znalazłem odpowiedzi na forum lub słabo szukałem:
1. Czy po włączeniu zapłonu u was palą się postojówki (u mnie tak),
2. Gdzie kupić sam kominek do wywietrznika trumy, w sklepach są całe zestawy, jak i wywietrznik łazienki.
3. Na panelu sterowniczym "Cramer D-5750 Menden", m.in. znajdują się dwa przyciski z ikonką akumulatorów. Po przyciśnięciu wskazują napięcie. Czy jeden przycisk jest od aku stacjonarnego a drugi od rozruchowego ?.
To tak na szybkiego byłoby tyle. Pozdrawiam posiadaczy J5

Bim - 2018-05-31, 11:46

1 Nie
2 Ciężko z tym będzie , nie masz czy chcesz mieć ladniejszy?
3 Dokładnie tak

http://transa-m.pl/produk...daszek-fi-105mm

dziwaczek - 2018-05-31, 12:03

da. 1 jak to ducato I to tam są dwa przyciski do świateł może ten od pokojówek jest wciśnięty - mi sie to myliło w końcu oznaczyłem które to mijania
qbas62 - 2018-05-31, 14:50

Witam odnośnie wywietrznika łazienki to poprzednik urwał, teraz stoi na nim wiaderko, do góry dnem oczywiście :wyszczerzony: (dzięki za link ale muszę sprawdzić średnicę czy będzie pasował) a od trumy to chyba nie długo sam się rozpadnie ze starości. dlatego coś muszę z tym zrobić. Co do przycisków od postojówek to jest taki jakiś "P" z lewej strony kierownicy-sprawdzę.Pozdrówka i serdeczne dzięki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group