Klub miłośników turystyki kamperowej - CamperTeam

Węgry - Mapa basenów termalnych na Węgrzech

brams - 2018-06-11, 09:24
Temat postu: Mapa basenów termalnych na Węgrzech
Z polskiego forum o Madziarach - umiejscowienie basenów termalnych na Węgrzech:

https://www.google.com/ma...54825317362&z=7

Brodacz77 - 2018-06-11, 11:07

Coś się link nie otwiera :-/
JacekP - 2018-06-11, 11:33

U mnie wszystko działa bez problemów. Mapa super, wielkie dzięki za link :kwiatki:
JaWa - 2018-06-11, 11:39

Mapa nie jest super bo brak bardzo wielu termali, np. tak dużych jak Karcag, czy Berekfurdo itd. Nieprzydatna.
TJL - 2018-06-11, 11:41

Mapa przydatna, ale basenów termalnych jest na Węgrzech 3x więcej. Dla chętnych np. thermafurdo.hu
ZEUS - 2018-06-11, 15:29

JaWa napisał/a:
czy Berekfurdo

map/zestawień jest sporo... :wyszczerzony:

oto jedno z nich (Berekfurdo - moje ulubione :oops: - JEST!!! :-P )

https://www.google.com/ma...38056250003&z=9
:spoko

martini44 - 2018-06-11, 15:32

i bardzo dobrze że niema niektórych termali na mapie :bukiet:
ZEUS - 2018-06-11, 16:10

jeżeli myślimy o tym samym... to też tak uważam :-P :spoko
SlawekEwa - 2018-06-11, 16:12

Cytat:

jeżeli myślimy o tym samym... to też tak uważam

Nie wiem o którym myślicie, ale tego o którym ja myślę też nie ma :chytry

MILUŚ - 2018-06-11, 16:27

ZEUS napisał/a:
jeżeli myślimy o tym samym... to też tak uważam :-P :spoko


Coś w tym jest i........proszę nie uzupełniajcie listy :chytry

brams - 2018-06-11, 18:58

Jest mi ogromnie przykro i przepraszam, że mapka termalna zrobiona przez jakiegoś anonima z forum węgierskiego nie spełniła oczekiwań szlachetnie urodzonych kamperowców.

Oni (w/w kamperowcy) wiedzą dobrze, lepiej i najlepiej o tym, które baseniki bezwzględnie należy ujawnić, a które lepiej nie.

Ba! Mają tak ukryte "swoje" węgierskie termale, o których z pewnością nawet najstarsi Madziarzy nie wiedzą!

Że mnie coś, kurde, podkusiło.... Duszno tu, chyba za dużo pary.

Ale - byle do rajdu i przed jesienią :spoko :spoko :spoko Wszystkim!

grzegorz_wol - 2018-06-11, 19:28

Hm ... tak o miejscówce na pasie startowym gdzieś nad Bałtykiem już pisać nie wolno .... niektóre termale też tajne... jak tak dalej pójdzie to to forum zejdzie do Darknetu. :spoko
Bim - 2018-06-11, 19:53

brams napisał/a:
Jest mi ogromnie przykro i przepraszam, że mapka termalna zrobiona przez jakiegoś anonima z forum węgierskiego nie spełniła oczekiwań szlachetnie urodzonych kamperowców.


"Szlachetnie Urodziwy"

nie rwij piór wkleiłeś to coś przyjmij to na klate :-P

wystarczy wejść w stare posty w zakładce MADZIARY :lol:

Termale były wałokowane od Tatabni do Moskolca.
zrozumiałbym flustracje jakbys był początkujacy aleee :haha:

Barbara i Zbigniew Muzyk - 2018-06-11, 22:43

ZEUS napisał/a:
https://www.google.com/ma...38056250003&z=9
ok,i tu sa te o których myslalam np. Szigetvar,gdzie było moje pierwsze kapanie.Ale za kilkanaście lat baseny odzyskały blask i nowoczesna forme. :oops:
brams - 2018-06-12, 21:03

Bim:
Bim napisał/a:


nie rwij piór wkleiłeś to coś przyjmij to na klate :-P


w wersji oryginalnej było "wkleiłeś tego gniota".

Nie znam Ciebie osobiście, i całe szczęście. Mam wielki szacunek dla ludzi, którzy - uwaga, będzie słowo prawdopodobnie dla Ciebie obce - bezinteresownie chcą coś dla innych zrobić. Pisanie "gniot", "nieprzydatna" o mapie, która nie obejmuje absolutnie wszystkich term na Węgrzech jest wyrazem nieprzeciętnej buty. Jeśli choć kilku użytkowników tego forum skorzysta z mapy podczas planowania - jak ja - podróży na przykład na południowy wschód, to będzie ona, kolego Jawa, przydatna. Ale nie ma Berekfurdo...
U Zeusa nie ma jakiegoś Karcagu. Też jego link z mapą nieprzydatny?

Bam:

Bim napisał/a:
wystarczy wejść w stare posty w zakładce MADZIARY :lol:

Termale były wałokowane od Tatabni do Moskolca.


Wpisz se (albo sobie) w wyszukiwarkę forumową: Mapy z termami węgierskimi, mapa term, albo co tam chcesz i daj nam wszystkim laikom znać, gdzie taka mapa jest. Też dam emotkę: :lol:

Bom:

Bim napisał/a:
zrozumiałbym flustracje jakbys był początkujacy aleee :haha:

Frustracji, jeśli to trudne słowo miałeś na myśli :haha: , nie mam.

Mam coraz większą niechęć do tego TWA, które nawet w tematach podróżniczych się ujawnia.

Żeby nie było: nikt nie ma takiej wiedzy jak Wy. Nie tylko o termalach.

Ba!

Nikt tak nie zna świata, jak podróżnicy w kamperach! Alle!

A na pierwszy pe es:



zaś na drugi pe es:

cieszę się, że tak dużo fajnych, bezinteresownych ludków z tego forum jest moimi znajomymi i przyjaciółmi na FB. :spoko

izola - 2018-06-12, 22:06

:spoko
wprawdzie nie mapa, ale jest dosyć dobra informacja- między innymi i o termach (z adresami) :
https://www.utazzitthon.hu/latnivalotipus/furdo

StasioiJola - 2018-06-12, 23:26

Stasiu-luzik i dbaj o zdrowie!! :ok :diabelski_usmiech Bim -fajny gość jest i nic złego nie miał na myśli :-P A Jacka Jawa - przecież znasz ze zlotów w Uniejowie. Nie zawsze słowo pisane oddaje to co autor chciał powiedzieć. I stąd te przepychanki na forum!! Stasiu - pozdrawiamy Ciebie z małżonką i mamy nadzieję jeszcze na niejedno spotkanie przy grillu!! :ok :spoko
A baseny termalne na Węgrzech fajne są i kazdy znajdzie cos dla siebie. :)

westa76 - 2018-09-10, 12:28

A my Ci Stasiu bardzo dziękujemy, startujemy w sobotę i póki co na 99% Budapeszt i Balaton, więc mapka od Ciebie bardzo nas ucieszyła :szeroki_usmiech
Pozdrowienia dla Bory i Ciebie i do zobaczenia na szlaku
Mariusz

mischka - 2018-09-24, 18:50

Czy ktoś bardziej doświadczony w temacie węgierskich termali może polecić coś fajnego blisko austriackiej granicy? Fajnie gdyby były jakieś atrakcje dla dzieci.
OMEGA - 2018-09-24, 18:55

Moim zdaniem twoim kryterium o tej porze roku odpowiada SARVAR
andi at - 2018-09-25, 16:18

Sarvar albo http://lipotfurdo.hu/en/ To są baseny z atrakcjami do dzieci . W Lipot byłem 2 tygodnie z wnukami :spoko
A jeszcze kawałek dalej na Słowacji masz https://www.google.at/sea...chrome&ie=UTF-8 Wody termalne jedne z lepszych w Europie .Zjeżdżalnie są w cenie campingu :spoko
Może zrób rundkę po tych trzech


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group